En İyi 10 Ümraniye İstanbul Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı

4 Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Çağrı F.

Çağrı F.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
Bugüne kadar görev aldığım tüm projelerde araştırmacı, yenilikçi ve fırsat yaratan bir rol alarak, işverenlerimin daha etkin bir yapıya kavuşmasını sağladım. Bahsettiğim araştırmacı kişiliğim, yenilikçi yapımla beraber bugüne kadar gösterdiğim performans ve geniş tecrübem ile şirketiniz için de son derece yararlı olacağıma inanıyorum. Gelişime açık, azimli, meraklı, araştırmacı ve teknik alt yapılı bir profile sahibim.
İbrahim A.

İbrahim A.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
10 yıllık bilgi ve tebrübe ile çözümler sunabilirim. Kısaca yapılabilen projeler (CCTV Kamera devreye alımı, Network Çözümleri, Donanım Çözümleri, Mikro program desteği, Marketle ilgili çözümler.
Focus A.S.

Focus A.S.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
Şirketimiz 2004 yılından bu yana Türkiye genelinde bir çok şirket ve devlet kurumlarına bilgi işlem ve teknolojileri konusunda destek vermektedir.
Oveo Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Oveo Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
Oveo Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şirketi her biri kendi alanında uzman kadrosu ve teknoloji iş ortaklarıyla Güvenlik, Altyapı,Uç nokta koruması, Mail güvenliği ve hizmetleri sağlayan çözüm sağlayıcısıdır. Oveo Bilişim olarak kurumun ihtiyaçlarına uygun, iyi niyetli çalışmayı ilke edinmiş bir şirkettir. Bu çerçevede amacımız müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda olabilecek en iyi çözümleri sağlamaktır.
Focus A.ş.

Focus A.ş.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
2004 yılından bu yana 34 senelik Bilişim teknolojileri deneyimi ile Bilişim sektörüne destek vermekteyiz. Sanallaştırma, Siber güvenlik, Yedekleme sistemler, Geri dönüş planları ve gündelik bilgi işlem ihtiyaçlarınızda sizlerle beraberiz.
Batuhan Y.

Batuhan Y.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ataşehir, İstanbul
Bilgisayara ağları ve düzenleme konusunda alanımda hakim düzeydeyim. Bilgisayar kurulumu, format atılması, sistemsel hatalar konusunda hizmet vermekteyim.
İsmail A.

İsmail A.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Üsküdar, İstanbul
Bilgisayar yazar kasa server network terminal terazi hızlı satış programları cenova güvenlik kameraları barkod yazıcı
Cem S.

Cem S.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Sancaktepe, İstanbul
Ağ ve Güvenlik Danışmanlığı Sistem ve Yönetim Hizmetleri İnternet ve Güvenlik Çözümleri Arşiv Yönetimi Yapısal Kablolama ve Alt yapı Hizmetleri Ip Telefon Çözümleri Kamera Alarm Güvenlik Sistemleri Web Tasarım Kurumsal Hizmetler Merkezi Sistem Uydu Kurulumu Yazıcı Tamir ve Kiralama Hizmetleri
Fatih S.

Fatih S.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Üsküdar, İstanbul
Merhaba, Yaklaşık 15 yıldır bu sektörde hizmet vermekteyim ve şuan içinde özel sektörde bir firmada çalışmaktayım. Boş zamanlarımı değerlendirmek ve sizlere yardımcı olmak amaçlı bu platformda bulunuyorum. Teşekkürler.
Ercument G.

Ercument G.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
Şahsım olarak, bilişim sektöründeki özel firmalarda kazandığım deneyim ve bilgi birikimimi firmanıza yansıtır, kendi firmam gibi görür, özenle ilgilenirim. Sizlerin, bilişim sektörü için hazırladığınız veya hazırlamadığınız, şirket bütçenize ve işinize uygun projeler hazırlamanıza yardımcı olurum. Şahsımın amacı, sizlerle olan ilişkimizde güven ve gizlilik esasına uygun bir ortam oluşturmaktır. Windows Server İşletim Sistemleri, Active Directory, Terminal Server ve Exchange Server 2010-2
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz