En İyi 25 Web Yazılım ve Tasarım Firması - Armut

En İyi 25 Web Yazılım ve Tasarım Firması

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.716 Web Yazılım ve Tasarım Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Nuredin Mihrali

Nuredin Mihrali

Çalışma yaşamımız boyunca kazandığımız deneyimler ile ilke edindiğimiz ve bizi farklı kılan etkenler, güven ve disiplindir. Mutlu müşterilerimize disiplin içinde ve güvenle sağladığımız hizmetlerimizle, her zaman gurur duymaktayız. Sizleri de ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Enes Özkan

Enes Özkan

Web tabanlı yaptığım ERP, CRM sistemleri olduğu gibi, Filo Araç Takip Sistemi, Belediyeler için özel çözümler geliştirdim. Her türlü websitesi, e-ticaret sistemi ve web üzerinden iş takip sistemi yapabilirim
Ecole Teknoloji

Ecole Teknoloji

Ecole Bilgisayar olarak 20 yıldır Web Tasarım, Bilgisayar sistemlerine teknik desteği ve çeşitli USB promosyon ürünlerinin satışını yapmakta olup Akınsoft İstanbul Fatih bayisidir. Konusunda amatör ruhla profesyonelce çalışan firmamız, önce kalite ve iyi iş sonra para demektedir. Bizimle çalışmak kaliteli, titiz ve sonuç odaklı olmak demektir. Ecole Bilgisayar
Muhammed İhsan Dursun

Muhammed İhsan Dursun

Firmalara özel web sitesi. Ürünlerinizi tanıtabileceğiniz mobil uyumlu admin panelli web sitenizi yapabilirim. Fiyat için lütfen yaptırmak istediğiniz web sitesinin bilgileri ile bana ulaşın.
Yusuf Ertaş

Yusuf Ertaş

2009 yılında kurulmuş web tasarım alanı başta olmak üzere dijital iletişim çözümlerinde uzman bir bilişim şirketidir. Kurulduğu tarihten bu yana interneti kullanarak müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak çözümler üretmek için çabalamıştır. Kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, haber portalları, ekonomik yönetilebilir web siteleri ve özel yazılımlar geliştirmiştir. Kurumsal bir web sitesi ile asıl hedefimiz hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu
Mehmet Kılıç

Mehmet Kılıç

Web Tasarim E 2014 yılında Midyat’ta de kurulan firmamız tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedef almıştır. “Her ölçekteki müşterimize, kendisine uygun şartlarda hizmet sunuyor, iş hacmi ne olursa olsun kalitemizden ödün vermiyoruz.” İlkelerimiz: Ödünsüz kalite, Standart hizmet, Başarılı zaman yönetimi, Pratik çözüm, hızlı sonuç, Hesaplı fiyat politikası, Deneyim ve teknolojinin önderliği, Misyonumuz Faaliyete başladığımız günden bugüne kadar olduğu gib
Areksa Yazılım

Areksa Yazılım

Diyarbakır da Yazılım kadromuzla hizmet vermekteyiz. İşinizi internete taşıyalım sizlere müşteri odaklı web siteler yapalım. Geri dönüş alabileceğiniz özgün içeriklerle firmanızı tanıtımını yapacak müşteri odaklı web siteler yapalım.
Ekrem Dinkçioğlu

Ekrem Dinkçioğlu

Kurumsal yada kişisel ihtiyacınız doğrultusunda tüm web site işleriniz yapılır. Asp.Net MVC, MsSql, Javascript, Jquery, Responsive Tasarım, Admin Paneli, Html, C#. Tüm yazılım ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmaktan mutluluk duyarım.
Şerafettin Bilge

Şerafettin Bilge

Merhaba, 7 yıllık .net web uygulaması tecrübem vardır. Şu anda özel bir firmada çalışıyorum. İş dışında boş zamanlarımda iş tekliflerinizi değerlendirebilirim. Bana bütün bir proje işi de teklif edebilirsiniz, modül olarak da. Görsel tasarım konusunda da bana güvenebilirsiniz, yeter ki siz ne istediğinizi bilin :)
Ahmet Cevahir Çınar

Ahmet Cevahir Çınar

Bilgisayar Mühendisliğinde doktora yapıyorum, birkaç tane Android uygulama geliştirdim, web ortamında yazılım geliştirmeye çalışıyorum.
P & B Teknolojik Danışmanlık Merkezi

P & B Teknolojik Danışmanlık Merkezi

Kurumsal Marka Yolculuğu Boyut Değiştiriyor. Teknolojik Danışmanlık Merkezi Tek Yerden, Tüm İhtiyaçlarınıza Yanıt Vermek için Her Zaman Yanınızda. | KURUMSAL İMAJ | WEB | TASARIM | DİZAYN | YAZILIM | LOGO | MARKA | TESCİL | SEO | GOOGLE REKLAM | SOSYAL MEDYA | E-TİCARET | HOSTİNG & DOMAİN | TOPLU E-POSTA & SMS | GOOGLE ADWORDS | GOOGLE ADSENSE | AFİŞ | BROŞÜR | BANNER | GRAFİK | KARTVİZİT | BULUT SERVER HİZMETLERİ | MOBİL UYGULAMALAR | IOS | ANDROİD | WİNDOWS MARKET | %100 Müşteri Memnuniye
Turkuazx Teknoloji Danışmanlık

Turkuazx Teknoloji Danışmanlık

12 Yıllık Bilgi Tecrübemizle KOBİ ve Büyük ölçekli firmalara özel tasarım ve özel web sitesi yazılım teknoloji destek vermeye devam ediyoruz. Teknoloji Bizim işimiz
Webstil Yazılım Ve Danışmanlık

Webstil Yazılım Ve Danışmanlık

Daima gelecek olan teknolojiyi takip ederek yenilikçi ve değişime inanan, bunun için AR-GE çalışmalarına devam eden, teknolojiyi ve bilişimi en güncel şekilde “teoriden, pratiğe” mantığıyla uygulamaktadır. Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz ile tahmini değil gerçekçi planlar üzerinde bulunan yazılım, SEO optimizasyonu, tasarım ve sosyal medya ekibimizle bu sektördeki eksiğinizi tamamlıyoruz. Yazılım alanında her türlü duruma göre aksiyon alan WebStil ailesi olarak müşterilerimize k
Veysel Koç

Veysel Koç

33 yaşında Diyarbakır da yaşamaktayım. 2004 yılından beri freelance olarak web tasarım-yazılım işleri yapmaktayım. Sorun web ise, çözümünü mutlaka bulurum :)
Burak Yücel

Burak Yücel

Merhaba herkese. Normalde ilgi alanım oyun yapımı olmakla birlikte, web işi ile de ilgileniyorum. Öğrenciyim. Uygun fiyata anlaşabiliriz o nedenle. Normalde benim programlama yapabileceğime inanan olmuyor nedense, ama inanın ki verilen işi çok iyi biçimde başarmaya hazırım.
Furkan Karabağ

Furkan Karabağ

5 yıldır freelance olarak web tasarım ve yazılım işi yapmaktayım HTML CSS JQUERY JAVASCRİPT PHP dillerini biliyorum her türlü psd to css , admin paneli , sıfırdan site vs. işlerini kolaylıkla yapabiliyorum
Wodino E-ticaret Yazılımları

Wodino E-ticaret Yazılımları

Fikirleri sanat eseri haline getiriyoruz. İşletmelerin gelişmelerine yardımcı olmak için ürün tasarımını, marka iletişimlerini, sosyal bağlantıları ve içeriği bir araya getiriyoruz. Amacımız daha başarılı sonuçlara ulaşmak için, dijital deneyimler üretme tutkumuzu paylaşan meraklı insanlardan oluşan ekibimizle sesinizi çok daha geniş bir kitlelere duyurmak.
Hasan Delibaş

Hasan Delibaş

Web sitesi olmayan firma kalmasın. Küçük ölçekli firmalara 300 liradan başlayan fiyatla web-sitesi yapılır. Basit ölçekte Seo desteği vermekteyiz. Alınan 300 liradan sonra mecburi olarak yıllık 30$-40$ arası müşteriler web hosting, ve web domaine ücret ödemek zorundadır. Bu konu ile ilgili olarak müşteriler sorumludur.
Narbilişim Dijital Web Ajansı

Narbilişim Dijital Web Ajansı

Her sektörde bir çok başarılı web projeleri yazılımı ve tasarımı yapmış olan ajansımız kurumsallaşmaya çalışan firmaların ve girişimcilerin projelerini geliştirme ve desteğini verme faaliyetlerini yürütmektedir.
Primart Web Tasarım & Yazılım

Primart Web Tasarım & Yazılım

Web Tasarımı & Yazılımı , firmaya özel yazılım istenilen kriterler göz önünde bulundurularak en kısa sürede gerçekleştirilir.
Samet Kayıkcı

Samet Kayıkcı

Profesyonel logo tasarımı ve yazılım konusunda her türlü işlerinizi hızlıca teslim edebilirim. Büyük bir firmada yazılım eğitmeni olarak görev yapmaktayım.
Hakan Demiray

Hakan Demiray

PHP-MySQL konularında uzun yıllardır kodlama yapıyor, Wordpress v.b. açık kaynak yazılımlar için eklenti-tema geliştiriyorum.
Ali Güler

Ali Güler

İstenilen ölçüde uygun fiyatlara istenilen kalitede web veya windows projelerini yaptırmak için önce bana bir sorun
Hamza Yabangülü

Hamza Yabangülü

4 Yıldır yazılım sektörü içerisindeyim.30 dan fazla proje bitirdim.Java ve PHP yazılım dillerine hakimim.
Tolga A.

Tolga A.

Bilgisayar programlama mezunuyum. Aktif olarak bir reklam ajansında Frond-end Back-end Developer olarak çalışmaktayım. Freelance olarak 6 yıldır internet sitesi yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Soner Sozer
Web Yazılım ve Tasarım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

         
Web Yazılım ve Tasarım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

         
Mustafa Kemal Keskin
Web Yazılım ve Tasarım   25/07/2017

İnanılmaz iyi bir iş çıkardı Erdi Bey zamanında da teslim etti almış olduğumuz hizmetten çok memmnun kaldık.armut.com a da böyle bir hizmet sunup bizim işimizi kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederim.

         
Yasin Çelik
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

         
Erol Ersöz
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Her konuda bizi bilgilendiren internetteki bütün işlerimizi emanet ettiğimiz başarılı bir ekip ofisteki tüm arkadaşların güler yüzlü ve ilgili hali ise bizi ayrıca mutlu etti seo da verdikleri sözü tutan, güvenilir bir firma net hareketin tüm ekibine ve özellikle Erkan Beyin ilgisine ayrıca teşekkür ederiz.

Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz