En İyi 10 Üsküdar Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

En İyi 10 İstanbul Üsküdar Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar bölgesinde 72 Freelance Programcı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Berkay Öntürk

Berkay Öntürk

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
4 Yıldır içerisinde bulunduğum yazılım sektöründe yapılamayacak hiç bir program, websitesi veya herhangi bir sistem olduğuna inanmıyorum. AcoustiCoder.com
İbrahim Şengül

İbrahim Şengül

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Merhaba ben İbrahim. Bilgisayar mühendisiyim ve istanbulda bir firmada çalışıyorum. Aynı zamanda öğrenciyim. Bir çok platformda ve dilde yazılım geliştirme tecrübem var. Native Android uygulaması, JAVA Spring MVC ile web servis, web sitesi ve Pyhon(Tensorflow ve Keras) da derin öğrenme projesi yapabilirim. Görüntü işleme OpenCV(Python) projesi yazabilirim. Ayrıca Unreal Engine 4 te istediğiniz bir oyun geliştirme ekibine katkıda bulunabilirim. Becerilerimin hepsinde projelerim ve tezlerim refer
Mehmet Utku Kul

Mehmet Utku Kul

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Hybird uygulamar geliştirme de edindiğim tecrübe ile kaliteli ve müşteri odaklı bir hizmet sunuyorum. Aynı zamanda Dinamik web siteleri ve web uygulamaları hazırlıyorum.
Esengül Savas Güngör

Esengül Savas Güngör

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Ibm, Turkcell , Turk Telekom , Garanti Bankası gibi büyük kurumsal firmalarda web tabanlı uygulamalar geliştirdim. İtü Bilgisayar mühendisliği mezunuyum.
Sercan Doyuranlı

Sercan Doyuranlı

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
Yasin Kalaycı

Yasin Kalaycı

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Bilişim sektörlerde toplamda 20 yıldan fazla tecrübem bulunmaktadır. Her türlü kurumsal/bireysel yazılım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. JAVA teknolojileri üzerine uzmanım. Web, masaüstü, mobil alanlarda profesyonel ürünler çıkarabilirim.
Tanju İleri

Tanju İleri

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
2016 yılından beri özel bir şirkette profesyonel olarak yazılım işini yapıyorum. Tecrübeli bir ekip ile birlikte freelance işler alıp yapıyoruz.
Sami Karip

Sami Karip

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
Verilen Hizmetler Web Tasarım ||Programlama Web Yazılım || Tasarım Yazılım Geliştirme Sosyal Medya Web Site Yapımı
Sedat Aydın

Sedat Aydın

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sarıyer, İstanbul
En İyisi İçin Buradayız. On yılı aşkın bir süredir, hakkını vererek ve dürüstçe çalışarak sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşadığımızı belirtmek isteriz. Temel iş alanı web tasarım ve web yazılım olmakla birlikte kurumsal web tasarım, responsive web tasarım, mobil uyumlu web sitesi, eticaret sitesi tasarımı, logo ve kurumsal kimlik tasarımı, seo, dijital reklam gibi web hizmetleri üretmekte yetkin bir dijital ajans olan Sedat Aydın, yılların getirmiş olduğu tecrübeyle işini her zaman sağ
Cem Başar Başkan

Cem Başar Başkan

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum.Web Tabanlı Uygulamarın yanı sıra Mobil Platformlar için (native) uygulamalar geliştirmekteyim.Uzun süredir özel bir yazılım firmasında çalışmakta olup, freelance projeler de yazmaktayım.Detaylı, güvenilir ve uzun vadede sorunsuz çalışacak uygulamalar istiyorsanız doğru yazılımcıyı buldunuz demektir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cem Oguz
Freelance Programcı   21/05/2018

Uğur Bey konusunda bilgili ve tecrübeli. Uzun süre farklı projelerde çalışacağız inşallah.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

         
Freelance Programcı   14/03/2018

Çok sabırlı ve başarılı bir programcı zor durumdaydım bana çok yardımcı oldu. kendisine teşekkür ederim.

         
Erdal Celen
Freelance Programcı   13/03/2018

Verilen gelistirme istegi (javascript / html) bekledigimden daha kisa surede teslim edildi. Cok kaliteli bir is teslim edildi. Ali Kilic i yazilim gelistirme ihtiyaci olanlara tavsiye ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz