En İyi 10 Şişli 3D Teknik Çizim | Armut

En İyi 10 Şişli İstanbul 3D Teknik Çizim

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 222 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Roo M.

Roo M.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Güzel Sanatlar Fakültesi Mezunu ekibimizin 6 yıllık deneyimle projelerinize destek olmak için hakim olduğu programlar ; Grafik işler için ; Photoshop İllustrator Indesign Modelleme işleri için : Rhinoceros Sketchup Teknik işler için : Autocad Archicad Revit Allplan Görselleştirme-Render işleri için : Keyshot V-ray After Effects Sunum işleri için : Microsoft Office Prezi Artistlik çizim ; el çizimi ve Wacom destekli digital çizim
Oğuzhan B.

Oğuzhan B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Şişli, İstanbul
Selam solidworks ve autocad üzerinden 3d veya 2d çizimler yapılır aynızamanda solidworks de katı modalleme ve montaj yapılmaktadır uygun fiyata hem sizin işiniz hem benim işim görülsün şimdiden beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim saygılarımla
Erdinç  S.

Erdinç S.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Şişli, İstanbul
2013 Yılından bu yana Parametrik çizim ve tasarımları üzerinde projeler gerçekleştirmekteyim. Autocad, SolidWorks ve Catia programlarını aktif kullanmaktayım. Ürün tasarım, kalıp tasarım konusunda 5 yıllık tecrübe sahibiyim. Kauçuk kalıp, Enjeksiyon Kalıp, Vakum Kalıp, Şişirme ve Pet Kalıp üzerinde deneyimlerim var. Şuan Global bir firmanın (Kalıp ve Tasarım Sorumlusu) olarak çalışmaktayım. 1 tane Laptop olmak üzere 3 iş istasyonu ile hizmet vermekteyim. Tasarım işinin Hem ofis, hem Mutfak
Hakan K.

Hakan K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Şişli, İstanbul
Merhaba ben Hakan. 5 yıldır makine sektöründe çalışmaktayım.Bu 5 yıllık süreç içerisinde bir birinden farklı makine tasarımlarında çalıştım.Aktif olarak da Festo ve SMC firmalarıyla çalışmaktayım.Sizin isteğinize uygun olarak kalıp tasarımları,aparat tasarımları, makine tasarımları,parça tasarımları yapabilir,isteğiniz doğrultusunda imal ettirebilirim.
Firk-i Ambar

Firk-i Ambar

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Şişli, İstanbul
Dijital interaktif platformları 3 boyutlu görsellerle birleştiren FİKR-İ AMBAR, kullanıcıların gelecekteki evlerini veya satın alacakları ürünleri onlara tüm gerçekliğiyle sanal ortamda sunuyor. Yaşattığı bu deneyim sonrası satın alma aşamasında karar vermenizi de kolaylaştırıyor. FİKR-İ AMBAR tüm görselleri akıllı telefonlar, tabletler, sanal gerçeklik gözlükleri ve dokunmatik ekranlara uyumlu olacak şekilde üretiyor. [ Fikr-i Ambar, profesyonel iş istasyonu alt yapısı ile süper hızlı v
Serhat A.

Serhat A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Şişli, İstanbul
2006 dan beri çeşitli firmalarda tasarım, ruhsat uygulama çizimi, 3d modelleme, görselleştirme sorumlulukları aldım. 2013 den beri serbest çalışmaktayım.
İdris Y.

İdris Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Şişli, İstanbul
Autocad ve Solid de 2D ve ya3D her türlü çiziminiz uygun fiyatlara yapılır. 30tl ila 250tl arasında çizime bağlı olarak değişen fiyatlarımız var. 36 saat içinde çizim teslim edilir.
Fırat A.

Fırat A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Mimari projelerinizi 3 boyutlu modelleme, görselleştirme ve animasyonlar ile hazırlanması konusunda destek vermekteyim.
Sümer Alper S.

Sümer Alper S.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Beyoğlu, İstanbul
Her türlü mimari projeniz için mimari,elektrik,mekanik uygulama proje çizimi ve 3d çalışmalar hazırlıyoruz
Savaş Ç.

Savaş Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Beyoğlu, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimarlık Bölümü nden mezun oldum. Sektörde 5 sene çalıştıktan sonra freelance işlere yöneldim. 3 boyutlu modelleme ve render işlerinde titiz ve kaliteli hizmet vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yücel Yirik YİRİK
3D Teknik Çizim   14/07/2019

Ben ilk defa internette tanışıp iş yaptığım bir kişiden bu kadar memnun kalabildim hem iş süresince yapılması gerekenleri hemde iş bittikten sonra yapmak istediğim değişiklikleri anında yaparak bana döndü çok tşekkür ederim hüseyin kardeş

         
Murat Elgün
3D Teknik Çizim   27/02/2019
gallery thumbnail

Gayet ilgili ve güler yüzlüydü ofis çizimimizi hayalimizdeki gibi tasarlayıp zamanında teslim etti Seyfettin bey ve ekibine teşekkür ederim armut.com vesilesiyle tanıştığımız için armut.com’ada ayrıca teşekkürler ederim güvenilir bir firma tavsiye ederim.

         
Ömür Soyer
3D Teknik Çizim   25/10/2018

Arkadaş işini titizlikle takip ediyor ve insan ilişkileri de iyi. Fiyat konusunda ise elinden gelen yardımı yapıyor. Yeter ki siz emeğine saygısızlık etmeyin. Yolu açık olsun

         
berkay küçükarslan
3D Teknik Çizim   28/07/2018

İşi hızlı ve zamanında teslim aldık. İşimize yarayan farklı fikirkeri de olan yaratıcı bir tasarımcı kendisi. Çok memnun kaldık.

         
Baris Baris
3D Teknik Çizim   26/07/2018

Aldığı işi iyi yaptı. Parasını aldıktan sonrada bırakıp gitmedi işin daha iyi olması için uğraştı. Teşekkürler Onur Bey.

         
Cem Oguz
3D Teknik Çizim   16/06/2018

Çizimi çok başarılı ve kısa sürede yaptılar. 3d print hizmeti de aldık. uzun süreli çalışmayı düşünüyoruz. kendilerini tavsiye ederim.

         
Sezer Demir
3D Teknik Çizim   28/02/2018

Güler yüzlü, taleplere hızlı cevap verebilen gayet bilgili işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir arkadaş. Biz çok memnun kaldık tavsiye ediyoruz.

         
Ercan Zirek
3D Teknik Çizim   25/02/2018

Nazik ve beyefendi kişiliği ile 3D çizim işimi plastik enjeksiyon kalıba uygun çizdi. Kendi iş tecrübelerini de benim projeme artı değer olarak katarak çeşitli düzenlemeler de yaptı. İşin tamamı mükemmel oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Bir sonraki projemde de kendisiyle çalışacağım.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz