En İyi 10 Seyhan Adana Kombi Bakım

4 Kombi Bakım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Abdullah Y.

Abdullah Y.

Kombi Bakım · Seyhan, Adana
Aanada kombi ve petektemizleme hizmedi vermekteyiz arza bakim petektemizleme yedek parça kart onarımi ecem kombi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zafer Bey
Kombi Bakım   08/02/2020

3 ay önce bakım kombi ve petek bakımı yaptırdım. Biraz kullanıp öyle yorum yapmanın daha doğru olacağını düşündüğüm için şimdi yorum yapmak istedim. Usta gerçekten de çok kibar ve anlayışlı. İşini gayet temiz ve titiz bir şekilde tamamladı. Evin ısınması %20-%30 civarında arttı diye düşünüyorum. Ustama tekrar teşekkür ederim. Ellerine sağlık

         
Mustafa Batuhan Taşar
Kombi Bakım   08/01/2020

Kombimin arızası gün içinde kısa sürede çözüldü. Gerek çalışırken çok titiz ve temiz olmasıyla , gerek tam söz verdiği saatte işe başlamasıyla ve işini bitirmesiyle takdirimizi kazandı. Çok tesekkür ederiz Orkun Bey.

         
Kombi Bakım   06/01/2020

Recep bey ek iş yaptığı bir iş ama servislerin yaptığı gibi detaylı kombi temizliğini gayet iyi yaptı hatta sigortanın yeri su alabilecek riskli bir yerde idi sağolsun onun yerinide değiştirdi tavsiye ederim

         
Nejat YAVUZBİLGE
Kombi Bakım   23/12/2019

Zamanına sadık, işini bilen, titiz, dürüst, bilgilendirici ve yaptığı işe göre makul fiyat teklifi yapan bir kardeşimiz. Bu özelliklerini kaybetmemesi dileğiyle kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
BAYRAM KIRTAY
Kombi Bakım   18/11/2019

Barış bey , planladığımız gün ve saatte gelip işleri anlattığı gibi uyguladı.Sistemli ve temiz çalıştı.İşini hakkıyla yaptı.Kesinlikle tavsiye ederim.Kendisine teşekkür ederim.

         
Eynur TÜLÜMEN
Kombi Bakım   14/11/2019

İşinin hakikaten ustası olan bir USTA. Yetkili servis çağırmıştım dürüst olmadıklarını farkettim. Genleşme tankının patladığını değişim gerektiğini söylediler. İnternetten araştırmıştım arıza olmadığını bildiğim halde beni ikna etmeye çalıştılardı. Hava basılması yeterliydi genleşme tankına Servis hava basımı için bile 60 tl ayrıca para istedi. Cengiz usta ile görüştüm telefonda ve bakıma zaten hava basımın da dahil olduğunu söyledi. İşini tertemiz hakkıyla yapan bir USTA👏👏👏HELAL OLSUN USTA

         
Furkan Aslan
Kombi Bakım   04/11/2019

Abdullah Bey işini çok iyi yapıyor. Öncelikle tek tek her peteğe su basarak temizliyor sonra aynı işlemi tersten tekrarlıyor. Sonrasında petek içerisine koruyucu sıvı ekleyip havasını alıp petek temizliğini bitiriyor. Kombi bakımında da aynı şekilde ilgili ve yaptığı işin arkasında duruyor. Herhangi bir problem çıktığında gelip kontrolünü sağlıyor. Teşekkür ederim.

         
Ayhan Çalışoğlu
Kombi Bakım   21/10/2019

Ahmet bey ile randevulaştığımız zamanda gelerek kombi bakım ve petek temizliğini profesyonelce ve bilgilendirme yaparak tamamlamıştır. Teşekkür ederim.

Kombi Bakım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz