Hizmet Ver
Köpek Kuaförü

4 İstanbul Üsküdar Köpek Kuaförü Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 119 Köpek Kuaförü hizmet vermeye hazır.

Üsküdar Köpek Kuaförü için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 119 Köpek Kuaförü, Üsküdar içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Üsküdar içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Üsküdar içinde yazılan 212 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 959 kişi Üsküdar Köpek Kuaförü için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Üsküdar İstanbul Köpek Kuaförü

Housepet Petotel photo

Housepet Petotel

12.11.2022

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Kadıköy Kuşdili Caddesi üzerinde bulunan pet otelimizde kedi, köpek, ferret ve diğer evcil dostlarımız

Fatih B. photo

Fatih B.

03.04.2021

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

İstanbul un bütün illerine hizmet veriyoruz Şile ve Gebze dahildir. İşlemlerimizi adresinizde sizin gözetiminiz altında şeffaf olarak gerçekleştiriyoruz. Kedi ve köpeklerde herhangi bir sedasyon maddesi kullanmıyoruz. isteğe bağlı olarak Pet esthe sampuanı ile yıkama yapılır. Makina makas...

Cennet Ç. photo

Cennet Ç.

05.08.2022

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Uluslararası sertifikalı petkuaför olarak Bostancıda ki yeni petkuaför salonumuzda evcil dostlarınızın ırklarına özel makas makina tıraş banyo hizmeti vermekteyim. İtalyan kozmetıği kullanıyor işimizi özenle sevgiyle yapıyoruz.

Mehmet Özer K. photo

Mehmet Özer K.

26.02.2021

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Petkuaför ve pet nakil hizmetleriniz için iletişime geçebilirsiniz . 2006 dan 2021 e uzanan tecrübe ile hizmetinizdeyiz.

Umut D. photo

Umut D.

03.03.2022

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Merhaba ismim umut veteriner teknikeriyim 5 senedir meslek icerisindeyim çocuklarınızın sedasyonlu yahut sedasyonsuz makine traslarini yapmak ve sizleri mutlu etmek için bu uygulamadayim 🙃

Housepet Evcil photo

Housepet Evcil

26.01.2022

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Bütün evcil hayvanlar bakımlı olmak ister İnanmıyorsanız ona sorun eğer cevap vermiyorsa bize gelin Bakım sırasındaki mutluluklarını gözlerinden izleyin:)

Esma K. photo

Esma K.

03.05.2023

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Merhaba ben Esma , 18 yaşındayım ve Pet kuaförlük eğitimi görüyorum. 4 yıldır golden Retriever ve Terrier türünde köpeklerin tüy bakımını üstlendim .

H Ceren Cihan S. photo

H Ceren Cihan S.

16.04.2023

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Merhaba, Caddebostan da Tale & Tales ile evcil dostlarınızın tüm bakımlarını, sağlıklı bir hayata devam edebilmeleri için sevgi dolu yerimizde misafir ediyoruz. Bahçemizde günlük kreş imkanı, gece kendine ait odada konaklama imkanı ve sosyalleşmesi için özel bolumlerimizde zaman gecirebilmektedir....

Ebru Ş. photo

Ebru Ş.

03.10.2022

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Özel bir klinikte veteriner sağlık teknisyeni olarak çalışıyorum.5 senedir bu sektörde deneyimim var.

Leyla A. photo

Leyla A.

20.01.2022

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Göktürk Merkez’de bulunan 3 bölüme ayrılan geniş bahçeli villa evimizde patili çocukları misafir ediyoruz. Her birinin ırkına ve karakterine uygun yaşam alanları oluşturduk. Bahçemizin, evimizin güvenliğinde çok hassas davranıyoruz.aynı zamanda burada yaşadığımız için 7/24 onların yanındayız.ayrıca...

Çağlar T. photo

Çağlar T.

11.01.2022

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Sektörde 3 yıllık deneyimimizle evcil hayvanlarınızın hijyen bakımları, tıraşı, tırnak kesimi, göz kulak bakımı evinde hizmetle tecrübe ve özveri ile yapılır.

Nuray Y. photo

Nuray Y.

22.04.2023

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Sertifikalı pet kuaför ✂️ Kendi yerimizde yapıyoruz Irka özel traş Makas traşı Makine traşı Duş tırnak kesimi Kulak temizliği

Furkan G. photo

Furkan G.

22.06.2021

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Pet kuaförünün yanında veteriner teknikeri olduğumdan dolayı siz değerli müşterilerimizin dostlarını güvenle bırakabileceginiz kuaför hizmeti alabileceğiniz kişiyim :)

Didar A. photo

Didar A.

20.10.2021

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Instagram: grooming.ist Merhaba. İş verimli ve doğru bir şekilde gerçekleştirilir. İşimde benim için en önemlisi kalite ve verimliliktir. Her zaman terminlere uyuyorum. Tam zamanında gelmenizi ve lütfen,ciddiye almanızı rica ederim.Müşterilerin tüm istek ve vizyonlarını dikkate alıyorum, siz de...

Glamour Pet Kuaför photo

Glamour Pet Kuaför

05.11.2020

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Profesyonel Pet Stilist, uluslarası sertifikayla Glamour Pet Kuaför’ün sunduğu hizmetler: - Cinse göre makasla tıraş - Makine tıraş - Tırnak kesim - Banyo & Bakım - Boyama - Anestezisiz kedi tıraş - Fön çekimi

Dilek Ö. photo

Dilek Ö.

24.08.2021

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Petshop sektöründe olduğu kadar Pet kuaför hizmetinde de kalite ve üstün hizmet anlayışını ilke edinmiş, Dina petshop ve Dina petkuaför, 4 ayaklı dostlarımza hizmet vermekten mutluluk duyar.

Burhan A. photo

Burhan A.

21.02.2022

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

2015 ten beri veteriner sağlık teknisyeni olarak aktif olarak çalışıyorum. kendi ekipmanlarım ile aşağıdaki hizmetleri en güvenilir şekilde sizlere ulaştırrabilirim. Kedi makina traşı sedasyonlu ve sedasyonsuz olarak hizmet verebilirim. Köpek makine traşı olarak hizmet verebilirim. Hijyen ve...

Ahmet Ö. photo

Ahmet Ö.

02.09.2022

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Merhaba, ben Ahmet. Kedim ve köpeklerim ile ilgilenmeye, gezdirmeye bayılıyorum. Öğrenciyim ve seveceğim bir part time iş için Armut'u kullanmaya karar verdim.

ARIN PET CARE photo

ARIN PET CARE

12.03.2023

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Kullandığımız ekipmanların ve ürünlerin kaliteli oluşu diğer pet kuaforlerden bizi ayrı kılıyor. Tıraş anı ve sonrası bunu çok net görebiliyorsunuz .

Merve A. photo

Merve A.

05.11.2020

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Merhaba Biz Merve ve Talha Veteriner Fakültesi öğrencileriyiz. Kendi evimizde veya pet sahibinin evinde pansiyon, tıraş, ilaçlı veya ilaçsız yıkama, tırnak kesimi, göz ve kulak temizliği, anal kese temizliği, köpek gezdirme vs. petinizle ilgili tüm hizmetleri çok uygun fiyata sağlıyoruz. Daha önce...

Barış Ö. photo

Barış Ö.

07.02.2023

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Bire bir kişiye özel Eğitim programı tüm meteryaller hakında bilgi ve kullanım teknikleri tüm ırklara özel makinr ve Mas traşı detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Pawbella photo

Pawbella

05.11.2020

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Patili dostlarımızın traş,banyo ve tüm bakımlarını güvenle yaptırabileceğiniz adresiniz.

Pet Republic Kuaför & Spa photo

Pet Republic Kuaför & Spa

09.12.2020

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

20 yıllık hayvan sevgisi ve tecrübesiyle sektöre girdiğimiz 2014 yılından bu yana can dostlarımızın basta sağlığını, mutluluğunu ve haklarını temel ilke edinen The Pet Republic, hizmet alanlarını kaliteli ve emin adımlarla büyüterek hala Ortaköy’de hizmet vermeye devam etmektedir. Çok kötü...

Petchalet Kedi Ve Köpek Pansiyonu photo

Petchalet Kedi Ve Köpek Pansiyonu

05.11.2020

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Kedi ve köpeklerinize en az sizin kadar iyi bakabilecek, hiç tereddüt etmeden onları emanet edebileceğiniz en iyi yer. Petchalet Kedi ve Köpek Pansiyonu Cihangir Taksim İstanbul - Özlem Emir Best petcare service in İstanbul. Köpek Günlük Maması İle Birlikte : TL Maması Olmadan : TL

Nadin B. photo

Nadin B.

05.11.2020

Köpek Kuaförü · Üsküdar, İstanbul

Merhaba, 20 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. İzmir Buca'da yaşıyorum. Küçüklüğümden beri köpeklerle iç içe büyüdüm. İstanbul'da ailem ile yaşan 2 köpeğim var. Dostlarımızla vakit geçirmek ve gezmekten çok keyif alıyorum. Onların güvende olmaları ve eğlenmeleri her zaman önceliğimdir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Üsküdar Köpek Kuaförü Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Üsküdar Köpek Kuaförü ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Köpek Kuaförü talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Köpek Kuaförü için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Köpek Kuaförü talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Köpek Kuaförü taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Köpek Kuaförü talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Köpek Kuaförü için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Köpek Kuaförü hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Üsküdar Köpek Kuaförü fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Üsküdar Köpek Kuaförü fiyatları, talep detayına göre 250 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl