En İyi 10 Sultanbeyli İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sultanbeyli civarında 23 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bünyamin M.

Bünyamin M.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sultanbeyli, İstanbul
Yazılım teknolojileri hakkında aldığım eğitim doğrultusunda .net ve .net core üzerinden her türlü ihtiyacınızı giderebilirim.
Ramazan D.

Ramazan D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sultanbeyli, İstanbul
Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.Java, C#,HTML5 ,CSS ,C dillerini orta seviyede kullanabiliyorum.
Abdullah  A.

Abdullah A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sultanbeyli, İstanbul
Küçük yaşlarda bilgisayar kullanmaya başladım. Sarih,anlaşılır ve sonuca odaklı web program ve yazılım yapıyorum.Burada hizmet vermek gurur vericidir.
İsmail Karakaya

İsmail Karakaya

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sultanbeyli, İstanbul
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor,Tasarım sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler ya
Mehmet A.

Mehmet A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Pendik, İstanbul
OOP,AOP Tekniklerine sadık kalarak .NET teknolojileri (MVC CORE, MVC, Web API,ASP WEB FORM, Entity Framework, OWIN,-ıDENTITY) ve HTML,CSS,JS,JQUERY,ANGULAR kullanmaktayım. Sektörel olarak 10 yıla aşkın tecrübem bulunmaktadır.
Emrullah Ö.

Emrullah Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sultanbeyli, İstanbul
C# dili ile yazılım geliştirmekteyim. Projemiz Micro Service mimarisi üzerine kurulu. Bundan öncekiler projelerimiz katmanlı mimari ile tasarlanmaktaydı. Günümüz teknolojisinin geldiği noktada katmanlı mimari büyük projelerde hantal, yönetimi gittikçe zorlaşan ve maliyeti arttıran bir hale geldi. Proje tasarımı konusunda fikir ve tecrübe sahibiyim. Kod yazarken prensibim performanslı ve okunabilir uygulamalar kazandırmak. TFS, GİT, SVN gibi versiyon lama araçlarını kullandım. Projeleri branchl
Ömer Faruk A.

Ömer Faruk A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Pendik, İstanbul
İşletmenize özel, taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza göre yüksek arayüz kalitesi ve yüksek ergonomik tasarımlı, lisanssız butik yazılımlarınızı yapıyorum.
Muhammed A.

Muhammed A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sancaktepe, İstanbul
Uluslar arası büyük bir firmada kıdemli yazılım geliştiricisi olarak çalışmaktayım yaklaşım 15 yıllık kodlama deneyimim ile sizlere makul fiyatlarla mutlu edecek hizmeti sunmaktayım.
İbrahim K.

İbrahim K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Pendik, İstanbul
İstanbul'da özel bir şirkette çalışmaktayım. Web projeleri ve native tabanlı mobil uygulamalar konusunda tecrübeliyim.
Tunay A.

Tunay A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ataşehir, İstanbul
C#, Asp.NET MVC , .NET Core yazılım uzmanıyım. Yaklaşık 4.5 yıldır mümkün olduğu kariyerime yazılım geliştirme uzmanı olarak devam etmekteyim. CRM, ERP, E-Muhasebe, , E-Ticaret, Ogrenci Takip Portalı, Kargo Takip Sistemi, Soldiworks Addin gibi freelance projelerimin yanı sıra Bosch, BASF, Metro, Emlak Konut şirketilerinde yapılan kurumsal projelerde .NET yazılım geliştirme uzmanı olarak görev alıyorum. Yeni teknolojilere entegre olmak ve kendimi geliştirmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek içi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sencer Çalış
Freelance Programcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

         
Mahmut Yavşan
Freelance Programcı   15/01/2020

Gerçekten çok titiz ve ustalıkla yapılan bir iş çıktı ortaya. Belirttiğimiz ihtiyaçlar tam olarak yerine getirildi. Tunay beye çok teşekkür ederim tekrar ve kendisini tavsiye ederim

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

İlçe İlçe Freelance Programcı
Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz