En İyi 25 Su Yalıtım Firması | Armut

4 Su Yalıtım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.290 Su Yalıtım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Su Yalıtım Firması

Kardeşler İzolasyon

Kardeşler İzolasyon

Kardeşler İzolasyon yaklaşık 15 yıldır bu sektörde deneyimli olup 6 kişilik uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.Su yalıtımı , çatı izolasyon ,çatı aktarma v.b. gibi tüm izolasyon işlerinizi özenle yapıyoruz iş sonrası olabilecek tüm sorunlar bizim garantimiz altındadır. Müşteri memnuniyeti önceliktir.
Ceylin Proje Uygulama San Şt

Ceylin Proje Uygulama San Şt

Ceylin Proje olarak yaklaşık 10 yıldır bu sektörde 6 kişi ve proje göre artan sayıda ekibimizle hizmet vermekteyiz. İnşaat ince işler ve izolasyon hizmet alanımızdır.İş tecrübemiz yüksek önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Yaptığımız işler referansımızdır.
Sembol & Orion İnşaat İzolasyon Ve

Sembol & Orion İnşaat İzolasyon Ve

Biz uzun yıllar ve yüzlerce referans garantisiyle yapı çözümleri üzerine hizmet veren bir firmayız.
Yusufcan A.

Yusufcan A.

Dam izalasyonu yapmadan önce dam komple temizlenir fazlalıklar dışarıya aktarıldıktan sonra 1.perde kabasi süpürülür.2.perde kompile toz pislik kalmicak şekilde temizlenir enerjilerin ayaklari desteklenir.dam kompile tadilat yapıldikdan sonra su toplanan yerlere tesviye yapılır. Mazeme kuruduktan sonra 2.kat astar sürülür ve arkasina 3.kat işi yalıtım sürülür böylelikle hem dam akintisindan hem nemden hem rutubetten hemde sıcak soğuktan kurlutmus oluyorsunuz. (FULL EVRAKLI 7 YIL GARANTILIDIR.)
İnkao İzolasyon Boya & Dekarasyon

İnkao İzolasyon Boya & Dekarasyon

Su yalıtımında kesin çözümler üreten firmamız %100 yerli üretim olan su izolasyon malzemelerini uygulamaktadır.Ürünümüz kesinlikle su geçirmez,tuzlu su ve baz asitlere dayanıklı olup küf ve yosun oluşturmaz solvent içermez, tamamen doğal bir ürün olup sağlığa zararlı kimyasallar içermez güneşe ve zararlı etkilerine karşı dayanıklıdır(UV ışınlarından etkilenmez)üzerinde bulunduğu zemine göre hareket eder ve genleşebilir,anti bakteriyeldir,sürtünme ve darbelere karşı dayanıklıdır,kolay uygulanır,
Barış B.

Barış B.

Su yalıtımı ve dış cephe ısı yalıtımı alanlarında profesyonel yaklaşım ve bilgi birikimimiz ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyarız. Saygılarımızla
Mikail K.

Mikail K.

“İyi bir dekorasyon kalbinizin hızla çarpmasına neden olur.” Çatı onarımı. Daire iş yeri alçı boya. Tüm tadilat tamirat. İç dış dekorasyon. Banyo, Tuvalet, balkon, Teras, otopark üstü suya karşı yalıtım . Cephe mantolama. Isı yalıtım sistemleri. ses yalıtım sistemleri.
Abdullah C.

Abdullah C.

Bugüne kadar yaptığımız binlerce metrekare açık ve kapalı alan su izolasyonu ile kalitemizi ispatlamış bulunuyoruz. Sizlere de kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Özgün Yapı Sistemleri

Özgün Yapı Sistemleri

Su depoları, temel, teras izalasyonları pvc membran uzman uygulayıcı bayi dilatasyon bantları, sürme izalasyon uygulamaları web sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz .
Sauber Y.

Sauber Y.

Vizyonumuz Kaliteli ürün standardımızı en üst seviyeye de tutmak, Ürün ve uygulama hakkında müşterilerimize dürüstlüğümüzden ve kalitemizden ödün vermeden, müşteri güvenini en yüksek düzeye çıkarmak. Misyonumuz Alışıla gelmiş doğaya ve insanlara zararlı, yanıcı, kısa ömürlü yalıtım ürünleri yerine, doğa dostu, üretiminden kullanımına kadar zararlı kimyasallar bulundurmayan, uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmak. Hedeflerimiz Ürünlerimiz ile ilgili ar-ge çalışmalarını
İzobey İzolasyon

İzobey İzolasyon

20 SENELİK BİR FİRMA OLARAK TÜM YAPILAN UYGULAMALRIMIZ 15 YIL FİRMAMIZ GÜVENCESİ ALTINDADIR ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLAN BİR FİRMAYIZ BTM UYGULAMA BAYİLİGİMİZ MEVCUTTUR VE BİR ÇOK FİRMAYLA ÇALIŞMAKTAYIZDIR
Gebze Oğuz İzolasyon Ve Çatı Zemin Kaplama

Gebze Oğuz İzolasyon Ve Çatı Zemin Kaplama

Firma Gebze civarındaki fabrikalar a su izolasyon çatı kaplama epoksi ve TERRAZO ZEMİN kaplama işleri yapmaktadır.
Ilgın İnşaat İzolasyon

Ilgın İnşaat İzolasyon

14 yılık sektör deneyimi ile Profesyonel olarak; *İzolasyon uygulamaları *Daire tadilatı *Mutfak ve Banyo Mimarı Tasarım *Doğalgaz Tesisatı ve Projelendirilmes *Elektrik, Su Tesisat işlemleri *Boya,Alçı sıva *Alçıpan, Bölme Duvar *Parke, Seramik *Mermer Kaplama, Döşeme, Tezgah uygulamalarını işinin ehli usta kadromuzla yapmaktayız.
Kuvars İzolasyon Yapı Müh.şti

Kuvars İzolasyon Yapı Müh.şti

Firmamız su izolasyon konusunda deneyimli ve uzman kadrosuyla su problemlerine çözümcü bir yaklaşım sunarak sizlere hizmet vermektedir. Doğru malzemeyi, doğru yerde yeteri kadar kullanmak ve firma olarak yaptığımız işin arkasında durmak esas gayemizdir.
Elt Elektrik Ve Yalıtım

Elt Elektrik Ve Yalıtım

Ürünümüz Rosinmix marka modifiye reçineden elde edılmiş çift kompenantlı, tam organik,ınsan sağlığına zararlı olmayan,asit ve kımyasallardan etkilenmeyen,yuksek basınca dayanıklı,darbe mukavemeti yüksek,küf,nem,böceklenme yapmaz eksiz uygulama özelliği ile % 100 su yalıtımı yapar.Ürünümüz 10 yıl garantlıdır.
İzder İzolasyon

İzder İzolasyon

ASANSÖR ÇUKURLARINDA OLUŞAN HER TÜRLÜ SU VE NEM GİBİ SORUNLARA KESİN ÇÖZÜM İZDER İZOLASYON . Temelden Çatıya; su depoları yalıtımı, yüzme havuzları yalıtımı, asansör çukuru yalıtımı, bohçalama yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras su yalıtımı, şıngıl uygulama yalıtımı, kumlu (arduazlı) membran uygulaması, P.V.C. membran uygulaması, her türlü sürme izolasyonu, çatı aktarma (kiremit) uygulaması işleriniz uzman ekibimizle firmamızın garantisi kapsamında yapılır.
İzodev İzolasyon

İzodev İzolasyon

ISI-SU-SES YALITIMINDA % ENERJİ TASARRUFU SAĞLAYIN İLETİŞİM : UYGULAMA ALANLARI *Çatı ve Teras İzolasyonu *Hayvan Barınakları *Süt Tankı Yalıtımı *Trapez Çatıları *Soğuk Hava Depoları *Bina Temelleri *Tank ve Boru Yalıtımı *Bodrum ve Garaj Tavanı *Tavuk,Mantar ve Yumurta Çiftlikleri
Egeli Yapı Çözümleri

Egeli Yapı Çözümleri

Egeli Yapı Çözümleri olarak Her türlü Su yalıtımı başta olmak üzere, Poliüretan ve JEL enjeksiyonu, Ses yalıtımı, Yangın Yalıtımı, Binalarda yapısal onarım ve güçlendirme,Tamirat tadilat onarım, Velux çatı penceresi montaj ve tedarik hizmetleri vermekteyiz. Güçlü ve deneyimli personelimizle siz değerli dost ve müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Cafer K.

Cafer K.

Rutubet nem alt kata sızan banyo vc akıtan catı kaderiniz degil bize ulaşın garantili ve kesin cözümlerle hizmetinizdeyiz sıfırdan catı veranda kamelya temel teras izolasyonları itina ile yapılir
Mehmet  C.

Mehmet C.

35 yillik tercubemiz ile kaliteli ve garantili hizmet sunmamaktayız cati dere teras su deposu yuzme havuzu asansor cukuru bodrum izolasyon işleri itinali temiz ve titiz bir calisma ile sorunlar cozulmektedir
Dekorizon İnşaat Yapı Ve Bilişim Sistemleri

Dekorizon İnşaat Yapı Ve Bilişim Sistemleri

DEKORİZON İZOLASYON ÇÖZÜMLERİ ısı, su yalıtımı ve zemin kaplama (epoksi) ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan,konusunda uzman ve sektörün önde gelen kuruluşlarındandır. Firmamız ; SU YALITIMI , ÇATI TAMİRİ VE YALITIMI ,TERAS SU İZOLASYONU, HAVUZ SU YALITIMI, SU DEPOSU YALITIMI, TEMEL VE PERDE DUVARLARIN YALITIMI, DİLATASYON VE DERZLERİNİN YALITIMI, EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA UYGULAMALARI, MANTOLAMA, DIŞ CEPHE SU YALITIMI, DIŞ CEPHE MANTOLAMA, DIŞ CE
Selami K.

Selami K.

1993 yılında SİKA holding te başladığımız su yalıtımı işine 22 senelik tecrübe ve hesaplı fiyatlarla yapmaya devam etmekteyiz. Teras,temel çatı yalıtımı ve su depoları pvc mebran kaplama işleri 5 yıl garantili yapmaktayız.Tüm resimler kendi yaptığımız işlerden bazılarıdır.
Murat M.

Murat M.

Erzincan erzurum sivas Trabzon Gümüşhane ve tüm illerde profestonelce su yalitim izalasyon ve her türlü tadilat tamirat isleriyle isinizi kendi isimiz bilip hizmet vermekteyiz.
Çağdaş İ.

Çağdaş İ.

Su ve rutubete karşı tabii asfalt, suni asfalt, mastik asfalt, bitüm, katran, bitüm emülsiyonu, ruberoit (asfaltla doyurulmuş karton), asfaltlı cam tülü, yalıtım pestili, asfaltlı cam dokuma yalıtım pestili, katran, sürme esaslı yalıtım vb. ile kullanılan kanaviçe ve jüt bezi kullanılan malzemelerdir. Harçlar içerisine % 2-15 oranlarında katkı maddesi katılarak su yalıtımı sağlanır.
Buğra Ö.

Buğra Ö.

YENER izolasyon su yalıtımında kendi bünyesinde geliştirdiği tekniklerle ve teknolojinin getirdiği malzeme ve ekipman yeniliklerinden faydalanarak, yapılarınızda su yalıtımı sağlamakta ve uygulamalarına sözleşmeli olarak garanti vermektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin Yorulmaz
Su Yalıtım   09/08/2019

İşi yapan kişiler bu konuda profesyonel. Güzel bir işçilik gerçekleştirdiler. Müşteri ilişkileri konusunda da başarılı. Yapılan işin sonucunu önümüzdeki kış göreceğiz artık. Olumlu veya olumsuz yine buraya yazarım.

         
Kerem Toros
Su Yalıtım   26/07/2019

Dairemizdeki 32m2 büyüklüğündeki teras üzerine su yalıtımı yapılması işini verdiğimiz Cemal Tan Bey, anlaştığımız gün gelip söylediği süre içinde üstlendiği işi güzel bir şekilde tamamlamıştır. Tavsiye ederim!

         
Demir Önal
Su Yalıtım   17/06/2019

Ceylin Proje firması uygulama sorumlusu Murat beyin ilgisi ve detaylı çalışması ile sorunumuz çözüldü.2 Gün test ettik hiç bir su kaçağı olmadı.

         
Su Yalıtım   04/03/2019

Soylenilen zamanda soylenilen sekilde islemleri yapip bitirdiler. Guvenilir , ekstra isten kacmayan, bir ekip.

         
Serdar Erkaya
Su Yalıtım   28/02/2019

Usta çok hızlı bir şekilde teras izolasyon işimi tamamlandı. Titiz ve iletişimi iyiydi. Gayet memnun kaldım

         
Eyüp Karakazan
Su Yalıtım   31/01/2019

Her şey için TEŞEKKÜRLER.. Basarili bir iş çıkardınız.. Herkese Tavsiye ederim.. samimi ve işinin Hakkını veriyor..

         
Yusuf Sema
Su Yalıtım   30/01/2019

İşine hakim ne yaptığını bilen işini düzgün yapan ayrıca yaptığı işinde arkasında duran nadir ustalardan teşekkürler emrah usta

         
Can Ali Oyan
Su Yalıtım   28/01/2019

Ustanın Ellerine sağlık uzun zamandır çatıda yaşadığımız problemi 2-3 gün içerisinde profesyonel bir şekilde çözdüler şimdi her şey dört dörtlük oldu tek bir damla su akmıyor

Su Yalıtım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz