4 Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.070 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Sınıf Öğretmeni

Seçil  Aydın

Seçil Aydın

18 yıllık tecrübeli sınıf öğretmeniyim. Özellikle okuma - yazma, matematik öğretimi konusunda yılların deneyimine sahibim. Bunların yanı sıra Özel öğrenme güçlüğü ve Eğitim koçluğu alanlarına da hakimim ve tecrübe sahibiyim.
Esra Atik

Esra Atik

Dokuz Eylül Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezunum. Şu an bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde,uzman öğretici olarak çalışmaktayım.
Ebru Ergün

Ebru Ergün

Deneyimli bir Sınıf öğretmeniyim. Özel okulda çalışıyorum. İletişime geçerseniz daha detaylı konuşabiliriz.
Ersin Şirin

Ersin Şirin

Özel eğitim alanında tecrubeliyim. Farklı gelişen öğrenen çocuklarla çalıştım. Sınıf Öğretmeni olarak çalışıyorum. Çalıştığım öğrencilerin pozitif bakış açısı geliştirdiklerinde başarının geleceğine inanıyorum.
Melek Tepecik

Melek Tepecik

10 yıllık özel okul öğretmenliği ve idarecilik deneyimim var.İlkokul ve orta 1 ve 2.sinif tüm derslerde eğitim öğretim verebilir, okul koçluğu yapabilirim.deneyimlerim beni farklı kılıyor.
Eda Yılmaztürk

Eda Yılmaztürk

5 yıllık deneyime sahibim. Uzaktan eğitim sürecinde online oyun, yöntem ve teknikleri ile Türkiye birincileri çıkarttım. Kendine güvenen başarılı bireyler yetiştirmeye devam etmek için buradayım.
Gizem Tutal

Gizem Tutal

Daha önce yabancı öğrenciler başta olmak üzere pek çok deneyimim oldu, sınıf öğretmeniyim, öğretmenlik yapıyorum, özel ders öğrencilerim mevcut.
Muhammet Tahçı

Muhammet Tahçı

Tecrübeli vizyonlu ve idealist bir sınıf öğretmeniyim. İlkokul takviye dersleri , ödevlere yardım etme ve satranç drama gibi ekstra uygulamaları da eğlenceli bir şekilde çocuğa öğreten bir öğretmenim.
Elif Kömür

Elif Kömür

İntegral özel ders ailesi olarak cok sayida seçkin ve referansli hocalarimizla evlerinizde birebir ders inkani sunuyoruz
Ceren  Çapun

Ceren Çapun

Merhabalar ben ceren öğretmen bes yıldır ozel ders veriyorum ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin okul odevlerine destek ve sinavlarina hazırlık aşamalarinda katki sagliyor onlari geleceğe en iyi sekilde hazırlıyorum
Koray Koparan

Koray Koparan

2007 yılından beri okuma yazma ve matematik güçlüğü olan çocuklarla çalışıyorum. Farklı okuma yazma yöntemleri ile çalışıp özel ders hizmeti veriyorum. Çocukları ve işimi severek yapan biriyim.
Esma  Bolat

Esma Bolat

Merhabalar, ben Ömer Halisdemir üniversitesinden bu sene üstün başarı göstererek onur belgesi ile mezun oldum. KPSS atama sürecini beklerken bu bir senede de kendimi en mutlu olduğum yerde çocuklarımın yanında olmak için ve işimi severek yaptığım için burada buldum. Çocuklara olan sevgim ve etkili iletişimim sayesinde ayrıca yeni nesil öğretmenlerin kullandığı bir çok eğitici ve eğlenceli tekniklerle çocuklarıma ders vermek için sabırsızlanıyorum.
Yusuf Akbaba

Yusuf Akbaba

Birçok öğrenciye birebir ve grup dersleri verdim. ilköğretim matematik, okuma-yazma konularında yardımcı olmaktayım. Ayrıca öğrenciyle çeşitli sosyal aktivitelerde bulunarak sosyalleşmesine katkıda da bulunmaktayım. Bedensel gelişimdeki gerilikler içinde özenle seçilmiş etkinliklerle ince motor beceriler ve kalın motor beceriler üzerinde çalışmaktayım.
Ramazan Ünal

Ramazan Ünal

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi nden mezun oldum. Adnan Menderes Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu nda iyi derecede İngilizce eğitimi aldım.Su an aktif olarak çalışıyorum.
Elif Köksal

Elif Köksal

Sınıf öğretmeniyim. Ankara da özel bir kurumda çalışmaktayım. 6 yıldır hem mesleğimi aralıksız yürütmekte, hem de özel ders vermekteyim. Referanslarım mevcuttur. Eğer siz de kaliteli bir eğitim ve güleryüzü beraber görebileceğiniz bir eğitim istiyorsanız birlikte çalışabiliriz.
Yaren Yayla

Yaren Yayla

Marmara Sınıf Öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisiyim. İlkokul eğitimi için bu süreçte online ders yapabiliriz. Mail atarsanız sevinirim.
Hatice Öğretmen

Hatice Öğretmen

Hacettepe Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. İlköğretim öğrencilerine; Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve Okuma Yazmaya hazırlık konularında yardımcı olabilirim. 7 yıllık mesleki tecrübem var Birlikte çalıştığım öğrencilerime ders çalışma ve ödev yapma alışkanlığı kazanmaları konusunda uzman destek sağlıyorum. Öğrenme güçlüğü olan öğrencilere özel bir çalışma metodolojisi izlenmekteyim. Uzmanlık alanım olan öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği, hiperaktivite vb. öğr
Gizem Canbolat

Gizem Canbolat

2016 Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. 3 yıl Büyük Ankara Kolejinde çalıştım. Şuan Özel Yüce Okulları'nda öğretmenlik yapmaktayım. Birçok öğrencim oldu, çocuklara nasıl davranılması gerektiğini ve eksiklikliklerinin genellikle neler olduğunu bilirim. Hem eğlenceli, hem öğrenme garantili derslerim olacağına her zaman inanırım.
Gülnur Elmas

Gülnur Elmas

Adana’da özel bir okulda sınıf öğretmeniyim. İlkokul düzeyinde Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri ve okuma yazma eğitimi vermek istiyorum.
Nurcan Gökmen Keskin

Nurcan Gökmen Keskin

18 YILLIK TECRÜBELİ BAYAN SINIF ÖĞRETMENİNDEN OKUM YAZMA,İLKOKUL TÜRKÇE,MATEMATİK,HAYAT BİLGİSİ,FEN BİLGİSİ,SOSYAL BİLGİLER ÖZEL DERSLERİ HASSASİYETLE VERİLİR.GAZİ ÜNİVERSİTESİ GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ANA BİLİM DALI MEZUNUYUM.18 YILLIK SINIF ÖĞRETMENLİĞİ TECRÜBEM, DİSLEKSİ, DİKKAT EKSİKLİĞİ, BAZI ZİHİNSEL YETERSİZLİĞİ OLAN ÖĞRENCİLERİMLE YAZILMIŞ BİRÇOK BAŞARI HİKAYEM VAR. HER ÇOCUK ÖĞRENEBİLİR, ÖNEMLİ OLAN ONA UYGUN TEKNİĞİ BULMAK .
Aslı Hoca

Aslı Hoca

Gazi üniversitesi eğitim fakültesi sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sınıf öğretmeni ve zihinsel engelliler sınıf öğretmeniyim. On yıldan uzun süredir ilköğretim ve özel eğitim çocuklarıyla okuma yazma, matematik ve kavram becerileri üzerine çalışmaktayım.
Yunus Emre Karslı

Yunus Emre Karslı

Ankara Üniversitesi mezunuyum. 4 yıldır özel eğitim alanında çalışmaktayım. *Ses yöntemi, *Hece yöntemi, *Cümle yöntemi *Görsel destekli okuma yazma öğretimi gibi eğitimi alacak kişiye uygun okuma yazma öğretimi yapıyorum. - 1. Sınıfı öğrencileri ya da yaşı büyük olan normal öğrenciler - Özel Öğrenme Güçlüğü yaşayan bireyler -Otizm -Mental Reterdasyon
Gonca  Kapu

Gonca Kapu

28 yıllık deneyim. İki üniversite mezunu. 23 yıl devlet , 5 yıldır özel okulda öğretmenlik yaptım. Halen de aynı okula devam etmekteyim. İngilizce dahil 6 sınıfa kadar tüm derslerden ders verebilirim.
Songül Göçer

Songül Göçer

Yıllık sınıf öğretmeniyim lkokul . sınıf Tüm dersler özel ders, ödevlere yardım, etüt vb. konularda çocuklarınız için beni arayabilirsiniz. tlf:,
Merve  Demir Çiçek

Merve Demir Çiçek

Sakarya Üniversitesi Eğitim fakültesi Sınıf Öğretmeni Kolej öğretmeni Özel ders öğretmeni 5. Sınıfa kadar matematik dersi verilir İlkokuma yazma dersi,okumayı güçlendirme eksik olan dersleri tamamlama eğitimi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Betül Celik erden
Sınıf Öğretmeni   03/09/2020

Cok cana yakin ve kizimla güzel anlasti. Yaninda gereken kitaplarida getirdi. Kizim cok sevdi ders isleyeside güzel.

         
Taha Taş
Sınıf Öğretmeni   03/09/2020

Sevcan öğretmenle bugün tanıştık. Kızım ilk dersini yaptı öğretmeniyle ve çok sevdi. Kızımıza online eğitim sürecinde ve sonrasında faydalı olacağını düşünüyoruz.

         
Filiz Taşkın
Sınıf Öğretmeni   01/09/2020

Sevcan Hanım ile hemen iletişime geçebildim. Çocuğumun seviye tespiti ve ihtiyaçları konusunda çok detaylı bilgilendirdi. Çok memnun kaldık.

         
Banu Aydın Çeven
Sınıf Öğretmeni   23/08/2020

Gülçin öğretmenimiz; her çocuğun hayalini kurduğu öğretmen vardır ya yeri geldiğinde bıcır bıcır yeri geldiğinde disipline tamda bu tarife uygun bir öğretmen. 6,5 yaşındaki kızımızın okuma sürecinde bize verdiği destekten ötürü kendisine teşekkür ederiz.

         
Derya Aslan
Sınıf Öğretmeni   19/08/2020

Cok basarili bir ogretmen, isine hakim ve oldukca hizli ogretiyor. Oglum Turkce okuma yazma icin ders aliyor ve cok memnunuz. Ilkokul ogrencileri icin iyi bir secim.

         
Ece Erset
Sınıf Öğretmeni   18/08/2020

Hocamla ön görüşme yaptık. İşine hakim ve tecrübeli bir öğretmen olduğunu düşünüyorum. Kızımız verim alacaktır diye düşünüyorum. Başlıyoruz.

         
Gkçm Dlgr
Sınıf Öğretmeni   14/08/2020

çok güzel ilerleme kayıt etik oğlum çok mutlu çok seviyor öğretmenini ve çok severek ders yapıyor inşallah ilk okul bitene kadar beraberiz

         
Ebru Aydın
Sınıf Öğretmeni   18/06/2020

Biz oğlumuza derslerinde yardımcı olacak, onunla güzel zaman geçirecek, derslerini toparlaması ve dersi sevmesi için bir öğretmeni olsun istedik. bir arkadaşımızın tavsiyesi ile bu siteye üye olmuştuk. Seçil bey gerçekten beklediğimizden de iyi birisi çıktı. Oğlumuzun dışında anne ve baba olarak bizde çok takdir ettik. Oğlum dersi ve yabancıları sevmemesi ve hiperaktivite ve dikkat dağınıklığı olan bir çocuk olmasına rağmen öğretmenini çok sevdi. İyiki tanışmışız, gerçekten herkese tavsiye ederim. Daha yolun başındayız, umarım oğlumla hep böyle devam ederler . Tanışdığınızda çok doğru karar verdiğinizi göreceksiniz ☺️

Sınıf Öğretmeni hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz