En İyi 10 Üsküdar 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım | Armut

En İyi 10 İstanbul Üsküdar 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar bölgesinde 123 3D Teknik Çizim Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
GÖKÇE KIZIL

GÖKÇE KIZIL

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Mmari projelerin konsept-avan ve uygulama aşamalarında teknik çizim anlamında destek verebilir ve 3 boyut görselleştirme, sunum animasyon konularında yardımcı olabilirim.
Ceren Yücel

Ceren Yücel

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Kadıköy, İstanbul
İç mekan, dış mekan ve cephe çalışmalarınızın tasarım- teknik çizim - 3b modelleme-render-animasyonları içmimar bakış açısıyla ve kaliteli işlenir, zamanında teslim edilir.
Ilayda Şimşek

Ilayda Şimşek

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
3 boyutlu iç ve dış mekan ,mimari proje modelleme,render çizimi ve, lumion ile animasyon yapmaktayım.
Oğuz Ö.

Oğuz Ö.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Şişli, İstanbul
MC DİZAYN sizler için tasarlar.mekana ve taleplerinize uygun tasarımlar hazırlayarak ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonelliğe istediğiniz alanda sahip olma şansı verir. MC DİZAYN sunduğu 3 boyutlu çizimlerle tasarım sürecini kolaylaştırır ve hata payını minimum düzeye indirir. MC DİZAYN bireysel müşterilerine ürünlerini en kısa sürede değil, en ideal sürede teslim ederek tasarım prensiplerinden taviz vermez. MC DİZAYN inşaat projelerindeki zamanında teslimat ve modern-kaliteli üretim anla
Nuriye Kahraman

Nuriye Kahraman

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Hayal edin hayata geçirelim. Proje ve çizimlerinizi Autocad veya 3ds Max programlarıyla modelleyerek sunuma hazır hale getirelim.
Uğur Arıgün

Uğur Arıgün

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Kağıthane, İstanbul
15 yıldır imalat sektöründeyim’. Autocad ve solid programını profesyonel düzeyde kullanmaktayım. As bulit projelerin çizmi,mekanik tesisat çizimleriniz imalat be monat çizimlerinin 2b ve 3b olarak çizimi tesilerin projelerinizin 3B olarak çizmini profesyonel olarak yapmaktayım
Emre Aydal

Emre Aydal

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Hs://www.emreaydal.com/ iletişim:() Profesyonel olarak ds max programı ve vray render ile gerçekçi İç mimari görselleştirme, uygulama, dış cephe görselleştirme tasarım ve çizim işleri yapmaktayız. Yıllardır şantiye şefliği yapmış malzemelere hakim inşaat mühendisi çizimlerimizi ve eğitimlerimizi gerçekleştirmektedir. Bunun yanında stand ve endüsriyel ürün görselleştirme çalışmaları da yapmaktayız. Çalışmalarımızı; https://www.emreaydal.com adresinden görebilirsiniz. iletişim ()
Emir Kalyoncuoğlu

Emir Kalyoncuoğlu

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. En iyi olduğum programı solidworks bunun yanında catia, topsolid, siemens nx programlarını da kullanmayı biliyorum. AutoCad programına oldukça hakimim. Teknik resim kurallarını biliyorum. 2 veya 3 boyutlu çizimlerinizi yapabilirim. Daha önce staj yaptığım yerlerde makine tasarımları yaptım. Gizlilik nedeniyle bazı çalışmalarımı paylaşamamaktayım.
Çağın Gergin

Çağın Gergin

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Daha çok Aluminyum enjeksyon kalıbı tasarımları çizimleri yaptım. 3d konusunda solidworks Mastercam 9.1 programlarını iyi derecede. Spaceclaim , Rhinoceros programlarını da orta düzeyde kullanabilirim. Teknik resim okumasını biliyorum ve teknik resimden parça modelini oluşturulması konusunda da yardımcı olabilirim. Prototip olarak bir fikirle geldiğinizde beraber çalışarak istediğiniz ürünü 3d olarak çiziminde size yardımcı olabilirim. Cnc tezhahlar için takım yolları konusunda Auton Mold Ca
Hande Dan

Hande Dan

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
-Mimari ve iç mimari Autocad çizimleri ve bunlara uygun Photoshop sunumları (renklendirme ve poster) çalışmaları yapıyorum. -3Ds Max programı ile 3 boyutlu modellemeler yapıp renderlar alıyorum. Bu alanlarda her türlü soru vb. için ulaşabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Vuslat TUNCER
3D Teknik Çizim   15/05/2018

Hem çok süratli hem de çok kaliteli bir hizmet aldım. Profesyonel bir yaklaşımla karşılaştım, çözüm odaklı bir hizmet sunuldu. Çok tşk ederim.

         
Aaa Aaa
3D Teknik Çizim   11/05/2018

BEN ÜRÜNLERİMDEN MEMNUN KALDIM KADİR KARDEŞİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARTIK TÜM ÜRÜNLERİM 3DMAX İŞ TEMİZ-HIZLI-KALİTELİ-ESNEK BİR ESNAFIN ARADIĞI TÜM ÖZELLİKLER VAR. SAĞOLASIN.

         
Bulent Altınsuyu
3D Teknik Çizim   17/04/2018

Kesinlikle tavsiye ederim sözünde duran güvenilir ve çizimlerde gayet başarılı teşekkürler.

         
Ebru Vural
3D Teknik Çizim   03/04/2018

Mehmet Bey den almış olduğumuz hizmetten çok çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.

         
Sezer Demir
3D Teknik Çizim   28/02/2018

Güler yüzlü, taleplere hızlı cevap verebilen gayet bilgili işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir arkadaş. Biz çok memnun kaldık tavsiye ediyoruz.

         
Erkan Mikail
3D Teknik Çizim   07/02/2018

Çok kibar ve ilgili seri cevaplar veriyor çizim ve çözümleri çok iyi. Yapının atmosferini birçok şekle sokabiliyor ancak işinizde fazla zaman probleminiz olmamalı ve sürekli tarif hatirlatmak zorundasınız yalnızca sizin işinize odaklanmiyor sonuçta.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz