En İyi 10 Tuzla 3D Teknik Çizim | Armut

En İyi 10 Tuzla İstanbul 3D Teknik Çizim

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla civarında 82 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ahmet C.

Ahmet C.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Tuzla, İstanbul
Endüstri ürünlerine Özel Detay çizimlerşi imalat resimleri, katalog için yüksek kalitede renderlarınız itina ile çizilir.
Erkan Y.

Erkan Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Tuzla, İstanbul
D MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME ANİMASYON VE TEKNİK MİMARİ ÇİZİMLER KONUSUNDA HİZMET VERMEKTEYİZ. https: www.facebook.com Ideart-mimarl%C%Bk-yap%C%B-tasar%C%Bm- ÇALIŞMALAR ÜSTTEKİ LİNKTE MEVCUTTUR.
Enes Hamdi E.

Enes Hamdi E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Pendik, İstanbul
Merhabalar. 5 Senelik teknik ve endüstriyel tasarım tecrübemle her türlü tasarım çizim projelendirme işleriniz yapılır. İç mekan raflama yada yaptırdığınız işlerin motellemesi üretimide yapılır. SolidWorks Unigraphics Nx Autocad Catia CorelDraw Adobe PS
Alican Y.

Alican Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Tuzla, İstanbul
3ds max programını ileri seviyede kullanabilen modelleme ve animasyon konusunda kendini geliştirmiş iç ve dış mekan modelleme yeteneğine sahip birisiyim.Freelance olarak çalışıyorum.
Gültekin  Y.

Gültekin Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Tuzla, İstanbul
PART-TIME proje konstrüksiyonu, makine teknik ressamlık işleri ve Autodesk inventor eğitimi 1997 yılında imalat sektöründe talaşlı imalat operatörü olarak başladığım meslek hayatımı 2006 dan günümüze kadar konstrüktör ressam ve proje sorumlusu olarak devam ettim. Hedefim ise proje yöneticiliği üzerine ihtisasımı ve tecrübemi attırıp, bir projenin tüm safhalarında tamamen yer almak ve koordine etmek. Mesleki inancım ve prensibim ise paylaşımsız hiçbir bilginin bana gereken çevresel gücü s
Undu Mühendislik Ve Danışmanlık

Undu Mühendislik Ve Danışmanlık

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Tuzla, İstanbul
Artık işletmeler için en büyük gerekliliğin, seri üretim süreçlerinde maliyetlerin düşürülmesi, verimliliğin arttırılması, karlılık paylarının yükseltilmesi ve inovasyon akışının daha hızlı bir hale getirilmesi olduğunun farkında olan bir kuruluş olarak. Bizler; bu çabanızda, size özel çözümler üreterek, elimizi taşın altına koyarak, uzman bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
Muharrem A.

Muharrem A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Tuzla, İstanbul
11 yıllık iş hayatım da, kurumsal firmaların kazandırmış olduğu 3D makine tasarım ve imalat tecrübemi sizlerle paylaşmak isterim.
Trobs Makina

Trobs Makina

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Tuzla, İstanbul
Özel makine tasarımları, sac işleme makineleri ve yöntemleri, otomasyon makineleri , ürün tasarımı ve geliştirilmesi konularında sektörde tasarım ve çözüm üretme konusunda tecrübelerimizi hizmetinize sunmaktayız. Ekibimiz farklı sektörlerde hizmet veren konusunda uzman makine mühendisleri, malzeme mühendisleri ve ürün tasarım mühendislerinden oluşmaktadır. Başta Mekanik tasarım olmak üzere imalat yöntemleri, üretim yöntemleri, fabrika organizasyon ve planlama konularında edindiğimiz bilinç ve
Gökhan A.

Gökhan A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Tuzla, İstanbul
Merhaba, 2D ve 3D teknik çizim modelleme ve tasarım yapıyorum. CATİA, SOLİDWORKS, PTC, AutoCad programları üzerinden hizmet vermekteyim.
Selçuk  A.

Selçuk A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Tuzla, İstanbul
Merhaba,makina teknikeriyim teknik ressam olarak işimi yürütüyorum.Kullandığım tasarım programları SOLİDWORKS,AUTOCAD 2D ve 3D olarak çizim yapabilmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kerem Ateş
3D Teknik Çizim   04/08/2019

Söylenecek çok şey var ancak tek kelimeyle inanılmaz bu çalışkanlık ve iş bilinci gerçekten takdiri hakediyor emeğinize sağlık

         
İlker Yerlikaya
3D Teknik Çizim   30/04/2019
gallery thumbnail

3d modelleme işini hakkı ile yapan başarılı hizmet veren bir arkadaş. İleride de çalışmayı düşünüyorum.Yaptıkları güzel çalışma için teşekkür ederim

         
Samet Şahingöz
3D Teknik Çizim   30/11/2018

İşinde özverili ve profesyonel birisi ve işini titizlikle takip ediyor. Her konuda yardımcı oluyor. Fiyat konusunda ise elinden gelen yardımı yapıyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Hüseyin beye çok teşekkür ederim.

         
Süleyman Danış
3D Teknik Çizim   28/11/2018

İlgisi Ve Yaptığı İşteki Titizliği İle Bizi Memnun Etti . Diğer İşlerimizdede Kendisiyle Çalışma Umudu İle Teşekkür Ederiz Herşey İçin

         
Baris Baris
3D Teknik Çizim   26/07/2018

Aldığı işi iyi yaptı. Parasını aldıktan sonrada bırakıp gitmedi işin daha iyi olması için uğraştı. Teşekkürler Onur Bey.

         
Sezer Demir
3D Teknik Çizim   28/02/2018

Güler yüzlü, taleplere hızlı cevap verebilen gayet bilgili işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir arkadaş. Biz çok memnun kaldık tavsiye ediyoruz.

         
Ercan Zirek
3D Teknik Çizim   25/02/2018

Nazik ve beyefendi kişiliği ile 3D çizim işimi plastik enjeksiyon kalıba uygun çizdi. Kendi iş tecrübelerini de benim projeme artı değer olarak katarak çeşitli düzenlemeler de yaptı. İşin tamamı mükemmel oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Bir sonraki projemde de kendisiyle çalışacağım.

         
3D Teknik Çizim   15/12/2017

Erhan Bey çok titiz, donanımlı ,yaratıcı ,samimi ve işinde çok yetkin bir tasarımcı kendisine müteşekkirim.Kaliteli görsel ve başarı için tek adres..Nice çalışmalarda çalışmak dileğimle...Teşekkürler Erhan Şahin.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz