En İyi 10 Şişli İstanbul Tanıtım Filmi

4 Tanıtım Filmi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 119 Tanıtım Filmi Ajansı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mt İletişim Hizmetleri Ve Turizm

Mt İletişim Hizmetleri Ve Turizm

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Kağıthane, İstanbul
Bizim için müşteri değil, ortağımızsınız. Sadece söylenileni değil, her zaman fazlasını yapar; sorumluluk alır, üretir ve değer katarız. İşimizi bir bütün olarak ele alır ve marka itibarını etkileyecek tüm süreçlerde aktif rol üstleniriz. İnanmadığımız hiçbir işe altına imzamızı atmayız. Zamanın kıymetini bilir verimli kullanırız. Problem değil, çözüm üretiriz. Profesyonel kadromuzla sizlere en iyi hizmeti hep daha yüksek kalitede verme arayışı içinde çalışarak, reklam sektöründe en iyi hizm
Bünyamin  E.

Bünyamin E.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Şişli, İstanbul
Fotograf Cekimi “Fotograf cekmek; insanin aklini, gozunu ve yuregini aynı hizaya getirmesidir.” (Henri Certier-Bresson) Profesyonel fotograf cekimi, iyi bir ekipman ve o ekipmanla hareket edecek olan fotografciyla hayata gecirilir. Profesyonel fotografcilarimizin teknigi ve kullaniyor oldugumuz teknolojinin sagladıgi isik dengesi, derinlik hissi ve genis renk yelpazesi ile urun, katalog, moda ve organizasyon cekimleriniz icin de goz kamastiriciligin pesindeyiz. Katalog Cekim sanati basli basina
Dame Prodüksiyon

Dame Prodüksiyon

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Şişli, İstanbul
9 kişilik Çekim Ekibi, 5 kişilik kurgucu kadrosu, 5 kişilik müşteri danışma hattı ve 3 kişilik grafik kadrosuyla 4K kalitesinde çekimler yapan, çeşitli televizyon kanallarına işler yapan ve bir çok kurumsal firmanın reklam ve tanıtım çekimlerini yapan Dame prodüksiyon yeni müşterileriyle hizmetlerine devam ediyor.
FAA YAPIM

FAA YAPIM

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Şişli, İstanbul
Profesyonelliğim,tecrübelerim ve sanatsal yetkinliklerimle firmanızın uluslararası nitelikte ve sizi en iyi şekilde yansıtan tanıtım filmlerinizi çekmeye talibim. Ayrıca günlük,haftalık,aylık olarak ihtiyacınıza uygun olarak belirleyeceğimiz ekip ve ekipmanlarla kamera çekimi hizmeti sunmaktayız.
Codec Medya Reklam Bilişim Ve Gayrimenkul Hizm.

Codec Medya Reklam Bilişim Ve Gayrimenkul Hizm.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Şişli, İstanbul
CODEC MEDYA REKLAM ŞİRKETİ OLARAK , TANITIM PRODÜKSİYON VE MEDYA SATIN ALMA PLANLAMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ.
Video İstasyon

Video İstasyon

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Şişli, İstanbul
Kobilerden girişimcilere, işletmecilerden küçük esnafa, kısacası herkese; bütçesine uygun tanıtım filmleri ve videolu çözümler sunarak işlerinizi kolayca tanıtmanıza yardımcı oluyoruz. Alanında uzman ekibimizin hazırlayacağı düşük maliyetli, sade, etkili ve açıklayıcı videolar sayesinde sizleri müşterileriniz ile buluşturuyoruz.
Sirketim.tv

Sirketim.tv

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Beşiktaş, İstanbul
Reklam Tanıtım Filmi sadece ( 499 ) tl . Evet Yanlış Duymaınız Firma Reklam Tanıtım Fılmı Hava Çekim Dahil 499 lira Arayın Gelelım Fırmanızı Reklamın Yapalım Süpriz Yok Ara Ödeme Yok Tek Ödemeli Hizmetlerimiz NASIL ÇALIŞIR Şirketim TV ve Şirketiniz arasında yapılacak olan çalışma kısaca 5 ayrı aşamadan oluşur. 1. HAZIRLIK : Şirketim Tv siparişiniz üzerine sizi arayarak size en uygun çekim günü belirlenir. Takvim onaylandıktan sonra hazırlanmanız ve maksimum verim almanız için size özel i
Masa Prodüksiyon

Masa Prodüksiyon

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Beyoğlu, İstanbul
MASA PRODÜKSİYON işiniz ile ilgili her tür içeriği kaliteli ve özgün anlatan bununla birlikte merak uyandıran kısa ve etkili bir video hazırlar ve videonuzu İnternet yoluyla doğru kişilere ulaştırarak müşteri kitlenizi artırır.
Ibrahim D.

Ibrahim D.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Şişli, İstanbul
Tanitim filmi cekimi ve montaji. Logo tasarimi reklam cekimleri urun fotograflama. Uzun ve kisa.metraj film cekimleri ve kurgusu
Sine Y.

Sine Y.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Şişli, İstanbul
Merhabalar, öncelikle ulaşma sebebimiz şirketinizin reklam tanıtım ihtiyacınızı karşılayacak videolar ve içerikler üretmek. Reklam ve tanıtım olarak sizlere daha iyi hizmet vererek sosyal medyada var olan isminizi güçlendirmek ve hedef kitlenize kaliteli bir şekilde ulaşmanıza sağlamaktır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Derya Kurtkale
Tanıtım Filmi   28/08/2019

Alican Bey ve meslektaşı profesyonel bir kurumsal çekim yaparak beklentilerimiz karşılayan bir filmi kısa süre içerisinde teslim ettiler. Yaptıkları işten memnun kaldık. Teşekkürler.

         
Recep Kocaman
Tanıtım Filmi   23/05/2018

kesinlikle harika bir iş ortaya çıkardılar. arkadaşları yürekten tebrik ediyorum. işinin ehli ve çok anlayışlı bir ekip.

         
Tanıtım Filmi   05/11/2017

ben tanıtım videolarından yola çıkarak elefantus filmi seçmeye karar verdim, beni yanıltmadıkları için dergah tesbih adına teşekkür ederim

         
Yusuf Çolak
Tanıtım Filmi   06/10/2017

Merhabalar, İşe başlamadan önce Elefantus Film ile yaptığımız toplantıda kurum kimliğimizi anlattık. İhtiyaçlarımızı ve beklentilerimizi içeren brief ve keyword leri verdikten sonra ekip işe koyuldu. Eğitim kurumu olduğumuz için, hassasiyet önemliydi. Elefantus Film in kurucusu Taha bey ile sık sık temas içerisinde olmamız proje sürecinin keyifli ve sorunsuz bir şekilde geçmesini, aynı zamanda hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Teşekkürler armut.com! Teşekkürler Elefantus Film!

         
Mehmet Özer
Tanıtım Filmi   26/04/2017

Çok profesyonel ve samimi bir ekip. İşi zamanında teslim ettiler ve her talebimizi fazlasıyla karşıladılar. Ortaya süper bir iş çıktı. Açıkçası bu kadarını biz beklemiyorduk. Havadan video çekimi konusunda da çok iyilerdi.

         
Fırat Çam
Tanıtım Filmi   24/04/2017

Ekip zamanında geldi ve işi zamanında teslim etti. Aklımızdan geçenden daha iyi bir iş ortaya çıkardı. Güler yüzü ve yaratıcı fikirlerinden dolayı Taha Bey ve ekibine teşekkür ederiz.

         
Çiğdem Hanım
Tanıtım Filmi   06/02/2017

Taha Bey çok ilgili, işi inanılmaz sahipleniyor. Süreci çok iyi planladılar. Çekimlere zamanında geldiler, işi zamanında teslim ettiler. Kendi işlerini yapıyormuş gibi çalıştılar. Nasıl bir şey istediğimi anlayıp üzerine yaratıcı fikirler eklediler ve neticede ortaya harika bir iş çıktı. Kesinlikle uygun bütçeyle video çektirmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

Tanıtım Filmi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz