En İyi 25 Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu | Armut

En İyi 25 Video Editörü

4 Video Editörü Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.243 Video Editörü hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ümit A.

Ümit A.

YouTube Creator Academy mezunu bir içerik oluşturucuyum. Videolarınızı profesyonel bir şekilde editleyebilirim. Kısa sürede işimi teslim edebilirim. umitates.org kişisel hesabımdan hakkımda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Hasan Ali Turgay Ç.

Hasan Ali Turgay Ç.

Dürüst, disiplinli, titiz ve özenli, eğlenceli ve karşılıklı danışarak çalışma ana prensibimdir. Fotoğraf ve videolardan oluşan, küçük animasyonlarla ve uygun müziklerle süslenmiş dijital albümler hazırlıyorum. Grafiker olan oğlum Orçun ÇAVUŞOĞLU ile birlikte, "Home Office" tarzı çalışmalarla hizmet veriyoruz.
Emre Can  K.

Emre Can K.

2011 yılından beri birçok kısa film montajı, düğün ve özel gün videoları yaptım. Tanıtım videolarınızı, video ödevlerinizi ve kısa filmlerinizi birlikte kurgulayıp montajlayabiliriz. Düğün, sevgililer günü ve diğer tüm özel günleriniz için istediğiniz videoları hazırlayabilirim. Tüm video içeriklerinizi iletişim halinde kalarak her aşamasında kontrol ederek yapabiliriz.
Turgut Ü.

Turgut Ü.

Http://www.turgutunal.website/ Ntv, Atv, Trt ve reklam sektöründe uzun yıllar çalıştım. Yönetmenim, kurgu ve animasyonlarımı kendim yapıyorum.
Nehir D.

Nehir D.

Merhaba, Freelance video editörü olarak çalışıyorum. Tanıtım filmi, kısa film, sosyal medya promosyon videoları, düğün klibi ve diğer video prodüksiyon işlerinizin kurgu aşamalarında hizmet vermekteyim. Örnek çalışmalar ve detaylar için irtibata geçebilirsiniz. Mail:
Haluk T.

Haluk T.

Doğan Tv Center (Kanal D) de prodüktör olarak çalışmaktayım. 5 Yıldır Post Prodüksiyon alanında video editörü olarak çalışıyorum. Marmara Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon mezunuyum. Video Kurgu üzerine 2011 ve 2013 Antalya Altın Portakal Film Festivalinde hizmet verdim. Kısa Film, Tanıtımlar, Düğün, Organizasyon vb. video ile ilgili her konuda hizmet vermekteyim. Kullandığım Programlar: Adobe Photoshop - Premiere - After Effects, Edius Talep Doğrultusunda Video Kurgu Üzerine Özel Der
Kemal  U.

Kemal U.

Bir şeyler yaratmak, var olanı şekillendirip en uygun haline getirip sunmak büyük bir özgürlük. Yaptıklarıma iş olarak bakmıyorum. Montaj ve kurgunun bilinmeyenlerini aramak, varolanı geliştirmek, geliştirdikçe çıtayı dahada öteye taşımak adına yapıyorum.
Mustafa K.

Mustafa K.

Lise ve Üniversite eğitimimi Radyo ve Televizyon bölümü okuyarak tamamladım. Şuanda da 2. Üniversitemi Nişantaşı Üniversitesinde iletişim tasarımı bölümünde okumaktayım. Sektördeki sinema hariç her alanda görev aldım ve staj yaptım. ( prodüksyon şirketi , montaj , reji , kamera ses ışık asistanlığı , tv kanalı , radyo , dizi ,reklam filmi ) Şuanda interaktif bir kanalda aktif olarak kurgu montaj ve after cı olarak çalışmaktayım. Edius ve after effects gibi video hazırlama programlarına üst sevi
Beyza D.

Beyza D.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. Ortaokuldan beri çekim ve kurgu yapıyorum. Şimdi de vloglarımı, kısa filmler ve kendi bestelerim için çektiğim klipleri kurguluyorum. Sony Vegas Pro ve Adobe Premiere kullanıyorum. Yaptığım işler için youtube hesabıma bakabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCJk_tj_dOED6xJJX5gNyqGA Ulaşım:
Nesime K.

Nesime K.

Mersin Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunuyum. Başka adlı bir belgeselin yönetmenliğini ve kurgusunu yaptım. Belgeselim bir çık festivalde gösterim hakkı kazandı. Filmografi ve ayrıntılı bigi için: http://www.kameraarkasi.org/yonetmenler/nesimekarateke.html Başka belgeselinin fragmanı için: https://www.youtube.com/watch?v JfMVNNWowSY
Beyza Ç.

Beyza Ç.

6 yıldır resmi bir kurumda video kurgu montaj yapıyorum. Edius kullanıyorum. Özellikle öğrencilere de yardımcı olmak isterim.
Tarik B.

Tarik B.

2006 yılında Windows Movie Maker ile başladığım video kurgu ve prodüksiyon çalışmalarımla bugün Türkiye, ABD, İngiltere ve Almanya ya kadar hizmet veriyorum. Bireysel ve kurumsal videolarınızı sınırsız revizyon seçeneği ile en kısa sürede teslim edilir noktasına kadar getiriyorum. Ben herhangi bir ön ödeme veya kapora gibi ücret almıyorum ve ücret iş bitiminde verilmektedir. İşlerim hakkında daha detaylı bilgi isterseniz www.tarik.ist web sitemi ziyaret edebilirsiniz.
Hakan  T.

Hakan T.

Profesyonel ekipmanlar ile imaj kalitesi ve çözünürlüğü yüksek fotoğraf ve video çekim işlerinizi yapmaktayım.En mutlu günlerinizin, fotoğraf karesine tüm güzelliği ile yansıyabilmesi ancak profesyonel biri ile çalıştığınızda mümkün olabilecek bir durumdur. Sizde fotoğraf ve video çekimi için tercihinizi bir profesyonelden yana yapmak istiyorsanız birlikte çalışabiliriz.
Ferhat  Ö.

Ferhat Ö.

Action videolar , kısa film kurgu montaj , haber kurgu montaj, düğün öncesi sonrası video montaj. Grafik tasarım , Kurumsal tasarım, Edius, After Effect, Photoshop programlarını profesyonel düzeyde kullanıyorum.
Abdullah B.

Abdullah B.

Uzuzn yıllardır bu meslekteyim profesyonel olark kurgu montaj ve grafik dizayn alanında hizmet veriyorum
Hakkı Ö.

Hakkı Ö.

15 yıl ulusal basında çeşitli kameraman, muhabir, foto muhabirliği gibi görevler yaptıktan sonra kendi işimi kurma kararı aldım. Profesyonel kamera, fotoğraf makinesi ve edius, final cut pro gibi kurgu programları kullanabilmekteyim. Her türlü video kurgu işleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılır ve teslim edilir.
Ilvan Ö.

Ilvan Ö.

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun. Ciner Medya , Ntv ve Ün tv gibi yayın kuruluşlarında staj yapmış ve şuanda özel bir şirket bünyesinde 1 yılı aşkın bir süredir kurguda çalışmaktayım.
Bros E.

Bros E.

Uzman olarak 100ün üzerinde çekim ve kurgu işi yaptım. Çekim aşamasından kurgu ve sonrasına kadar tüm işlemleriniz profesyonel biçimde hazırlanır.
Umut K.

Umut K.

Az çoktur daha doğru deyimiyle “Less is more” diyerek yola çıkıyorum. film kurgulama, tanıtım filmi vs. aupair, düğün ve yeni doğan bebek klibi hazırlama konularında severek yardımcı olurum. Eğer istenirse senaryo dahilinde de yardımcı olarak birlikte iyi bir iş çıkartabiliriz. Sinema Ve Fotoğraf Prodüksiyonda 10 yıllık bir deneyime sahip olduğumu belirtmeliyim. 40 yıl hatırı süren bir kahve tadında bir çekim için hadi konuşalım.
Eray A.

Eray A.

Her türlü konuda video editörlüğü yapılır. Sony Vegas Pro kullanıyorum. En aktif olduğum konu : Otomobiller.
Buse Özge  Ö.

Buse Özge Ö.

Merhaba, 7 yıldır TRT icin bir cok program hazırladım. Bir çok kamu kurumuna video montaj, metin yazımı, yönetim, prodüksiyon gibi hizmetler verdim. Sizlere video montaj, cekim, havadan çekim, animasyon, motion grafik, kurumsal kimlik tasarımı ve sosyal medya yönetimi konularında hizmet sunabilirim.
Berk M.

Berk M.

Bu işin mutfağından çıkmış biri olarak, benim için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Fotoğraf, tanıtım videoları, havadan fotoğraf/video çekimi, düğün hikayesi, video kurgu işlerinde hizmet veriyorum. Ayrıca belgesel, kısa film gibi alanlarda tecrübe sahibiyim. Akılda kalıcı, kaliteli ve yaratıcı işler istiyorsanız, ben buradayım. Linople
Fatma A.

Fatma A.

Düğün videoları Mezuniyet Okul Ödevleri Nişan Takı Her türlü video çekimleri yapılıp kurgulanır.
Mehmet  Ç.

Mehmet Ç.

Yıllardır Tv Sektörünün içindeyim .Yıllarca sırasıyla kurgu operatorlüğü -kurgu yönetmenliği v-yardımcı yönetmenlik ve yönetmenlik yaptım .Halen Türkiyenin en büyük medya kuruluşlarından birinde Yönetmenlik yapmaktayım .BURAYA ilan bırakmamı sebebi farklı çekim ve kurgu işleri yapmak iştememdendir.Hizmetlerim sadece kurgu düzeyinde değil ,çekim düzeyinde de mevcuttur. Daha önce çalıştığım kurumlar: vtv -acunmedya -tv8
Arda A.

Arda A.

Öğrenciyim. Adobe After Effects programını 4-5 yıldır kullanıyorum fazlasıyla hakimim. Kurgu-montaj-görsel efekt işlerinizi yapabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Video Editörü   20/06/2018

Sevgili Beyza yaptığı işe özen gösteren, güzel olması için elinden geleni yapan birisi. Onunla çalıştığım için çok memnun oldum. Bu alanda başarılı biri olacağından eminim. Teşekkürler.

         
Tijen Özpehlivan
Video Editörü   18/06/2018

inanılmaz bir şekilde memnun kaldım. Öncelikle böyle bir insanı tanımama vesile olan armut.com sitesine çok teşekkür ediyorum. işinde tarifsiz titiz,Yaratıcılık ve iletişim anlamında mükemmel bir sanatçı bence Beyza DOĞUC.Ne desem eksik kalır. Sonsuz Teşekkürler ve umarım daha nice çalışmalarımıza.Sevgilerimle..

         
Emir Büyükhanlı
Video Editörü   28/05/2018

Emre beyle çalışmaya başlamadan önce kişisel bir spor videosu istediğim için tereddütlerim vardı. Ancak işe başladığı anda tüm tereddütlerimi giderdi ve mükemmel bir iş ortaya çıkardı. Çalışmasının her aşamasında benim görüşümü aldı ve her aşamada bana bilgi verdi ve aynı zamanda bu zor işi de çok kısa bir zamanda bitirdi. Emre beyle çalışmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim. Daha memnun kalamazdım. Tekrardan emre beye çok teşekkür ederim

         
Hale Almac
Video Editörü   16/05/2018

Fırat bey işini iyi yapan yaratıcı biri ,söz verdiği tarihte şiparişi tamamladı,kendisinden oldukça memnun kaldık

         
Video Editörü   15/05/2018

gece saat 12ye kadar nasıl istediysem uğraştı yaptı, yetiştirdi. işine saygısı olan adam başka oluyo. sizin işinize sizden daha ilgili biri , rahatlıkla güvenebilirsiniz.

         
Gökan Aktaş
Video Editörü   04/05/2018

Çok titiz ve sabırlı bir şekilde çalışarak kısa sürede hayal ettiğimden çok daha güzel bir sonuç almamı sağladı.

Video Editörü hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz