En İyi 10 Tepebaşı Bilgisayar Format | Armut

En İyi 10 Tepebaşı Eskişehir Bilgisayar Format

4 Bilgisayar Format Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tepebaşı civarında 13 Bilgisayar Format hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Emre B.

Emre B.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
Bilgisayarlarınıza evinizde, iş yerinizde sizi hiç yormadan format atıp, bütün driverlarını ve gerekli programları eksiksiz yükleyip teslim ediyoruz. Ayrıca özel olarak istediğiniz bir program olursa, 1 adet olmak üzere ücretsiz yüklüyoruz. Ekstradan istenecek her türlü program ücrete tabiidir.
Batuhan Ş.

Batuhan Ş.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
İstediğiniz işletim sistemi, driverlar, antivirüs, office vb. istediğiniz yazılımlar en kısa zamanda kurulur ve teslim edilir.
Resul A.

Resul A.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
Format atma nedenlerine temel olarak değinecek olursak; ·Aşırı yavaşlama nedeni ile ·Bilgisayar bulaşan çeşitli virüsler nedeni ile ·Sistemdeki dosya bozuklukları sebebi ile format atmak Format atma nedeni gerektiren en az sebepleri sıralamış bulunuyoruz. Bilgisayarlar bazı durumlar da aşırı yavaşlayabilmektedirler. Bunun nedeni uzun zaman boyunca çeşitli gereksiz dosya ve klasörlerin temizlenmemesi, çeşitli programların işlemciyi aşırı derece de kullanıyor olması olabilmektedir. Bu gibi du
Tugrul Y.

Tugrul Y.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
Grekli programlar ve driverlar kurulup isterseniz evden alınıp bırakılır yada adrese teslim ederek format işlemi yapılır
Abdullah T.

Abdullah T.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
10 Yılı aşkın Bilişim Alanında Teknik Öğretmenlik ve özelde Bilgisayar ve Matematik dersi deneyimim bulunmaktadır. Matematik Bilgi temelim için Eskişehir Fatih Fen Lisesinde aldığım eğitimdir. Ayrıca Bilgisayar Mühendisliği ünvanına sahibim. Hizmet alan kişilere en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bilgisayar Format   16/06/2019

Fatih kardeşime zamanında tüm problemleri hallederek kurulumu yapıp bilgisayarı çalışır hale getirdiği için teşekkür ederim.

         
Ali Utku Demir
Bilgisayar Format   02/06/2019

İşini çok hızlı ve hatasız şekilde yapıyor. Aynı zamanda çok yapıcı ve yardımcı. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Eren Turandar
Bilgisayar Format   01/05/2019

İşinde çok başarılı ve çalışkan biri.sorumluluktan kaçınmayan,işi oldukça ciddiye alan bir yapısı var.format ve program kurulumlarımı ayağımıza kadar gelip kurdu.ilave olarak unuttuğumuz programları uzaktan bağlantı yaparak halletti.kesinlikle tavsiye ederim,başka bi bilgi işlemci aramayın.

         
Ali Osman Balcı
Bilgisayar Format   26/03/2019

Bilgisayar format islemini kusursuz ve mukemmel bir sekilde yapildi bir musteriden cok abi gibi davrandigi icin tesekkur ediyorum

         
Sude Dündar
Bilgisayar Format   28/02/2019

İşinin ehli,profesyonel ve güvenilir. Cok kısa bir sürede problemime yardımcı oldu. Ve fiyat konusunda da esnek ve ögrenci dostu biri.

         
Salim Tece
Bilgisayar Format   12/02/2019

Fatih bey işinde oldukça bilgili ve profesyoneldi. Randevulaştık tan sonra tam vaktinde oradaydı. İşine olan hakimiyeti ve bilgisi sayesinde çok hızlı bir şekilde sorunumu halletti. Ekstra konularda da fazlasıyla yardımı dokundu. Kesinlikle tavsiye ediyorum ve edeceğim ! Yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkürler..

         
Bilgisayar Format   01/01/2019

Ilanı açmamla gelip işi halletmesi arasında yalnızca birkaç saat geçti. Hem hızlı hem de işini hakkıyla yapıyor. Bilgisayar ile alakalı hizmete ek olarak birçok yardımda da bulundu. Kesinlikle öneririm

         
Cansu Tanrıverdi
Bilgisayar Format   12/12/2018

Mehmet bey dakikti ve hakim olmadığım konularda sorduğum tüm sorulara sabırla ve açıklayıcı bir şekilde cevap verdi. Formatın yanında sağolsun birçok güvenlik tavsiyesinde de bulundu. Özverili ve gayet yardımsever biri ,kesinlikle tavsiye ederim.

Bilgisayar Format hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz