En İyi 10 Tepebaşı Eskişehir Bilgisayar Format

4 Bilgisayar Format Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tepebaşı civarında 19 Bilgisayar Format hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Erkan G.

Erkan G.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
Maden Mühendisliği yüksek lisans öğrencisiyim. Yaklaşık 15 yıllık bilgisayar geçmişim söz konusu. Evimde, elimdeki malzemeler kısıtlamasında, Fan temizliği, toz temizliği, macun yenileme, format ile ilgili bir çok işinizi halledebilirim. Kısa sürede yapar teslim ederim.
Anıl A.

Anıl A.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
1998 den beri teknoloji ve bilgisayar konusunda kurulum, satış ve danışmanlık yapmaktayım. Donanım ve format konularında müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet veriyorum. 2019 yılından itibaren Anadolu Bilişim de hizmet vermeye başladım.
Abdullah T.

Abdullah T.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
10 Yılı aşkın Bilişim Alanında Teknik Öğretmenlik ve özelde Bilgisayar ve Matematik dersi deneyimim bulunmaktadır. Matematik Bilgi temelim için Eskişehir Fatih Fen Lisesinde aldığım eğitimdir. Ayrıca Bilgisayar Mühendisliği ünvanına sahibim. Hizmet alan kişilere en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyorum.
Emre B.

Emre B.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
Bilgisayarlarınıza evinizde, iş yerinizde sizi hiç yormadan format atıp, bütün driverlarını ve gerekli programları eksiksiz yükleyip teslim ediyoruz. Ayrıca özel olarak istediğiniz bir program olursa, 1 adet olmak üzere ücretsiz yüklüyoruz. Ekstradan istenecek her türlü program ücrete tabiidir.
Eren K.

Eren K.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
Merhabalar şu anda Bilgisayar Müh. öğrencisiyim ve burada yazılanlar dışında birçok yazılım işini de yapabiliyorum .
Batuhan Ş.

Batuhan Ş.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
İstediğiniz işletim sistemi, driverlar, antivirüs, office vb. istediğiniz yazılımlar en kısa zamanda kurulur ve teslim edilir.
Resul A.

Resul A.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
Format atma nedenlerine temel olarak değinecek olursak; ·Aşırı yavaşlama nedeni ile ·Bilgisayar bulaşan çeşitli virüsler nedeni ile ·Sistemdeki dosya bozuklukları sebebi ile format atmak Format atma nedeni gerektiren en az sebepleri sıralamış bulunuyoruz. Bilgisayarlar bazı durumlar da aşırı yavaşlayabilmektedirler. Bunun nedeni uzun zaman boyunca çeşitli gereksiz dosya ve klasörlerin temizlenmemesi, çeşitli programların işlemciyi aşırı derece de kullanıyor olması olabilmektedir. Bu gibi du
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Eray Degirmenci
Bilgisayar Format   03/12/2019

Yusuf bey öncelikle söylediği saatte geldi ve gayet kibar birisi. İş konusunda fazlasıyla tecrübeli ve çözüm odaklı kesinlikle tavsiye ederim ve bütün işlerimi artık Yusuf Bey e yaptırırım.

         
Ersin Öztürk
Bilgisayar Format   20/11/2019

Beyfendi gerçekten işini bilerek yapıyor. Yarım saatlik diye başladık onu da güzel yapayım bunu da toparlayalım derken büyük bir zaman ayırarak titizlikle işini bitirip öyle teslim etti pc mi. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir iş çıkardı. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

         
Halim Coşkun
Bilgisayar Format   20/10/2019

Osman Bey sağolsun evime kadar geldi. Bilgisayarıma format attı. işini bilen, kibar güvenilir biri. Tavsiye ederim.

         
Şenay Buz
Bilgisayar Format   11/10/2019

kenan bey i hiç düşünmeden işinizi. teslim edebilirsiniz hızlı bir şekilde tamamladı randevuya zamanında geldi.piyasaya göre oldukça uygun formatladı.ayrıca evde gözünüzün önünde yapıldığı için acaba içinden parçamı aldılar çizildimi bilgisayarım diye kaygılanmak zorundada kalmıyosunuz :) ben çok memnun kaldım teşekkürler tekrar.

         
Ramazan Cumur
Bilgisayar Format   31/08/2019

2016 dan beri Windows 10 a Netcad programını kaç bilgisayarcıya gittiysem yükletememiştim. Bana Windows10 Netcad ile uyumlu değil o yüzden yüklenemez demişlerdi. Armut com sayesinde tanıştığım Erhan bey 3,5 yıllık sorunumu şıp diye çözdü, inanamadım. Keşke Armut la daha önce tanışsaymışım. Verdiğim para helal olsun ve Allah razı olsun. Armut u telefonuma kurdum, bundan sonra ne işim olursa buradan çözmeye çalışacağım

         
Şermin Colpan
Bilgisayar Format   16/07/2019

Tepe bilişim Fatih Bey randevulaştığımız saatte geldi ve laptop için ı istediğim format atma ve windows kurulumunu ve diğer yüklemeleri yerine getirdi..Bilgisayarım sorunsuz calışıyor.Fatih bey e ve aracılığınız için firmanıza teşekkürler

         
Müslim Şahin
Bilgisayar Format   07/06/2019

Hem işine hakim hem de dürüst bir arkadaştı. Yani ülkede az bulunan cinsten :) Uzun bir yolu kat ederek bilgisayarımın sorununu evimde çözdü.

         
Bilal Albayrak
Bilgisayar Format   15/04/2019

Hızlı geri dönüş. Çabuk cevaplar ve hızlı yardım desteği için ümit beye teşekkür ediyorum.Kurulum ve toplama konusunda çok güzel bir iş çıkardı.Ellerine sağlık...

Bilgisayar Format hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz