En İyi 10 Sultanbeyli Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Sultanbeyli İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sultanbeyli civarında 21 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Emrullah Ö.

Emrullah Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sultanbeyli, İstanbul
C# dili ile yazılım geliştirmekteyim. Projemiz Micro Service mimarisi üzerine kurulu. Bundan öncekiler projelerimiz katmanlı mimari ile tasarlanmaktaydı. Günümüz teknolojisinin geldiği noktada katmanlı mimari büyük projelerde hantal, yönetimi gittikçe zorlaşan ve maliyeti arttıran bir hale geldi. Proje tasarımı konusunda fikir ve tecrübe sahibiyim. Kod yazarken prensibim performanslı ve okunabilir uygulamalar kazandırmak. TFS, GİT, SVN gibi versiyon lama araçlarını kullandım. Projeleri branchl
Bünyamin M.

Bünyamin M.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sultanbeyli, İstanbul
Yazılım teknolojileri hakkında aldığım eğitim doğrultusunda .net ve .net core üzerinden her türlü ihtiyacınızı giderebilirim.
İsmail Karakaya

İsmail Karakaya

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sultanbeyli, İstanbul
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor,Tasarım sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler ya
Abdullah  A.

Abdullah A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sultanbeyli, İstanbul
Küçük yaşlarda bilgisayar kullanmaya başladım. Sarih,anlaşılır ve sonuca odaklı web program ve yazılım yapıyorum.Burada hizmet vermek gurur vericidir.
Ramazan D.

Ramazan D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sultanbeyli, İstanbul
Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.Java, C#,HTML5 ,CSS ,C dillerini orta seviyede kullanabiliyorum.
Birkan B.

Birkan B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Maltepe, İstanbul
Profosyonel veya ufak yazılımlara ihtiyaç duyduğunuzda gerek bunların planlanması, gerek uygulama üzerine dökülmesi gerekse de bu etaplarda karşınıza çıkabilecek sorun ve sıkıntılarınıza istinaden bir çözüm danışmanına ihtiyaç duyabilirsiniz. Sizlere çözüm ortağı olmaktan onur duyarak çalışmalarınızı beklemekteyim.
Muhammed A.

Muhammed A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sancaktepe, İstanbul
Uluslar arası büyük bir firmada kıdemli yazılım geliştiricisi olarak çalışmaktayım yaklaşım 15 yıllık kodlama deneyimim ile sizlere makul fiyatlarla mutlu edecek hizmeti sunmaktayım.
Ilgın D.

Ilgın D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sancaktepe, İstanbul
Elektrik-Elektronik mühendisliği mezunuyum. Python ve C tabanlı Embedded Linux tasarımı projeye uygun yazılım ve donanım tasarımı yapabilirim. Linux ortamı için gereken yazılım desteğini sağlayabilirim ve eğitim konusunda yardımcı olabilirim. Autocad ile gereken elektrik tesisat ve GES projesi çizimi yapabilirim. Uygulama yazılım donanım ve tasarım konusunda sizlerden gelen teklifleri bekliyorum
Cantek C.

Cantek C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Pendik, İstanbul
13 yillik PHP, C++, C#, Java, JavaScript, HTML, CSS deneyimlerimi kullanarak ozel musterilerin ihtiyaclarini karsilamak icin buradayim.
Serkan B.

Serkan B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Pendik, İstanbul
Web tasarım ve grafik tasarım yetkinliklerim ile kurumsal kimlik oluşturma ve kimliğin sürekli güncellenerek geliştirilmesi ve yönetilmesi konusunda yazılım, pazarlama desteği sağlanmasıdır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz