En İyi 10 Sincan Web Yazılım ve Tasarım | Armut

En İyi 10 Ankara Sincan Web Yazılım ve Tasarım

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Abdurrahman Gürel

Abdurrahman Gürel

Web Yazılım ve Tasarım · Sincan, Ankara
Bir grafiker ve bir yazılımcı olarak iki arkadaş freelance olarak web, masaüstü ve mobil yazılım hizmeti vermekteyiz. Daha önce yaptığımız işlerden örnekler aşağıdaki gibidir. www.venooauto.com www.serainsaat.com www.guneybaglilar.com.tr www.venoospareparts.com www.idealquality.com www.sapmazcars.com www.koknarkres.com www.anvotech.com www.sistemstand.com.tr www.djs.com.tr www.karacatarim.com.tr www.cmsteknik.com www.rexsigorta.com www.yesil-insaat.com www.hamitusta.com www.ha
Mehmet Demirbaş

Mehmet Demirbaş

Web Yazılım ve Tasarım · Sincan, Ankara
Çalışma hayatında kalıplaşmış tek düze yapılan projelerin dışına çıkıp fark yaratmayı seven ve yapılan işin her safhasını da titizlikle yürütüyorum.
Burak Avşar

Burak Avşar

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
Merhabalar, Türkiye nin ilk çevre gazetesi Çepeçevre de Front End Editörlük ve Sosyal Medya Koordinatörlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda freelance olarak Web Tasarım hizmeti vermekteyim.
Ahmet Mehmet

Ahmet Mehmet

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
En uygun fiyatla, en son teknolojik alt yapı ile e-ticaret veya kişisel web sitesi için yazılım kodlama ve tasarımı yapılır.
Murat Demir

Murat Demir

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
.NET teknolojileri ile web tasarım ve yazılım, masaüstü uygulama geliştirme konularında ihtiyaçları olan arkadaşlara yardımcı olabilirim. Asp.Net, MVC, C#, Html, Css konularında yaklaşık 7 yıllık tecrübem var.
Kahraman Demirci

Kahraman Demirci

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
KTÜ Bİlgisayar Mühendisliği mezunuyum.Şuanda Ankara da bir şirkette Web yazılım & geliştirici olarak çalışıyorum. ASP.NET MVC teknolojisini kullanyorum. Kurumsal Web siteleri yapıyorum
Yasin K.

Yasin K.

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
Yaklaşık tam tecrübeyle 6 yıldır bu işi yapmaktayım, bir çok projede yer aldım ve çoğu projeyi başarıyla ve zamanında teslim ettim, Sistem dili olarak PHP hakim biriyimdir Database olarak Mysql ve Postgresql rahatlıkla kullanabiliyorum, Diğer yazılımsal diller olarak Html ,Css,Jquery dillerinede çok hakimimdir araştırmayı çok severim, kopyala yapıştır mantığına veya hazır framework sistemlerini sevmem çünkü başkalarını yazdıkları beni ileriye taşımaz bundan dolayı her sistemi sıfırdan kendim ya
Kişiye Özel Yazılım

Kişiye Özel Yazılım

Web Yazılım ve Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Uygulamalarınızı talepleriniz doğrultusunda en uygun şekilde hazırlıyoruz. Perakende olarak alacağınız yazılımlar tam olarak ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamayabilir ya da ihtiyacınız dışında kullanmayacağınız bir çok fonksiyon yüzünden maliyeti yüksek olabilir. Kişiye özel yazılım tam olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda sadece size özel uygulamalar geliştirir. Kişiye özel yazılım oluştururken kullanacağımız modüler yapı ve kullanıcı dostu arayüz sayesinde, uygulamalarınızı rahatlıkla kul
Ankara Tasarım Ofisi

Ankara Tasarım Ofisi

Web Yazılım ve Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Ankara Tasarım Ofisi olarak; 2009 yılından beri prodüksiyon, tasarım ve web alanında projeler gerçekleştiren uzmanlaşmış kadrosu ile web tasarım, web yazılım, mobil uygulama geliştirme, kurumsal kimlik tasarımı ve birçok alanda hizmet sunmaktayız. Ağırlıklı müşteri porföyümüz Ankara olup tüm şehir ve ülkelere hizmet vermekteyiz. Yüzlerce memnun edilmiş kurumsal müşteriye sahip olmanın mutluluğu ile sektördeki 7. yılımıza girmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Özcan Pusa

Özcan Pusa

Web Yazılım ve Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Website Kendinizi, şirketinizi veya bir ürünü tanıtmak istediğinizde geniş kitlelere ulaştırabime adına internet ağını kullanmak isterseniz tam yerindesiniz. HTML,CSS,JAVA,JQUERY vs gibi yazım dilleri kullanılarak statik veya dinamik siteler ihtiyacınıza uygun, göz alıcı tasarımlarla hizmetinize sunulur.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
uğur Kartal
Web Yazılım ve Tasarım   26/01/2018

Gayet ilgililer, ve resmi çalışıyorlar, sözleşme, fatura vs. şuana kadar sorun yok proje aşaması devam ediyor. Alakadarlıkları için teşekkür ediyorum.

         
Soner Sozer
Web Yazılım ve Tasarım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

         
Web Yazılım ve Tasarım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

         
Yasin Çelik
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

         
Erol Ersöz
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Her konuda bizi bilgilendiren internetteki bütün işlerimizi emanet ettiğimiz başarılı bir ekip ofisteki tüm arkadaşların güler yüzlü ve ilgili hali ise bizi ayrıca mutlu etti seo da verdikleri sözü tutan, güvenilir bir firma net hareketin tüm ekibine ve özellikle Erkan Beyin ilgisine ayrıca teşekkür ederiz.

         
Web Yazılım ve Tasarım   11/07/2017

Çok teşekkür ederim gerçekten memnun kaldım hem web sayfamın yapım sürecinde. Hemde. İş bittikten sonraki süreçlerde ve hala devam eden ilgi ve samimiyetinizden dolayı çok memnunum. Çok teşekkür ederim ve işinizde başarılarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar

İlçe İlçe Web Yazılım ve Tasarım
Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz