Hizmet Ver

4 Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

853 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sınıf Öğretmeni

En İyi 25 Sınıf Öğretmeni

Hülya Çavdar photo

Hülya Çavdar

22.02.2021

Sınıf Öğretmeni · Melikgazi, Kayseri

Öğrencileriyle iletişimi kuvvetli, sevecen biriyim. Daha ilk derste öğrencilerimdeki farkı gözlemleyebilirsiniz. Onların kendilerine olan güvenlerini arttırarak ilerlerim. Özellikle ilkokul grubu öğrencilerinde eğitsel oyunlar ile dersimi destekliyorum. Eğitsel oyunlar sayesinde çocuğun derse...

Adnan Korkmaz photo

Adnan Korkmaz

23.12.2018

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul

İlkokul 1 ile 4.sınıf öğrencilerine temel dersler, okuma-yazma ve satranç alanlarında özel ders verilir.

Derya Yü photo

Derya Yü

29.10.2019

Sınıf Öğretmeni · Yeşilyurt, Malatya

21 yıllık tecrübeye sahip sınıf öğretmeniyim. Özellikle Okuma-Yazma, Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Hayat Bilgisi eğitimi konusunda yılların deneyimine sahibim. 23 yıldır özel ders veriyorum. Eğitim Koçluğu alanlarında da çalışmalarım bulunmaktadır.

Çilem Sam photo

Çilem Sam

12.11.2020

Sınıf Öğretmeni · Mamak, Ankara

2012 mezunu sınıf öğretmeniyim. 8 senedir, çeşitli özel okul ve kurumlarda ilköğretim öğrencileri için mesleğimi icra ettim. Uzun zamandır, okuma yazma, ilköğretim matematik, Türkçe özel dersleri veriyorum. Özel eğitim sertifikam olup özel öğrenme güçlüğü ve dikkat dağınıklığı bulunan öğrencilerle...

Ahmet Özay photo

Ahmet Özay

26.10.2020

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul

Öğrencilerin derslerinde başarı ve kendilerini geliştirmelerini istiyorsanız size yardımcı olabilirim.

Müjgan Gelmez photo

Müjgan Gelmez

20.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Tuzla, İstanbul

Öğrencilerimle her yönden ilgilenebileceğimi ve akademik anlamda başarılarını arttırma konusunda kendime güveniyorum.

Nergiz Ozmen photo

Nergiz Ozmen

10.11.2019

Sınıf Öğretmeni · Nilüfer, Bursa

Sinif Öğretmenliği mezunuyum.2005 yilinda aldığım hizmetici eğitim ile 15 yildir özel eğitim alanında çalıyorum.Özel öğrenme güçlüğüne sahip öğrencilerle özel olarak ilgileniyorum.Okuma iyileştirme programı olan Prep 'ın lisanslı uygulacisiyim.(1.sınıfın birinci dönemini bitirmiş olmasına rağmen...

Özgün Algan photo

Özgün Algan

13.08.2021

Sınıf Öğretmeni · Karşıyaka, İzmir

Merhabalar 11 yıldır kamuda özel eğitim öğretmeni olarak çalışıyorum.bireysel eğitimde çocukla önemli adımlar kaydediyoruz.ilkokul 1 ve 2 seviyesinde birebir eğitim okuma yazma matematik hayat bilgisi derslerinde çalışabilirim.sınıf ortamında kendini tam olarak gösteremeyen çocuklar bireysel...

Tuğba Yıldız photo

Tuğba Yıldız

29.08.2021

Sınıf Öğretmeni · Ümraniye, İstanbul

Anadolu öğretmen lisesinde lise eğitimimi aldım. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2 senedir profesyonel olarak Sınıf Öğretmeni ve Eğitim koçu olarak hizmet veriyorum.

Cennet Doğan photo

Cennet Doğan

02.10.2019

Sınıf Öğretmeni · Pamukkale, Denizli

Sinif öğretmeniyim. Tüm derslerde yardımcı olurum. Ayrıca anlayarak hızlı okuma eğitimi ile parmak kullanmadan zihinden işlem yapma yeteneği eğitimim vardır.

Hasan Erbay photo

Hasan Erbay

02.02.2019

Sınıf Öğretmeni · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, 10 yıldır bir özel kurumda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Bu süreçte kazandığım bilgi, beceri ve tecrübeler ışığında; öğrencilerimizin her türlü gelişim alanında en üst seviyeye gelebilmeleri için elimden gelenin en iyisini yapmayı hedeflemekteyim. Çalıştığım öğrencileri; hem...

Büşra T photo

Büşra T

06.08.2021

Sınıf Öğretmeni · Keçiören, Ankara

Sosyal Hizmetler mezunuyum.Çocuk Gelişimi 3 sınıf öğrencisiyim.5yıldır Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde çalışıyorum.Özel Öğrenme Güçlüğü,MR,A tipik otizm öğrencileri ile akademik,sosyal gelişim,iletişim çalışmaları yapmaktayım.Ayrıca okuma-yazma öğretimini başarılı şekilde sürdürmekteyim.

Fatma Yıldız photo

Fatma Yıldız

25.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Kartal, İstanbul

15 YILLIK DENEYİMİM İLE ÖĞRENCİMİN TÜM HAFTASINI PLANLAMAK VE DERSLERİ ANLAMAKTA KOLAYLIK SAĞLAMAK İÇİN AİLEYE VE ÖĞRENCİME DESTEK OLABİLİRİM.

Eda Turan photo

Eda Turan

06.10.2021

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Aynı zamanda sınıf öğretmenliği ve özel eğitimde deneyimim var. Hem ilkokul özel ders hem de Türkçe özel ders veriyorum.

Murat Yıldırım photo

Murat Yıldırım

11.07.2016

Sınıf Öğretmeni · Bakırköy, İstanbul

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN: - Farklı nedenlerden dolayı (Disleksi, anksiyete, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, mental vb.) okuma yazma becerisi yaşıtlarının gerisinde kalan, hiç öğrenemeyen ya da uzun tatil dönemi nedeniyle unutan öğrenciler için OKUMA YAZMA DESTEK çalışmaları, - Matematik,...

Mesut Aydın photo

Mesut Aydın

11.05.2021

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

İlkokul öğretmeniyim, uzaktan eğitim sürecinde zorlanan öğrencilere yardımcı olabilirim.

Baki Güneş photo

Baki Güneş

09.07.2020

Sınıf Öğretmeni · Çankaya, Ankara

Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisiyim. Türkçe, Edebiyat ve ilkokul tüm dersler alanında özel ders vermekteyim. İlk derste ücret almadan deneme dersi verebilirim. Bu derste eksikleriniz ve dersi nasıl ilerleteceğim yanında ders anlatma şeklim hakkında da bilgi alabilirsiniz....

Gizem Aytış photo

Gizem Aytış

29.03.2021

Sınıf Öğretmeni · Bodrum, Muğla

İlkokul kademesinde tüm sınıf düzeylerine özel ders ve ödev desteği yapıyorum. Özellikle okuma yazmaya konusunda uzmanlığım bulunmakta. Çocuklarla iletişimim çok iyi. Online veya yüz yüze özel derslerde görüşmek dileğiyle.

Edip Kutlutürk photo

Edip Kutlutürk

29.07.2020

Sınıf Öğretmeni · Gaziemir, İzmir

Merhaba ☺️ İki bin on bir yılında sınıf öğretmenliği bölümünden mezun oldum. İki bin on iki yılı Şubat ayında atamam gerçekleşti. İlk atmamın olduğu yerde dört buçuk sene öğretmenlik ve idarecilik görevlerini yerine getirdim. Öğrencilerde artarak devam eden dikkat eksikliği ve odaklanma...

Berat Ateş photo

Berat Ateş

29.07.2021

Sınıf Öğretmeni · Kadıköy, İstanbul

Özel eğitim sınıf öğretmeniyim. Öğretmen lisesi çıkışlıyım. İlkokul, ortaokul öğrencilerine her türlü dersten destek eğitim verilir. Özel gereksinimi bireylere dersler verilir.

Cansu Şimşek photo

Cansu Şimşek

19.11.2020

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul

10 Yıldır çeşitli kurumlarda Anasınıfı Öğretmenliği yaptım. Çocuklarla birlikte eğlenerek öğretmeyi seviyorum. Çocuklarla aram oldukça iyidir. Mesleğimi seviyorum. ilkokula hazırlık dersleri verdim okuma yazma konusunda yardımcı oldugum öğrencilerimde oldu.

Mehmet Güncel photo

Mehmet Güncel

01.01.2021

Sınıf Öğretmeni · Yenimahalle, Ankara

Uzman sınıf öğretmeninden (Memnuniyet Garantili) özel ders. 10 yılı aşkın süredir özel sektörde faaliyet göstermekteyim. Eğitim danışmanlığı, Aile eğitim danışmanlığı gibi birçok alanda yetkinliğe sahibim. Eğitim ciddi bir iştir. (HAYATTA EN BÜYÜK MUCİZE İYİ BİR ÖĞRETMENE RASTGELMEKTİR.)Bir telefon...

Mahmut Akar photo

Mahmut Akar

19.02.2021

Sınıf Öğretmeni · Yenimahalle, Ankara

Sınıf Öğretmenliği yanında iyi derecede İngilizce bilmekteyim. 2020 yabancı dil sınav notum 83. Öğrencilerime ilkokul performanslarını geliştirmenin yanı sıra İngilizce eğitimi, temel düzeyde bilgisayar eğitimi de verebilirim.

İmdat Kaymak photo

İmdat Kaymak

22.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Akyazı, Sakarya

20 yıllık öğretmenim İlkokula yönelik tüm dersler ve derslere motivasyon sağlayan dikkat eksikliğini azaltan sayısal ve sözel zeka gelişimini tamamlayan zeka oyunları esliginde derslerini yapıyorm. .

Erdoğan Yıldırım photo

Erdoğan Yıldırım

01.05.2021

Sınıf Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhabalar, özel okul sınavlarına hazırlık başta olmak üzere, ders başarısının artırılmasına disiplinli ve planlı çalışma alışkanlığının kazanılması yardımcı olabilirim. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sınıf Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sınıf Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sınıf Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sınıf Öğretmeni için toplam 853 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 913 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,363 kişi Sınıf Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl