En İyi 10 Üsküdar Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

En İyi 10 İstanbul Üsküdar Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar bölgesinde 61 Freelance Programcı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İbrahim Şengül

İbrahim Şengül

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Merhaba ben İbrahim. Bilgisayar mühendisiyim ve istanbulda bir firmada çalışıyorum. Aynı zamanda öğrenciyim. Bir çok platformda ve dilde yazılım geliştirme tecrübem var. Native Android uygulaması, JAVA Spring MVC ile web servis, web sitesi ve Pyhon(Tensorflow) da derin öğrenme projesi yapabilirim. Görüntü işleme OpenCV(Python) projesi yazabilirim. Ayrıca Unreal Engine 4 te istediğiniz bir oyun geliştirme ekibine katkıda bulunabilirim. Becerilerimin hepsinde projelerim ve tezlerim referansımdır
Okan Yıldırım

Okan Yıldırım

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Beşiktaş, İstanbul
İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği (% 100 İngilizce) Bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. C++,C, Java, Python, HTML, CSS, SQL, Android, programlama dillerini biliyorum. Programlama ile ilgili verilebilecek işleri kısa zamanda layıkıyla yapabileceğimi düşünüyorum.
Uzman Web

Uzman Web

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Her türlü website, yazılım, mobil yazılım ve tasarım konusunda uzman kadromuzla size yardımcı olabiliriz. HİZMET POLİTİKAMIZ UYGUN FİYAT + KALİTELİ TASARIMLAR + YETKİLİ FİRMA FARKI + HIZLI ÇÖZÜM + KUSURSUZ HİZMET ANLAYIŞI + %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Korhan Karagözoğlu

Korhan Karagözoğlu

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Bir ajansta web proje yöneticisi olarak çalışmaktayım, ayrıca freelance olarak front end developer olarak css html işleri yapıyorum. Wordpress üzerinde premium temalar ile çalışarak küçük ve orta büyüklükte web siteleri oluşturuyorum. Google servisleri, sosyal medya, seo, web sitesi yaptırırken danışmanlık hizmetleri v.s. gibi konularda bilgi sahibiyim, yardımcı olabilirim.
Bahadır Sungur

Bahadır Sungur

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Bahçeşehir üniversitesinde yazılım mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Bir sene IBM de part time deneyimim var. Java, C# ve her türlü database konusunda uzmanım. Big data, cloud, aws gibi konularda deneyimim var. Yaptığım işi ileriye dönük olarak yapıyorum. Kodları temiz ve anlaşılır olarak yazıyorum.
Murat Yapıcı

Murat Yapıcı

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
10 yılı aşkın bir süredir web tasarım ve yazılımı ile ilgileniyorum. Aldığım işler bitinceye ve işverenin beğenisini alıncaya dek hiçbir ücret talep etmiyorum. Ne zaman iş bitti ne zaman işveren işi beğendi o zaman ödeme konusuna geçiyorum. Ücretini başta işveren ile paylaşıyorum. Web sitesi yaptırmak isteyenlerin benimle iş yaptıklarında kaybedecekleri hiçbir şeyleri yok. İşi versinler beğenmezlerse ödemeyi yapmazlar. Denemeye değmez mi ?
Furkan Özgün

Furkan Özgün

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Bilgisayar yazılımı konusunda hizmet vermekteyim. Web sitesi yapımı, Masaüstü uygulaması ve Mobil uygulamalarda tecrübeliyim.
Seckin Turan

Seckin Turan

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Kurumsal uygulamalar geliştiren yazılım firmalarında hem kullanıcıya uygulama geliştirme hem de framework geliştirme projelerinde bulundum. Yapacağım işin platformu,dili benim için önem arz etmemekte. Algoritmik düşünme, probleme optimistik çözümler üretme benim için işin temeli olmuştur.
Radonrad Yazılım Ve Elektronık Sıstemlerı Tıc.ltd.stı

Radonrad Yazılım Ve Elektronık Sıstemlerı Tıc.ltd.stı

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
RadonRad, bir çok sektörü çözümleri ile tanıştırmıştır. Özellikle web,mobil,masaüstü uygulamalarda ki tecrübesi çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun olan çözümleri geliştirir. RadonRad, müşterilerinin beklenti ve hedeflerini en üst seviyede karşılamayı ve işletmelerin verimini en üst seviyeye çıkarmayı amaç edinmiştir. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile çıktığımız bu yolda kaliteli, verimli, sonuç odaklı teknolojik çözümleri müşterilerimize sunar
Web Mobil Yazılım

Web Mobil Yazılım

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
Yurt içinde ve yurt dışında çalışan ekibimiz ile kurumsal mobil uygulamalarınızı ve web sayfalarınızı yazıyoruz. Tüm hizmetlerimizde kalite ve memnuniyet garantisi sunuyoruz. Bizimle çalıştığınız takdirde uygulamalarınız 1 sene ücretsiz garantiye alınacaktır. Hizmetlerimiz - IOS Uygulama Geliştirme - Android Uygulama Geliştirme - IONIC Framework - Web Yazılımları - Amazon Server Kurulumları - SEO Danışmanlık - Arayüz Tasarım / Programlama - SWIFT Uygulama Geliştirme - PHP Web ve
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Okan Alkan
Freelance Programcı   08/02/2018

Ali bey işini yeterince titiz ve özveri ile yapıyor.İleriki projelerimizde görüşmek üzere:)

         
Erol Kılbüker
Freelance Programcı   20/01/2018

Gayet başarılı bir çalışma oldu. İstediğimiz tüm detaylar projede mevcut, Yardımız ve desteğiniz için Teşekkürler.

         
Freelance Programcı   01/01/2018

Çok ilgili ve işine hakim biri.. Her konuda yardımcı oldu. Sıkıntısız verdiğimiz işi 24 saat içinde çözüp sorunumuzu ortadan kaldırdı.

         
Erdem Er
Freelance Programcı   12/12/2017

Gerçekten çok kaliteli bir ekipleri var. Referansları ve vizyonları gerçekten dünya standartlarında. İyi ki yolumuz kesişmiş. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

         
Seda Topalhan
Freelance Programcı   21/11/2017

Kendisi ile güzel çalışma temposu yakaladık ve projemiz hızlı bir şekilde teslim edildi. Sonraki projelerimizde de kendisi ile çalışma kararı aldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz