En İyi 10 Selçuklu Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Selçuklu Konya Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Selçuklu civarında 57 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali Anıl K.

Ali Anıl K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Merhaba ben Anıl, sizlere uygun fiyatlı, Android-IOS mobil uygulama geliştirebilirim. İster firmanızı ön plana çıkarmak için, ister hayalinizde geliştirdiğiniz uygulama fikrinizi hayata geçirmek için olsun; her çeşit uygulama ihtiyacınızı karşılamak için buradayım. Her türlü sorunuz ve fiyat talebiniz için iletişime geçebilirsiniz.
Ahmet  T.

Ahmet T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Lise :Teknik Lise Bilgisayar Yazılım Ön Lisans : BilgisayarProgrogramcılığı Lisans : Bilgisayar Mühendisliği Olarak Bitirip Toplam 10 Yıldır bilgisayar Yazılım İle uğraşmaktayım . C# ve Asp.net Mvc olarak Programlamalar Yapmaktayım . Herzaman Basit ve Kullanışlı ama Professiyonel bir Proje Yaparım . Çözüm Üretmek İçin Burdayım
Muhammed Ç.

Muhammed Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
C, C# programlama, web tasarım, photoshop işleri belirlenen süre sınırı aşılmadan güncel araçlarla yapılır.
Levent Sezer K.

Levent Sezer K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Merhabalar 4 yıldır web yazılımlarıyla uğraşıyorum çeşitli alanlarda birçok proje deneyimim var ve Bilgisayar Mühendisiyim.
Enes Emre P.

Enes Emre P.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Selçuk Üniversitesi 3.sınıf ögrencisiyim.Bilgisayar mühendisliği okumaktayım. C and c++ ,java,sqlserver,Android,Arduino dillerini iyi derecede bilmekteyim.Google playde 4 adet uygulamam mevcut.Yazmış oldugum bir cok program mevcuttur.Arduino ile 2 adet robot projesinde yer aldım.
Reşat Y.

Reşat Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Yüksek düzey performans ve grafik içeren yazımlar, Tecrübeli biri, Mobil, Masaüstü ve Web olmak üzere üç platformda uygulamalar tasarlanır.
Büşra  Ö.

Büşra Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Necmettin Erbakan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim.Mobil programlama ile ilgileniyorum geliştirdiğim uygulamalar mevcut. Web programlama ilede uğraşmışlığım var.
Nazım  B.

Nazım B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Php ve Java ile site yapımı, bootstrap, logo tasarımı, kartvizit tasarımı, broşür ve katalog tasarımları geliştiririm. Mobil olarak android uygulamalar da geliştiririm. Sitelere özgün içerikler de üretirim.
Serhat S.

Serhat S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Desktop uygulamalar. Servis tabanlı uygulamalar. Runtime düzenlenebilir uygulamalar. Client Server WebService uygulamaları( RestFul, XmlRpc, Wsdl .). Üretimden Veri toplama uygulamaları. Endüstriyel sistemler için (PLC, ARM based) uygulamalar. Android Mobil uygulamalar. ERP, MRP uygulamaları ve entegrasyon. Uygulama güvenlik testleri (native olan olmayan uygulamaların ve sistemlerin hardware ve software güvenliği). SQL(MySQL, Oracle, MsSQL, FireBird).
Burak Ö.

Burak Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
C# , Javascript , PHP , SWİFT Dillerine hakim olmakla birlikte masaüstü , web ve ios ortamlarında uygulama geliştiriyorum. Yeni veya güncelleme yapmak istediğiniz projeler için ulaşabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz