En İyi 10 Sincan Web Yazılım ve Tasarım | Armut

En İyi 10 Sincan Ankara Web Yazılım ve Tasarım

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sincan bölgesinde 12 Web Yazılım ve Tasarım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ordes Bilisim Teknolojileri

Ordes Bilisim Teknolojileri

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
15 yıllık tecrübe ile Uzun ve kısa vadeli projelerde yazılım ihtiyaçlarınız karşılanır. Özgün yazılımlar yapılır. Danışmanlık verilir. IOT projeleri, Web, Mobil Yazılımlar,Özel ders verilir.
Abdurrahman G.

Abdurrahman G.

Web Yazılım ve Tasarım · Sincan, Ankara
Bir grafiker ve bir yazılımcı olarak iki arkadaş freelance olarak web, masaüstü ve mobil yazılım hizmeti vermekteyiz. Daha önce yaptığımız işlerden örnekler aşağıdaki gibidir. www.venooauto.com www.serainsaat.com www.guneybaglilar.com.tr www.venoospareparts.com www.idealquality.com www.sapmazcars.com www.koknarkres.com www.anvotech.com www.sistemstand.com.tr www.djs.com.tr www.karacatarim.com.tr www.cmsteknik.com www.rexsigorta.com www.yesil-insaat.com www.hamitusta.com www.ha
Mehmet D.

Mehmet D.

Web Yazılım ve Tasarım · Sincan, Ankara
Çalışma hayatında kalıplaşmış tek düze yapılan projelerin dışına çıkıp fark yaratmayı seven ve yapılan işin her safhasını da titizlikle yürütüyorum.
Eral D.

Eral D.

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
En uygun fiyatla, en son teknolojik alt yapı ile e-ticaret veya kişisel web sitesi için yazılım kodlama ve tasarımı yapılır.
Murat D.

Murat D.

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
.NET teknolojileri ile web tasarım ve yazılım, masaüstü uygulama geliştirme konularında ihtiyaçları olan arkadaşlara yardımcı olabilirim. Asp.Net, MVC, C#, Html, Css konularında yaklaşık 7 yıllık tecrübem var.
Murat K.

Murat K.

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
3 yılı aşkındır çeşitli kurum ve kuruluşlara website yapmaktayım. Ayrıca freelancer olarak yazılım projelerinde bulundum. İstediğiniz yazılım veya website projesine, taslaklar üzerinden size en uygun olanı belirleyerek başlıyorum dolayısıyla tam istediğiniz bir şekilde size sunuyorum.
Kahraman D.

Kahraman D.

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
KTÜ Bİlgisayar Mühendisliği mezunuyum.Şuanda Ankara da bir şirkette Web yazılım & geliştirici olarak çalışıyorum. ASP.NET MVC teknolojisini kullanyorum. Kurumsal Web siteleri yapıyorum
Burak A.

Burak A.

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
Merhabalar, Türkiye nin ilk çevre gazetesi Çepeçevre de Front End Editörlük ve Sosyal Medya Koordinatörlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda freelance olarak Web Tasarım hizmeti vermekteyim.
Kadir Y.

Kadir Y.

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
☪ ❥ K P T N O W N E R | 👑 ╔═══════════════ ╫ ₪ ♡Ӄ.α̲†̲α̲†̲u̲r̲ӄ♡ ╫ ₪ Bilişim/WebTasarım ╫ ₪ Medya/Reklam ╫ ₪ AnwNetwork #Ceo'su ╫ ₪ Mnj: ╚═══════════════
Ramazan Ş.

Ramazan Ş.

Web Yazılım ve Tasarım · Yenimahalle, Ankara
7 senelik tecrübeyle Web tabanlı yazılımlar, Firmaya özel Sipariş Yönetim Sistemleri , Online Anket, Online Soru Sistem, Online Ödeme Sistemleri yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Aslan
Web Yazılım ve Tasarım   27/06/2018

Kesinlikle tavsiye ederim, işin başından sonuna kadar hiç bıkmadan usanmadan her türlü isteğimizi yerine getirdik ve çok güzel beklentimizin üstünde bir iş çıkardı Armut.com araciligiyla kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Aydoğan ile tanışmamıza vesile oldugu icin Armut.com a ayriyetten teşekkür ederim.

         
Batuhan ATLI
Web Yazılım ve Tasarım   17/06/2018

Anlaştıgımız süreden dahada kısa sürede bitirp teslim etti Secan bey aynı zamanda ilgi ve alakası harikaydı . Geçekten çok başarılı birisi tekrar çalışmak isterim açıkçası.

         
uğur Kartal
Web Yazılım ve Tasarım   26/01/2018

Gayet ilgililer, ve resmi çalışıyorlar, sözleşme, fatura vs. şuana kadar sorun yok proje aşaması devam ediyor. Alakadarlıkları için teşekkür ediyorum.

         
Soner Sozer
Web Yazılım ve Tasarım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

         
Web Yazılım ve Tasarım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

         
Yasin Çelik
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

İlçe İlçe Web Yazılım ve Tasarım
Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz