En İyi 10 Tuzla İstanbul Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi

4 Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla civarında 19 Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
ATAK TURİZM

ATAK TURİZM

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Tuzla, İstanbul
1995’den bugüne edindiğimiz tecrübelerle binlerce kilometre yol aldık. Başarılı iş birlikteliklerimiz, uzman kadromuz ve geniş filomuzla personel ve öğrenci taşımacılığı, filo kiralama ve VIP transfer alanlarında hizmet veriyoruz. Atak Turizm olarak sorumlu iş anlayışımızı ve hizmet kalitemizi yarına aktarmak için tutkuyla çalışıyoruz.
Muyab Turizm

Muyab Turizm

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Tuzla, İstanbul
Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan, hizmet verdiği alanda en güvenilir olmayı ilke edinen Muyab Servis İşletmeciliği, yaptığı hizmeti düzenli, disiplinli, dakik ve Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’ne uygun araçlarla yaparak personel taşımacılığı sektöründe aranılan bir marka olmayı birinci hedef seçmiştir. 20 Yıllık Tecrübemiz
ORTUR TURİZM

ORTUR TURİZM

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Tuzla, İstanbul
Tuzla bölgesinde 16 yıllık iş deneyimimizle personel ve okullara verdiğimiz hizmetlerle güvenli taşımacılığın değişilmez adresi olmaya devam ederken her geçen sene hem araç filolarımızın hem çalışma arkadaşlarımızın değişen çağa ayak uydurarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.Bizden yeni sezon için TEKLİF ALMAYI UNUTMAYIN.
Selçuk DAMAR

Selçuk DAMAR

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Tuzla, İstanbul
1 ile 16 kişılik ve 27 kisilik aracla şehir ici ve şehirdisi hizmet vermekteyiz. Düğün,nişan,kina,eglence,gezi, toplanti ve benzeri organizasyonlariniz icin hizmetinizdeyiz. 1)özel arac şoförlü(istege göre arac) 2) vip arac 3) 16 kisilik minibus 4) 27 kisilik otobus
Mert Yıldız

Mert Yıldız

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Tuzla, İstanbul
Avcı Tur, müşterilerine daima yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Avcı Tur & Taşımacılık İstanbul da bulunan çeşitli Resmi ve Özel Kurumların personel taşımacılığını yapmaktadır.Şirket merkezleri, fabrikalar, şantiye, okul, hotel gibi kurum ve kuruluşların personel, işçi ve memurlarının düzenli olarak taşınması ana iştigal konumuzdur.
Ömür Otobüs İşletmeciliği Turizm Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Ömür Otobüs İşletmeciliği Turizm Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Gebze, Kocaeli
Ömür Turizm olarak 1996 yılından itibaren personel taşımacılığı sektöründe hizmet vermekteyiz. Firmamız 1996 yılında sektörde tedarikçi olarak hizmet vermeye başlayıp, ilerleyen süreçlerde tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır. Hizmet verdiğimiz her iş ortağımızı, yeni iş ortağı adaylarımıza, tereddüt etmeden referans gösterebilecek kalitede hizmet vererek, sektörde lider bir firma olmaktır.
Özsoyer Turizm

Özsoyer Turizm

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Maltepe, İstanbul
Özsoyer Turizm taşımacılık hizmetleri olarak 2000 yılından itibaren personel taşımacılığı alanında istikrarlı geçmişi, geniş ve atılımcı kadrosu, güvenli hizmeti ile bugun sektörünün önde gelen kuruluşlardan biri olmaya çalışıyoruz.Şirketimiz her geçen gün bir kat daha fazla gelişerek piyasaya yenilikler katmak ve farklılığımız göstermek için Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir.Tartışmamız lider olabilmek için, hizmetlerinizi, her zaman daha iyiye ve kaliteden ödün vermeden ileriye götür
Üçel Taşımacılık

Üçel Taşımacılık

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Kartal, İstanbul
ÜÇEL TAŞIMACILIK, Personel, Öğrenci Taşımacılığı verdiği ulaşım alanlarında 16 yılı aşkın tecrübesi, her yıl yenilenen araç filosu güvenilir kadrosu ile bütün yenilikleri takip eden çağdaş hizmet anlayışı, nitelikli İnsan kaynağı, sektöründe taşıdığı insan sayısının çoğunluğu ile değil, verdiği hizmetin kalitesinin yüksekliği ile anılan firma olmayı hedefleyerek büyüme yönünde emin adımlarla ilerlemektedir. Bu hedefler doğrultusunda firmanızın altyap
Kocaeli turizm

Kocaeli turizm

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Gebze, Kocaeli
Gelişen koşullar içinde müşteri taleplerine duyarlı olmayı ilke edinerek teknoloji ve kalite prensiplerini benimseyen bir yapı oluşturmayı başarmıştır.Hizmet verilen kurumlar kadar taşıdığı yolcuların memnuniyetini de ön planda tutmayı ilke edinen kurumsal yapısıyla ve büyüyen hedefleriyle daima yanınızda olmayı hedeflemektedir.
Oftur Turizm

Oftur Turizm

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Pendik, İstanbul
VIP araçlarımızla; Şehir içi tur programları Havaalanı transferleri Gunubirlik doğa ve kültür gezileri Özel gun ve organizasyon kullanımlarında Oftur Turizm olarak hizmetinizdeyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ali B.
Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi   23/04/2020

Hizmette, disiplinde, saygida hic kusur yapmayan.. Isinin uzmani insanlar.. Firmam icin bir cok servis sirketiyle gorustum.. Ama kendileri bence bu konuda en iyisi.. Teşekkürler.. Hayirli işler dilerim..

         
Okşan Y.
Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi   29/11/2019

Öğrenci servis hizmetinden çok memnun kaldık. Zamanından önce gelip, güler yüzlü bir şekilde öğrencilerimizle yaptığımız gezimizde her şey istediğimiz gibiydi. bundan sonra servis ihtiyacımız olduğunda Tamer Bey artık bizi gezilerimize götürecek. verdiği güler yüzlü hizmet için teşekkür ederiz

         
Akın G.
Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi   10/07/2019

aldığım hizmetten çok memnun kaldım, çok dikkatli, saygılı bir sürücü, iletişimi kuvvetli tekrar çalışmak isteyeceğim kesin, rahatça çalışmak için tavsiye edebilirim.

         
Merve C.
Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi   07/04/2019

Süper bir organizasyon oldu,Halil bey ve Mehmet beye çok tesekkür ederim, bir sonraki organizasyonda yeniden görüşmek üzere :))

         
Vatandus S.
Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi   23/06/2018

Murat bey saolsun gerek araç filosu ile gerekse düzgün diksiyonu ıle bana ve mısafırlerıme cok guzel bır taşımacılıkla hızmet verdı bundan sonrakı işlerimde kesinlikle kendısını tercıh edeceyım saolsun

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz