4 Tanıtım Filmi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.982 Tanıtım Filmi Ajansı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Tanıtım Filmi Ajansı

Düşevi Prodüksiyon

Düşevi Prodüksiyon

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışıyla; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmakya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi ve ekipmanlarımızı yeniliyor, siz değerli müşterimiz için günden güne kendimizi
İbrahim Ş.

İbrahim Ş.

Merhaba ben İbrahim Marmara Üniversitesi Sinema Tv bölümü mezunuyum. Dört yıldır dizi ve sinema filmlerinde reji asistanlığı yapıyorum. İnternete yönelik viral reklam projeleri için de fikir oluşturma aşamasından çekimine kadar her şeyi yapmaktayım.
Muhammet Emin Ç.

Muhammet Emin Ç.

Firmalaranızın tantımı özgün içerikli ve uygun bütçeli hazırlanır.İsteğe göre animasyon tanıtım filmi de yapılır.
Fikrico Medya Grafik Fabrikası

Fikrico Medya Grafik Fabrikası

İLETİŞİM: İlk olarak fikrico ile ileşime geçtiğinizde size en uygun çekim günü ve saati belirlenir. HAZIRLIK: Karşılıklı onaydan sonra fikrico detay ve ipuçlarını size bildirir ve çekim gününe kadar ön çalışmaların halledilmesini sağlar. SET: Çekim günü profesyonel fikrico ekibi işletmenize gelir ve belirlenen saatler arasında kurumuzun çekimlerini tamamlar. Çekim günü kurumunuzun üretim ve hizmetlerini durdurmaya gerek yoktur. MONTAJ: Çekimleri tamamlanan filmin montaj aşaması başlar. fik
Süleyman Ö.

Süleyman Ö.

Pendik, Tuzla, Kartal bölgelerinde Yarı-Profesyonel ve hesaplı "Reklam - Tanıtım Filmi" hizmeti almak istiyorsanız bana ulaşmanız yeterlidir. Profesyonel değilim ama amatör de değilim.
Ali Haydar Y.

Ali Haydar Y.

Tanıtım Filmi, Video Montaj, Seslendirme, Organizasyon, Danışmanlık, Reklam Filmi, Kamu Spotu, Video Çekimi, Fotoğraf Çekimi, Kısa Film Çekimi, Klip Çekimi, Yönetmenlik, Sunuculuk. Medya ile alakalı tüm işlerinizde iş ortaklığı yapabiliriz. Youtube dan Ali Haydar Yıldırım sayfasını takip edebilir, çalışmalarımı inceleyebilirsiniz.
Katre Medya Film Yapım Ve Prodüksiyon Hizmetleri

Katre Medya Film Yapım Ve Prodüksiyon Hizmetleri

Reklam, Tanıtım Filmi, Klip, Firma Ürünü ve Hizmet Tanıtımı, Kurumsal İletişim Danışmanlığı, Fotoğraf ve Video Hizmetleri
Studio H.

Studio H.

Uzun yıllardır sektörde hizmet vermekteyim. Birçok yapımda görüntü yönetmeni veya kameraman olarak çalıştım. Kendime ait bir prodüksiyon şirketim de bulunmakta. Gelin damat önçekimleri,katalog çekimleri,tanıtım filmleri,sinema filmleri,belgesel,TV programlarında görev aldım.
Mak Aerial Solutions

Mak Aerial Solutions

Mak Aerial ekibi olarak müşterimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz.Yüksek teknolojili hava araçlarımız ve görüntü kayıt cihazlarımız sayesinde müşterilerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz.Çekim sonrası kurgu montaj ekibimiz de hünerlerini ortaya sunarak kaliteli bir iş ortaya çıkmaktadır.
Ali K.

Ali K.

Firkin yazım sürecinden çekim kurgusuna, kurgudan filmleme formatına kadar her şey bizim kontrolümüzde.
Rundata Teknoloji Ve Bilişim

Rundata Teknoloji Ve Bilişim

15 yıllık tecrübe ile tanıtım, organizasyon, aktivite filmleriniz çekilir. Kurgu ve montaj sonrası teslim edilir.
Bünyamin  E.

Bünyamin E.

Fotograf Cekimi “Fotograf cekmek; insanin aklini, gozunu ve yuregini aynı hizaya getirmesidir.” (Henri Certier-Bresson) Profesyonel fotograf cekimi, iyi bir ekipman ve o ekipmanla hareket edecek olan fotografciyla hayata gecirilir. Profesyonel fotografcilarimizin teknigi ve kullaniyor oldugumuz teknolojinin sagladıgi isik dengesi, derinlik hissi ve genis renk yelpazesi ile urun, katalog, moda ve organizasyon cekimleriniz icin de goz kamastiriciligin pesindeyiz. Katalog Cekim sanati basli basina
Dame Prodüksiyon

Dame Prodüksiyon

9 kişilik Çekim Ekibi, 5 kişilik kurgucu kadrosu, 5 kişilik müşteri danışma hattı ve 3 kişilik grafik kadrosuyla 4K kalitesinde çekimler yapan, çeşitli televizyon kanallarına işler yapan ve bir çok kurumsal firmanın reklam ve tanıtım çekimlerini yapan Dame prodüksiyon yeni müşterileriyle hizmetlerine devam ediyor.
Video İstasyon

Video İstasyon

Kobilerden girişimcilere, işletmecilerden küçük esnafa, kısacası herkese; bütçesine uygun tanıtım filmleri ve videolu çözümler sunarak işlerinizi kolayca tanıtmanıza yardımcı oluyoruz. Alanında uzman ekibimizin hazırlayacağı düşük maliyetli, sade, etkili ve açıklayıcı videolar sayesinde sizleri müşterileriniz ile buluşturuyoruz.
Wok Films

Wok Films

Birçok firmaya tanıtım, reklam ve prodüksiyon hizmeti veren şirketimiz, isteğiniz doğrultusunda sizlere hizmet vermeye hazırdır. Portfolyosuz, referanssız olmaz tabiki de. Yaptığımız işler ve aldığımız ödülleri görmek için wokfilms.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Mücahit H.

Mücahit H.

Sinema Tv mezunuyum.Türk Hava Yolları için tam profesyonel destinasyon filmleri çekiyorum.Thy’nin uçuş yaptığı bütün destinasyonların 3 dk’lık şehir tanıtımlarının yönetmenliğini yapmaktayım.Daha ayrıntılı bilgi için iletişimde kalalım.
Ibrahim D.

Ibrahim D.

Tanitim filmi cekimi ve montaji. Logo tasarimi reklam cekimleri urun fotograflama. Uzun ve kisa.metraj film cekimleri ve kurgusu
Masa Prodüksiyon

Masa Prodüksiyon

MASA PRODÜKSİYON işiniz ile ilgili her tür içeriği kaliteli ve özgün anlatan bununla birlikte merak uyandıran kısa ve etkili bir video hazırlar ve videonuzu İnternet yoluyla doğru kişilere ulaştırarak müşteri kitlenizi artırır.
Hüseyin K.

Hüseyin K.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sinema,tv bölümü mezunuyum.3 senedir freelance olarak kameraman,kameraman asistanlığı,fly cam operatörlüğü,kurgu operatörlüğü,düğün çekimi ve klibi işleri yapmaktayım.Fotoğrafları olan işler dışında onlarca iş yaptım. Şahsıma ait 5d mark III,Panasonic HMC 152,Gopro Hero 3 Plus kameralar ve DJI Phantom flycam bulunmaktadır.
Sirketim.tv

Sirketim.tv

Reklam Tanıtım Filmi sadece ( 499 ) tl . Evet Yanlış Duymaınız Firma Reklam Tanıtım Fılmı Hava Çekim Dahil 499 lira Arayın Gelelım Fırmanızı Reklamın Yapalım Süpriz Yok Ara Ödeme Yok Tek Ödemeli Hizmetlerimiz NASIL ÇALIŞIR Şirketim TV ve Şirketiniz arasında yapılacak olan çalışma kısaca 5 ayrı aşamadan oluşur. 1. HAZIRLIK : Şirketim Tv siparişiniz üzerine sizi arayarak size en uygun çekim günü belirlenir. Takvim onaylandıktan sonra hazırlanmanız ve maksimum verim almanız için size özel i
Kodeh Medya

Kodeh Medya

Logoyu Değil, Markasını Büyütmek İsteyenlere, Sinema Reklamları, 3D Modelleme, Drone Çekimleri, 360° Sanal Tur, Web Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Tanıtım Filmi.
Ahenk Film

Ahenk Film

Advertisement, Documentary, TV program, Corporate Presentation Films, Clip, Corporate Place and Product Catalog Photographs
Furkan K.

Furkan K.

.Armut.com da yeni hesabımız. Ekibim ile 5 Yıldır Samsun ve İstanbul da Sinematik tanıtım, reklam filmleri çekiyorum. Samsun da bir çok firma otel vb işletmelere etkili ve zihinde kalıcı Filmler çektik. İstanbul dan alacağımız işlerde hava yolu ile anlaşmalıyız ve uygun vakitler ayarlanarak çekimlere gelmekteyiz. REKLAM FİLMİ FİKİR SENARYO ÇEKİM KURGU BAŞARI Ana amaç mekanın,ürünün,hizmetin görsel videosundan çok hedef tüketicilere bir ürün veya bir hizmeti duyurmak, ürüne, markaya,
Mustafa B.

Mustafa B.

Düğün klipleri - hastane tanıtım filmi - otel tanıtım filmi- araç tanıtım filmleri - tüm kurum ve kuruluşların tanıtım filmleri profesyonel anlamda sizlere ekibimle birlikte hizmet veriyoruz. Çalışmalarımı instagram @mbasaaraan hesabını takip ederek detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
FAA YAPIM

FAA YAPIM

Profesyonelliğim,tecrübelerim ve sanatsal yetkinliklerimle firmanızın uluslararası nitelikte ve sizi en iyi şekilde yansıtan tanıtım filmlerinizi çekmeye talibim. Ayrıca günlük,haftalık,aylık olarak ihtiyacınıza uygun olarak belirleyeceğimiz ekip ve ekipmanlarla kamera çekimi hizmeti sunmaktayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Derya Kurtkale
Tanıtım Filmi   28/08/2019

Alican Bey ve meslektaşı profesyonel bir kurumsal çekim yaparak beklentilerimiz karşılayan bir filmi kısa süre içerisinde teslim ettiler. Yaptıkları işten memnun kaldık. Teşekkürler.

         
Recep Kocaman
Tanıtım Filmi   23/05/2018

kesinlikle harika bir iş ortaya çıkardılar. arkadaşları yürekten tebrik ediyorum. işinin ehli ve çok anlayışlı bir ekip.

         
Tanıtım Filmi   05/11/2017

ben tanıtım videolarından yola çıkarak elefantus filmi seçmeye karar verdim, beni yanıltmadıkları için dergah tesbih adına teşekkür ederim

         
Yusuf Çolak
Tanıtım Filmi   06/10/2017

Merhabalar, İşe başlamadan önce Elefantus Film ile yaptığımız toplantıda kurum kimliğimizi anlattık. İhtiyaçlarımızı ve beklentilerimizi içeren brief ve keyword leri verdikten sonra ekip işe koyuldu. Eğitim kurumu olduğumuz için, hassasiyet önemliydi. Elefantus Film in kurucusu Taha bey ile sık sık temas içerisinde olmamız proje sürecinin keyifli ve sorunsuz bir şekilde geçmesini, aynı zamanda hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Teşekkürler armut.com! Teşekkürler Elefantus Film!

         
Mehmet Özer
Tanıtım Filmi   26/04/2017

Çok profesyonel ve samimi bir ekip. İşi zamanında teslim ettiler ve her talebimizi fazlasıyla karşıladılar. Ortaya süper bir iş çıktı. Açıkçası bu kadarını biz beklemiyorduk. Havadan video çekimi konusunda da çok iyilerdi.

         
Fırat Çam
Tanıtım Filmi   24/04/2017

Ekip zamanında geldi ve işi zamanında teslim etti. Aklımızdan geçenden daha iyi bir iş ortaya çıkardı. Güler yüzü ve yaratıcı fikirlerinden dolayı Taha Bey ve ekibine teşekkür ederiz.

         
Çiğdem Hanım
Tanıtım Filmi   06/02/2017

Taha Bey çok ilgili, işi inanılmaz sahipleniyor. Süreci çok iyi planladılar. Çekimlere zamanında geldiler, işi zamanında teslim ettiler. Kendi işlerini yapıyormuş gibi çalıştılar. Nasıl bir şey istediğimi anlayıp üzerine yaratıcı fikirler eklediler ve neticede ortaya harika bir iş çıktı. Kesinlikle uygun bütçeyle video çektirmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

Tanıtım Filmi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz