En İyi 25 Su Yalıtım Firması | Armut

4 Su Yalıtım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

934 Su Yalıtım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Su Yalıtım Firması

İnkao İzolasyon Boya & Dekarasyon

İnkao İzolasyon Boya & Dekarasyon

Su yalıtımında kesin çözümler üreten firmamız %100 yerli üretim olan su izolasyon malzemelerini uygulamaktadır.Ürünümüz kesinlikle su geçirmez,tuzlu su ve baz asitlere dayanıklı olup küf ve yosun oluşturmaz solvent içermez, tamamen doğal bir ürün olup sağlığa zararlı kimyasallar içermez güneşe ve zararlı etkilerine karşı dayanıklıdır(UV ışınlarından etkilenmez)üzerinde bulunduğu zemine göre hareket eder ve genleşebilir,anti bakteriyeldir,sürtünme ve darbelere karşı dayanıklıdır,kolay uygulanır,
Abdullah C.

Abdullah C.

Bugüne kadar yaptığımız binlerce metrekare açık ve kapalı alan su izolasyonu ile kalitemizi ispatlamış bulunuyoruz. Sizlere de kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Muberra U.

Muberra U.

Teras, havuz, asansör kuyusu, ıslak hacim, temel perde, çatı aktarma, çatı deresi,bahçe kat daire, rutubet vs. İzolasyon işleriniz yapılır.
Özgün Yapı Sistemleri

Özgün Yapı Sistemleri

Su depoları, temel, teras izalasyonları pvc membran uzman uygulayıcı bayi dilatasyon bantları, sürme izalasyon uygulamaları web sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz .
Sauber Y.

Sauber Y.

Misyonumuz; alışıla gelmiş doğaya ve insanlara zararlı, yanıcı, kısa ömürlü yalıtım ürünleri yerine, doğa dostu, üretiminden kullanımına kadar zararlı kimyasallar bulundurmayan, uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmak.
Elt Elektrik Ve Yalıtım

Elt Elektrik Ve Yalıtım

Ürünümüz Rosinmix marka modifiye reçineden elde edılmiş çift kompenantlı, tam organik,ınsan sağlığına zararlı olmayan,asit ve kımyasallardan etkilenmeyen,yuksek basınca dayanıklı,darbe mukavemeti yüksek,küf,nem,böceklenme yapmaz eksiz uygulama özelliği ile % 100 su yalıtımı yapar.Ürünümüz 10 yıl garantlıdır.
Akset Yalıtım

Akset Yalıtım

Yaklaşık 24 senedir ısı-su yalıtım malzemeli uygulama yapan firmayız.Yaptığımız her işe garanti veriyoruz.Garanti süresince tüm yaptığımız uygulamalarda herhangi bir sorun çıktığında ücretsiz olarak gereğini yapıyoruz.Bodrum kat içten ve dıştan su yalıtımı,teras,su deposu,asansör çukuru,balkon ve ıslak hacimler v.b her türlü su yalıtımında uygun fiyat ve uygun malzemelerle,profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.
Ht Yapı Y.

Ht Yapı Y.

Su ve çatı yalıtımı uygulamaları. Uygulama için İstenilen kalite ve fiyatta ürün temin edilir. -Çatı, gizli dere uygulamaları -Banyo wc ıslak zemin uygulamaları -Pvc tpo mebran, sentetik örtü uygulamaları
Bdk Grup

Bdk Grup

BDK Grup, eğitimli, işinde uzman personeli ile özellikle Ayvalık - Çanakkale hattında eski ve yeni yapıların ISI, SU, NEM, SES ve YANGIN yalıtımları ile komple bina revizyonları ve tadilat işlerini yaparak profesyonel çözümler sunan bir şirkettir. Yalıtımda kullandığı ürünlerde TSE, CE belgelerinin yanı sıra TAEK ve üniversitelerin test raporları olan markaları tercih etmektedir. Dış cephede kullandığı yalıtım malzemesi %100 doğal yalıtım sıvası olup ekolojiktir. -A1 sınıfı yanmazlık belge
EKSEN ÇÖZÜM YALITIM ŞTİ

EKSEN ÇÖZÜM YALITIM ŞTİ

YALITIM DOĞRU TEŞHİS, DOĞRU MALZEME VE DOĞRU UYGULAMA GEREKTİREN BİR SORUNDUR.İŞİ EHLİNE DANIŞIN VE BIRAKIN.
Ceylin Proje Uygulama san şt

Ceylin Proje Uygulama san şt

Uygulama ve Satış bayii si olduğumuz İSONEM marka su yalıtım ürünleri uygulanarak sorununuzun çözüme kavuşacağını düşünüyoruz.
Orion İnşaat Turizm Ve

Orion İnşaat Turizm Ve

Biz uzun yıllar ve yüzlerce referans garantisiyle yapı çözümleri üzerine hizmet veren bir firmayız.
Gebze Oğuz İzolasyon Ve Çatı Zemin Kaplama

Gebze Oğuz İzolasyon Ve Çatı Zemin Kaplama

Firma Gebze civarındaki fabrikalar a su izolasyon çatı kaplama epoksi ve TERRAZO ZEMİN kaplama işleri yapmaktadır.
Kılıç Yalıtım İzolasyon İnşaat Ticaret

Kılıç Yalıtım İzolasyon İnşaat Ticaret

TEMELDEN TERASA SU YALITIM UYGULAMALARI, PVC-GEO MEMBRAN, ENJEKSİYON, POLYUREA, POLİÜRETAN KÖPÜK, EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA SİSTEMLERİ VE HER TÜRLÜ TADİLAT TAMİRAT İŞLERİ İTİNA İLE YAPILIR, KALİTE GÜVENLE OLUR.
İzobey İzolasyon

İzobey İzolasyon

20 SENELİK BİR FİRMA OLARAK TÜM YAPILAN UYGULAMALRIMIZ 15 YIL FİRMAMIZ GÜVENCESİ ALTINDADIR ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLAN BİR FİRMAYIZ BTM UYGULAMA BAYİLİGİMİZ MEVCUTTUR VE BİR ÇOK FİRMAYLA ÇALIŞMAKTAYIZDIR
Ünal Z.

Ünal Z.

Yalıtım işinde 13 yıldır devam etmekteyim genelde il dışında adı duyulmuş köklü firmalarla iş yaptım Trabzon’da ikamet ettiğim için burda çalışmaya karar verdim .
Zarif İzolasyon

Zarif İzolasyon

Su yalıtımı ve zemin kaplama (epoksi) ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan, konusunda uzman firmamız; SU YALITIMI , ÇATI MEMBRAN YALITIMI, TERAS SU İZOLASYONU, TEMEL VE PERDE DUVARLARIN YALITIMI, DİLATASYON VE DERZLERİNİN YALITIMI, EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA UYGULAMALARI, DIŞ CEPHE SU YALITIMI, gibi alanlarda sizlere hizmet vermektedir.
Ilgın İnşaat İzolasyon

Ilgın İnşaat İzolasyon

14 yılık sektör deneyimi ile Profesyonel olarak; *İzolasyon uygulamaları *Daire tadilatı *Mutfak ve Banyo Mimarı Tasarım *Doğalgaz Tesisatı ve Projelendirilmes *Elektrik, Su Tesisat işlemleri *Boya,Alçı sıva *Alçıpan, Bölme Duvar *Parke, Seramik *Mermer Kaplama, Döşeme, Tezgah uygulamalarını işinin ehli usta kadromuzla yapmaktayız.
Dekorizon İnşaat Yapı Ve Bilişim Sistemleri

Dekorizon İnşaat Yapı Ve Bilişim Sistemleri

DEKORİZON İZOLASYON ÇÖZÜMLERİ ısı, su yalıtımı ve zemin kaplama (epoksi) ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan,konusunda uzman ve sektörün önde gelen kuruluşlarındandır. Firmamız ; SU YALITIMI , ÇATI TAMİRİ VE YALITIMI ,TERAS SU İZOLASYONU, HAVUZ SU YALITIMI, SU DEPOSU YALITIMI, TEMEL VE PERDE DUVARLARIN YALITIMI, DİLATASYON VE DERZLERİNİN YALITIMI, EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA UYGULAMALARI, MANTOLAMA, DIŞ CEPHE SU YALITIMI, DIŞ CEPHE MANTOLAMA, DIŞ CE
Selami K.

Selami K.

1993 yılında SİKA holding te başladığımız su yalıtımı işine 22 senelik tecrübe ve hesaplı fiyatlarla yapmaya devam etmekteyiz. Teras,temel çatı yalıtımı ve su depoları pvc mebran kaplama işleri 5 yıl garantili yapmaktayız.Tüm resimler kendi yaptığımız işlerden bazılarıdır.
Balıkesir Yalıtım Merkezi ( Yalmer )

Balıkesir Yalıtım Merkezi ( Yalmer )

İnşaat mühendisi olarak sizlere kesin çözüm sunuyorum. ISI,SES,SU Yalıtımı, Çatı ve Teras yalıtımı, Bodrum su Yalıtımı, Nem ve rutubet Yalıtımı, Temel perde Yalıtımı, Havuz Yalıtımı, Çatı derelerinin Yalıtımı yapıyoruz. Türkiye’de tek TSE belgeli Püskürtme yalıtım ürünü CELLUBOR’un Balıkesir bayisiyiz. Cellubor tavan Arası ısı yalıtımında, İki daire Arası ses yalıtımında vb. Yerler de kullanılabiliyor. Sac ların altına püskürterek ısı ve terlemeyi kesin çözüyoruz. Yalıtım Merkezi olarak işimi
Muharrem Ş.

Muharrem Ş.

İnşaat teknisyeni,ustalik belgesine sahip,mesleki yeterlilik belgesine sahip biriyim,yıllardir inşaat sektöründe yim,işlerimi titizlikle yaparım.meslek lisesi yapı bölümü çikisliyim.proje,beton testi,dekorasyon gibi inşaat in birçok alanında bulundum.
Teknik İzolasyon taah.mühendislik

Teknik İzolasyon taah.mühendislik

Teknik izolasyon olarak 20 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayız.Projelerde yalıtım detaylarında çöZüm üretecek bilgiye,tecrübeye sahibiZ,yapılarınızda oluşan tüm su ve nem şikayetleriniZde bize ulaşabilirsiniz.
Buğra Ö.

Buğra Ö.

YENER izolasyon su yalıtımında kendi bünyesinde geliştirdiği tekniklerle ve teknolojinin getirdiği malzeme ve ekipman yeniliklerinden faydalanarak, yapılarınızda su yalıtımı sağlamakta ve uygulamalarına sözleşmeli olarak garanti vermektedir.
Kardeşler İzolasyon

Kardeşler İzolasyon

Kardeşler İzolasyon, su yalıtımı , çatı izolasyon ,çatı aktarma v.b. gibi tüm izolasyon işlerinizi özenle yapıyoruz iş sonrası olabilecek tüm sorunlar bizim garantimiz altındadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Su Yalıtım   30/10/2018

Çatı izolasyonunu planladığımdan çok daha uygun bütçe ve sürede yapmamı sağladı. Yaptığı iş güven veriyor. Boya, badana, izolasyon vs. Türü Tüm bina işleri için ustamı buldum. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Meral Çelik
Su Yalıtım   15/10/2018

İşlerini gerçekten hakkını vererek yapıyorlar, çok saygılı insanlar, hızlı ve temiz çalıştılar. Yaptıkları işten memnun kaldık kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim ustalar

         
TUĞRUL UŞŞAKLI
Su Yalıtım   24/09/2018

Yamosis Çatı İzolasyon konusunda uzman olmasına rağmen bahçeden eve su girme problemine çok ciddi ve uzman işi çalışma sonucu çok güzel çözüm getirdi. Yaptığı işe de 5 yıllık yazılı garanti verdi. Fatih bey den ve ekibinden çok memnun kaldık.

         
Sevilay Hanım
Su Yalıtım   21/02/2018

Sayın brt yalıtım şevket beye sonsuz teşekkür ederim hizmet kalıtesi ve inçe işçilik zamanında teslim ayrıntı bilgi aktarımı konusunda oldukça iyi başarılı ve nazik bir firma kesinlikle tavsıye ederim

         
Ozgur Dogan
Su Yalıtım   01/12/2017

Fatih Bey, gercekten de hizli bir aksiyon alarak , soz verdigi zamanda ve kendi gozlemlerine gore gereken ilavaleri de herhangi bir fark talep etmeden yaparak isi tamamladi. Is henuz bugun tamamlandi ve Fatih Bey is bitim raporunu hemen eksiksiz verdi ve ben daha sormadan kendisi ilk yagmurda yalitim ile ilgili durum icin takip yapacagini ekledi. Kendisi bir proje icin gereken tum prensipleri kapsam-maliyet-sure en iyi sekilde uygulayarak calisti, kendisini tebrik ederim.

         
Su Yalıtım   29/11/2017

İşini zamanında ve uygun fiyata yapan Hüseyin Usta ya teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığı ile kendisi ile iletişim kurup onarım ve tadilat işlerinizi yaptırabilirsiniz.

         
Fatih Yavuz
Su Yalıtım   20/11/2017

Henüz yapılan yalıtımın üzerine yağmur kar yağmadığı için test edemedik, ancak firma yetkilisi Oğuzcan beyin yaklaşımı ve gayreti takdire şayan. İhtiyaç olması durumunda tekrar tercih edeceğimiz bir firma. İşlerinin arkasında duracaklarini da taahhüt ettiler. İnşaallah beklediğimiz olumlu sonucu da alırsak herşey çok güzel neticelenmis olacaktır.

         
Hakan Ulagan
Su Yalıtım   22/10/2017

Saygılı, zamanında geldi, belirttiği şekilde izolasyon yaptı.Memnun kaldım. Bu usta ile yine çalışırım.

Su Yalıtım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz