En İyi 25 Su Yalıtımı İzolasyonu Firması - Armut

En İyi 25 Su Yalıtımı İzolasyonu Firması

4 Su Yalıtım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

625 Su Yalıtım Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Selami Kara

Selami Kara

1993 yılında SİKA holding te başladığımız su yalıtımı işine 22 senelik tecrübe ve hesaplı fiyatlarla yapmaya devam etmekteyiz. Teras,temel çatı yalıtımı ve su depoları pvc mebran kaplama işleri 5 yıl garantili yapmaktayız.Tüm resimler kendi yaptığımız işlerden bazılarıdır.
Hüseyin Kışlakcı

Hüseyin Kışlakcı

Misyonumuz; alışıla gelmiş doğaya ve insanlara zararlı, yanıcı, kısa ömürlü yalıtım ürünleri yerine, doğa dostu, üretiminden kullanımına kadar zararlı kimyasallar bulundurmayan, uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmak.
Elt Elektrik Ve Yalıtım Ltd Şti

Elt Elektrik Ve Yalıtım Ltd Şti

Ürünümüz Rosinmix marka modifiye reçineden elde edılmiş çift kompenantlı, tam organik,ınsan sağlığına zararlı olmayan,asit ve kımyasallardan etkilenmeyen,yuksek basınca dayanıklı,darbe mukavemeti yüksek,küf,nem,böceklenme yapmaz eksiz uygulama özelliği ile % 100 su yalıtımı yapar.Ürünümüz 10 yıl garantlıdır.
Kardeşler İzolasyon

Kardeşler İzolasyon

Kardeşler İzolasyon, su yalıtımı , çatı izolasyon ,çatı aktarma v.b. gibi tüm izolasyon işlerinizi özenle yapıyoruz iş sonrası olabilecek tüm sorunlar bizim garantimiz altındadır.
Halil Baglica

Halil Baglica

Firmamız her türlü su yalitimi işleri yapiyor olması kaydiyla en önemli markalarin urunlerini kullanmaktadir. Kesin çözüm üreten işler yapıyoruz.yaptığımız bütün islerimizde hem ustalik garantisi hem ürün garantisi sunmaktayiz.
Ecevit Güden

Ecevit Güden

Ypı yalıtım teknisyeni olarak 10 yıldır profesyonel su ses yangın yalıtımı yapmaktayım. anacak ülkemizde inş ustalarına yalıtım işi yaptırılıyor kesinlikle yalıtım işi yalıtım konusunda eğitim görmüş biz teknisyen kişilere yaptırmalıdır
Ahmet Berber

Ahmet Berber

Su, ısı,ses,nem,yangın yalıtımı alanlarında tecrübeli her zaman doğru bilgiyi müsşterilerine doğru bilgiyi aktarmayı garantili işler yapmayı hedef edinmiş bir firmayız siz müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız
Zeynel Karaüzüm

Zeynel Karaüzüm

Sektörde profesyonel olarak tünel yalıtımndan su deposu yalıtımına kadar 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Her türlü su izolasyonu konusunda çözüm ortağınız olarak kalite ve hizmet esaslı iş teslimlerini garantili şekilde yapmaktayız. (su yalıtımı, çatı tamiratı, kaynak işleri, su deposu, temel izalasyonu, pvc .)
Yasin Akın

Yasin Akın

Her türlü Teras, Balkon , Banyo, Wc Islak Zemin Su Yalıtım İşleri, Polürethan Mastik uygulama, Silikon Uygulama, Delatasyon Mastik Uygulama, Zemin Epoksi ve Poliürethan Kaplama İşleri
Dekorizon İzolasyon Çözümleri

Dekorizon İzolasyon Çözümleri

Su yalıtımı, ses yalıtımı ve çatı teras yalıtımları konusunda 8 yıldır faaliyet gösteren firmamız, siz değerli müşterilerimize kaliteli ve kesin çözümler sunmayı hedef olarak belirlemiştir.
Çağdaş İşlek

Çağdaş İşlek

Su ve rutubete karşı tabii asfalt, suni asfalt, mastik asfalt, bitüm, katran, bitüm emülsiyonu, ruberoit (asfaltla doyurulmuş karton), asfaltlı cam tülü, yalıtım pestili, asfaltlı cam dokuma yalıtım pestili, katran, sürme esaslı yalıtım vb. ile kullanılan kanaviçe ve jüt bezi kullanılan malzemelerdir. Harçlar içerisine % 2-15 oranlarında katkı maddesi katılarak su yalıtımı sağlanır.
Özgün Yalıtım

Özgün Yalıtım

Su depoları, temel, teras izalasyonları pvc membran uzman uygulayıcı bayi dilatasyon bantları, sürme izalasyon uygulamaları web sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz .
İzokal İzolasyon Ltd.şti.

İzokal İzolasyon Ltd.şti.

İzokal İzolasyon ltd. şti. olarak inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu izolasyon malzemeleri ve beton kimyasallarının üretimini yapmaktayız. Ayrıca siz değerli müşterilemizin ihtiyacı olan teras,temel,havuz gibi çok çeşitli izolasyon uygulamalarını yüksek kaliteli ürünlerimizle fabrika garantisi kapsamında yapmaktayız.Geniş müşteri portföyümüzle yeni nesil uygulamaları sprey uygulamalar ,epoksi ve poliüre uygulamalarla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tekliflerinizi bekler, iyi çalışmal
Orion İnşaat Turizm San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Orion İnşaat Turizm San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Biz uzun yıllar ve yüzlerce referans garantisiyle yapı çözümleri üzerine hizmet veren bir firmayız.
Techart Mühendislik

Techart Mühendislik

Kristalize su yalıtım teknolojileri öncelikli olmak üzere teknik kadromuzla her türlü su yalıtımı işlerinizi projenize özel çözümler üreterek ömürlük bir şekilde tamamlıyoruz.
İnkao İzolasyon Boya & Dekarasyon

İnkao İzolasyon Boya & Dekarasyon

Su yalıtımında kesin çözümler üreten firmamız %100 yerli üretim olan su izolasyon malzemelerini uygulamaktadır.Ürünümüz kesinlikle su geçirmez,tuzlu su ve baz asitlere dayanıklı olup küf ve yosun oluşturmaz solvent içermez, tamamen doğal bir ürün olup sağlığa zararlı kimyasallar içermez güneşe ve zararlı etkilerine karşı dayanıklıdır(UV ışınlarından etkilenmez)üzerinde bulunduğu zemine göre hareket eder ve genleşebilir,anti bakteriyeldir,sürtünme ve darbelere karşı dayanıklıdır,kolay uygulanır,
Tc Askin Bilgic B.

Tc Askin Bilgic B.

Pissu tesisatı,sıhhi tesisat,yangın tesisatı,dogalgaz iç tesisatı,havuz mekaniği,kazan dairesi kurulumu.bina su ses ve ısı yalıtımı
Simetri Yalitim

Simetri Yalitim

BASFYKS,WEBER,REMMERS,TEKNO,DRACO,KYK,FİRESTOPİT, BAF CONTROL gibi markalardan almış olduğumuz proje destek fiyatlarımızla sizlere mevcut alt yapısını modern makine parkıyla birleştirerek ve deneyimli kadrosunun teknik birikimini de değerlendirerek izolasyon sektöründe deneyimli uygulama ekibi ile Temel altı su uygulaması,Perde su yalıtımı,Teras çatı su yalıtımı,Islak hacim su yalıtımı gibi mekanlarda gerekli olan teknik detay ve çözümlemeler ile siz değerli müşterilerimize uygulama ve seramik,
Yaşar Güven

Yaşar Güven

Su yalıtımı işine 1996 yılında başladık. Gerek şahıs yapılarında ,gerekse devlet ihalesi inşaat projelerinde membran ile temel bohçalama, sürme esaslı malzemeler ile perde duvar su yalıtımı, çimento esaslı su yalıtımı malzemeleri ile havuz yalıtımı ve su depolarının yalıtımını yaptığımız birçok işlerimiz mevcut olup, ısı yalıtımı yapıldıktan sonra veya önce binaların dış cephe su yalıtımları ve binaların teras su yalıtımı, bahçe terasların su yalıtımı vs. Binaların temelden çatıya tüm su yalıt
Tayfun Halıcı

Tayfun Halıcı

Su ve nem izalasyonunda garantili ve seckin markalarla hizmet vermekteyiz.çatı,teras,asansör kuyusu,rutubet nem, tamir ve tadilat işleriniz için bizi arayın.
Şahinler Yapı

Şahinler Yapı

Şahinler Yapı Tic. , 2000 yılında uygulamacı birikiminin üzerine inşa edilmis olup, tercübe ve deneyimlerini 2008 yılında kurumsallaştırmak, daha iyi hizmet üretmek amacıyla kurulan bir firmadır. Firmamız, uygulama tekniğini sürekli geliştirmeyi ilke edinen, uygulamadaki sorunlara köklü çözümler üretmeyi amaçlayan bir anlayış içerisindedir. Hedefimiz kaliteyi arttırmak, maliyeti düşürmektir. Havalandırma tesisatında kullanılan malzeme kadar, isçilik de önemlidir. İşçilik kalitesi düşük bir uyg
En Mühendislik Yapı Ve İzolasyon

En Mühendislik Yapı Ve İzolasyon

Negatif ve Pozitif uygulamalarımızla tüm sorunlarınız, tekniğine uygun olarak, mühendislerimiz tarafından çözülür. Danışmanlık hizmeti verilir.
Trakya Yalıtım Ürünleri San.tic.lmtd.şti

Trakya Yalıtım Ürünleri San.tic.lmtd.şti

Isı, su ve ses izolasyonunda Kırklareli ilinde rakipsiz olan firmamız mantolama sövesi ve mantolama malzemelerinde kalitesi yüksek malzemeler üretip satmaktadır.
Horoz İzolasyon

Horoz İzolasyon

Horoz izolasyon yalıtım ve zemin kaplama konularında sektörü domine eden üretici firmalarla çözüm ortağı olarak hizmetine devam etmektedir.
Ekber Ticaret

Ekber Ticaret

Niğde İlinde 4 yıldır faaliyet vermekteyiz Su izalasyonunda en iyi firmalar arasında yer alıyoruz İşimizin garantisi referanslarımızdır Konsept yapı, Modul yapı Ogun işnaat vb
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ozgur Dogan
Su Yalıtım   01/12/2017

Fatih Bey, gercekten de hizli bir aksiyon alarak , soz verdigi zamanda ve kendi gozlemlerine gore gereken ilavaleri de herhangi bir fark talep etmeden yaparak isi tamamladi. Is henuz bugun tamamlandi ve Fatih Bey is bitim raporunu hemen eksiksiz verdi ve ben daha sormadan kendisi ilk yagmurda yalitim ile ilgili durum icin takip yapacagini ekledi. Kendisi bir proje icin gereken tum prensipleri kapsam-maliyet-sure en iyi sekilde uygulayarak calisti, kendisini tebrik ederim.

         
Su Yalıtım   29/11/2017

İşini zamanında ve uygun fiyata yapan Hüseyin Usta ya teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığı ile kendisi ile iletişim kurup onarım ve tadilat işlerinizi yaptırabilirsiniz.

         
Fatih Yavuz
Su Yalıtım   20/11/2017

Henüz yapılan yalıtımın üzerine yağmur kar yağmadığı için test edemedik, ancak firma yetkilisi Oğuzcan beyin yaklaşımı ve gayreti takdire şayan. İhtiyaç olması durumunda tekrar tercih edeceğimiz bir firma. İşlerinin arkasında duracaklarini da taahhüt ettiler. İnşaallah beklediğimiz olumlu sonucu da alırsak herşey çok güzel neticelenmis olacaktır.

         
Su Yalıtım   30/10/2017

son derece ilgili, hızlı ve garantili bir hizmet aldım. kesinlikle tavsiye ederim

         
Mehmet İkbal
Su Yalıtım   30/10/2017

Fatih Altan, bir türlü çözülemeyen şiddetli yağmurlar esnasındaki su baskınları problemimizi çok pratik bir şekilde çözdü. Bunu şiddetli yağmurlar geçtikten sonra yazıyorum, Su işinin mantığını çok iyi biliyor, gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Su Yalıtım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz