En İyi 10 Üsküdar 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım | Armut

En İyi 10 Üsküdar İstanbul 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar bölgesinde 121 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Zeynep Nuriye K.

Zeynep Nuriye K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Hayal edin hayata geçirelim. Proje ve çizimlerinizi Autocad veya 3ds Max programlarıyla modelleyerek sunuma hazır hale getirelim.
Mehmet Ali M.

Mehmet Ali M.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Istanbul Bilgi Universitesi Mimarlık fakültesi Mimarlık bölümünden mezunum. Concept Tasarım , 3D Modelleme , 2D Çizim ve diğer mimarlık dışında kurumsal kimlik oluşturma ve logo konusunda tasarımlarım mevcuttur. Iş verenle sürekli halinde diyalog içerisinde olup hem tasarım bakımından kuvvetli hemde iş verenin istediği nitelikte işler ortaya çıkacağının garantisini veririm.
Aydal D.

Aydal D.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Hs://www.emreaydal.com/ iletişim:() Profesyonel olarak ds max programı ve vray render ile gerçekçi İç mimari görselleştirme, uygulama, dış cephe görselleştirme tasarım ve çizim işleri yapmaktayız. Yıllardır şantiye şefliği yapmış malzemelere hakim inşaat mühendisi çizimlerimizi ve eğitimlerimizi gerçekleştirmektedir. Bunun yanında stand ve endüsriyel ürün görselleştirme çalışmaları da yapmaktayız. Çalışmalarımızı; https://www.emreaydal.com adresinden görebilirsiniz. iletişim ()
Oğuz Ö.

Oğuz Ö.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Şişli, İstanbul
MC DİZAYN sizler için tasarlar.mekana ve taleplerinize uygun tasarımlar hazırlayarak ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonelliğe istediğiniz alanda sahip olma şansı verir. MC DİZAYN sunduğu 3 boyutlu çizimlerle tasarım sürecini kolaylaştırır ve hata payını minimum düzeye indirir. MC DİZAYN bireysel müşterilerine ürünlerini en kısa sürede değil, en ideal sürede teslim ederek tasarım prensiplerinden taviz vermez. MC DİZAYN inşaat projelerindeki zamanında teslimat ve modern-kaliteli üretim anla
Çağın G.

Çağın G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Daha çok Aluminyum enjeksyon kalıbı tasarımları çizimleri yaptım. 3d konusunda solidworks Mastercam 9.1 programlarını iyi derecede. Spaceclaim , Rhinoceros programlarını da orta düzeyde kullanabilirim. Teknik resim okumasını biliyorum ve teknik resimden parça modelini oluşturulması konusunda da yardımcı olabilirim. Prototip olarak bir fikirle geldiğinizde beraber çalışarak istediğiniz ürünü 3d olarak çiziminde size yardımcı olabilirim. Cnc tezhahlar için takım yolları konusunda Auton Mold Ca
Mustafa Mert  K.

Mustafa Mert K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Şişli, İstanbul
3 boyutlu görselleştirme ile müşterilerin istekleri doğrultusunda model üzerinden tasarımı etkileyen tüm detayları oluşturma.
GÖKÇE K.

GÖKÇE K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Mmari projelerin konsept-avan ve uygulama aşamalarında teknik çizim anlamında destek verebilir ve 3 boyut görselleştirme, sunum animasyon konularında yardımcı olabilirim.
Ahmet K.

Ahmet K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Kullanılan Programlar; 1- Autocad 2- 3Ds Max 3- Photoshop 1-İç Mekanlar 2-Dış Mekanlar 3-Peyzaj ve Çevre Düzenlemeleri 4-Konut,Site,Villa,Fuar Standı,Mağaza,Restoran 5-Dış Cephe Kaplamaları 6-Giydirme ve Kompozit Cephe 7-Kat Planı Boyama 8-İç ve Dış Mekan Animasyon Hizmetleri 9-Uygulama Projeleri 10-Autocad Projeleri Kullanılan Programlar; 1- Autocad 2- 3Ds Max 3- Photoshop 1-İç Mekanlar 2-Dış Mekanlar 3-Peyzaj ve Çevre Düzenlemeleri 4-Konut,Site,Villa,Fuar Standı,Mağaz
Onur T.

Onur T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Özünde; Mimar Sinan GSÜ, Endüstriyel Tasarımcı titri ile devam ettiğim meslek hayatım ile, okul öncesi piyasaya ilk girdiğim 3D Modelleme & Animasyon sektöründe halen hizmet vermekteyim. Çeşitli sektörlerde gerek açık gerek ise gizlilik anlaşması bulunan projelerde, yurt içi ve yurt dışı merkezli firmaların yurt içi ve yurt dışı projelerinde zaman zaman yer almaktayım. In essence; Industrial Designer with a title continued with my professional life, I first before school entered the market 3
Mimar Cansu Vardan

Mimar Cansu Vardan

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Konsept ve tasarım geliştirme konusunda, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun çözüm hizmetini alabileceğiniz, genç ve yeni bir bakış sunuyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlker Ülkü
3D Teknik Çizim   19/07/2018

Onur beyin yardimlari icin cok teskkur ederim.iyi bir insan ve basarili bi tasarimci

         
Cem Oguz
3D Teknik Çizim   16/06/2018

Çizimi çok başarılı ve kısa sürede yaptılar. 3d print hizmeti de aldık. uzun süreli çalışmayı düşünüyoruz. kendilerini tavsiye ederim.

         
Neval Bilen
3D Teknik Çizim   26/05/2018

Hızlı ve kaliteli bir hizmet aldım.profesyonel çiziminiz ve nezaketli üslubunuz için tekrar teşekkürler.

         
Aaa Aaa
3D Teknik Çizim   11/05/2018

BEN ÜRÜNLERİMDEN MEMNUN KALDIM KADİR KARDEŞİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARTIK TÜM ÜRÜNLERİM 3DMAX İŞ TEMİZ-HIZLI-KALİTELİ-ESNEK BİR ESNAFIN ARADIĞI TÜM ÖZELLİKLER VAR. SAĞOLASIN.

         
İbrahim Kayakiran
3D Teknik Çizim   04/05/2018

arkadasimiz son derece ilgili bir sekilde ve sözunü tutarak benim istedigimi teslim etti . ellerine saglik aldigi paranin hakkini verdi saolsun basarilar dilerim bu konuda bundan sonraki cözüm ortagim kendisi

         
Bulent Altınsuyu
3D Teknik Çizim   17/04/2018

Kesinlikle tavsiye ederim sözünde duran güvenilir ve çizimlerde gayet başarılı teşekkürler.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz