En İyi 10 Sarıyer Yoga Özel Ders | Armut

En İyi 10 Sarıyer İstanbul Yoga Özel Ders

4 Yoga Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Sinan Engin A.

Sinan Engin A.

Yoga Özel Ders · Beykoz, İstanbul
2014 senesinde Mcgill Üniversitesi’nin Elektrik Mühendisliği fakültesinden mezun olup 3 sene enerji sektöründe çalıştıktan sonra, beni daha çok tatmin eden ve yeteneklerimi başka insanlara aktarmamı sağlayan yoga hocalığına geçiş yaptım. 200 saatlik yoga eğitimimi Zanzibar’da bu işi ciddiyetle yapan Marisa Van Vuuren’den aldım. Daha sonra eğitim aldığım yerde 3 ay çalışarak tecrübemi arttırdım. Ürün Kurtiç, Seda Erkman ve Alexis Gulliver gibi isimlerden düzenli aldığım derslerle kendi pratiğ
Meral K.

Meral K.

Yoga Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
* Yin Yoga, * Hatha Yoga * Özel Hamile Yogası * Çocuk Yogası derslerimi * 60 -70 üst yaş grubu yoga, Derslerimin her birinde; İş hayatının, özel hayatın içinde bunalmış, sıkışmış, yorulmuş zihin ve bedeniniz için, kişiye size özel programlar hazırlayarak, aroma terapi, reiki, aroma terapi ve destek enerjisel çalışmalarımla isteğinize göre özel dersler hazırlıyorum. Halen İstanbul Üniversitesi ve Özel Anaokul , 70 yaş üstü özel derslerim devam ediyor. Daha detaylı bilgi için :
John Isaiah & S.

John Isaiah & S.

Yoga Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Hatha, Power ve Yin Yoga alanlarında tecrübelerimi hem yetişkinler hem de çocuklarla paylaşıyorum. Yalnız başınıza, arkadaşlarınızla ya da çocuklarınızla hem keyifli hem de geliştirici derslerimiz için sabırsızlıkla bekliyorum.
Merve Y.

Merve Y.

Yoga Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Hamilelik sürecini tamamlayan, bebeğini kucağına alan, yeni yaşam şartlarına fiziksel ve ruhsal yönden uyum sağlamaya çalışan annelerin bebekleri ile birlikte yapabilecekleri, eğlenerek, hareket etmek ve rahatlamak için en etkili yöntemlerden biri anne ve bebek yogası. Bebekle beraber yapılan yoga pozlarının yanı sıra, masaj, dokunma, kucaklama ve derin gevşeme içeren dersler sonrasında bebeğinizin iyi hissettiğini deneyimlemek ise en büyük hediye. Bebeğin anneyle iletişiminin mutlu ve huzurlu
Ece  I.

Ece I.

Yoga Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Nefes, Meditasyon, Hatha ve Dinamik Yoga dersleri vermekteyim. Her seviyeye uygun meditatif bir uygulama yapıyorum. Yoga; düzenli uygulamada omurga ve eklem ağrılarınıza iyi gelecek, kaslarını güçlendirip sıkılaştıracak ve size esneklik sağlayıp, postürünüzü de düzenleyecektir. Uluslararası Yoga Federasyonu üyesi Yoga Alliance U.S.A onaylı diplomaya sahibim. 9 yıldır yoga yapmakta ve 2 yıldır ders vermekteyim. ✩Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için lütfen mesaj atınız.
İrem P.

İrem P.

Yoga Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Zihin ve beden olarak esnemek, güçlenmek ve dengeyi bulmak, ilişkilerine de bunları yansıtabilmek ister misin? Birlikte pratiklere başlayabiliriz. İlk dersten itibaren rahatladığını ve bu derslerin kendine yaptığın en büyük yatırım olduğunu hissedeceksin. Beklediğin bir şey var ama ne olduğunu bilmiyor musun veya artık bir şeylerin değişmesi gerektiğini biliyorsun ama nereden başlaman gerektiği konusunda bir türlü netleşemiyor musun - tüm bu aşamalardan ben de geçtim ve tek yapman gerekenin
Görkem A.

Görkem A.

Yoga Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Görkem Aydın Hayatımda önem verdiğim konulardan en önemlisi, şifaya ve iletişime alan açmak, vesile olabilmek. Yoga da benim için, öncelikle iletişim demek; iletişimim mümkün olduğu hallerde ise, iletişime dahi gerek kalmaması ( bağ kurmak/teklik hali deneyimi) demek. Korkularım, yaslarım, öfkem, mutlu olabilme kudretim, potansiyelim, yeteneklerim. Kendimle ilgili bir çok yönümle biraz olsun iletişime geçebildiysem, bunda yoganın katkısı çok büyük. Bana göre yoganın iletişim ve şifa yönler
Karen G.

Karen G.

Yoga Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Yogada fiziksel poz ve hareketlerle bedeni kontrol etmeyi ogrenirken ayni zamanda ice donmeyi, zihni ve ruhu dinlemeyi, farkindaligi, matin uzerindeki pratigi gunluk hayata tasimayi ogreniyoruz. Kucuk yaslarda baleye baslayip 8 sene devam ettim, sonrasinda handball, yuzme, yelken gibi cesitli spor dallarinda deneyimler edindim. Bogazici Universitesi Dans Kulubunu nde 3 sene dans ettim. Daha sonra bedenime guc ve esneklik kazandirmasi icin Yoga ya basladim. Ancak Yoga bedenden ote, var oldug
Dilem  A.

Dilem A.

Yoga Özel Ders · Fatih, İstanbul
Uluslarası geçerli 200 saat Hatha Yoga eğitimi (Spanda Bodrum). Kişiye özel program, enerji çalışmaları ve beslenme tavsiyeleri.
Güneş C.

Güneş C.

Yoga Özel Ders · Şişli, İstanbul
3 yıl önce yoga ile tanıştığımdan beri önce en büyük tutkum sonra da severek yaptığım işim haline geldi. 200 saat eğitmenlik eğitimimi tamamladıktan sonra Devrim Akkaya ile 30 saat Yin yoga eğitimini bitirdim. Halen Başak Yüksel ile 100 saat yoga terapi eğitimim devam ediyor. Özellikle Bel-boyun-diz incinmeleri ve hassasiyeti için yoga terapi pratiği büyük bir alan açıyor. Beden ve ruh bir bütün , yoga pratiğiyle bunu hatırladım. Belki sizde de benzer hisler uyanır :) Stüdyolarda ve özel ola
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet Dd
Yoga Özel Ders   21/01/2019

ilk ders olmasına rağmen, hem mental olarak çakralarımı, hemde vücudumdaki enerjetik kanallarımı açtı Dilem hocam. sağolsun.

         
Yoga Özel Ders   16/01/2019

Şu anda ilk dersi aldım gayet memnun kaldım. İşini severek yapan birisi bu da bana yansıyor... teşekkürler Meral Hanım:)

         
Ezgi Gürer
Yoga Özel Ders   09/01/2019

Meral hanımla gerçekten tam bir denge içerisindeyiz ve yoga meditasyona her zaman kendisiyle devam etmek isterim☺️

         
Günnur Fidan
Yoga Özel Ders   22/11/2018

Zaten yoga yapmaya karar vermiştim. Buraya geldiğimde de iyice emin olduğum doğru adreste olduğumdan.

         
Mustafa Tığıl
Yoga Özel Ders   15/11/2018

Gizem hoca isinin profesörü. Bu kadar memlun kalcagimi sanmiyordum. Bir sonraki seansı sabırsızlıkla bekliyorum. Arkadaslar (siddetle tavsiye ediyorum. ) paramın karşılıgını fazlasıyla aldım..

         
Eylül Erdemir
Yoga Özel Ders   08/11/2018

Eda Hanım gerçekten işini çok severek ve iyi yapan biri, yogayı bu kadar seveceğim hiç aklıma gelmezdi. Tavsiye ederim :)

         
Gülnur Ertan
Yoga Özel Ders   07/11/2018

Kişiliği, davranışları, ses tonu çok samimi ve rahatlatıcı. Yoga konusundaki bilgisi ve deneyimi sayesinde de çok şey öğreniyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Serhat Okan
Yoga Özel Ders   14/10/2018

Nisa Hanım’a burdan teşekkür etmek istiyorum gerçekten kendisi inanılmaz bir hoca beklentilerimin üzerinde bir ders oldu. Bunu bir ders olarak görmeyip severek ve zevk alarak yaptığına inancım tam bu yüzden kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Yoga Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz