En İyi 10 Urla İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Urla civarında 16 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Dinçer Güner

Dinçer Güner

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Urla, İzmir
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. İzmir Teknoparkta HBS Solutions şirketinde part time programcı olarak çalışıyorum. Vourla Mag dergisinin IT ekibindeyim. Unity üzerinde Mobil oyun geliştirdim. Freelancer olarak başta Wordpress site kurulum/düzenleme ve kurumsal Android/iOS uygulama geliştirme olmak üzere freelance yazılım tekliflerinizi bekliyorum. -Wordpress- vourlamag.com hbssolutions.net -Google Play Store- play.google.com/store/apps/details?i
Kaan Güler

Kaan Güler

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Urla, İzmir
Merhabalar, 25 yıllık Koç Grubunda çalıştığım yerlerdki iş tecrübemle Sistem Yönetimi, Firewall Kurulum ve danışmanlığı, Tüm Windows Sistemler, Osx ,Linux sistemleri üst seviye kurulum yönetimi, c# , c++ , .net uygulamaların yazılımı ve geliştirilmesi , Web Platformlarda üst seviye yeni yazılım geliştirme ve Hizmeti, Microsoft Sql server kurulumu , yönetimi , Oracle server hizmet desteği, Mac bilgisayarlar desteği tamiri bakımı, Yeni sistem Butik kalitede sizlere özel Web, Win
Onur Cevdet Güngören

Onur Cevdet Güngören

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Narlıdere, İzmir
Bilgisayar mühendisiyim, özellikle C# ve veritabanı geliştirme konusunda uzmanım. Aradığınız yazılımsal çözümleri veya otomasyonları size veya şirketinize özel olmak üzere en optimal şekilde geliştirerek yardımcı olurum.
Melisa Seven

Melisa Seven

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Balçova, İzmir
Merhaba, her şeyden önce kod yazmak ve bu yazdığım kodlarla insanlara yardımcı olabilmek hoşuma gidiyor. Android uygulama geliştirmede fazlasıyla bilgi sahibiyim, aynı zamanda web siteleri ve logo tasarımlarında da yardımcı olabilirim.
Muharrem Cihaner

Muharrem Cihaner

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Narlıdere, İzmir
ERP, MRP 2 ( Üretim Planlama Takip ve Kontrol), Sipariş - Satın Alma - Stok Planlama - Lojistik Yönetimi, Kanal Yönetimi, Finans - Muhasebe Yönetimi, Terazi - Yazarkasa - POS - Perakende Çözümler, BARKOD Uygulamaları, El terminali Uygulamaları, Sıcak Satış ( Hot Sell ), Restoran - Cafe -Fastfood Yönetimi, Personel Verimlilik Takip Kontrol, RF ID uygulamalarıdır.
Enis Hürkan Burakçı

Enis Hürkan Burakçı

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Balçova, İzmir
2005 yılından bu yana profesyonel olarak web ve masaüstü uygulamaları geliştiriyorum. İhtiyaçlarınızı karşılayacak her tür web sitesi, web uygulaması, web servisi ve masa üstü uygulamaları sizin için geliştirebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alper Vatansever
Freelance Programcı   11/09/2020

İşinin arkasında duran paraya değil başarıya odaklanan olayları kavrayan bir yazılımcı arkadaş. iş vermeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
Cengiz Tekin
Freelance Programcı   04/09/2020

Kemal bey, kendini işine adamış, sonuna kadar işini takip ederek yapmaya çalışan bir otomayson yazılımcısı. Benim işimi kısa sürede halletti. İletişimi oldukça kaliteli. Herkese tavsiye ederim çalışmak anlamında. Saygılar. Cengiz.

         
Ayse Kiraz
Freelance Programcı   07/07/2020

Halil Beye gözünüz kapali guvenebilirsiniz gercekten tecrubesi ve kalitesi ile mukemmel yazilimci :)

         
Emre Aksu
Freelance Programcı   06/06/2020

kısa zamanda mükemmel bir iş çıkardı, Proje üzerinde ne zaman bir ihtiyacım olduğunda yardım etti. teşekkür ederim..

         
Freelance Programcı   05/06/2020

Tekin hocamızı kesinlikle tavsiye ederim. Zamanında ve güvenilir dönüşler almak istiyorsanız tavsiyemdir.

         
Freelance Programcı   04/06/2020

Gerçekten her anlamda yardımcı oldu ve zamanında teslim etti. İstenilen herşeyi doğru bir şekilde yapmıştı .

         
Alican Yılmaz
Freelance Programcı   10/03/2020

Bu piyasada Emre bey gibi işini seven, dürüst çalışan insanları görmek çok güzel, çalıştığıma çok memnun oldum, projemde kaydedilen önemli aşamalarda bilgilendirmeleri , her istediğime hızlı ve çözüm odaklı cevapları , tecrübesi ve bilgisiyle çok güzel bir iş çıkardığı için kendisine çok teşekkür ediyorum, diğer işlerimde kendisiyle çalışmak isterim.

         
Sencer Çalış
Freelance Programcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz