En İyi 10 Üsküdar Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Üsküdar İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar bölgesinde 145 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İbrahim Ş.

İbrahim Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Merhaba ben İbrahim. Bilgisayar mühendisiyim ve istanbulda bir firmada çalışıyorum. Aynı zamanda öğrenciyim. Bir çok platformda ve dilde yazılım geliştirme tecrübem var. Native Android uygulaması, JAVA Spring MVC ile web servis, web sitesi ve Pyhon(Tensorflow ve Keras) da derin öğrenme projesi yapabilirim. Görüntü işleme OpenCV(Python) projesi yazabilirim. (LÜTFEN projenizi yaptırmak istediğinizden ve ne yaptıracağınızdan emin olduktan sonra iletişime geçin)
Ahmet T.

Ahmet T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
2007 yılından itibaren yazılım geliştirmekteyim. Ağırlıklı olarak ERP projelerinde yazılım geliştiriyorum.
Bahadır S.

Bahadır S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Bahçeşehir üniversitesinde yazılım mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Bir sene IBM de part time deneyimim var. Java, C# ve her türlü database konusunda uzmanım. Big data, cloud, aws gibi konularda deneyimim var. Yaptığım işi ileriye dönük olarak yapıyorum. Kodları temiz ve anlaşılır olarak yazıyorum.
Hakan A.

Hakan A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
1998 yılından itibaren internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisinde tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapmaktayım. Phalcon php, javascript, voip, pbx, webrtc, wordpress, drupal bilgim ileri düzeydedir. Rusça ve İngilizce bilgim sırasıyla Anadil ve Profesyonel çalışma yetkinliktedir.
Evrim O.

Evrim O.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
10 yılı aşkın yazılım geliştirme ve danışmanlık tecrübesine sahibim. Bir çok farklı kurumsal firmada çeşitli teknoloji projelerinde bulundum. Çok katmanlı uygulama geliştirme, mobil uygulama geliştirme, kurumsal mimari ve yazılım proje yönetimi alanlarında projelerinize katkı sağlayabilirim.
Ekrem A.

Ekrem A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Merhaba, Sakarya Üniv. Bilg. Programlama mezunuyum. Özel Sektörde Türkiye nin en büyük firmalarından birinde Microsoft .NET (C#) platformunda web ve iş uygulamaları, Milyon bandında veritabanı yönetimi ve üst düzey API servisler konusunda geliştirme yapmaktayım. 15 Yıldır Bilgisayar Programlama ve Elektronik Donanım ile ilgili Özel sektör de kullanılan sayısız backend çalışmalarım mevcut. Üniversite Bigisayar ve Elektronik bölümü son sınıf öğrencilerinden ortalaması 2.5 üzerinde olanlar
Ataberk U.

Ataberk U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
2014 senesinden beri sektörde bulunup tecrübe kazanmış biriyim. İmzamın olduğu 50 nin üzerinde proje var.
Umut Y.

Umut Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Bilgisayar Mühendisiyim. Şu an aktif olarak bir yazılım firmasında çalışmaktayım. Android ve masaüstü java uygulamaları geliştirmekteyim.
Furkan Ö.

Furkan Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Bilgisayar yazılımı konusunda hizmet vermekteyim. Web sitesi yapımı, Masaüstü uygulaması ve Mobil uygulamalarda tecrübeliyim.
Volkan B.

Volkan B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Esnek kod tasarımına sahip, katlı mımarı ıle yazılan ve oop ıle gelıstırılen C# Wındows form, asp.net ve mvc programları ıtına ıle yazılır
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Erdal Celen
Freelance Programcı   13/03/2018

Verilen gelistirme istegi (javascript / html) bekledigimden daha kisa surede teslim edildi. Cok kaliteli bir is teslim edildi. Ali Kilic i yazilim gelistirme ihtiyaci olanlara tavsiye ederim.

         
Erdem Er
Freelance Programcı   12/12/2017

Gerçekten çok kaliteli bir ekipleri var. Referansları ve vizyonları gerçekten dünya standartlarında. İyi ki yolumuz kesişmiş. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

         
Taner Perman
Freelance Programcı   30/07/2017

Kendisine çok teşekkür ediyorum.Çok temiz ve titiz bir hizmet veriyor.Müşteri memnuniyetine çok önem veriyor.Uzun vadede diğer porjelerde de çalışma yapacağımı düşünüyorum.

         
Yavuz Akkaya
Freelance Programcı   16/07/2017

İşinde çok iyi ve deneyimli. Çok yardımcı oldu. Her zaman işinde bu kadar iyi insanlar ile karşılaşmak zor. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz