En İyi 10 Tepebaşı Eskişehir Bahçe Düzenleme Peyzaj

4 Bahçe Düzenleme Peyzaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tepebaşı civarında 11 Bahçe Düzenleme Peyzaj Mimarı ve Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Elçin A.

Elçin A.

Bahçe Düzenleme Peyzaj · Tepebaşı, Eskişehir
3 boyutlu peyzaj projesi, onaylı resmi proje, uygulama, bahçe bakımı, kontrollük, danışmanlık hizmetleri, bitki temini. .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
ALPER ASLAN
Bahçe Düzenleme Peyzaj   21/07/2020

Vedat Bey işini zamanında ve çok düzgün yapıyor. İstediğim her şeyi yaptı diyebilirim. Tamamen yabani otlarla bürülü bahçemizi bir günde otlardan temizledi ve belleyip ekime hazır hale getirdi. Bir dahaki sefer ihtiyacım olursa teklif açmayacağım, Direk onu arayacağım. Teşekkür ederim.

         
Nuri Sargın
Bahçe Düzenleme Peyzaj   12/07/2020

Site bahçemize otomatik sulama sistemi kurulması ve çimlendirme yapılması işi için Mustafa Bey ile çalıştık. Ekip olarak çalışıyorlar. Önce otomatik sulama sistemi tamamlandı. Ardında da yeni toprak serilmesi işi ve çimlendirme işlemi yapıldı. Bahçe alanımız büyük olduğu ve toprak serilmesi işlemi bir kaç aşamadan oluştuğu için iş biraz uzun sürdü. İş yarın kalmasın diye gece 11 e kadar ekibin çalıştığı da oldu. Pazar sabahı 8 de bir kamyon toprak ile gelip çalışmaya başladıkları da oldu. Yaptıkları iş gayet temiz ve düzgün. Mustafa Bey de çok ilgili ve işin ehli bir usta. İş tamamlanana kadar sürekli bilgilendirme de yaptı. Kendisinden ve ekibinden memnun kaldık. Gözünüz arkada kalmadan bahçenizi teslim edebilirsiniz. Ayrıca 2 yıl boyunca da çimlere garanti verdi ve bakımı konusunda bina görevimizi de bilgilendirdi.

         
Zehra Ayyıldız
Bahçe Düzenleme Peyzaj   05/07/2020

Bahçemizdeki çok olan yabani otlar istediğimiz gibi temizlendi temiz ve hızlı çalışmaydı çok memnun kaldık

         
Derya Yıldız
Bahçe Düzenleme Peyzaj   15/06/2020

Ramazan bey ilgili, güvenilir, isteklerinizi dinleyen ve elinden gelen her türlü yardımı yapan, işinde başarılı biridir. İşinizi güvenle emanet edebilirsiniz.

         
Elvan K
Bahçe Düzenleme Peyzaj   29/05/2020

Lavantisgarden Cemil Akar, esi Cigdem Hn ve ekibi ile Armut uygulamasi sayesinde tanistik. Kesif asamasindan isin tamamlanmasina kadar gosterdikleri ilgi, ozen ve cozum odakli yaklasim, sonucta ortaya mukemmel bir isin cikmasini sagladi. Tum ekip cok yapici, titiz ve detayci. Guzel bahcem icin tum ekibe cok tesekkur ederim.

         
Senem Mavitan
Bahçe Düzenleme Peyzaj   17/05/2020

uygun fiyatlarla bu kadar ozenli calisan insanlar cok nadirdir bunlardan biri de gonul bahfe peyzaj 👍

         
Sinan Karasoy
Bahçe Düzenleme Peyzaj   04/05/2020

Gerçekten işinin ehli, mesleğini severek yapan biri. Fiyatları diğer peysaj firmalarıyla karşılaştırıldığında çok daha makul. İşini yaptıktan sonra takip eden, eşe dosta tavsiye edilebilecek bir bahçıvan. Konu hakkında bilgili olduğu için sizi bütçenize göre yönlendirebiliyor. Kısacası bahçe ile ilgili her türlü işinizde tereddütsüz tercih edebilirsiniz.

         
Dilek Şahin
Bahçe Düzenleme Peyzaj   23/03/2020

Sözleştiğimiz zaman uyuldu çalışkan efendi ve uygun fiyat olarak tüm bahçe işlerimiz hızlı bir şekilde çözüldü gönül rahatlığı ile iş verilebilir. Teşekkürler Hacı Ali Bey*****

Bahçe Düzenleme Peyzaj hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz