En İyi 10 Ümraniye Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Ümraniye İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 127 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Halit B.

Halit B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ümraniye, İstanbul
.NET framework kullanarak web sayfası , masaüstü uygulamalar kısacası ihtiyaca yönelik yazılımları geliştiriyorum.6+ yıl tecrübem var ve şu anda aktif olarak çalışmaktayım. İşi titiz ve düzenli yapmaya özen gösteririm.En önemlisi işi teslim ettikten sonra irtibatı kesmem.Ücret karşılığı olmadan ufak düzenlemeler için yardımcı olmaya çalışırım.
Evren Ö.

Evren Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ümraniye, İstanbul
MABEV Bilişim ailesi olarak; Web yazılım ve web tasarım uygulamalarımızla bilişim dünyasındaki yeniliklere imza atmayı ilke edindik. Kendi bünyemizde geliştirdiğimiz özgün yazılım ve çözüm paketlerimizle kullanıcılarımızı internet dünyasında farklı kılarak, zamanın ilerisinde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimiyle ihtiyaçlarınıza uygun en iyi çözümü sunarak teknolojiyle uyum içinde çalışmanızı sağlıyoruz. Kurumsal ihtiyaçlarınıza en etkili pro
Kemal Serkan Y.

Kemal Serkan Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ümraniye, İstanbul
3 seneyi aşgın bir süredir. iOS uygulamalari geliştirmekteyim. - TTNET Müzik (iPhone, iPad) - TTNET Neredeyim (iPhone, iPad) - Fazilet Takvimi (iPhone, iPad) - Dua ve Ibadetler - Yeni TTK Lite - Yeni TTK - Promosyon 2013 - Nerede Kermes Var ? - Hatims Store da yer alan uygulamalarım (TTNET uygulamalarında yer aldım bana ait değiller.)
Sercan K.

Sercan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ümraniye, İstanbul
Yeni nesil web teknolojilerine uygun olarak, çok çeşitli tasarımlarda web siteleri hazırlayabilirim. Bunun yanında profesyonel hayatınızı kolaylaştıracak bilgisayar programları geliştirebilirim.
Sedat O.

Sedat O.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ümraniye, İstanbul
Pascal, Assembly, C, C#, Delphi, Visual Basic, Java, Asp.Net dillerinde her türlü geliştirmeleriniz yapılır.
Ali Ö.

Ali Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ümraniye, İstanbul
C# ile masaüstü programcılığında kullanıcı dostu arayüz tasarımında tecrübeliyim. Özellikle eğitim yazılımlarında tecrübeliyim.
Seher A.

Seher A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ümraniye, İstanbul
Projeleriniz için ister analizini yaparak, isterseniz analizi sizin tarafınızdan yapılmış olarak çalışabiliriz. Wordpress kullanarak kurumsal web sitenizi, Prestashop kullanarak e-ticaret sitenizi tasarlayabiliriz.
Kemal O.

Kemal O.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ümraniye, İstanbul
Pet, Winforms, WPF, MS-SQL tabanlı teknolojiler ile kurumsal tanıtım, ticaret portalı, canlı yayın sistemleri ve otomasyon sistemleri gibi çeşitli web ve masaüstü projelerinde, 3 yıllık profesyonel geçmişim var. Bununla birlikte lise ve akademik hayatım boyunca yazılım geliştirme süreci içerinde yer aldım.
Serdar Y.

Serdar Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ümraniye, İstanbul
Merhaba, 15 yıldan fazla süredir program yazıyorum. Birçok dilde ve birçok platformda uygulama geliştirdim. C#, WPF, Asp.Net, JQuery, Java Script, Json, Ajax, Microsoft SQL Server konularında uzmanım. Asp.Net MVC ile kurumsal web tabanlı uygulamalar geliştiriyorum.
İbrahim Ş.

İbrahim Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Merhaba ben İbrahim. Bilgisayar mühendisiyim ve istanbulda bir firmada çalışıyorum. Aynı zamanda öğrenciyim. Bir çok platformda ve dilde yazılım geliştirme tecrübem var. Native Android uygulaması, JAVA Spring Boot ile web tabanlı yazılımlar ve Pyhon(Tensorflow ve Keras) da başlangıç seviyesi derin öğrenme projesi yapabilirim. (Projenizi yaptırmak istediğinizden ve ne yaptıracağınızdan emin olduktan sonra iletişime geçebilirsiniz)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz