En İyi 10 Ümraniye Makale Yazımı | Armut

En İyi 10 Ümraniye İstanbul Makale Yazımı

4 Makale Yazımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 12 Makale Yazımı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Nalan  I.

Nalan I.

Makale Yazımı · Kadıköy, İstanbul
Ekonomist,Reklamcı ve Halkla İlişkiler ciyim. 6 yıldır sağlık, dermo ve organik kozmetik, ısıtma soğutma, makina sanayi, kapı pencere sistemleri, kimya sanayi, bilişim, dijital , otomotiv, federasyon gibi değişik sektör ve branşlarda hizmet veren doktor,klinik ve özel firmalara hem online mecraya hem konvansiyonel mecraya advertorıal,makale,basın bülteni, web sitesi içeriği ,röportaj hazırlama hizmeti vermekteyim. Türkçeyi doğru kullanarak imla ve gramer kurallarına uyan; Ekonomi,Finans, B
Nesrin K.

Nesrin K.

Makale Yazımı · Kadıköy, İstanbul
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Bölümüm gereği uzun yıllar boyunca çok fazla konuda çok fazla İngilizce makale yazdım. İç rahatlığıyla makalelerinizi emanet edebilirsiniz. Benimle çalışmayı düşünürseniz yazdığım makalelerden bazılarını sizlerle paylaşabilirim seve seve. İşinizi istediğiniz gibi ve istediğiniz zamanda teslim alacağınızdan şüpheniz olmasın, bir ODTÜ’lü sizi asla yarı yolda bırakmaz :)
Merve Y.

Merve Y.

Makale Yazımı · Beşiktaş, İstanbul
Yayınlanmış ve yayınlanacak olan yazılarım ile birlikte teorik olarakta eğitimlerimi alıyorum. Her konuda makalenize yardımcı olabilirim. Teşekkürler, sevgiler.
Beyza E.

Beyza E.

Makale Yazımı · Kağıthane, İstanbul
Birçok dergi de editörlük ve köşe yazarlığı yapmaktayım. Tez ve bitirme ödevleri de yazıyorum. Aynı zamanda metin yazarlığı da yaptığım için her alanda yazım diline hakimim. Aynı zamanda psikoloğum, birçok alanda sayısız makale yazdım. Aynı zamanda liseye kadar her yaş grubuna matematik ve türkçe dersleri veriyorum.
Ömer Faruk A.

Ömer Faruk A.

Makale Yazımı · Beyoğlu, İstanbul
Merhaba ben Faruk. 19 yılı aşkın bir zamandır metin yazarlığı, senaryo yazarlığı ve kitap yazarlığı yapmaktayım. Basılmış kitabım ve yazılarım bulunmaktadır. Güven sağlanması açısından referanslı çalışıyorum. Size bu konularda profesyonel yardım sağlayabileceğimi düşünüyorum. Hizmet almak isteyenler lütfen bana özelden yazın, birebir konuşmak isterim.
Nuran  T.

Nuran T.

Makale Yazımı · Ümraniye, İstanbul
Kişisel gelişim ve Nlp uzmanı olarak toplumsal sıkıntılar diye ifade ettiğimiz , ikili ilişkiler, aile hayatındaki pürüzler, hayattan zevk alamama, hedeflerimiz, mutlu olamamak ile ilgili yazı ve çalışmalar yaparak kılavuzluk etmekteyim.Yayınlanmış eserlerimde de bu konular ele alınmaktadır.
Sinem D.

Sinem D.

Makale Yazımı · Ümraniye, İstanbul
İçerik editörlüğü eğitimi aldım . Uzun süredir çeşitli konularda freelance olarak şirketlere makale yazıyorum .
Duygu B.

Duygu B.

Makale Yazımı · Ümraniye, İstanbul
Üvenlik kontrolleri Felsefe bölümü mezunuyum. 10 yıl boyunca çeşitli kurumsal firmalarda öğretmenlik, eğitmenlik, eğitim takım lideri, metin, yayın, eğitim dökümanı yazarlığı görevlerinde yer aldım. Kendi çocuğumu kendim büyütmek istediğim için kurumsal iş hayatımı bir süreliğine askıya aldım. Her türlü içeriğe sahip metin, makale yazabilirim.
Orkun T.

Orkun T.

Makale Yazımı · Ümraniye, İstanbul
İnternet sitelerine özgün makale ve güncel haberler yazıyorum. Bunları yazarken öncelikle okunaklı olmasına dikkat ederim ve tamamen Google dostu olması benim için önemlidir.
Maristatistik  M.

Maristatistik M.

Makale Yazımı · Maltepe, İstanbul
Sosyal bilimler alanında akademik makalelerin, İngilizce son okuması, makalenin yayın için uygun hale getirilmesi, makale için istatistik analizlerin yapılması işlemlerini yapıyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kadir Öztürk
Makale Yazımı   17/07/2019

Zamanında ve hızlı bir iş teslimi oldu, iş boyunca hep temas halindeydik. Kendisiyle yeniden çalışmak isterim...

         
Nafiye İlkiz Rafiki
Makale Yazımı   01/07/2019

Aldığım hizmetten çok memnun kaldık. zamanında ve isteklerimize uygun biçimde Türkçe CEO uyumlu ve İngilizce CEO uyumlu makaleler hazırlandı. teşekkür ederiz. tavsiye ederim

         
Mehmet Şeşen
Makale Yazımı   29/06/2019

Titizlikle çalışan ve özverili bir şekilde süreç devam ettiren bir yazar. Kendilerini tavsiye ediyoruz.

         
Melisa Cnbaz
Makale Yazımı   30/05/2019

Kesinlikle cok memnun kaldim cok iyi ve cok yardimsever bir hoca. Emeklerine cok tesekkur ederim. Herkese tavsiye ediyorum asla pisman olmazsiniz.

         
Ali Tuna
Makale Yazımı   02/05/2019

Fuat Bey konusunda uzman biri olmakla beraber çok da paylaşımcı ,bana verdiği destek için teşekkür ediyorum çalışmaya devam etmek isterim.Tavsiye ederim

         
Saniye Akçay
Makale Yazımı   11/01/2019

Şeyda Hanım, ilgili, disiplinli, işini iyi yapan bir insan, aldığım hizmetten memnunum, Hizmet sürecinde ve zamanında da sözünde durdu. Teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

         
Subhan Ahmedov
Makale Yazımı   09/01/2019

Yavuz hocamın işime yanaşma şeklini çok çok beğendim. İnternetin de bize verdiği rahatlık açısından her an hizmetime koştu. Kendisine minnettarım. Tavsiye ederim herkese.

         
Ceren Basova
Makale Yazımı   11/12/2018

Veysel bey işini çok büyük titizlikle, zamanında teslim etti. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

Makale Yazımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz