En İyi 10 Üsküdar 3D Teknik Çizim | Armut

En İyi 10 Üsküdar İstanbul 3D Teknik Çizim

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar bölgesinde 146 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Keep The R.

Keep The R.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Güzel Sanatlar Fakültesi Mezunu ekibimizin 6 yıllık deneyimle projelerinize destek olmak için hakim olduğu programlar ; Grafik işler için ; Photoshop İllustrator Indesign Modelleme işleri için : Rhinoceros Sketchup Teknik işler için : Autocad Archicad Revit Allplan Görselleştirme-Render işleri için : Keyshot V-ray After Effects Sunum işleri için : Microsoft Office Prezi Artistlik çizim ; el çizimi ve Wacom destekli digital çizim
Ertuğrul A.

Ertuğrul A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Havalandırma, ısıtma&soğutma, sıhhi tesisat ve yangın tesisatlarının 2d veya 3d projelendirmesi, kesit ve detaylarının çıkarılması. Daire, bina, makina veya istenen herhangi bir objenin 3d modellemesi,
Özgür Bulut  G.

Özgür Bulut G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Kaliteli ve yenilikçi , fütüristik görselleştirme , render ve mekan tasarımları hizmeti vermekteyim.
Mustafa Mert K.

Mustafa Mert K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Şişli, İstanbul
3 boyutlu görselleştirme ile müşterilerin istekleri doğrultusunda model üzerinden tasarımı etkileyen tüm detayları oluşturma.
Emirhan Ö.

Emirhan Ö.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
İÇ MEKAN , MOBİLYA TASARIMI , MOBİLYA ÜRÜNÜ 3D MAX PROGRAMI İLE ÇİZİMLER GERÇEKLEŞTİRİLİR. ÇALIŞMALARIMA PROFİLİMDEN BAKABİLİRSİNİZ.
Mesut A.

Mesut A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Günümüzde artık olmazsa olmazlar arasına giren tasarım alanında evinizin, mutfağınızın, iş yerinizin, tasarımını dekorasyonunu siz daha hiç başlamadan bitmiş halini bilgisayar ortamında tasarlayarak sizlere sunuyoruz. Bu sayede yaptıracağınız mekanın nasıl daha kullanışlı ve güzel olacağını sizlere göstermiş oluyoruz.
Emir K.

Emir K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. En iyi olduğum programı solidworks bunun yanında catia, topsolid, siemens nx programlarını da kullanmayı biliyorum. AutoCad programına oldukça hakimim. Teknik resim kurallarını biliyorum. 2 veya 3 boyutlu çizimlerinizi yapabilirim. Daha önce staj yaptığım yerlerde makine tasarımları yaptım. Gizlilik nedeniyle bazı çalışmalarımı paylaşamamaktayım.
3d Tasarım Çizim

3d Tasarım Çizim

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Animasyon, Görselleştirme, Mimari, İç Mimari, Peyzaj ve Ürün Tasarımında alanında profesyonel ve tecrübeli 3d tasarımcılar, mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarları, tekniklerden oluşan proje ekibiyiz. 3dtasarimcizim.com
Alican  S.

Alican S.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Yeditepe üniversitesin de İç mimarlık öğrencisiyim. Mimari ve İç mimari perspektif çizimleri ve teknik çizimleri konusunda paftaların çizimlerini uygulamalı olarak sağlıyabilirim.
Ahmet Ç.

Ahmet Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunuyum suana kadar bir çok mimari şirkete freelance olarak ve bünyesinde çalışarak 3d modelleme hizmeti verdim. 3D max, Autocad ve Photoshop programlarnı ileri seviyede kullanıyorum. portfolyoma http: ahmetcakir.wix.com portfolio adresinden göz gezdirebilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gülnur Üreten
3D Teknik Çizim   26/10/2018

Çok kısa sürede özverili bir çalışma sürdürerek tüm istediğimiz işleri eksiksiz ve güzel bir şekilde tamamlamış olması sebebiyle kendisine ayrıca teşekkür ederim.

         
Ömür Soyer
3D Teknik Çizim   25/10/2018

Arkadaş işini titizlikle takip ediyor ve insan ilişkileri de iyi. Fiyat konusunda ise elinden gelen yardımı yapıyor. Yeter ki siz emeğine saygısızlık etmeyin. Yolu açık olsun

         
Mehmet Çağlar Kırmızı
3D Teknik Çizim   23/10/2018

Kesinlikle işine özverili ve profesyonel birisi. Her konuda yardımcı oldu. Kendisi ile ilgili olmayan durumlarda bile yardım etti. Böyle zamanda böyle ilgili ve alakalı birilerini bulmak çok çok. Hüseyin beye teşekkür ederim.

         
Sinan Özgür
3D Teknik Çizim   13/10/2018

Hiperaktif medya, ilgisine, uyumlu çalışmasına ve desteğine teşekkür ederim. İlk çalışmamız dı ancak devam eden projeler için iyi bir partnerimiz oldu.

         
Ramazan Güngörmüş
3D Teknik Çizim   31/08/2018

İlk defa internet üzerinden bir hizmet aldım yapılan işden cok memnun kaldım erhan bey kaliteli ve sözüne güvenilir bir insan tekrar ellerine saglık tüm dostlarıma tavsiye edegim saygılar

         
Yazgı Yılmaz
3D Teknik Çizim   28/08/2018

Esra Hanım'a beklentilerimizin çok çok üzerinde ve uygun fiyata verdiği hizmetten dolayı Koffie Winkel olarak teşekkür ederiz.Profesyonel bir tasarımcı...

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz