En İyi 10 Ümraniye Direksiyon Özel Ders - Armut

En İyi 10 İstanbul Ümraniye Direksiyon Özel Ders

4 Direksiyon Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye bölgesinde 18 Direksiyon Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yavuz Tüzün

Yavuz Tüzün

Direksiyon Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
On yıldır bir çok sürücü kurslarında hocalık yaptım kendi aracımızla (çift pedallı] , istenirse sizin aracınızlada garantili, emniyetli, güvenilir, akan trafikte 6 saatte kendi aracınızı kullabilecek şekilde kademeli olarak , günlük 2saat den oluşan seanslarla özel ders verilir.
Başar Şahin

Başar Şahin

Direksiyon Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
İleri sürüş sertifikalı, M.E.B. lisanslı, M.E.B. tarafından başarı belgesiyle ödüllendirilmiş ender direksiyon öğretmenlerinden, usta öğretici Başar Hoca ile özel direksiyon derslerine katılabilirsiniz. Sınava hazırlananlar veya sınavı geçmiş fakat trafiğe çıkmakta sorun yaşayanlar, M.E.B. tarafından "Başarı Belgesi" almış tek direksiyon öğretmeni olan Başar Hoca dan eğitim alabilirsiniz. 15 yıllık direksiyon öğretmenliği tecrübesi ile sizlere en iyi ve kaliteli eğitimi sunmak için Başar Hoca g
Elif Hoca

Elif Hoca

Direksiyon Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
25 YILDIR İSTANBUL TRAFİĞİNDE ARAÇ KULLANMAKTAYIM VE YAKLAŞIK 14 SENEDİR DE İSTANBUL DA BAYANLARA DİREKSİYON DERSİ VERMEKTEYİM. BAYANLAR BEN DE ARTIK ARAÇ KULLANMALIYIM DİYORSANIZ ARAYIN.OTOMATİK VİTES KENDİ ARACIMLA DERS VERİYORUM.
İbrahim Özden

İbrahim Özden

Direksiyon Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
2001 yılından itibaren trafikte aktif olarak araç kullanmaktayım ve 6 derste rahatlıkta trafiğe çıkma garantisi sunuyorum.
Adnan Çıkrıkçı

Adnan Çıkrıkçı

Direksiyon Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Trafik-Direksiyon Uzman Öğreticisi Adnan ÇIKRIKÇI Hakkında 1984 yılında İstanbulda doğdum.2 yıllık Anadolu üniversitesi yüksek öğretim Dış ticaret , 4 yıllık Anadolu üniversitesi İşletme mezunuyum. 2004 yılında ehliyetimi aldım Aktif olarak trafikte 13 yıllık şöförluk tecrübem vardır. MEB bünyesinde açılan kursları tamamlayarak trafik-çevre bilgisi ve direksiyon usta öğreticiliği sertifikalarını aldım. Çeşitli sürücü kurslarında 7 yıl çalıştım ve aktif olarak çalışmaktayım. Kendi OTOMOTİK a
İbrahim Koyuncu

İbrahim Koyuncu

Direksiyon Özel Ders · Şişli, İstanbul
Milli Eğitim Bakanlığı na bağlı Uzman Trafik Çevre Bilgisi ve Direksiyon öğretmeniyim.14 yıllık tecrübemle Trafik ve Direksiyon öğretmenliği asıl mesleğimdir.Ek iş olarak yapmıyorum. Ders vereceğimiz araçlar çift debriyaj ve fren donanımlı olup kaskolu 2016 Model seat leon marka araçlardır.Ehliyeti olan öğrencilerimizle derslerimizin tamamı trafikte geçmektedir. Sizi alıp boş yollarda dolaştırmıyoruz. Tamamen profesyonel bir eğitim alacaksınız. Neyi neden yaptığınızı trafiğin içinde tüm ince de
Asuman Taşkan Uzun

Asuman Taşkan Uzun

Direksiyon Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Yeni bir kabiliyet kazanma süreci stresli olabileceği gibi eğlenceli de olabilir.Araba kullanmak günümüzün vazgeçilmezi olmakla beraber bu süreci kısa ve stressiz geçirmek için 20 yıllık deneyimimi sizinle paylaşmak üzere hizmet vermekteyiz.
Hilal Sürücü Kursu

Hilal Sürücü Kursu

Direksiyon Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Anadolu yakasında 27 yıllık tecrübemizle 19000 kişiyi ehliyet sahibi yaptık.şimdi sıra sizde; tecrübeli hocalarımızla akan trafikte otomatik ve manuel araçlarımızla özel direksiyon dersi vermekteyiz.Tecrübelerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Çekinmeden arayabilirsiniz.
Ali Gökalp

Ali Gökalp

Direksiyon Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Düz ve otomatik vites Son model araçlarla egitim almak ve kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen arayın adresinizden alıyoruz adresinize bırakıyoruz.
Ortaklar Sürücü Kursu

Ortaklar Sürücü Kursu

Direksiyon Özel Ders · Şişli, İstanbul
İstanbul geneli özel direksiyon dersi veriyoruz. Şişli, Mecidiyeköy, Osmanbey, Taksim, Sarıyer, Beşiktaş, Etiler, Beyoğlu, Taksim, Kağıthane vb. gibi gücümüzün yettiği her bölgeye eğitim için faydalı olabilmek adına gelmekteyiz. Direksiyon Dersi Merkezi Şişli Mecidiyeköy de hizmetinizdedir. Direksiyon Eğitimi sonunda aracına hakimiyeti sağlam, riskleri önceden fark edebilen, refleksleri gelişmiş, neyi neden yaptığını bilen, trafik kurallarına uyan ve pratik araç kullanan sürücü olacaksınız. Yen
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tuna Soyer
Direksiyon Özel Ders   29/08/2017

Yavuz hocaya çok teşekkür ediyorum direksiyon hakimiyetimi geliştirmeme yardımcı oldu ve gaz debriyaj kavrama noktası ilişkisini çok iyi anlattı kendisinden çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim :)

         
Ferah Karataş
Direksiyon Özel Ders   26/08/2017

çok memnun kaldım kendisinden benim gibi sıfır bilgisi olan birinin nazını güzellikle çekip sabırla öğretti.. teşekkür ederim :)

         
Gülnihal Gul
Direksiyon Özel Ders   24/08/2017

yapmış olduğum kazadan ötürü ciddi korkularım vardı. Bunu yenmiş oldum. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Gamze Kulaksız
Direksiyon Özel Ders   23/08/2017

Erdoğan hocam çok sakin ve işinde profesyonel. Sayesinde artık yalnız trafiğe çıkabiliyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim

         
Direksiyon Özel Ders   08/08/2017

Trafik korkusu sebebiyle kendisini aradığım tarihten 5 ay sonra başladık derslere. Korkularımın ve yaptığım stresin ne kadar yersiz olduğunu fark ettim kendisinden ders aldıktan sonra. Çok iyi bir eğitmen Mehmet A.bey ve çok eğlenceli bir insan.Şimdi bir hafta içerisinde tek başıma trafiğe çıkmanın sevinci diğer bir yandan güzel bir insanla tanışmış olmanın keyfi. Tekrar teşekkür ediyorum kendisine bana İstanbul gibi bir şehirde trafiğe çıkma cesareti ve özgüvenini verdiği için. Sevgiler.

Direksiyon Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz