En İyi 10 Şişli İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 204 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Radonrad Yazılım Ve Elektronık Sıstemlerı Tıc.stı

Radonrad Yazılım Ve Elektronık Sıstemlerı Tıc.stı

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
RadonRad, bir çok sektörü çözümleri ile tanıştırmıştır. Özellikle web,mobil,masaüstü uygulamalarda ki tecrübesi çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun olan çözümleri geliştirir. RadonRad, müşterilerinin beklenti ve hedeflerini en üst seviyede karşılamayı ve işletmelerin verimini en üst seviyeye çıkarmayı amaç edinmiştir. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile çıktığımız bu yolda kaliteli, verimli, sonuç odaklı teknolojik çözümleri müşterilerimize sunar
Emirhan  B.

Emirhan B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
Merhaba ben Emirhan. Üniversite son sınıf öğrencisiyim. Uzun süredir Web tasarım ve yazılımla ilgileniyorum. İhtiyacınız olan web sitelerini size en hızlı ve efektif bir şekilde hazırlayıp sunabilmem için lütfen iletişime geçin.
Emre K.

Emre K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayrampaşa, İstanbul
Sakarya üniversitesi bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim bu zamana kadar 3 adet şirkette çalıştım toplam çalışma sürem 1 yılın üzerindedir. Asp.net mvc, javascript , reactjs , c# gibi teknolojilerde yani web,masaüstü konularında proje yapabilirim , mobil uygulama geliştirme konusunda da orta seviyede yetkinliğe sahibim https://www.linkedin.com/in/emre-kara-703440109/ karaemre.com
Enise Irem C.

Enise Irem C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Beşiktaş, İstanbul
Her sektöre uygun ve o sektörün ihtiyaçlarına hitap eden özel tasarımlarım ile sizlere kurumsal ve hızlı çözümler sunmaktayım. Tamamen mobil uyumlu ve Google SEO link altyapısına uygun sitelere sahip olabilirsiniz. E-ticaret sitelerinden, firma tanitim, rehber ve haber sitelerine kadar her turlu ihtiyaclariniz icin en dogru ve hizli sekilde hizmet sunuyorum. Her isimi suresiz destek saglayarak sitenizin tum ihtiyaclarini en kisa surede sunuyorum. Isteginizi tamamen yerine getirene kadar da sizi
Aynur G.

Aynur G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
Ben C#, Asp.Net web yazılım projelerinizi eksiksiz olarak yapabilirim. Sadece kendi ofisimde freelance olarak çalışabilirim. Yazılım geliştirme, Proje Yönetimi konusunda 15 yıllık deneyime sahibim.
Eser E.

Eser E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
2010 yılından bu yana aktif olarak 3D alanında çalışmaktayım. Projelerinizi hayata geçirme noktasında yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Duygu  U.

Duygu U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
Java, SQL programlarında istenilen hizmetler kodları yazılarak kısa sürede oluşturulur. Teslim süresi 1-2 iş günüdür.
Muhammed  Y.

Muhammed Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
Merhaba ben Muhammed. Yıldız Teknik Üniversitesinden geçen sene mezun oldum. Yaklaşık iki yıldır back-end developer olarak çalışıyorum. Kullandığım teknolojiler Spring framework, Springboot, Hibernate, React.js, postresql vb. dir. Çalışmaya devam ediyorum fakat ek olarak freelance çalışmak istiyorum.
Yusuf Y.

Yusuf Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
İstanbul Teknik üniversite sinden mezunum. Boğaziçi Yazılım mühendisliğinde yüksek lisans yapıyorum. Şuanda özel bir firmada kıdemli uygulama geliştirme mühendisi olarak çalışıyorum. 3 yıldır yazılım ile uğraşıyorum.
İsmail İlkhan N.

İsmail İlkhan N.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
Son 3 yıldır bir şirkette full-time UI Developer olarak çalışmaktayım. Sektördeki pek çok büyük firma nın ön arayüz kodlamasını yaptım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz