En İyi 25 Tenis Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Tenis Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

255 Tenis Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Tenis Özel Ders Öğretmeni

Gökhan Ş.

Gökhan Ş.

Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük bölümü mezunuyum. Uzmanlığımı tenis üzerine almış olup, 3.kademe kıdemli tenis antrenörlük belgesine sahibim. İstanbulda Her yaşa uygun özel veya grup dersleri vermekteyim.
Cagri C.

Cagri C.

Dünya standartlarında büyük raketler yetiştirmek için 20 den fazla Avrupa tenis akademisinin prpgramlarini tek tek analiz ederek yola çıkmakla birlikte , bu güzel sporu hobi edinmek isteyenlere de eglenceli dersler ve harika bir sosyal ortam hazırladık. Ahlatlibel Atatürk Parkı icerisindeki tesislerimizde, ormanın yeşilleri arasında hem tenis oynamaya hem de her haftasonunu renklendiren sosyal etkinliklerimize davetlisiniz. Ilk dersimiz tamamen ücretsizdir Raket vb.tum ekipmanları derslerimiz
Yağız Oruç S.

Yağız Oruç S.

Merhabalar, ismim Yağız 1. Kademe tenis antrenörlük belgesine sahibim. Sizin de katılımlarınızla tenisinizi geliştirmek için buradayım. Çok büyük bir tenis tutkunuyum. Armut.com kariyerimde hızlıca yükselmekte olan bir eğitmenim. Bir ay içersinde En İyi 10 İstanbul Tenis Özel Ders Öğretmeni kategorisinde üçüncü sırayı aldım. Yapıcağımız antrenmanlarda yeri gelicek kondisyon, yeri gelicek güçlendirme idmanları yapacağız. Size en iyi hizmeti vermek için burdayım. Beraber büyük bir aile olabilir
Anıl G.

Anıl G.

1992 yılında spora Pamukspor kulübünde başlayıp önemli kulüplerde lisanslı sporcu olarak oynadıktan sonra Haliç Üniversitesi Beden eğitimi ve spor yüksek okulunda okurken, The German Sport University Cologne (köln spor akademisi) üniversitesin de spor dallarında araştırmalarımı yaptım. Maramara üniversitesi pedagojik formasyon Beden eğitiğimi öğretmenliği eğitini aldım. Basketbol, Tenis, Yüzme ve Dalgıçlık alanlarında yüksek bilgi eğitimini alıp antrenörlüğe devam etmekteyim.
Serkan S.

Serkan S.

Tenis her yaş ve farklı becerideki bireylerin yaşam boyu yapabileceği ender bir spor dalıdır.Ders saatleri aylık 8 saat olup haftada 2 gündür. Birlikte belirlenen gün ve saatlerde her yaş grubuna ders vermekteyim.Kış sezonu kapalı spor salonunda, yaz sezonunda açık kortlarda derslerimizi yapma imkanımız bulunmaktadır.
Cengizhan A.

Cengizhan A.

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisiyim. Tenis antrenörlük belgem mevcut. Grup dersi ve özel ders tecrübem vardır. Kulüpte dersler veriyorum.
Ali  Ç.

Ali Ç.

Merhabalar, ben Dalyan Clup ve Terakki vakfında edindiğim tecrübeler ile; her yaş ve her seviyeye uygun grup ve biresel ders vermekteyim. Güzel zaman geçirmek , yeni dostluklar edinmek, zinde kalmak ve rekabet duygusunu en üst seviyede hissetmeniz için güzel bir başlangıç yapın. *****DERSLERİMİZ ATAŞEHİR de ÜCRETSİZ KORTLARDA YAPILMAKTADIR. TERCİH ETTİĞİNİZ BAŞKA BİR KORT VEYA SİTENİZE AİT KORTLARDA DA YAPILABİLMEKTEDİR.
Selen E.

Selen E.

Her yaşta ve seviyede tenis eğitimi verilmektedir. Referanslar -Göztepe Soyak Sitesi(Emaar Avm yanı) -Aden Tenis Kulübü(Feneryolu) -Eski Raket Kulüp(Caddebostan) -Beyazıt Katlı Villaları(Çiftehavuzlar) -Batı Ataşehir
Ergün  Ş.

Ergün Ş.

T. C. MARMARA ÜNİVERSİTESİ BESYO TENİS ANTRENÖRLÜK BÖLÜMÜ 2002-2006 ÇOCUK ve YETİŞKİN ÖZEL - GRUP TENİS DERSLERİ. PERFORMANS TENİSİ (ÇOCUK-YETİŞKİN(SENIOR)) 3 ADET TENİS KORTU 2 AÇIK 1 KAPALI KORTLARDA EĞİTİMLERİMİZİ VERİYORUZ
Emre E.

Emre E.

Tenis özel ders, yetişkin grup dersleri max kişi, çocuk grup dersleri - yaş. teknik düzeltme forehand, backhand, servis, smaç, vole tekniklerini düzeltme. yıldır aktif tenis hocalığı yapmaktayım. sene kocaeli yahya kaptan sporium da tenis hocalığı son senedirde kocaeli emex otel içinde aktif hocalık yapmaktayım. numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Semih Y.

Semih Y.

Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Tenis Antrenörlük bölümü mezunuyum. Tenisi size sevdirmek için buradayım.Bilgili , lisanslı ve donanımlı eğitmenlerden Tenis dersi almak için durma hemen ARA. Tenis sporu Doğru teknik ile oynanır ise ömür boyu keyif alınabilecek bir aktivitedir.
Nilay S.

Nilay S.

Merhabalar, 2011 yılında İBB Spor A.Ş Göztepe Gülbahçesi Spor tesisinde tenise başladım.Spor kariyerime, Türk Tenis Federasyonu lisansıyla Türkiye Senior turnuvalarında oynayarak devam ediyorum.Tenisi çok seviyorum.Uygun fiyatlarla tenis dersi veriyorum ve ücretli partnerlik yapıyorum.Sen de bahanelerini ertele ve korta gel.Birlikte çok eğleneceğiz. İstanbul da Anadolu yakasında size uygun kortlarda ders verilir.Eğer Avrupa yakasında ders yapabileceğimiz bir kortunuz varsa ulaşabilirsiniz.
Ferhat K.

Ferhat K.

Merhaba, adım Ferhat. Marmara Üniversitesi son sınıf ogrencisiyim. Son bir yılı aşkın süredir kulüp seviyesinde tenis antrenörlügu yapmaktayim. Ayrıca üniversite takımında oynamaktayim. Bunun yanı sıra profesyonel ve veteran olarak turnuvalara katılmaktayım. Birçok özel ders ve partnerlik tecrübem bulunmaktadır. İhtisas alanlarım, yeni başlayan çocuk ve yetişkinler, performans çocuklar ve orta seviye oyunculardır. Eğitimlerim sistemli bir şekilde çalışarak teknik, estetik ve sürekli gelişime aç
Ahmet Y.

Ahmet Y.

Türkiye Tenis Federasyonu’nca onaylı 1. Kademe Tenis Antrenörlüğü belgesi sahibiyim. Federasyonca yapılan Antrenör Oyun Seviyesi (AOS) testinde 235 puanla 2. oldum. Ankara’da kulüp bünyesinde 8 yıl grup dersleri ve özel dersler verdim. Derslerimi, federasyonun belirlemiş olduğu protokollere bağlı kalarak, akademik bir program doğrultusunda veriyorum. 18 yıldır tenis sporunun içindeyim ve aynı zamanda ferdi lisanslı aktif Türkiye Senior Klasman turnuva oyuncusuyum. Türkiye Senior klasmanında tek
Şahin  Y.

Şahin Y.

Merhaba.Uzun yıllardır tenis antrenörlüğü yapmış ve tenis kulübü,özel kurum ve özel okullarda tenis eğitmeni olarak çalışmış bulunmaktayım,aynı zamanda youtube ta TENİSKOLİK kanalı için birkaç tenis eğitim videosu ve facebookta da TENİS ANALİZ adında tenis içeriği hakkında teknik,taktik,fiziksel konularda bilgiler verdiğim bir sayfam mevcuttur. İstanbulda ağırlıklı olarak levent bölgesinde dersler veriyorum ama farklı bölgelerde yada sitelerde de talep gelmesi halinde yardımcı olabilirim.
Gökhan Ç.

Gökhan Ç.

Haliç Üniversitesi Besyö Antrenörlük bölümü tenis uzmanlık mezunu. Kıdemli tenis antrenörüyüm. Türkiyenin en prestijli kulüplerinden Ted spor kulübünde çalışmış olup , alt yapı ,takım ve akademi antrenmanları yaptırdım . Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz .
Semih Can  Ç.

Semih Can Ç.

Merhabalar ismim Semih. 27 yaşındayım. Haliç Üniversitesi BESYO Antrenörlük bölümü Tenis uzmanlık sınıfı mezunuyum. 20 yıldır spor 7 yıldır tenis ile iç içeyim. Aynı zamanda 3. Kademe tenis antrenörlüğü belgesi sahibiyim. Amacım hiç oynamamış ancak hevesli olan başlangıç seviyesi bireyleri tenise kazandırmak. Sadece bu seviyesi değil tabiki üst düzey tenis oynayacak partner bulamayan herkese kapımız açık :) eğlenirken öğrenmek , spor yapmak isteyen her yaşta tenis sever öğrencilerimi bekliyor
Emre Arman A.

Emre Arman A.

Ders vermeye başlamadan önce milli takım aday kadrosundaydım. 4 Yıldır 8-25 yaş arası birçok kişiye ders verdim. Birlikte hem gülerek , hem de öğrenerek tenis oynamak isterseniz size yardımcı olabilirim. Grup ve özel dersler için iletişime geçebilirsiniz.
Samsun  T.

Samsun T.

Samsun Tenis olarak amacımız tenisi sevdirmek , gündelik hayatın koşuşturmasını unutturmak , hayatınıza sporu katmak , tenisle eğlenceyi bir arada sunmaktır. Samsun Tenis eğitiminde, tenis branşında uzman üniversite öğrencileri tarafından güncel eğitim modelleriyle tenis eğitimi vermektedir. Bu eğitim sisteminde bireysel yetenekler (fiziksel-mental-psikolojik) olabildiğince geliştirilip , öğrencinin bireysel farklılıkları oyununa pozitif etki edecek şekilde kullanılır. Web sitemiz : samsunteni
Berat B.

Berat B.

İstanbul Geli̇şi̇m Üni̇versi̇tesi̇ Beden Eği̇ti̇mi̇ ve Spor Yüksek Okulu mezunuyum. Bi̇re bi̇r dersler ,grup dersleri̇, özel dersler vermekteyim. Her yaş grubundan kişilerle çalışmak ve sizlerle deneyimlerimi paylaşmayı çok isterim. . Güzel zaman geçirmek , yeni dostluklar edinmek, zinde kalmak ve rekabet duygusunu en üst seviyede hissetmeniz için güzel bir başlangıç yapın.
Kadir Ö.

Kadir Ö.

ÖZEL TENİS DERSLERİ anadolu yakasında ikamet edenlere sahil kesiminde bulunan kortlarımızda ders veriyoruz.10 yıldır tenis antrenörlüğü yapmaktayım.
Halil İbrahim  Y.

Halil İbrahim Y.

2006 yılından beri tenis oynuyorum. 2013 yılından TTF 1. Kademe Tenis Antrenörlüğü sertifikamı aldım (ITN 5) İzmir ve Ankara da ferdi olarak tenis dersi verdim. Çocuk ve yetişkinlere seviyesine göre ders planlayabilirim. Performans dersleri ve kendini daha da geliştirmek isteyen tenisçilere taktik ve teknik dersler planlayabilirim.
Alkan G.

Alkan G.

Merhaba Adım Alkan. 3. Kademe (kıdemli) tenis antrenörüyüm. İstanbul Üniversitesi Beden eğitimi Antrenörlük mezunuyum. 7 yıldır hem oyuncu hem antrenör olarak tenisin içindeyim. Daha önce bir çok büyük klüplerde görev aldım. Her yaşa, her seviyeye göre özel ders veya grup dersi veriyorum. Dersleri kendi sitemdeki kortta veya sizin istediğiniz başka kortlarda verebilirim. Sizde aktif spor yapmak, tenis öğrenmek, tenisinizi ilerletmek istiyorsanız hemen başlayalım.
Nesim  U.

Nesim U.

Kocaeli Üniversitesi Spor bilimleri fakültesi Antrenörlük bölümü Tenis Uzmanlık dalında son sınıf öğrencisiyim. 4 yıldır profesyonel kulüp antrenörlüğü tecrübem var. Her yaş grubuna yönelik bire bir ve grup dersleri düzenliyorum. Sizde eğlenceli güvenilir bir tenis eğitimi almak istiyorsanız hemen ulaşabilirsiniz.
Bahri G.

Bahri G.

Merhaba, yirmi yıldan fazla tenis sporunun içindeyim.Enka Spor Kulübü,Harb Akademileri Komutanlığı(eski adı) özel ders ve grup antrenmanlarında ve kış okullarında çalışmalar yaptım.Bir dönem performans sporcusu koçluğunu da yaptım.Halen Çorlu da performans grubu çalıştırmaktayım.İkinci kademe tenis antrenörüyüm.Çorlu ya taşınmam neticesinde halen İstanbul da,haftanın iki üç günü İstanbul Tenis Akademisinde (İSTAV),diğer günlerde de Çorlu da öğrencilerimle çalışmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tuğba Doğan
Tenis Özel Ders   18/07/2019

Güleryüzlü, çok ilgili, motive edici. İlk dersimiz çok keyifli geçti. İlgi ve alakasından dolayı Serkan hocama çok teşekkür ederim.

         
Aslı Bulak
Tenis Özel Ders   17/07/2019

ilk kez aldığım tenis dersinin bu kadar güzel ve eğlenceli geçeceğini tahmin etmiyordum. Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamı dilerim..

         
Tenis Özel Ders   13/06/2019

Serkan Hocamız dan çok memnunuz derslerimize başladım hem eğleniyor hem de çok keyifli tenisimizi ilerletiyoruz Sabırla öğretiyor teknik gösteriyor kondisyon çalışmaları yapıyoruz Kesinlikle tavsiye ediyoruz

         
Emre Aydoğan
Tenis Özel Ders   31/05/2019

Merhaba Anıl Hocam; İlk önce her şey için çok teşekkür ederim. İlk defa tenis dersi aldım ve çok güzel bir ders geçirdim sizinle . Ders içinde ki davranışınız, öğretim metodlarınız çok hoşuma gitti. İletişimiz gerçekten çok güzeldi. Başarılarınızın devamını dilerim.

         
Ayla Hocaoğlu Uzunkaya
Tenis Özel Ders   23/03/2019

Yaklaşık 6 senedir tenis oynuyorum. Tekniğimi geliştirmek için özel ders aldığım Serkan hocayla derslere yeni başladık. Hem öğretim tekniğini hem de tarzını beğendim. Devam etmeyi düşünüyorum. Tavsiye ederim.

         
Dilek Karakaş
Tenis Özel Ders   12/03/2019

Spor yapmanın ve tenis öğrenmenin en keyifli yanı Serkan bey ile tanışmak. Gerçekten her saatin hakkını vererek çalışıyorsunuz. Teknik detayları büyük bir sabırla öğretmekten asla vazgeçmiyor. Armut sitesine Serkan bey ile bir araya gelme imkanı verdiği için teşekkür ederim.

         
Yusuf
Tenis Özel Ders   04/03/2019

ilk dersten gayet memnun ayrıldım. çalışmaya devam edeceğim tenis öğrenmek isteyen veya kendini geliştirmek isteyen herkese tavsiye ederim.

         
Fehmi Ağaoğlu
Tenis Özel Ders   28/01/2019

İşin ehli bir hocayla çalışmaktan dolayı çok keyifli ve öğretici vakit geçirdim. Tenis dersi almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Diğer Bilgiler
Tenis Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz