En İyi 25 Web Yazılım ve Tasarım - Armut

En İyi 25 Web Yazılım ve Tasarım

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.358 Web Yazılım ve Tasarım teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Erdi Uzunoğlu

Erdi Uzunoğlu

Merhaba Ben Erdi UZUNOĞLU; Yaklaşık 13 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı olarak büyük şirketlerde bilgi işlem sorumlusu olarak çalıştım. Genel olarak da freelance web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım. Şu anda İstanbul’da Zm Union Telekom A.Ş Çalışmaktayım. Ayrıca Freelance (serbest) olarak bireysel ve kurumsal firmalar ile çalışıyorum. 13 yıl
Limoonsoft

Limoonsoft

12 Yıllık sektör tecrübesi ile hizmet vermekteyiz. Web tasarım, Web yazılım, E-ticaret sistemleri, B2B, B2C entegre sistemler, mobil uygulamalar ve firmanıza özel yazılım çözümleri ile işiniz ileri taşımakta son derece profesyonel hizmet sunmaktayız. Trend Tasarımları Son Teknoloji ile birleşip en uygun fiyata Yüksek kalitede iş ortaya çıkartıp, müşteri memnuniyeti her zaman ilk sıraya koymaktayız. Size Özel benzersiz mobil uyumlu tasarım Yönetim paneli ile kimseye bağlı kalmadan kol
Sadık Özaydın

Sadık Özaydın

10 yıldır uğraştığım web tasarım & yazılım sektöründe sürekli yeniliği aradım, uyguladım, bugüne kadar yaptığım işlerde farklılık yarattım ve yaratmaya da devam edeceğim.
Hasan Delibaş

Hasan Delibaş

Web sitesi olmayan firma kalmasın. Küçük ölçekli firmalara 300 liradan başlayan fiyatla web-sitesi yapılır. Basit ölçekte Seo desteği vermekteyiz. Alınan 300 liradan sonra mecburi olarak yıllık 30$-40$ arası müşteriler web hosting, ve web domaine ücret ödemek zorundadır. Bu konu ile ilgili olarak müşteriler sorumludur.
Aydoğan Şekeroğlu

Aydoğan Şekeroğlu

BİZİ TANIYIN ASYA DEVELOPERS olarak 29 Ekim 2016 Tarihinde sitemizi açıp hizmet vermeye devam etmeyi amaçladık. Freelancer olarak çıktığımız bu yolda ASYA ismini bulup sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.ASYA nın her anısının bizim için önemli olması işimizin ne kadar ciddi ve özgün olması gereksinimini kendi hayatımıza entegre etmemizi sağladı.ASYA ismi Aydoğan Şekeroğlu [AS] - Adem Yüce [YA] tarafından müşteri görüşmesinden dönerken ismimiz ne olsun diye düşündüğümüzde aklıma yağmuru
Rooi Digital Solutions

Rooi Digital Solutions

Rooi Digital Web ve Mobil projeleriniz için yazılım çözümleri, danışmanlık ve destek hizmetleri sunan; uzman ve mühendis kadrosu ile zamanında, disiplinli ve kaliteli işler çıkarmayı amaç edinmiş bir yazılım evidir.
Berk Bekboga

Berk Bekboga

Yaşımdan dolayı yargılamayacak, gerçekten yaptırmak istediği iş için görüşmek isteyen insanlarla çalışmak isterim. Sizin memnuniyetiniz, zaten benim reklamım.
Ankara Tasarım Ofisi

Ankara Tasarım Ofisi

Ankara Tasarım Ofisi olarak; 2009 yılından beri prodüksiyon, tasarım ve web alanında projeler gerçekleştiren uzmanlaşmış kadrosu ile web tasarım, web yazılım, mobil uygulama geliştirme, kurumsal kimlik tasarımı ve birçok alanda hizmet sunmaktayız. Ağırlıklı müşteri porföyümüz Ankara olup tüm şehir ve ülkelere hizmet vermekteyiz. Yüzlerce memnun edilmiş kurumsal müşteriye sahip olmanın mutluluğu ile sektördeki 7. yılımıza girmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Mustafa Alkan

Mustafa Alkan

Asp.net web yazılım geliştirmede 4. senelik bir tecrübeye sahibim. 2011 Pamukkale Üniversitei Bilg. Mühendisliği mezunuyum. Şu anda bir holdinge bağlı yazılım firmasında yazılım uzmanı olarak çalışmaya devam ediyorum. Daha önce bir çok enterprise uygulama geliştirilmesinde hem takım olarak hem bireysel olarak görev aldım. Backend tarafım daha güçlü olmasıyla birlikte frontend geliştirme de geliştirme yapabiliyorum. Backend tarafında C#, Asp.net, Mssql, Mongo NOSQL, Entity Framework ve ORM tools
P & B Teknolojik Danışmanlık Merkezi

P & B Teknolojik Danışmanlık Merkezi

Kurumsal Marka Yolculuğu Boyut Değiştiriyor. Teknolojik Danışmanlık Merkezi Tek Yerden, Tüm İhtiyaçlarınıza Yanıt Vermek için Her Zaman Yanınızda. | KURUMSAL İMAJ | WEB | TASARIM | DİZAYN | YAZILIM | LOGO | MARKA | TESCİL | SEO | GOOGLE REKLAM | SOSYAL MEDYA | E-TİCARET | HOSTİNG & DOMAİN | TOPLU E-POSTA & SMS | GOOGLE ADWORDS | GOOGLE ADSENSE | AFİŞ | BROŞÜR | BANNER | GRAFİK | KARTVİZİT | BULUT SERVER HİZMETLERİ | MOBİL UYGULAMALAR | IOS | ANDROİD | WİNDOWS MARKET | %100 Müşteri Memnuniye
Atasoyhk Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı

Atasoyhk Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı

Firmanızın internet yüzünü şekillendirecek olan çözüm önerilerini 97 yılından buyana olan bilgi birikimi ve tecrübemizle sizlere sunmaktayız.
Ünal Kaçar

Ünal Kaçar

Merhaba yaklaşık olarak 15 yıldır sektörde web tabanlı yazılım ve tasarım konusunda çalışıyorum. Php tabanlı sistemler konusunda uzmanım.
Efe Bilgisayar İnternet Ve Bilişim

Efe Bilgisayar İnternet Ve Bilişim

Ilk izlenim çok önemli sizce de öyle değil mi ?, tasarımlarımızı siz de beğeneceksiniz. çünkü tasarım bizim için bir sanat . kalbimizden geliyor. Web Tasarım ve Yazılım Adına Aklınıza Gelen Herşeyi Yapabilir Hayata Geçirebiliriz. Aynı Zamanda Web Animasyonları ve Seo Reklam Hizmetimizde Vardır.
Furkan Akkılıç

Furkan Akkılıç

Sözleşme yapıp %30 peşin alacağız. Linklerinizi, renklerinizi söyleyiniz. Kartvizitinizi, varsa logonuzu, resimlerinizi, yazılarınızı veriniz. Size demo hazırlayalım. Demo adresinden size gösterelim. İsteğiniz doğrultusundan onay verene kadar tasarımda değişiklikler yapalım. Daha sonrada alt sayfaları yapalım. Site içeriğini (ürün ve hizmetleri) biz gireceksek her bir sayfada görünecek ürünleri ayrı klasöre koyun. Site bittikten sonra ödemeyi yapın, yayına alalım.
Kubilayhan Düdükçü

Kubilayhan Düdükçü

Özel bir firmada frontend developer ım. html, css, javascript, typescript, angularjs, jquery, sass, gulp, bootstrap bilgilerine sahibim ve aktif olarak kullanıyorum. Bazı referanslarım ise ;
Berke Ömeroğlu

Berke Ömeroğlu

Merhaba, özel bir şirkette Back End Developer olarak çalışmaktayım. Web siteleri yapmaktayız. Şu ana kadar 45 web sitesi projesinde yer aldım. Çalışma prensibim; titizlikle, en iyi şekilde, kullanıcı odaklı düşünerek web sitelerini inşa etmeye çalışmaktır.
Berkay Oflaz Oflaz

Berkay Oflaz Oflaz

Daha önce Al Jazeera gibi kurumsal şirketlerde çalıştım.Yaptığım işler ve cv im mevcuttur.Özel web yazılım ihtiyaçlarınızı ve websitelerinizi yapabilir, güncelleyebilirim.
Burakcan Şirin

Burakcan Şirin

Merhaba, Öğrenciyim ve bu aracı site sayesinde web sitesi arayan kişilerin isteklerine göre web sitesi yapmaktayım. Güvenilir ve site açıldığında oluşabilecek teknik sorunlar ile ilgilenirim. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız ulaşabilirsiniz.
Eksper Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.

Eksper Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.

Eksper Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. Sakarya Üniversitesi Teknokent Binasında yazılım hizmeti veren ve Ar-Ge yapan bir kuruluştur. Firmamız Microsoft BizSpark iş ortaklığına sahiptir. Yazılım konusunda bir çok alanda hizmet ve Ar-Ge yapabilme olanağı sunmakta, hizmetlerimiz dahilinde her türlü destek alabilme imkanı sunmaktadır.
Timusoft Yazılım

Timusoft Yazılım

Yoksa siz de mi ucuza site yapıp ortadan kaybolan çocuğu arıyorsunuz? Onu bulamadınız ama ömür boyu teknik destek alabileceğiniz bir yer buldunuz.
Haşem Web Tasarım & Yazılım

Haşem Web Tasarım & Yazılım

Haşem Bilgi Teknolojileri 12 yılı aşkın bir sürede başta Denizli olmak üzere, tüm Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Web tasarım ve Yazılım konusunda uzman arkadaşları aramıza alarak sağlam bir takım oluşturduk. Uzmanlığımızı web tasarım, web yazılım, web hosting, seo, e-ticaret gibi alanlarda geliştirdik. Aldığımız projeleri hızlı ve pratik çözümleyerek bizi seven müşterilerimizi bulduk. Yaptığımız tüm işleri düşünerek yaptık. Şimdi yeni imajımız, yeni konseptimiz ve ilk günkü
K. Eren Yıldırım

K. Eren Yıldırım

ETicaretSoft, internet ve yazılım sektöründe 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Geçmişinde müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen ETicaretSoft, profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki birçok seçkin firmaya yazılım altyapısı konusunda destek vermiş ve projeler üreterek katma değer sağlamıştır.
Murat Akar

Murat Akar

25 yıllık teorik ve pratik eğitim tecrübesini çeşitli ödüllerle taçlandırmış bir web tasarımcı & yazılımcı ile çalışmak istermisiniz
İsmail Kader

İsmail Kader

Web Tasarım, Kurumsal Web Site Yapımı, E-Ticaret Sistemleri, Logo, Grafik, Kurumsal Kimlik Tasarımları, Broşür, Kartvizit, Antetli kağıt, Cepli Dosya Vs. Matbaa Hizmetleri
Hamit Türkü Kaya

Hamit Türkü Kaya

Bilgisayar mühendisiyim. Senelerden bu yana web tabanlı uygulamalar geliştirmekteyim. Sırası ile ASP.NET & PHP ile başladığım serüvenime son 2 senedir Ruby on Rails ile devam etmekteyim. Yeni teknolojileri takip etmeyi ve kullanmayı severim. Önceliğim her zaman projenin kullanıcın istediği şekilde tamamlanmasıdır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Kemal Keskin
Web Yazılım ve Tasarım   25/07/2017

İnanılmaz iyi bir iş çıkardı Erdi Bey zamanında da teslim etti almış olduğumuz hizmetten çok memmnun kaldık.armut.com a da böyle bir hizmet sunup bizim işimizi kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederim.

         
Yasin Çelik
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

         
Erol Ersöz
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Her konuda bizi bilgilendiren internetteki bütün işlerimizi emanet ettiğimiz başarılı bir ekip ofisteki tüm arkadaşların güler yüzlü ve ilgili hali ise bizi ayrıca mutlu etti seo da verdikleri sözü tutan, güvenilir bir firma net hareketin tüm ekibine ve özellikle Erkan Beyin ilgisine ayrıca teşekkür ederiz.

         
Web Yazılım ve Tasarım   11/07/2017

Çok teşekkür ederim gerçekten memnun kaldım hem web sayfamın yapım sürecinde. Hemde. İş bittikten sonraki süreçlerde ve hala devam eden ilgi ve samimiyetinizden dolayı çok memnunum. Çok teşekkür ederim ve işinizde başarılarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar

         
Ersan Bartu Akdoğan
Web Yazılım ve Tasarım   16/03/2017

Profesyonel hizmet uygun fiyat. Gayet hizli ve guzel bir calisma oldu. Tavsiye ederim.

Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz