En İyi 25 Video Editörü | Armut

4 Video Editörü Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.418 Video Editörü hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Video Editörü

Hasan Ali Turgay Ç.

Hasan Ali Turgay Ç.

Dürüst, disiplinli, titiz ve özenli, eğlenceli ve karşılıklı danışarak çalışma ana prensibimdir. Fotoğraf ve videolardan oluşan, küçük animasyonlarla ve uygun müziklerle süslenmiş dijital albümler hazırlıyorum. Grafiker olan oğlum Orçun ÇAVUŞOĞLU ile birlikte, "Home Office" tarzı çalışmalarla hizmet veriyoruz.
Emre Can  K.

Emre Can K.

2011 yılından beri birçok kısa film montajı, düğün ve özel gün videoları yaptım. Youtube, Instagram videolarınızı tanıtım videolarınızı, video ödevlerinizi ve kısa filmlerinizi birlikte kurgulayıp montajlayabiliriz. Düğün, sevgililer günü ve diğer tüm özel günleriniz için istediğiniz videoları hazırlayabilirim. Tüm video içeriklerinizi iletişim halinde kalarak her aşamasında kontrol ederek yapabiliriz.
Haluk T.

Haluk T.

Demirören Medya Center (Kanal D) de Yönetmen olarak çalışmaktayım. 5 Yıldır Post Prodüksiyon alanında hizmet veriyorum. Video,kurgu,tanıtım,fotoğraf çekim işlerinin tamamına profesyonel olarak hakimim. Marmara Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon mezunuyum. Video Kurgu üzerine 2011 ve 2013 Antalya Altın Portakal Film Festivalinde hizmet verdim. Kısa Film, Tanıtımlar, Düğün, Organizasyon vb. video ile ilgili her konuda hizmet vermekteyim. Kullandığım Programlar: Adobe Photoshop - Premiere - A
Beyza D.

Beyza D.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. Ortaokuldan beri çekim ve kurgu yapıyorum. Şimdi de vloglarımı, kısa filmler ve kendi bestelerim için çektiğim klipleri kurguluyorum. Sony Vegas Pro ve Adobe Premiere kullanıyorum. Yaptığım işler için youtube hesabıma bakabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCJk_tj_dOED6xJJX5gNyqGA Ulaşım:
Turgut Ü.

Turgut Ü.

Http://www.turgutunal.website/ Ntv, Atv, Trt ve reklam sektöründe uzun yıllar çalıştım. Yönetmenim, kurgu ve animasyonlarımı kendim yapıyorum.
Ümit A.

Ümit A.

YouTube Creator Academy mezunu bir içerik oluşturucuyum. Videolarınızı profesyonel bir şekilde editleyebilirim. Kısa sürede işimi teslim edebilirim. umitates.org kişisel hesabımdan hakkımda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Orsa B.

Orsa B.

Merhaba, 3 yıldır video kurgu işiyle uğraşmaktayım ve elinizdeki videoları birleştirebilir, geçiş efektleri ekleyebilir, altyazı ve simgelerle zenginleştirebilirim. Yeşil perde önünde çekilen videoların arka planlarına işlem yapabilirim. (Videoların uygunluğunun kontrol edilmesi gerekmekte)
Orhun  Y.

Orhun Y.

Yeni doğan bebeklere kısa kısa videolardan bir dakikalık anı oluşturuyorum. Sosyal medya da paylaşmaya uygundur.
Beyza Ç.

Beyza Ç.

9 yıldır resmi bir kurumda video kurgu montaj yapıyorum. Edius,Premier ve After Efects kullanıyorum. Özellikle öğrencilere de yardımcı olmak isterim.
Eray A.

Eray A.

Her türlü konuda video editörlüğü yapılır. Sony Vegas Pro kullanıyorum. En aktif olduğum konu : Otomobiller.
Berk M.

Berk M.

Bu işin mutfağından çıkmış biri olarak, benim için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Fotoğraf, tanıtım videoları, havadan fotoğraf/video çekimi, düğün hikayesi, video kurgu işlerinde hizmet veriyorum. Ayrıca belgesel, kısa film gibi alanlarda tecrübe sahibiyim. Akılda kalıcı, kaliteli ve yaratıcı işler istiyorsanız, ben buradayım. Linople
Yusuf S.

Yusuf S.

Stüdyo DaVinci nin bütün kadrosu Akdeniz Üniversitesi Radyo TV Sinema mezunu olup bu işe gönül vermiş sinema emekçilerinden oluşmaktadır. Sizlerden aldığımız işleri profesyonel bir şekilde yürütüp bu süre içerisinde sizlerle iletişimi koparmadan istekleriniz doğrultusunda şekillendireceğimizden ve en önemlisi belirlenen zamanda teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz. Post Prodüksiyon ve Kurgu-Montaj Hizmetleri.
İncir Yapım

İncir Yapım

Yılların deneyimi ve gözlemi ile şunu farkettik, post prodüksiyon alanında herşey çok eski tekniklere ve çalışmalara dayanmış gidiyor. Biz de bunun için kurgu algısında yeni ve gelişime açık; güncel teknikler ve sanatsal bakış açımızla değişimi başlatmak için kurulduk. En iyi sistem donanımlarımızla, en iyi ekibimizle en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Şahsi ve Şirket olarak yaptığım işlerden bazıları : Leyla İle Mecnun Dizi 3. Sezon kurgu Murat Bör ile Ciran Ciran dizi 3. Sezon kurgu Aykut
Tarik B.

Tarik B.

2006 yılında Windows Movie Maker ile başladığım video kurgu ve prodüksiyon çalışmalarımla bugün Türkiye, ABD, İngiltere, Malezya, Fransa ve Almanya ya kadar hizmet veriyorum. Bireysel ve kurumsal videolarınızı sınırsız revizyon seçeneği ile en kısa sürede teslim edilir noktasına kadar getiriyorum. Ben herhangi bir ön ödeme veya kapora gibi ücret almıyorum ve ücret iş bitiminde verilmektedir. İşlerim hakkında daha detaylı bilgi isterseniz www.tarik.ist web sitemi ziyaret edebilirsiniz.
Hakan K.

Hakan K.

Video alanında dilediğiniz ne varsa profesyonel olarak hizmet alabilirsiniz. Tanıtım Filmi, Müzik Klibi, Reklam Filmi, Kurumsal Video Çözümleri v.b. alanlarda 4K kalitesinde işler çıkarabiliriz.
Hakkı Ö.

Hakkı Ö.

15 yıl ulusal basında çeşitli kameraman, muhabir, foto muhabirliği gibi görevler yaptıktan sonra kendi işimi kurma kararı aldım. Profesyonel kamera, fotoğraf makinesi ve edius, final cut pro gibi kurgu programları kullanabilmekteyim. Her türlü video kurgu işleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılır ve teslim edilir.
Bros E.

Bros E.

Uzman olarak 100ün üzerinde çekim ve kurgu işi yaptım. Çekim aşamasından kurgu ve sonrasına kadar tüm işlemleriniz profesyonel biçimde hazırlanır.
Ahmet Cem A.

Ahmet Cem A.

Prodüksiyon Anlamında bir çok film , klip , tanıtım filmi , düğün hikayesi, fotoğrafçılık gibi görsel ve işitsel eserleri tecrübe , eğitim ve üst bir bakış açısıyla işimizi gerçekleştirmekteyiz. www.akzmedya.com
Ahmet Ü.

Ahmet Ü.

Merhaba. 23 yaşındayım, 5 senedir sektörün içindeyim, 2 senedir profesyonel video hizmetleri veriyorum. Çekim ve kurguyu birlikte yaptığım için uygun bir paket fiyatı verebiliyorum. İkisine ayrı ücret ödememiş oluyorsunuz. Referans işlerim: -PO Sosyal Lig videoları -Türk Telekom Senin Zamanın videoları -Nef internet reklamları
Mesut Ö.

Mesut Ö.

5 yıl İstanbul da Pancard Film ve Prodüksiyon Firmasında video editörü olarak Belsegel, Sinema Filminde çalıştım ve Kalan Müzik Youtube Kanalı İçin Videolar hazırladım, şuan Fırat Üniversitesi Radyo Sinema ve Tv öğrencisiyim. İnternet veya posta yoluyla ulaşabilirsiniz.
Ömer Gencay K.

Ömer Gencay K.

2009 yılından bu yana tam 8 yıldır post prodüksiyonun her dalında deneyim kazandım ve hala bu sektörde çalışıyorum. Freelance olarak da ekstra işler yapıyorum.
Sekans Film

Sekans Film

Sekans Film olarak en üstün kalitede hizmet vermek için sanatsal yaklaşımımızı koruyarak istediğiniz her türlü özel anınızın video montajını en estetik yaklaşımlarla gerçekleştiriyoruz.
Burak Y.

Burak Y.

Ysaptığım işleri, müşterilerimi ve çalıştığım şirketleri gördüğünüzde, eminim benimle çalışmak isteyeceksiniz ve kesinlikle pişman olmayacaksınız.
Kübra I.

Kübra I.

Koç Üniversitesi,Medya ve Görsel Sanatlar mezunuyum. Yaklaşık beş senedir video art üretmekle birlikte kısa filmlere ve müzik kliplerine editörlük yapıyorum. Adobe Premier kullanıyıorum. İşleri kısa sürede teslim edebilirim. Birlikte yeni projeler üretmek ve yaratıcı işler yapmak için bana ulaşabilirsiniz.
Hasan  T.

Hasan T.

Radyo televizyon ve sinema öğrencisiyim. Video çekimi ve post prodüksiyon alanında size uygun hizmet vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sevcan Uzun
Video Editörü   17/09/2018

İşinim ehli bir video editörü. Doğumum için beraber çalıştık. çok ama çok memnun kaldık. Tüm izleyenler de çok beğendi. Video işlerinizde çalışmak için tereddütte kalmayınız. İlerde tekrar görüşmek üzere :)

         
Video Editörü   18/08/2018

Baştan sona gösterdiğiniz ilginiz için çok teşekkür ederiz. 2300km viyana’dan izmire yolumuz değdi. Çektiğiniz poslar 10 numara 5 Yıldız.

         
Pınar Yeşilova
Video Editörü   26/07/2018

Teslim aldığım iş estetik açıdan çok tatmin ediciydi. Sanatsal dokunuşu hissettim aradığım da buydu zaten. Pişman olmadım teşekkürler.

         
Video Editörü   20/06/2018

Sevgili Beyza yaptığı işe özen gösteren, güzel olması için elinden geleni yapan birisi. Onunla çalıştığım için çok memnun oldum. Bu alanda başarılı biri olacağından eminim. Teşekkürler.

         
Tijen Özpehlivan
Video Editörü   18/06/2018

inanılmaz bir şekilde memnun kaldım. Öncelikle böyle bir insanı tanımama vesile olan armut.com sitesine çok teşekkür ediyorum. işinde tarifsiz titiz,Yaratıcılık ve iletişim anlamında mükemmel bir sanatçı bence Beyza DOĞUC.Ne desem eksik kalır. Sonsuz Teşekkürler ve umarım daha nice çalışmalarımıza.Sevgilerimle..

         
Emir Büyükhanlı
Video Editörü   28/05/2018

Emre beyle çalışmaya başlamadan önce kişisel bir spor videosu istediğim için tereddütlerim vardı. Ancak işe başladığı anda tüm tereddütlerimi giderdi ve mükemmel bir iş ortaya çıkardı. Çalışmasının her aşamasında benim görüşümü aldı ve her aşamada bana bilgi verdi ve aynı zamanda bu zor işi de çok kısa bir zamanda bitirdi. Emre beyle çalışmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim. Daha memnun kalamazdım. Tekrardan emre beye çok teşekkür ederim

Video Editörü hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz