En İyi 10 Şişli Bilgisayar ve Laptop Tamiri - Armut

En İyi 10 İstanbul Şişli Bilgisayar ve Laptop Tamiri

4 Laptop Tamiri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli bölgesinde 60 Laptop Tamiri Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Elektrotürk Bilişim Hiz.san.tic.ltd.şti.

Elektrotürk Bilişim Hiz.san.tic.ltd.şti.

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Kağıthane, İstanbul
6 yıldır kendi bünyesinde yaptığı notebook , tablet , lcd monitör , cep telefonu onarımlarıyla müşterilerine hizmet vermektedir.
Atent Bilgisayar Teknolojileri Limited Ş

Atent Bilgisayar Teknolojileri Limited Ş

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Şişli, İstanbul
Atent Bilgisayar Limited Şirketi 10 yılı aşkın tecrübesiyle, 2013 yılında yeni kimliğine kavuşmuştur. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize hızlı, güvenilir ve sürekli çözümler sunmak amacı ile uzun süredir çalışmalarına devam eden firmamız, halen bilişim sektöründe teknik servis, satış, web tasarımı,bilgisayar programları, özel yazılımlar, paket program satışları, elektronik devre tasarımları, telefon, tablet, notebook, masaüstü bilgisayar, sunucular, sana
Gökhan Yavaş

Gökhan Yavaş

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Beşiktaş, İstanbul
Yedi yıldır ,bilgisayar ve leptop tamiri ile uğraşıyorum. Minumum hata , Maximum memnuniyetle işimi yapmaktayım.
By-can Bilişim

By-can Bilişim

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bayrampaşa, İstanbul
Notebook, Telefon parça değişimi arıza tespiti ve onarımını yapıyoruz. Konusunda uzman çalışanlarımız ile en hızlı ve güvenilir şekilde size hizmet vermek için buradayız. TEKNOLOJİYE HASSASİYETLE BAKIYORUZ.
Kerim Köylü

Kerim Köylü

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bayrampaşa, İstanbul
Merhaba, Bilgisayar, Lapto ve tablet tamiri için uygun fiyatlarda tamir bakım ve onarım işlerinizde yardımcı olabilirim.
Ahmet Saygılar

Ahmet Saygılar

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bayrampaşa, İstanbul
2007 şubat ayında lisansüstü ingilizce çalışmaları için aldığım laptop ile bu işlere girdim.10 yıldır sistem ve donanım ile ilgili çok çeşitli arıza ve parça değişimleri üzerine çok sayıda bilgisayar problemlerini çözmekteyim.Bakım sözleşmesi yapmak isteyen firmalarda oldu.2007-20014 arasında 30 bilgisayarlı internet cafeye sahip komşumun problemlerinin ve orada yakından tanındığım için çok kişiye hizmet vermişliğim vardır. -Sistem yedekleme klonlama kurtarma. -Silinmiş bilgisayar disklerinde
Batcell

Batcell

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Şişli, İstanbul
S.O.S Bilgisayar

S.O.S Bilgisayar

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Şişli, İstanbul
Hızlı Servisim

Hızlı Servisim

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Şişli, İstanbul
Ufuk Soner

Ufuk Soner

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Kadıköy, İstanbul
Firmamızın kuruluş amacı olan Notebook ürünlerinin teknik servisi alanında, müşterilerimizin her türlü servis hizmetinin gerçekleşmesi ve gerçekleşen bu hizmetlerde müşteri memnuniyetin ve iş kalitesinin profesyonel ekibimiz sayesinde üst düzeye tutulmasını başlıca hedefimiz olarak görmekteyiz. Firmamız aynı zamanda Toshiba notebook yetkili servisi olarak Kadıköy bölgesinde hizmet vermektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayşegül Özgür
Laptop Tamiri   18/08/2017

Ünal Bey den hızlı ve güzel hizmet aldık. Bulunduğunuz yerde hizmet vermesi de ayrıca güzel bir özellik. Herkese tavsiye ediyorum.

         
Mahmut Yalçın
Laptop Tamiri   03/08/2017

aldığım hizmetten çok memnun kaldım evime kadar gelip bilgisiyaramı tamir edildi ve en ufak sorunda gelip sorunu hallettiği için ünal beye teşekkür ediyorum

         
Galip Levent Paksoy
Laptop Tamiri   28/07/2017

Güvenilir, İçten, Samimi, İşinin ehli. Klasik hallederizci, her konunun sözde uzmanlarından değil, Yaptığı ve taahhüt ettiği işlerin uzmanı; ki bu benim için çok daha önemli. Kendisine çok teşekkür ederim. Hem problemimi halletti hemde bu iş sebebiyle sonrası için güvenebileceğim bir uzmanla tanıştım.

         
Muhammet DÜZENLİ
Laptop Tamiri   27/07/2017

Kadir bey gerçekten işinden anlayan ve yaptıklarının farkında olan birisi. Laptopumu kendisine verdiğimde içi adeta toz yuvasına dönmüştü, gayet güzel bir şekilde temizleyip temizlik aşamalarını da bana tek tek fotoğraflı bir şekilde attı.

         
Ahsn Ahsn
Laptop Tamiri   09/07/2017

Ben hayatımda bu kadar ilgili bir insan görmedim, kelimeler yetersiz sadece deneyin ve görün.

Laptop Tamiri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz