En İyi 25 Su Yalıtımı İzolasyonu - Armut

En İyi 25 Su Yalıtımı İzolasyonu

4 Su Yalıtım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

532 Su Yalıtım teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Selami Kara

Selami Kara

1993 yılında SİKA holding te başladığımız su yalıtımı işine 22 senelik tecrübe ve hesaplı fiyatlarla yapmaya devam etmekteyiz. Teras,temel çatı yalıtımı ve su depoları pvc mebran kaplama işleri 5 yıl garantili yapmaktayız.Tüm resimler kendi yaptığımız işlerden bazılarıdır.
Hüseyin Kışlakcı

Hüseyin Kışlakcı

Misyonumuz; alışıla gelmiş doğaya ve insanlara zararlı, yanıcı, kısa ömürlü yalıtım ürünleri yerine, doğa dostu, üretiminden kullanımına kadar zararlı kimyasallar bulundurmayan, uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmak.
Tunay Yordam

Tunay Yordam

Tüm su yalıtımı işleriniz alanında usta personelimiz tarafından özverili çalışma prensipleri dahilinde yapılmaktadır. Sizlere mükemmel hizmeti sunmak temel prensibimizdir. Uzun ömürlü, sağlıklı ve sağlam yalıtım için tercih sebebiniz Yordam İzolasyon.
Çoşkun  Sönmez

Çoşkun Sönmez

Merhaba, Her türlü yalıtım, boya ve tadilat işleri için profesyonel arkadaşlarla ustalık yapıyoruz. Amacımız kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktır.
Hydro Chemie Türkiye

Hydro Chemie Türkiye

1956 yılından beri Alman teknolojisinin ürünleri ile tüm su izolasyon işlemlerinizi yerine getiriyoruz. Üstelik 20 Yıl garanti ile.
Dekorizon İnşaat Yapı Ve Bilişim Sistemleri

Dekorizon İnşaat Yapı Ve Bilişim Sistemleri

DEKORİZON İZOLASYON ÇÖZÜMLERİ ısı, su yalıtımı ve zemin kaplama (epoksi) ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan,konusunda uzman ve sektörün önde gelen kuruluşlarındandır. Firmamız ; SU YALITIMI , ÇATI TAMİRİ VE YALITIMI ,TERAS SU İZOLASYONU, HAVUZ SU YALITIMI, SU DEPOSU YALITIMI, TEMEL VE PERDE DUVARLARIN YALITIMI, DİLATASYON VE DERZLERİNİN YALITIMI, EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA UYGULAMALARI, MANTOLAMA, DIŞ CEPHE SU YALITIMI, DIŞ CEPHE MANTOLAMA, DIŞ CE
Kardeşler İzolasyon

Kardeşler İzolasyon

Kardeşler İzolasyon, su yalıtımı , çatı izolasyon ,çatı aktarma v.b. gibi tüm izolasyon işlerinizi özenle yapıyoruz iş sonrası olabilecek tüm sorunlar bizim garantimiz altındadır.
Oğuzhan Alp

Oğuzhan Alp

Merhaba. İzolasyon konusunda 55 yıllık bir firmada 3 yıllık tecrübem var. Su kaçakları şoklama ,Islak hacimler,temel ,otopark,kat bahçesi,teras,asansör çukurları,pis su toplama çukurları,pit çukurları,perde ısı ve su yalıtımı konusunda ,çimento esaslı ,poliüretan esaslı yalıtım işlerinde tecrübeliyim. Aynı zamanda dükkan,daire veya iş yerlerinde bodrum katta su kaçaklarını tespit edip,kaçakları müdahale ederek kesiyoruz ve çıkan tüm tamiratları yapıyoruz.(sıva-fayans vb.).En son oturulabilir ha
Tc Askin Bilgic B.

Tc Askin Bilgic B.

Pissu tesisatı,sıhhi tesisat,yangın tesisatı,dogalgaz iç tesisatı,havuz mekaniği,kazan dairesi kurulumu.bina su ses ve ısı yalıtımı
İzobal Su-ısı Ses-yangın Yalıtım Sistemler Lti Şti

İzobal Su-ısı Ses-yangın Yalıtım Sistemler Lti Şti

Yalovada 19 yıldır SU-ISI-SES-YANGIN-ALÇIPAN-ALÇILAM-TAŞYÜNÜ-METAL ASMA TAVAN-ÇATI-CEPHE SİSTEMLERİ-BETOPAN VE AHŞAP BETOPAN SİSTEMLERİ-KİRALIK İSKELE SİSTEMLERİ nin bütünü bünyesinde barındıran ve bu sistemlerin tümünde müşterilerimizin ilk tercihi olmak için kendini sürekli yenileyen ve dünyada kullanılan ileri teknolojiye dayalı bir çok ürün ve markanın(İZOCAM-KNAUF-MARSHALL BOYA-SİKA-KÖSTER-KİREMİX KİREMİT-ATERMİT-AYGİBS-TEKNO PANEL-AUSTROTHERM-HEKİMBOARD-KRONOSPAN OSB-MARDAV-ODE)Temisil
Mutasyon Yapı

Mutasyon Yapı

Beton kaynaklı tüm su problemlerini garantili ve kesin olarak çözüyoruz. Tüneller, Su Deposu, Temel, Otopark, Dilatasyon, Asansör Kuyusu, Perde Beton, Havuz su kaçakları gibi alanlarlardaki problemlerinize, uzman ekibimizle dekorasyonunuzu ya da peyzajınızı bozmadan kesin çözümler sunuyoruz.
Özgün Yalıtım

Özgün Yalıtım

Su depoları, temel, teras izalasyonları pvc membran uzman uygulayıcı bayi dilatasyon bantları, sürme izalasyon uygulamaları web sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz .
Cemre İnş.dan.ve Tur.san.tic.ltd.şti. Enjeksiyon İzolasyon

Cemre İnş.dan.ve Tur.san.tic.ltd.şti. Enjeksiyon İzolasyon

Binalarda iş merkezlerinde alışveriş merkezlerinde teraslarda havuzlarda su depolarında asansör boşluklarında otoparklarda tavanlarda bodrum katlarındaki betonda Oluşan çatlaklar sonucu sızan suyun jel enjeksiyon izolasyon sistemi ile yurt disi Ürünlerimiz ve uzman kadrosun sizlere çözüm olması için Cemre Enjeksiyon (Tüm Türkiye iiçin hizmet vermekteyiz)
Muharrem Şeker Özgür Ruh

Muharrem Şeker Özgür Ruh

İnşaat teknisyeni,ustalik belgesine sahip,mesleki yeterlilik belgesine sahip biriyim,yıllardir inşaat sektöründe yim,işlerimi titizlikle yaparım.meslek lisesi yapı bölümü çikisliyim.proje,beton testi,dekorasyon gibi inşaat in birçok alanında bulundum.
İnkao İzolasyon Boya & Dekarasyon

İnkao İzolasyon Boya & Dekarasyon

Su yalıtımında kesin çözümler üreten firmamız %100 yerli üretim olan su izolasyon malzemelerini uygulamaktadır.Ürünümüz kesinlikle su geçirmez,tuzlu su ve baz asitlere dayanıklı olup küf ve yosun oluşturmaz solvent içermez, tamamen doğal bir ürün olup sağlığa zararlı kimyasallar içermez güneşe ve zararlı etkilerine karşı dayanıklıdır(UV ışınlarından etkilenmez)üzerinde bulunduğu zemine göre hareket eder ve genleşebilir,anti bakteriyeldir,sürtünme ve darbelere karşı dayanıklıdır,kolay uygulanır,
Kuvars İzolasyon Yapı Müh.ltd.şti

Kuvars İzolasyon Yapı Müh.ltd.şti

Firmamız su izolasyon konusunda deneyimli ve uzman kadrosuyla su problemlerine çözümcü bir yaklaşım sunarak sizlere hizmet vermektedir. Doğru malzemeyi, doğru yerde yeteri kadar kullanmak ve firma olarak yaptığımız işin arkasında durmak esas gayemizdir.
En Mühendislik Yapı Ve İzolasyon

En Mühendislik Yapı Ve İzolasyon

Negatif ve Pozitif uygulamalarımızla tüm sorunlarınız, tekniğine uygun olarak, mühendislerimiz tarafından çözülür. Danışmanlık hizmeti verilir.
Techart Mühendislik

Techart Mühendislik

Kristalize su yalıtım teknolojileri öncelikli olmak üzere teknik kadromuzla her türlü su yalıtımı işlerinizi projenize özel çözümler üreterek ömürlük bir şekilde tamamlıyoruz.
İzokal İzolasyon Ltd.şti.

İzokal İzolasyon Ltd.şti.

İzokal İzolasyon ltd. şti. olarak inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu izolasyon malzemeleri ve beton kimyasallarının üretimini yapmaktayız. Ayrıca siz değerli müşterilemizin ihtiyacı olan teras,temel,havuz gibi çok çeşitli izolasyon uygulamalarını yüksek kaliteli ürünlerimizle fabrika garantisi kapsamında yapmaktayız.Geniş müşteri portföyümüzle yeni nesil uygulamaları sprey uygulamalar ,epoksi ve poliüre uygulamalarla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tekliflerinizi bekler, iyi çalışmal
Ecevit Güden

Ecevit Güden

Ypı yalıtım teknisyeni olarak 10 yıldır profesyonel su ses yangın yalıtımı yapmaktayım. anacak ülkemizde inş ustalarına yalıtım işi yaptırılıyor kesinlikle yalıtım işi yalıtım konusunda eğitim görmüş biz teknisyen kişilere yaptırmalıdır
Elt Elektrik Ve Yalıtım Ltd Şti

Elt Elektrik Ve Yalıtım Ltd Şti

Ürünümüz Rosinmix marka modifiye reçineden elde edılmiş çift kompenantlı, tam organik,ınsan sağlığına zararlı olmayan,asit ve kımyasallardan etkilenmeyen,yuksek basınca dayanıklı,darbe mukavemeti yüksek,küf,nem,böceklenme yapmaz eksiz uygulama özelliği ile % 100 su yalıtımı yapar.Ürünümüz 10 yıl garantlıdır.
Yaşar Güven

Yaşar Güven

Su yalıtımı işine 1996 yılında başladık. Gerek şahıs yapılarında ,gerekse devlet ihalesi inşaat projelerinde membran ile temel bohçalama, sürme esaslı malzemeler ile perde duvar su yalıtımı, çimento esaslı su yalıtımı malzemeleri ile havuz yalıtımı ve su depolarının yalıtımını yaptığımız birçok işlerimiz mevcut olup, ısı yalıtımı yapıldıktan sonra veya önce binaların dış cephe su yalıtımları ve binaların teras su yalıtımı, bahçe terasların su yalıtımı vs. Binaların temelden çatıya tüm su yalıt
Teskim Mekanik Ve Kimya

Teskim Mekanik Ve Kimya

2009 Yılından itibaren merkezi sistemlerin su şartlandırması ve endüstriyel temizlik kimyasalları satış ve uygulaması konusunda faaliyet gösteren firmamız Türkiye ‘de Ankara merkez olmak üzere her bölgeden müşteri taleplerine konusunda uzmanlaşmış ekiplerimizle çözüm üretmektedir. Özellikle merkezi kapalı devre sistemlerin ve endüstriyel tesislerin kimyasal temizliğinde uzmanlaşan firmamız sektörün en iyisi olma yolunda hızla ilerlemektedir. 2015 yılından itibaren su yalıtım sektörüne yö
Orion İnşaat Turizm San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Orion İnşaat Turizm San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Biz uzun yıllar ve yüzlerce referans garantisiyle yapı çözümleri üzerine hizmet veren bir firmayız.
Metropolis Yapı Teknik Ve Dekorasyon

Metropolis Yapı Teknik Ve Dekorasyon

Firmamız %100 çözümle asansör kuyularında, bodrum ve garajlarda su nem yalıtımında garantili %100 kesin çözümler sunmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bahadir Yarar
Su Yalıtım   21/08/2017

teşekkür ederiz. ustamızın dediği gibi şiddetli yağmurlarda sorun çıkmayacağına inanıyoruz.

         
Hakan Acar
Su Yalıtım   10/08/2017

7 yıldan beri gayrimenkul danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Çok farklı ustalarla çalışma imkanım oldu. Mahzun ve emin kardeşlerlede armut.com sayesinde tanıştık. İyi ki tanışmışız, işi sevmek bu olsa gerek. Zamanında teslim, kırık dökük yok tertemiz. işçilik çok güzel. Ellerine sağlık, memnun kaldık. Zor beğenen biri olarak ben bile beğendiysem, Tavsiye ederiz.

         
Aynur Gürdal
Su Yalıtım   03/08/2017

Terasımın yalıtımını yapan Fatih kardeşime beyefendiliği ve becerisiyle özenli iş çıkarttığı için sonsuz teşekkürler bundan sonra evimde veya çevremde yapılacak butür işler için herkese tavsiye ederim .

         
Ebuzer Ete
Su Yalıtım   31/07/2017

İşinin arkasında duran bir kişi. Kesin çözüm olmadan uygulamaya geçmez. Kullandığı ürünler kaliteli. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Bilal Lenger
Su Yalıtım   18/07/2017

Yapılan izolasyondan işçilik çok iyi... 1 yıldız veren arkadaşlar galiba uydurmuşlar....

Su Yalıtım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz