En İyi 10 Tepebaşı Eskişehir Çatı Tamiri ve Aktarma

4 Çatı Tamiri ve Aktarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tepebaşı civarında 23 Çatı Tamir ve Aktarma Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cafer S.

Cafer S.

Çatı Tamiri ve Aktarma · Odunpazarı, Eskişehir
Temelden çatıya kaba inşaatını yaptığımız asıl işlerimizin yanında çatı aktarımı tamiri vb işleride kalabalık ekibimizle en kısa sürede yapmaktayız.Çekirdekten yetiştiğimiz bu meslekte 30 yılı aşan tecrübemizle size hizmet vermekten gurur duyarız.
Eskisehir Kalite Cati Ve Eksiz Oluk Sistemleri

Eskisehir Kalite Cati Ve Eksiz Oluk Sistemleri

Çatı Tamiri ve Aktarma · Tepebaşı, Eskişehir
#kaliteeksizOlukSistemleri, #eskişehirgenelindeçatıtamiratı, #eskişehirgenelindeçatıtadilatı, #eskişehirgenelindeçatıbakımı, #eskişehirgenelindeçatıaktarma , #eskişehirgenelindeçatıustaları, #eskişehirgenelindeçatıfirmaları, #eskişehirgenelindeçatıkurulumu, #eskişehirgenelindeçatıonarımıyapanustalar, #eskişehirgenelindeçatıonarımıyapanfirmalar, #eskişehirgenelindeuygunfiyatlaraçatıustası, #eskişehirgenelindeoluksistemleri, #eskişehirgenelindeeksizoluksistemleri , #eskişehirgenelind
Çatı Hastanesi-eray İnşaat

Çatı Hastanesi-eray İnşaat

Çatı Tamiri ve Aktarma · Tepebaşı, Eskişehir
Çatı ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Arayın görüşelim. Tecrübe ve deneyimlerimizi profesyonel bir şekilde paylaşalım.
Muhammed A.

Muhammed A.

Çatı Tamiri ve Aktarma · Tepebaşı, Eskişehir
Eskişehir de garantili çatı yalıtım, tadilat işleriyle hizmetinizdeyiz. Biz işimizin arkasındasında, müşterilerimizin yanındayız. Üç beş kuruş ucuza yaptırıp catı akınca usta aramaya son. Biz size bir telefon kadar yakınız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zeynep Türkü Öztürk
Çatı Tamiri ve Aktarma   25/10/2019

Kullanılan malzeme kalitesiyle işçiliği beğendim. Çok araştırdım fiyat piyasaya göre uygundu. Ayrıca beni ikna eden baba oğul olarak çalışmaları ve babanın uzun yıllar yaptığı işlerden kaynaklı tecrübesiydi. Kendileriyle birdaha diğer evimiz için anlaştık. Memnunum.

         
Saadet Aşcıbaşı
Çatı Tamiri ve Aktarma   19/10/2019

On numaralı işinin erbabı bir usta geldi olçü aldı ayni gün işi yaptı bitirdi ellerine saglık guvenle işinizi verebilirsiniz

         
İbo Ozay
Çatı Tamiri ve Aktarma   18/10/2019
gallery thumbnail

Tamamen anlatıldı yapılacak işler kullanalıcak malzeme ve hersey anlatıldığı gibi oldu ben idareten ve uygun bir iş olsun demiştim ama beni kaliteli ürünler le işimi yapıp bir daha ugraşmamam konusunda ikna etti vecok memnun kaldım yandaki evin işlerinide komsum bu firmaya verdi hersey İcin cok teşekkür ederim sizi tüm cevremdeki insanlara tavsiye edeceğim

         
Aslan Niyego
Çatı Tamiri ve Aktarma   16/07/2019

Kartal Çatı ekibine hızlı ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz..Yaptıkları işe de 5 yıl garanti vermekteler.

         
Burak Y
Çatı Tamiri ve Aktarma   21/06/2019
gallery thumbnail

İrfan usta isini durust, temiz ve saglam yapmakta. Detayci bu yuzden aklinizda herhangi bir neden birakmadan isi oldugundan guzel gerceklestirmekte. Tavsiye ederim, kendisi isin garantoru

         
Ahmet Arslantürk
Çatı Tamiri ve Aktarma   16/06/2019

Alp Bey ve İbrahim Bey oldukça ilgili ve işlerini bilen kişiler, tüm süreçlerde memnun kaldım. Kesinlikle kendileriyle çalışılmasını tavsiye ederim.

         
Yavuz Bey
Çatı Tamiri ve Aktarma   13/06/2019
gallery thumbnail

İrfan bey sağolsun 1 gün içinde tadilatımızı uygun fiyata halletdi. işçiliği güzel yapılacak tadilatıda tesbit edip fazlasını bile yaptı. Teşekkürler irfan hocam.

         
Eyüp Gümüş
Çatı Tamiri ve Aktarma   31/12/2018

evet gayet memnun kaldım yapılan iştende kişidende..ilgi alaka takip üst seviyede...iş bittikten sonra bile tekrar tekrar arandım sorun olup olmadığı ile ilgili..

Çatı Tamiri ve Aktarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz