En İyi 10 Üsküdar Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Üsküdar İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar bölgesinde 79 Freelance Programcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Burak Ş.

Burak Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Uzun yıllardırC#, Java, HTML dillerinde yazılım geliştirmekteyim. AR, Web, Desktop, Mobile platformlarda hizmet verebilirim.
Sercan D.

Sercan D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
İbrahim Ş.

İbrahim Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Merhaba ben İbrahim. Bilgisayar mühendisiyim ve istanbulda bir firmada çalışıyorum. Aynı zamanda öğrenciyim. Bir çok platformda ve dilde yazılım geliştirme tecrübem var. Native Android uygulaması, JAVA Spring MVC ile web servis, web sitesi ve Pyhon(Tensorflow ve Keras) da derin öğrenme projesi yapabilirim. Görüntü işleme OpenCV(Python) projesi yazabilirim. (LÜTFEN projenizi yaptırmak istediğinizden ve ne yaptıracağınızdan emin olduktan sonra iletişime geçin)
Yusuf Y.

Yusuf Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Beşiktaş, İstanbul
Developing web, desktop and mobile applications. I have apprx. 12 years of software development experience and only 8 years of it is professional. I have mainly worked with projects in real estate sector and some freelance projects on first years of my career. In last few years, I had opportunity to work on several startup projects. I m still developing software on 2 different startup projects (wcally.com, exbilet.com). I also work as a Senior Software Developer in a private company that
Xcoder G.

Xcoder G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
20+ yıllık profesyonel yazılımcıyım. Bilgisayar mühendisiyim. Sıradışı (Teknik olarak) bir projeniz var ise görüşmemizde fayda var. Yapamayacağım iş yok, yapmayacağım iş olabilir.
Barış A.

Barış A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Selamlar, dijital pazarlama & analiz ve e-ticaret yazılım şirketinde technical support specialist olarak çalışmaktayım. Web ve masaüstü yazılım projelerinde her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek teknik yeterliliği barındırmaktayım. Php, C#, JAVA, JavaScript, HTML5, CSS3, Json, Xml, Mssql, Mysql, Ajax, OOP teknolojilerine ileri seviyede hakimim. Hali hazırda geliştirdiğiniz ve henüz geliştirmeye başlamadığınız her türlü projenizi benimseyerek özenli, titiz ve hızlı şekilde teslim edeceğimin ga
Faruk K.

Faruk K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
Üretimini yaptığım bazı referans uygulamalar. (Aşağıda gösterilen projelerin tamamı Infinity Teknoloji firması adına yapılmıştır. Hiç bir hakkı bana ait değildir!) http://www.tepesys.com/ https://www.ajandamet.com http://satistakibi.com/ http://paraliz.online/ https://www.raysigorta.com.tr/ http://rayportal.com.tr/ http://www.erdemirgrupakademi.com/ http://www.nnakademi.com/
Korhan  K.

Korhan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Bir ajansta web proje yöneticisi olarak çalışmaktayım, ayrıca freelance olarak front end developer olarak css html işleri yapıyorum. Wordpress üzerinde premium temalar ile çalışarak küçük ve orta büyüklükte web siteleri oluşturuyorum. Google servisleri, sosyal medya, seo, web sitesi yaptırırken danışmanlık hizmetleri v.s. gibi konularda bilgi sahibiyim, yardımcı olabilirim.
Hakan A.

Hakan A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
1998 yılından itibaren internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisinde tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapmaktayım. Phalcon php, javascript, voip, pbx, webrtc, wordpress, drupal bilgim ileri düzeydedir. Rusça ve İngilizce bilgim sırasıyla Anadil ve Profesyonel çalışma yetkinliktedir.
Gökhan K.

Gökhan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Yaptığı bütün işleri tutkuyla yapan, bu nedenle de, hepsinden alnının akıyla çıkan, yüksek kaliteye önem veren.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Serkan Dinçer
Freelance Programcı   01/08/2018

Kendisi güler yüzlü, iletişimi yüksek, işini severek yapan birisi. Gelecek odaklı ve kaliteli çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum. Tavsiye ederim.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Ceng İnce
Freelance Programcı   25/05/2018

Çok profesyonel ve aşırı ilgili bir yazılımcı. Bir daha ki projelerde tekrardan görüşmek üzere.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Cem Oguz
Freelance Programcı   21/05/2018

Uğur Bey konusunda bilgili ve tecrübeli. Uzun süre farklı projelerde çalışacağız inşallah.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz