En İyi 10 Tepebaşı Eskişehir Bilgisayar Format

4 Bilgisayar Format Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tepebaşı civarında 19 Bilgisayar Format hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Erkan G.

Erkan G.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
Maden Mühendisliği yüksek lisans öğrencisiyim. Yaklaşık 15 yıllık bilgisayar geçmişim söz konusu. Evimde, elimdeki malzemeler kısıtlamasında, Fan temizliği, toz temizliği, macun yenileme, format ile ilgili bir çok işinizi halledebilirim. Kısa sürede yapar teslim ederim.
ALİ E.

ALİ E.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
Yıllardır bilişim sektöründeyim, öğrencinin halinden anlarım. İşimi baştan savma değil, en iyi şekilde yapmaya gayret gösteririm.
Abdullah T.

Abdullah T.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
10 Yılı aşkın Bilişim Alanında Teknik Öğretmenlik ve özelde Bilgisayar ve Matematik dersi deneyimim bulunmaktadır. Matematik Bilgi temelim için Eskişehir Fatih Fen Lisesinde aldığım eğitimdir. Ayrıca Bilgisayar Mühendisliği ünvanına sahibim. Hizmet alan kişilere en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyorum.
Anıl A.

Anıl A.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
1998 den beri teknoloji ve bilgisayar konusunda kurulum, satış ve danışmanlık yapmaktayım. Donanım ve format konularında müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet veriyorum. 2019 yılından itibaren Anadolu Bilişim de hizmet vermeye başladım.
Emre B.

Emre B.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
Bilgisayarlarınıza evinizde, iş yerinizde sizi hiç yormadan format atıp, bütün driverlarını ve gerekli programları eksiksiz yükleyip teslim ediyoruz. Ayrıca özel olarak istediğiniz bir program olursa, 1 adet olmak üzere ücretsiz yüklüyoruz. Ekstradan istenecek her türlü program ücrete tabiidir.
Engin Ö.

Engin Ö.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
Merhaba. Bilgisayarınla ilgili sorunlarını çözmek için buradayım. Format atarım, kasa temizliği yaparım, program yüklerim. Aklına gelebilecek her işi yaparım. Görüşmek üzere.
Bk Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri

Bk Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
BK Bilgisayar Eskişehir de Iletişim Online, Okisan Güvenlik Sistemleri, Retro Güvenlik Sistemleri gibi firmaların bayisidir. Bilgisayar satışı, teknik servis, profesyonel veri kurtarma hizmeti, notebook tamiri ve servisi, kartuş toner dolumu, ev ve iş yerleri için güvenlik sistemleri hizmeti vermektedir. Kalitemiz referanslarımızdır.
Batuhan Ş.

Batuhan Ş.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
İstediğiniz işletim sistemi, driverlar, antivirüs, office vb. istediğiniz yazılımlar en kısa zamanda kurulur ve teslim edilir.
Resul A.

Resul A.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
Format atma nedenlerine temel olarak değinecek olursak; ·Aşırı yavaşlama nedeni ile ·Bilgisayar bulaşan çeşitli virüsler nedeni ile ·Sistemdeki dosya bozuklukları sebebi ile format atmak Format atma nedeni gerektiren en az sebepleri sıralamış bulunuyoruz. Bilgisayarlar bazı durumlar da aşırı yavaşlayabilmektedirler. Bunun nedeni uzun zaman boyunca çeşitli gereksiz dosya ve klasörlerin temizlenmemesi, çeşitli programların işlemciyi aşırı derece de kullanıyor olması olabilmektedir. Bu gibi du
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nur YOKUŞ
Bilgisayar Format   25/02/2020

İnternet üzerinden market alışverişi yapmaya bile çekinen biri olduğum halde kurye aracılığı ile bilgisayarımı teslim ettim. Zamanında gelmesi, paketlenmesi ve çok iyi bir şekilde onarılmış olması beni çok mutlu etti. Ayrıca piyasada pazarlık sonucu verilen teklifi, direk kendileri verdiler. Bölümüm ile ilgili fazladan programlar da (bilgim dahilinde) gönüllü olarak yüklenmiş. Teşekkür ederim, çok memnun kaldım.

         
Şeniz Karakış
Bilgisayar Format   18/02/2020

Yusuf Bey güvenilir işini vaktinde ve en iyi şekilde yapan bir kişi. İki bilgisayarımda da bana çok yardımcı oldu. Bir sorununuz olduğunda da yardımcı. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

         
Sny Sny
Bilgisayar Format   02/02/2020

Webclass tan onur çevik işini layıkıyla yapan özenli ve titiz çalışması ile sorunu halleden birisi.eski bir laptop kullanmama rağmen çok uğraştı ve söylediği gibi çok memnun kaldım. Hiç tereddüt etmeden güvenle işinizi yaptırabilirsiniz

         
Mustafa Sezer
Bilgisayar Format   20/11/2019

Temiz işçilik %100 müşteri memnuniyeti hesaplı ve profesyonel bir işçilik çıkardılar armut kullanan bütün arkadaşlara tavsiye ederim gönül rahatlığıyla iletişime gece bilirsiniz

         
Enes Saran
Bilgisayar Format   02/10/2019

Verdiği hizmetten memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Ayrıca işini yapmakla kalmadı bir sorun için de destek olacağını belirtti. İşinin eri nadir kişilerden. Teşekkür ederim.

         
Alper Karakulak
Bilgisayar Format   27/09/2019

Kendisiyle iletişime geçip saat 13.00 a randevulaştık ve tam zamanında geldi oturdu daha önceden yanlış yapılan ne varsa düzeltti formatladı ekstradan programlarını kurup gitti temiz işçilik için teşekkürler iş bilen insanın hali başka

         
Mehmet Ali Saran
Bilgisayar Format   05/09/2019

Arkadaş işinde çok deneyimli her zaman yardımcı oluyor. Bu arkadaşla çalışıp memnun olmamak mümkün değil sanırım. Hizmetleri için teşekkürler.

         
Fatma Akagündüz
Bilgisayar Format   28/06/2019

Sanal dünyadan bir kişiyi evinize hizmet vermek için çağırıyorsunuz. Güven en başlıca aradığınız hizmet oluyor. Bu noktada bize hem güven verdiği hem de talep ettiğimiz işi gayet güzel bir şekilde yaptığı için kendisine çok teşekkür ederiz.

Bilgisayar Format hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz