En İyi 10 Üsküdar Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Üsküdar İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar bölgesinde 99 Freelance Programcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Baran A.

Baran A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
19 sene tecrübe Python flask postgresql asp.ne C# yurtdışı proje deneyimi fullstack develer amazon aws linux
İbrahim Ş.

İbrahim Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Merhaba ben İbrahim. Bilgisayar mühendisiyim ve istanbulda bir firmada çalışıyorum. Aynı zamanda öğrenciyim. Bir çok platformda ve dilde yazılım geliştirme tecrübem var. Native Android uygulaması, JAVA Spring MVC ile web servis, web sitesi ve Pyhon(Tensorflow ve Keras) da derin öğrenme projesi yapabilirim. Görüntü işleme OpenCV(Python) projesi yazabilirim. (LÜTFEN projenizi yaptırmak istediğinizden ve ne yaptıracağınızdan emin olduktan sonra iletişime geçin)
Yasin K.

Yasin K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Bilişim sektörlerde toplamda 20 yıldan fazla tecrübem bulunmaktadır. Her türlü kurumsal/bireysel yazılım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. JAVA teknolojileri üzerine uzmanım. Web, masaüstü, mobil alanlarda profesyonel ürünler çıkarabilirim.
Sercan D.

Sercan D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
Hakan K.

Hakan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Masaüstü ve web yazılımlarınız yanında donanım entegrasyon yazılımında da benden destek alabilirsiniz.
Cemil Y.

Cemil Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Eyüp, İstanbul
Yazılım sektöründe 14 yıllık tecrübem ile C#, Asp.Net dillerinde Masa üstü ve Web tasarım programcılığı alanında faaliyet göstermekteyim. Özellikle veri yönetimi konularında uzmanlığım vardır. Sql veya Access veritabanı kullanan birçok proje tasarlayıp kullanıma sundum. Şu an Serbest (Freelance) çalışma prensibi ile her türlü projelerde yer alabilirim. 1- Yeni Proje 2- Devam eden projelere destek veya tamamlama 3- Var olan projelerin bakım ve onarımı 4- Windows Server kurulumu, bakımı, y
Freeprogrammer S.

Freeprogrammer S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Asp.net ve c# üzerine 10 yıllık bir çalışma durumum var bununla birlikte son 2 yıldır Xamarin ile Mobil uygulama hazırlıyorum .Aktif olarak hazırladıgım mobil uygulamalar var .
Korhan  K.

Korhan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Bir ajansta web proje yöneticisi olarak çalışmaktayım, ayrıca freelance olarak front end developer olarak css html işleri yapıyorum. Wordpress üzerinde premium temalar ile çalışarak küçük ve orta büyüklükte web siteleri oluşturuyorum. Google servisleri, sosyal medya, seo, web sitesi yaptırırken danışmanlık hizmetleri v.s. gibi konularda bilgi sahibiyim, yardımcı olabilirim.
Ahmet T.

Ahmet T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Web ve Masaüstü yazılım ihtiyaçlarınızla ilgili olarak profesyonel ekip arkadaşlarımla beraber freelance olarak hizmet vermekteyiz. Talep edilmesi durumunda referanslar verilebilir.
Most İdea Yazılım San. Ve Tic. Ltd. Şti

Most İdea Yazılım San. Ve Tic. Ltd. Şti

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziosmanpaşa, İstanbul
2005 yılından bu yana özellikle tekstil, akaryakıt, turizm ve sağlık sektörleri başta olmak üzere bir çok sektörü çözümleri ile tanıştırmıştır. Özellikle web ve mobil uygulamalarda ki tecrübesi çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun olan çözümleri geliştirir. Türkiye nin en büyük firmaları ile çalışan ve 100 lerce kullanıcı tarafından kullanılan Most idea gerek kendi geliştirdiği çözümler, gerekse ihtiyaçlar dahilinde tasarladığı interface ve web ra
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz