En İyi 25 Tanıtım Filmi | Armut

4 Tanıtım Filmi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

947 Tanıtım Filmi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Tanıtım Filmi

Fokus P.

Fokus P.

Tanıtım filmi, reklam, düğün hikayesi, belgesel, haber her alanda 22 yıllık tecrübe ile hayallerinizi anlatın biz gerçeğe dönüştürelim.
Fikrico Medya Grafik Fabrikası

Fikrico Medya Grafik Fabrikası

İLETİŞİM: İlk olarak fikrico ile ileşime geçtiğinizde size en uygun çekim günü ve saati belirlenir. HAZIRLIK: Karşılıklı onaydan sonra fikrico detay ve ipuçlarını size bildirir ve çekim gününe kadar ön çalışmaların halledilmesini sağlar. SET: Çekim günü profesyonel fikrico ekibi işletmenize gelir ve belirlenen saatler arasında kurumuzun çekimlerini tamamlar. Çekim günü kurumunuzun üretim ve hizmetlerini durdurmaya gerek yoktur. MONTAJ: Çekimleri tamamlanan filmin montaj aşaması başlar. fik
Uluslararası İnteraktif Medya

Uluslararası İnteraktif Medya

Tam hizmet ajansı konseptinde, kurumsal firma ve ürün tanıtım videoları konusunda da siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Konusunda uzmanlaşmış deneyimli ekibimiz ile kurumsal firmalara profesyonel HD ekipmanlarımızla HD Video çekim hizmetleri sunmaktayız. Özellikle kuruluşunuzun, ürün ya da hizmetlerinizin tanıtımına yönelik HD video çekimleri, internet sitenizde kullanılacak tanıtım videoları çekimi için CANON 5D Mark III başta olmak üzere projenize uygun ekipmanlarla HD Video ceki
Süleyman Ö.

Süleyman Ö.

Pendik, Tuzla, Kartal bölgelerinde Yarı-Profesyonel ve hesaplı "Reklam - Tanıtım Filmi" hizmeti almak istiyorsanız bana ulaşmanız yeterlidir. Profesyonel değilim ama amatör de değilim.
Furkan K.

Furkan K.

.Armut.com da yeni hesabımız. Ekibim ile 5 Yıldır Samsun ve İstanbul da Sinematik tanıtım, reklam filmleri çekiyorum. Samsun da bir çok firma otel vb işletmelere etkili ve zihinde kalıcı Filmler çektik. İstanbul dan alacağımız işlerde hava yolu ile anlaşmalıyız ve uygun vakitler ayarlanarak çekimlere gelmekteyiz. REKLAM FİLMİ FİKİR SENARYO ÇEKİM KURGU BAŞARI Ana amaç mekanın,ürünün,hizmetin görsel videosundan çok hedef tüketicilere bir ürün veya bir hizmeti duyurmak, ürüne, markaya,
Ph Production

Ph Production

Reklam ve tanıtım hizmetleri sektöründe yenilikçi ve dinamik bakış açısını ilke edinmiş Pihole Production İleri teknik imkanları ve deneyimli uzman kadrosuyla reklam filmi, müzik klibi, tanıtım filmi, sinema filmi, TV programı, belgesel prodüksiyonu ve fotoğraf çekimi alanında profesyonel hizmet veren öncü bir kuruluştur.Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yaratıcı ve makul çözümler sunan firmamız, tüm Türkiye’ye ve yurt dışına yer, bölge farkı gözetmeksizin hizmet vermektedir.
Kağan Ö.

Kağan Ö.

Her türlü grafik, kurgu, montaj, prodüksiyon, reklam filmi, tanıtım filmi çözümleriniz için arayabilirsiniz.
Freelance

Freelance

Sktörün talep ve ihtiyaçları doğrultusunda; hava çekimi ve tanıtım filmleriyle çözüm üreten bir prodüksiyon firmasıyız. Sürekli değişen ve gelişen sektörün teknik beklentilerini iyi algılayarak, doğru ekipman ve profesyonel personelle 7 24 çalışıyoruz. . .
Dame Prodüksiyon

Dame Prodüksiyon

9 kişilik Çekim Ekibi, 5 kişilik kurgucu kadrosu, 5 kişilik müşteri danışma hattı ve 3 kişilik grafik kadrosuyla 4K kalitesinde çekimler yapan, çeşitli televizyon kanallarına işler yapan ve bir çok kurumsal firmanın reklam ve tanıtım çekimlerini yapan Dame prodüksiyon yeni müşterileriyle hizmetlerine devam ediyor.
Düşevi Prodüksiyon

Düşevi Prodüksiyon

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışıyla; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmakya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi ve ekipmanlarımızı yeniliyor, siz değerli müşterimiz için günden güne kendimizi
Karavan Ajans

Karavan Ajans

Tanıtım Filmi, Animasyon, Jenerik,Profesyonel seslendirme, Sosyal medya danışmanlığı alanında hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti en önemli prensibimizdir.
Ulaş Ç.

Ulaş Ç.

İşinizi sağlama almak için sıcak kanlı güvenilir bir şekilde işinizi halletmek için size en iyi şekilde yardımcı olabiliriz , donanımlı,meslek üzerine üst düzey eğitim almış ve almaya devam ediyoruz. Firmanız yada işyeriniz için tanıtım filmlerinizi gelip çekiyoruz 1bucuk-2hafta içinde montajı haline size geri getiriyoruz ve sunuyoruz.
Mustafa B.

Mustafa B.

Düğün klipleri - hastane tanıtım filmi - otel tanıtım filmi- araç tanıtım filmleri - tüm kurum ve kuruluşların tanıtım filmleri profesyonel anlamda sizlere ekibimle birlikte hizmet veriyoruz. Çalışmalarımı instagram @mbasaaraan hesabını takip ederek detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
No3 Medya

No3 Medya

No3 Medya olarak kurumsal ve bireysel video çekimlerinizi ve kurgu projelerinizi hayatınıza geçirmek için kurulan bir şirketiz. Her türlü davet, organizasyon, mekan ve ürün tanıtımlarınızı hızlı ve profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Hdk P.

Hdk P.

FOTOĞRAF ÇEKİMLERİMİZ HDK Prodüksiyon fotoğrafta dijital düzenlemesi abartılmış donuk suretlerle doğallıktan uzak fotoğraf anlayışına tepki olarak, daha naturel doğa ile bütüncül ve altın oran sanat anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir. Özel Kişisel Fotoğraflarınız Özel Cosplay Fotoğraflama Mekan Tanıtım Fotoğraflama Ürün Katalog Fotoğraflama Model Backstage FotoğraflamaŞiparişleriniz İçin: E-mail:
Uçurtma Medya Film Prodüksiyon

Uçurtma Medya Film Prodüksiyon

Reklam ve sinema alanlarında eğitim almış ve hizmet vermiş profesyonel ekibimizle, reklam ve tanıtımlarınızı en iyi şekilde öne çıkarıyoruz.
Cabir E.

Cabir E.

Günümüzün olmazsa olmazlarından firma tanıtım filmlerinin çekim ve kurgu işlerini profesyonel bakış açısına sahip birilerine yaptırmak istemez misiniz? Ekipman canon 5d markII, dji inspire1, cartoni slider.
Mak Aerial Solutions

Mak Aerial Solutions

Mak Aerial ekibi olarak müşterimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz.Yüksek teknolojili hava araçlarımız ve görüntü kayıt cihazlarımız sayesinde müşterilerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz.Çekim sonrası kurgu montaj ekibimiz de hünerlerini ortaya sunarak kaliteli bir iş ortaya çıkmaktadır.
İbrahim Ş.

İbrahim Ş.

Merhaba ben İbrahim Marmara Üniversitesi Sinema Tv bölümü mezunuyum. Dört yıldır dizi ve sinema filmlerinde reji asistanlığı yapıyorum. İnternete yönelik viral reklam projeleri için de fikir oluşturma aşamasından çekimine kadar her şeyi yapmaktayım.
Avrupa Yayın Ve Yapımcılık

Avrupa Yayın Ve Yapımcılık

Avrupa Yapım, bünyesinde bulunan yönetmenler, görsel tasarımcılar, konsept geliştiriciler, grafikerler, müzik tasarımcıları ve kurgu ekibinden oluşan deneyimli kadrosuyla beraber firmanız için en iyisini tasarlar. Tanıtım filmi, fotoğraf çekimi, ürün tanıtımı, röportaj, tv programı, havadan çekim, seslendirme, infografik, animasyon ve reklam filmi hizmetleri gerçekleştirilir.
Muhammet Emin Ç.

Muhammet Emin Ç.

Firmalaranızın tantımı özgün içerikli ve uygun bütçeli hazırlanır.İsteğe göre animasyon tanıtım filmi de yapılır.
Anka Prodüksiyon 35mm

Anka Prodüksiyon 35mm

Anka Prodüksiyon 35mm, Türkiye nin her tarafında reklam ve tanıtım hizmetleri yapmaktadır. Dış çekim, Düğün ve özel günleriniz, albümleriniz, katalog çekimleriniz, reklam filmleriniz firmamız tarafından uygun fiyatlarla hizmetlendirilir
Utopia Yapım

Utopia Yapım

Utopia Yapım, başta kurumsal tanıtım filmleri ve showreel olmak üzere, video klipler, reklam filmleri ve film çekimlerinde; kaliteli işler ortaya koymayı hedefleyen, yaratıcı ve çözüm odaklı bir şirkettir. Utopia Yapım’ın kaliteli hizmet anlayışının temel taşı ise en iyiyi hedefleyen, her biri alanında uzman ve tecrübeli ekibidir. Müşterilerimizin taleplerini anlayarak, kaliteli işler yapmak birinci önceliğimizdir. Projelerimizi kreatif bir yapı içerisinde, tamamen şirketlere ve kişilere öz
Ucm P.

Ucm P.

Tanıtım filmi reklam filmi ve klip çekimi işletiniz profesyonel bir şekilde çekilip itina ile zamanında teslim edilir.
Yılmaz K.

Yılmaz K.

Tanıtım Filmi ,Klip Çekimi, Belgesel Film Yapımı, Hava Çekimleri, Etkinlik Filmleri gibi video prodüksiyon hizmetleri sunmaktayız
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Recep Kocaman
Tanıtım Filmi   23/05/2018

kesinlikle harika bir iş ortaya çıkardılar. arkadaşları yürekten tebrik ediyorum. işinin ehli ve çok anlayışlı bir ekip.

         
Tanıtım Filmi   05/11/2017

ben tanıtım videolarından yola çıkarak elefantus filmi seçmeye karar verdim, beni yanıltmadıkları için dergah tesbih adına teşekkür ederim

         
Yusuf Çolak
Tanıtım Filmi   06/10/2017

Merhabalar, İşe başlamadan önce Elefantus Film ile yaptığımız toplantıda kurum kimliğimizi anlattık. İhtiyaçlarımızı ve beklentilerimizi içeren brief ve keyword leri verdikten sonra ekip işe koyuldu. Eğitim kurumu olduğumuz için, hassasiyet önemliydi. Elefantus Film in kurucusu Taha bey ile sık sık temas içerisinde olmamız proje sürecinin keyifli ve sorunsuz bir şekilde geçmesini, aynı zamanda hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Teşekkürler armut.com! Teşekkürler Elefantus Film!

         
Mehmet Özer
Tanıtım Filmi   26/04/2017

Çok profesyonel ve samimi bir ekip. İşi zamanında teslim ettiler ve her talebimizi fazlasıyla karşıladılar. Ortaya süper bir iş çıktı. Açıkçası bu kadarını biz beklemiyorduk. Havadan video çekimi konusunda da çok iyilerdi.

         
Fırat Çam
Tanıtım Filmi   24/04/2017

Ekip zamanında geldi ve işi zamanında teslim etti. Aklımızdan geçenden daha iyi bir iş ortaya çıkardı. Güler yüzü ve yaratıcı fikirlerinden dolayı Taha Bey ve ekibine teşekkür ederiz.

         
Çiğdem Hanım
Tanıtım Filmi   06/02/2017

Taha Bey çok ilgili, işi inanılmaz sahipleniyor. Süreci çok iyi planladılar. Çekimlere zamanında geldiler, işi zamanında teslim ettiler. Kendi işlerini yapıyormuş gibi çalıştılar. Nasıl bir şey istediğimi anlayıp üzerine yaratıcı fikirler eklediler ve neticede ortaya harika bir iş çıktı. Kesinlikle uygun bütçeyle video çektirmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

Tanıtım Filmi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz