En İyi 25 Web ve Grafik Tasarım - Armut

En İyi 25 Web ve Grafik Tasarım

4 Web ve Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.850 Web ve Grafik Tasarım teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Özgür Teker

Özgür Teker

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL SANATLAR, YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GRAFİK TASARIM MEZUNUYUM. YAPTIĞIM İŞLERİ TİTİZLİKLE YAPARIM. KARŞILIKLI MEMNUNİYET EN ÖNEMLİSİ.
Emre Sarıkaynak

Emre Sarıkaynak

Özgün fikirler, modern çizgiler, güncel teknoloji hizmetleri vermek amacıyla kurulduk. Başlıca bir anadal haline gelen web sektöründe tüm gelişmelerin birebir en yakın takipçisi olduk. Genelde hep bir adım önde çözümler ürettik, hızlı uyguladık, hızlı bir şekilde adapte olduk ve en önemlisi tüm bu değişiklikleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre organize etmeyi başardık.
Hakan Girgin

Hakan Girgin

Girişimci , gelişmeye açık ve hayal gücünü iyi kullanan bilgisayar programcılığı mezunu genç, dinamik bir kişi.
Enes Komar

Enes Komar

Web Tasarım, Grafik Tasarım , Tabela , Araç Kaplama, Matbaa ve promosyon hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize en güzel hizmeti vererek uygun ve başarılı iş teslimi sunmaktayız Bizimle iletişim kurarak sizlere alternatifli tasarımları sunduktan ve fiyat teklifi onaylandıktan sonra söz verdiği sürede üretimi gerçekleştirip, işinizi teslim etmektedir.
Kenan Övünç Konaklıoğlu

Kenan Övünç Konaklıoğlu

Halihazırda bir firmada e-ticaret yöneticisi ve tasarım sorumlusu olarak çalışmaktayım. Kalan vakitlerimde ek olarak dışarıya web ve grafik tasarım hizmeti vermekteyim.
Soner Uğan

Soner Uğan

Çeşitli ajanslarda 12 senedir grafikerlik yapmaktayım. Her türlü grafik tasarım işleriniz anlaşılan zamanda ve sorunsuz olarak baskıya hazır şekilde veya sanal ortam için hazır şekilde teslim edilir. Baskı öncesi ve baskı aşamasında her türlü yardımcı olabilirim.
Okan Özay Gür

Okan Özay Gür

Kurumsal kimliğinizin temelini oluşturan web tasarım çalışmaları ve web sitenize uygun logo,afiş,broşür,kartvizit tasarımları set olarak veya ayrı ayrı tasarlanabilir.Bunun yanında web programlama konusunda aklınıza gelebilecek her türden çalışmalar yapılabilir daha öncede defalarca yapılmıştır.Türkiye nin büyük firmalarının web çalışmalarını gerçekleştirdim.Gerek e ticaret sistemleri gerek sipariş otomasyonları gerek animasyonlu web tasarımlar gerek haber siteleri gerek galeri siteleri her kon
Novak Grup

Novak Grup

Novak Grup Olarak Grafik , Web , Logo , Banner , Reklam Tasarımları Ve Mobıl Yazılım Yapıyoruz Ve Referanslarımız İzmit Belediyesi , Pandaunderwear , Novakapps , Filmix , Söz Dizisi
Tansu Tok

Tansu Tok

Muğla, Bodrum da ikamet etmekteyim. Yıldız teknik üniversitesi mezunuyum. Lise de web programlama okudum. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak isterim. Logo, Broşür, Afiş, Totem, Duvar Kaplama, Webtasarım, Kartvizit, Kurumsal Kimlik, Araç Kapı Magnetleri, T-shirt Baskı vs.vs.
Erkan Yaser Doğan

Erkan Yaser Doğan

Firmaların vazgeçilmez tanıtım araçları olan, tek sayfalık tanıtım broşürlerinden, yüzlerce sayfalık tanıtım yada ürün kataloglarına kadar her türlü tanıtım materyalini fotoğraf çekimlerinden, tasarımına ve matbaa baskısına kadar bütün hizmetleri en uygun maliyetlerle yerine getiriyoruz. Misyon Şirketimizin amacı kaliteden ödün vermeden günün teknolojik imkanlarını kullanarak, sürekli araştıran ve geliştiren bir teknik kadro ile sorunsuz üretim yapmak ve bu şekilde mal ve hizmet üreterek
Fırat Erol

Fırat Erol

Atılım Üniversitesi Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim. 6 yıldır bu işler ile ilgileniyorum. İstediğiniz web tasarımlara çok uygun fiyatlar verebilirim. İletişim için telefon numaramdan yada www.firaterol.com adresinden geçebilirsiniz. (*Not : Telefon tercihimdir.)
Ezgi Çetin

Ezgi Çetin

Merhaba, Yaklaşık beş yıldır, grafik tasarım ve web tasarım alanlarında çalışıyorum. Detaycı ve titizseniz portfolyolma göz atmanızı öneririm. Genellikle modern, güncel ve minimalist bir tarzım var. Ancak sizlerin isteklerine göre daha oryantal, klasik ve ya pop-art tasarımları da özenle yapabilirim.
Özkan Göçer

Özkan Göçer

Uzun süredir bilişim sektöründe faaliyet göstermekteyim. Profesyonel olarak Web Tasarımı, Web Arayüz çizimleri ve Sosyal medya tasarım ve reklam yönetimlerini yapmaktayım. Kurum, Şirket veya Şahıslara özgü, özel ve özgün tasarımlar yapmaktayım.
Ferudun Akyol

Ferudun Akyol

Grafik Tasarım, Web Tasarım, Sosyal Medya, Arama Motoru Optimizasyonu, E-Ticaret Sitesi Yönetimi, Reklam Grafiği ve Dijital Reklamcılık, Kurumsal Kimlik Oluşturma ve Kurumsal İmaj konularında danışmanlık yapıyorum. Basılı tüm tasarım işlerinizde de yardımcı olabilirim.Ayrıca yarı profesyonel olarak Dijital Fotoğrafçılık yapmaktayım. İş Deneyimi (13 yıl)
Elif Ünal

Elif Ünal

Merhabalar, adım Elif. Freelance grafik- web tasarımcı ve illustratör olarak çalışmaktayım. İllustrasyon meraklılarının hayallerinde yer alan çizimlerini ve portrelerini, sulu boya ve dijital olarak çizebilirim. Düğün ve davet organizasyonlarınızda davetiye, afiş ve billboard tasarımlarınızı sizlere özel yapabilirim. Web tasarım bünyesinde, UI designer ve Front-End Developer olarak faal göstermekte olup istediğiniz tasarımları flex, dinamik ve mobil cihazlara uygun responsive olarak tasarlayabi
Erdinç K.

Erdinç K.

Web tasarım dünyasına yeni bakış açıları getiren, bilgi ve yaratıcılıkla donanmış, yaptığı işe tutkuyla bağlı ve sürekli yenilenmekten yana olan freelance bir ekibiz.
Murat Altun

Murat Altun

18 yıllık iş tecrübesi ile, Türkiye nin en değerli markalarından biri olan iDDAA nın pazarlama departmanında Grafik Tasarım Yöneticisi olarak çalışmaktayım. Markamızın tüm web, mobil, digital ve basılı tasarım ihtiyaçları benim tarafımdan karşılanmaktadır. Her türlü web, mob,l, dijital-video, basılı veya 3 boyutlu tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamak beni mutlu edecektir. Platform izin vermediği için video ve interaktif uygulama örneklerini ne yazık ki paylaşamıyorum. Paylaştığım örnekler sadece
Sercan Piskin

Sercan Piskin

Adım Sercan. Kocaeli Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum. Okulda öğrendiklerimi birçok projede kullanarak nesne tabanlı programlar oluşturabilirim. Öğrenimim boyunca öğrendiğim diller; C++, C#, Java, Javascript, Php, Asp, Html temel yapısı. Öğrenmiş olduğum dilleri veri tabanı ile birleştirmek üzere; Oracle, Sql, Mysql, Xml, Web Services yapılarını kullandım. Site tasarımı, amaca uygun program ve veritabanı oluşturma işlerinde başarılıyım. Aynı zamanda her zaman gelişen tek
Burak Gülnar

Burak Gülnar

9+ yıldır kurumsal firmaların web sitesi, kurumsal kimlik, logo, katalog, dergi tasarımı gibi pek çok konuda hem tasarım hem baskı tarafında yardımcı olmaktayım. Portfolyom için: https://www.behance.net/burakgulnar
Önder  Yıldırım

Önder Yıldırım

Selam ben Öder, her türlü projenizde kullanabileceğiniz grafik tasarım hizmetime hoş geldiniz. 6 yıldır grafik tasarım sektöründeyim, ve kendimi bildim bileli tasarım yaparım. Aradığınız şey kalite ve profesyonellik ise doğru yerdesiniz.
Thedizayn

Thedizayn

Yenilikçi, yüksek kaliteli ve profesyonel hizmetler vererek temsilcilerimizin kalitesini en yukarıya çıkarmak için çalışıyoruz. Temsil ettiğimiz firmalara, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek, iş ortaklarının güveni ve sadakatine yön vermek, vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak ve web tasarım işinde bir numara olmak için kurulduk.
Aytaç Özdalgıç

Aytaç Özdalgıç

Çalışma hayatım açtığınız pozisyonun gerektirdiği altyapıyı ve tecrübeyi edinmemi sağladı. Çalışma sürecim içerisinde araştırma, öğrenme ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. Öz geçmişimde de görebileceğiniz gibi farklı sektörlerde farklı firmalarda çalıştım. Neden ben? Bir Grafik Tasarımcısı, Bir Web Tasarımcısı, Bir Fotoğrafçı, Bir Video Kurgucu, Bir Fikir Üstadı. Bu nedenle size yeteneklerim ve çalışma disiplinim ile katkı sağlayabileceğim noktasında şüph
Taner Kumral

Taner Kumral

Birçok kişinin ilgisini çeken ve işyerinizi tüm sosyal medya ve arama motorlarında üst plana çıkmasını sağlayan web tasarım -seo - web hosting hizmetlerini sağlayarak siz değerli müşterilerin öncelikle düşüncelerini ön plana alarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Gökçe Ersin

Gökçe Ersin

Yenilikçi, günümüz teknolojilerine uygun ve işin tesliminden sonra sizin de aktif olarak kullanabileceğiniz sistemlere mi sahip olmak istiyorsunuz? Her zaman iletişimde olabileceğimiz, aktif, hızlı çözümler için doğru yerdesiniz. Kurumsal bannerlar, bitmemiş projelernizin 3 boyutlu final çalışmaları, talebinize uygun olarak tasarlanabilir. Siz hayal edin birlikte gerçeğe dönüştürelim.
Taner Hebek

Taner Hebek

1995 Kastamonu Merkez doğumlu genç sanatçı sanat hayatına lise döneminde Aytaç Eruz Anadolu Lisesinde başlamıştır. Sanatçının ilk sanat deneyimi okulunun logo yarışmasına katılarak birinci gelmesi sonucu ışığı kendisinde görerek Grafik bölümüne yönelmiştir. Üniversite yaşamını düşünerek Sait CİVCİOĞLU sanat galerisinde 3 yıl sanat eğitimi alarak yetenek sınavlarına hazırlanmıştır. Üniversite yetenek sınavları için çeşitli yerlerde sınavlarına girmiş, ama hedeflerinde Istanbul veya Istanbula yak
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emre Ömerbaş
Web ve Grafik Tasarım   21/03/2017

İşini disiplin ve düzgün yapıyor. İşini önemseyen bir arkadaştı. Çok memnun kaldık sağ olsun

         
Web ve Grafik Tasarım   19/03/2017

Faysal beyle yaptığımız işten son derece memnun oldum. Gerek özgün tasarım, gerek ikili ilişkiler konusunda tahminlerimin ötesinde iyi oldu herşey. Herkese tavsiye ederim, benim zaten ilk tercihim olacak kendisi. Defalarca teşekkür ettim ama bir kez de buradan teşekkür ederim

         
Ayça Dinçer
Web ve Grafik Tasarım   09/02/2017

gerçekten tam anlamıyla memnun kaldığım biz hizmet aldım. kendisine çok teşekkür ederim.

         
Web ve Grafik Tasarım   01/02/2017

Çok ilgili ve işini profesyonelce yapıyor. Bundan sonra düzenli olarak hiç düşünmeden çalışabilirim.

Benzer Meslekler
Web ve Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz