En İyi 25 Video Düzenleme Montaj Kurgu | Armut

4 Video Düzenleme Montaj Kurgu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

3.422 Video Düzenleme Montaj Kurgu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Video Düzenleme Montaj Kurgu

Hasan Ali Turgay Ç.

Hasan Ali Turgay Ç.

Dürüst, disiplinli, titiz ve özenli, eğlenceli ve karşılıklı danışarak çalışma ana prensibimdir. Fotoğraf ve videolardan oluşan, küçük animasyonlarla ve uygun müziklerle süslenmiş dijital albümler hazırlıyorum. Grafiker olan oğlum Orçun ÇAVUŞOĞLU ile birlikte, "Home Office" tarzı çalışmalarla hizmet veriyoruz.
Ahmet T.

Ahmet T.

Ege Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo-TV-Sinema mezunuyum. 1999 dan bu yana ulusal bir haber kanalında Yapımcı-Yönetmen olarak çalışıyorum. . Final Cut Pro, Adobe Premiere, Edius, After Effects, Sony Vegas. vs. tüm video kurgu programlarını aktif olarak kullanmaktayım. PROFESYONEL KAMERA, IŞIK ve YAKA MİKROFONLARI kullanarak, BROADCAST kalitesinde VİDEO ÇEKİMLERİ yapabilir, dilediğiniz kullanım amacına göre HAM VİDEO çekimlerinizi kurgulayabilirim. YOUTUBE, WEB SİTESİ, Ulusal
Ali B.

Ali B.

Animasyon & 3D Filmler, Video Reklamlar, Kurgu & Post Prodüksiyon, Video Prodüksiyon ve İntro yapım hizmetlerini ekibimle birlikte ajans kalitesinde vermekteyiz. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve projelerinizi hayata geçirmek için buradayız. Başta Sinema, Dizi, Reklam, Tanıtım filmi alanlarında 2D, 3D hareketli grafik, Vfx ve karakter animasyon hizmetleri vermekteyiz. Çalıştığımız yazılımlar: After Effects, Adobe(Tüm Programlar), Maya, 3ds max, Edius, photoshop ve diğerleri Başlıca çal
Suzan B.

Suzan B.

Radyo-Televizyon mezunuyum. 10 senedir aktif olarak bir televizyon kanalında çalışmaktayım. Edius, Final Cut Pro, Adobe premiere, After effects programları kullanarak video montaj işleri yapıyorum.
Enes B.

Enes B.

Video çekim ve kurgu işlerinizde hız ve özene dikkat ediyorsanız beni tercih edebilirsiniz. Tv programı, tanıtım film, kısa film, reklam filmi gibi farklı mecralarda kurgu hizmeti vermekteyim. Program olarak Adobe Premier ve After Effects kullanmaktayım.
Emre  K.

Emre K.

Profesyonel bir prodüksiyon şirketinde video kurgu bölümünde çalışmaktayım. İhtiyaçlarınızı isteğinize uygun ve belirlenen süre içerisinde sizlere ulaştırabilirim.
Cenk Tunahan  S.

Cenk Tunahan S.

Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri Bölümü Web ve Grafik Tasarım alanında eğitim aldığı için alanıyla ilgili Antalya Muratpaşa Belediyesinde 8 ay staj yaptı. Ardından küçük bir reklam şirketinde çalıştı. Bağımsız olarak; birçok dergi, kartvizit, broşür ,logo, gazete vb. statik tabanlı çalışmalar gerçekleştirdi. Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nden 2018’de mezun oldu. Bu süreçte özellikle kurgu-montaj konularında yoğunlaştı. Fotoğraf, video çekimleri yap
Oğuzhan T.

Oğuzhan T.

Yaklaşık 5 senedir kurgu- montaj işi içerisindeyim. Video kesimi, video birleştirme, düğün klibi, müzik klibi, video slayt, film efektleri, intro ve outro, vlog videosu, YouTuber tarzı videolar. Bunun gibi bir çok türde video işlerini yapabilirim. Videonuza ne yapılması gerektiğini ve düşündüğünüz videoyu yapmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Şuana kadar bir sürü video projesinde bulundum, bana güvenebilirsiniz. 60K Abonelik YouTube kanalım var. Profesyonel işler çıkartmak i
Vizyonum Medya Ajans

Vizyonum Medya Ajans

After effects , edius video montajinda ihtiyacinizi karsilayacak profosyonel kurgucularimizla hizmet vermekteyiz
Selva  Ş.

Selva Ş.

Merhaba, İstanbul Kültür Üniversitesi Sinema bölümünden mezun oldum. Tv8, Show TV, Fox, Star ve Atv gibi kanallara yapılan programlarda çalıştım. Şuanda da sektörde aktif olarak çalışmaktayım. Tanıtım klipleri, özel gün klipleri, kısa film kurgusu, youtube videoları gibi alanlarda kurgu deneyimim vardır. Kurgulanmasını istediğiniz videoların sizin istediğiniz gibi olması için devamlı iletişim halinde olacağız. :)
Ahmet Fatih Ç.

Ahmet Fatih Ç.

Videolarınızı kısa sürede güzel bir kurgu ile ya da sizin istediğiniz kurguda hazırlarım. Yıllardır birçok defa farklı programlar ve alanlar için video editlemesi yaptım. Tecrübelerimden faydalanabilirsiniz. Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/channel/UCFViSZsLcUSKdrBYIah9FrA
Şadi Ö.

Şadi Ö.

Profesyonel Fotoğraf Video, Film Prodüksiyon Logo Tasarım Reklam (Film) gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim.
Anıl  O.

Anıl O.

Mimar Sinan GSÜ Sinema - TV Bölümü mezunuyum. Çok sayıda kısa filmde yönetmen, görüntü yönetmeni, kurgucu olarak çalıştım. Şuanda profesyonel olarak dizi, klip, sinema filmi vb projelerde kurgu hizmeti vermekteyim.
Eda Ö.

Eda Ö.

Reklam, teaser, organizasyon, sosyal medya içerik videolarının kurgu, montaj gibi post prodüksiyon aşamasında donanımlı ve aktif bir şekilde çalışmaktayım. Aldığım 4 yılllık sinema televizyon eğitimiyle birlikte bu işe olan ilgim ve sevgim, çalışma prensibimi ve ürettiğim işleri doğrudan etkilemektedir.
Edip T.

Edip T.

12 yıldır DHA da Edius 8 programıyla kurgu yapıyorum. Buna ek olarak kameramanlık, foto muhabirliği ve haber editörlüğü yapıyorum. İşimi en güzel şekilde yapmanın gayreti içindeyim. İş yaptırırken içiniz rahat olabilir. Çünkü beğenmediğiniz bir işe ücret talep etmiyorum. Yeter ki siz nasıl bir iş yapılacağını detaylarıyla anlatın.
Erencan A.

Erencan A.

Selamlar, Beşiktaş'taki ofisimde, Türkiye'nin en çok bilinen Youtube kanalları için içerik üretmekte, kurgularını ve montajlarını gerçekleştirmekteyim. İşletmelerinize yahut kendinize için freelance video editörlüğü, kurgu, tanıtım yahut çekimler yapabilirim.
Haluk T.

Haluk T.

Demirören Medya Center (Kanal D) de Yönetmen olarak çalışmaktayım. 5 Yıldır Post Prodüksiyon alanında hizmet veriyorum. Video,kurgu,tanıtım,fotoğraf çekim işlerinin tamamına profesyonel olarak hakimim. Marmara Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon mezunuyum. Video Kurgu üzerine 2011 ve 2013 Antalya Altın Portakal Film Festivalinde hizmet verdim. Kısa Film, Tanıtımlar, Düğün, Organizasyon vb. video ile ilgili her konuda hizmet vermekteyim. Kullandığım Programlar: Adobe Photoshop - Premiere - A
Orsa B.

Orsa B.

Merhaba, 3 yıldır video kurgu işiyle uğraşmaktayım ve elinizdeki videoları birleştirebilir, geçiş efektleri ekleyebilir, altyazı ve simgelerle zenginleştirebilirim. Yeşil perde önünde çekilen videoların arka planlarına işlem yapabilirim. (Videoların uygunluğunun kontrol edilmesi gerekmekte)
Mert Y.

Mert Y.

Bir üniversite öğrencisiyim. Video ve kurgu işine 6 yıl önce hobi olarak başladım ve bu zaman içinde kendimi geliştirdim. En büyük mutluluğum, hala bu işten aynı tadı almam. Çıkacak ürünün isteklerinize uyduğundan emin olmanız için kısa, ücretsiz "beta" versiyonlarını talep edebilirsiniz.
Serkan  U.

Serkan U.

Merhaba, Ege Üniversitesi, Radyo Sinema Televizyon bölümü mezunuyum. Gerek öğrencilik hayatım süresince gerekse öğrenimimi tamamladıktan sonra sektör içinde çeşitli işler yaptım. Fotoğraf, video ve 2D animasyon çalışmalarım bulunmaktadır. Ayrıca şu ana kadar üçü animasyon, biri kurmaca olmak üzere dört kısa filmim Türkiye ve Dünya da 50 yi aşkın festivalde gösterildi, yarıştı. Bu filmlerle Türkiye deki festivallerde içlerinde "En iyi video kurgu" ve "En iyi animasyon" da bulunan toplamda
Mustafa K.

Mustafa K.

Lise ve Üniversite eğitimimi Radyo ve Televizyon bölümü okuyarak tamamladım. Şuanda da 2. Üniversitemi Nişantaşı Üniversitesinde iletişim tasarımı bölümünde okumaktayım. Sektördeki sinema hariç her alanda görev aldım ve staj yaptım. ( prodüksyon şirketi , montaj , reji , kamera ses ışık asistanlığı , tv kanalı , radyo , dizi ,reklam filmi ) Şuanda interaktif bir kanalda aktif olarak kurgu montaj ve after cı olarak çalışmaktayım. Edius ve after effects gibi video hazırlama programlarına üst sevi
Ahmet D.

Ahmet D.

Beykent Üniversitesi Radyo ve Televizyon mezunuyum. Aspor Televizyon kanalında 3 buçuk sene kurgu - montaj ve editörlük görevi yaptım. Cinegy, edius gibi kurgu programlarıyla işimi en iyi şekilde teslim ederim. Yakında After effectle daha da kapsamlı işlerde buluşacağız.
Süleyman P.

Süleyman P.

Video çekimi, montaj ve kurgu işleri için gönül rahatlığıyla iletişim kurabilirsiniz. Güzel Sanatlar Fakültesi Film Tasarım Bölümü'nde aldığım 4 yıllık eğitimin sonucu olarak; Güncel tarzlara uygun, modern ve sanatsal altyapılı işler ortaya koymaktayım.
Ozan Ü.

Ozan Ü.

Popüler televizyon programlarında tanıtım video editörü ve yayın editörü olarak çalıştım. Başta ABD olmak üzere Yunanistan,Macaristan,Meksika ve Romanyada yayınlanan televizyon programlarında aynı ünvan ile çalıştım. Türkiyede Acun Medya bünyesinde O Ses Türkiye , Eser Yenenler Show , Survivorda çalıştım. Bunlara ek olarak ABD'de 10 ay çalışıp yurtdışı deneyimi edindim. İleri seviye ingilizce bilmekteyim. Freelance video editörü olarak çalışmaktayım.
Eren Ö.

Eren Ö.

Radyo, Tv, Sinema son sınıf öğrencisiyim. Kurgu işleriniz için sizlere özenli ve hızlı bir hizmet sunuyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat Akçor
Video Düzenleme Montaj Kurgu   17/07/2019

Hızlı çözüm ve iyi niyeti ile çalışmaktan keyif aldığım bir kişi oldu. Tekrar çalışmak istediğim ender kişilerden.

         
Cüneyt Aydın
Video Düzenleme Montaj Kurgu   13/06/2019

Hikmet abi 5 yıldız değil 10 yıldızı hak ediyorsun. Çok profesyonel biri. Hızlı , yaratıcı . Yaptığı işe hayran kaldım .

         
Esra Satar
Video Düzenleme Montaj Kurgu   23/05/2019

Hikmet Bey, isi istedigim formatta teslim etmek icin ozveri ile calisti. Hatta is bittikten sonraki ricalarimi bile kırmadı. Verdigi hizmetten ve iletisim tarzindan cok memnun kaldim.

         
Enver Mirza
Video Düzenleme Montaj Kurgu   22/05/2019

Hikmet beyle video montajı için anlaştık. Akşam, haftasonu demeden her dakika sorularımızı ve isteklerimizi cevaplamak için hazırdı. Özenli ve hızlı çalışması için kendisine teşekkür ederiz.

         
Muharrem Arslan
Video Düzenleme Montaj Kurgu   11/04/2019

Elinden geleni degil elinden gelmeyeni dahi yapabilmek icin caba sarfeden isinin uzmani ve senin ne istedigini bilen ve seni dinlyen hizli 4x4 luk bir calisma cikartan tam guvenilir bir insan..

         
HAKAN BİNGÖL
Video Düzenleme Montaj Kurgu   27/03/2019

Sadece kısaca ne istediğimi anlattım ve istediğimden daha fazlasını yaparak üstatlığını ortaya koydu.Çok memnun kaldım.Sonraki projelerim için artık beraberiz.Teşekkürler :)

         
Eda Pehlivan
Video Düzenleme Montaj Kurgu   21/01/2019

Aklımdakinden çok daha iyi bir iş çıktı. Arda Bey e tüm süreç boyunca devam ettirdiği özveri ve kibarlık için teşekkür ediyoruz.

         
İsmail Uygun
Video Düzenleme Montaj Kurgu   22/12/2018

İşini çok iyi bilen birisi. İstediğim süreden çok çok önce teslim etti ve kesinlikle tam istediğim gibi oldu. İlgisini ve alakasını eksik etmedi. Teşekkür ederim.

Video Düzenleme Montaj Kurgu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz