En İyi 25 Web Yazılım ve Tasarım Firması - Armut

En İyi 25 Web Yazılım ve Tasarım Firması

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.696 Web Yazılım ve Tasarım Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Nuredin Mihrali

Nuredin Mihrali

Çalışma yaşamımız boyunca kazandığımız deneyimler ile ilke edindiğimiz ve bizi farklı kılan etkenler, güven ve disiplindir. Mutlu müşterilerimize disiplin içinde ve güvenle sağladığımız hizmetlerimizle, her zaman gurur duymaktayız. Sizleri de ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Enes Özkan

Enes Özkan

Web tabanlı yaptığım ERP, CRM sistemleri olduğu gibi, Filo Araç Takip Sistemi, Belediyeler için özel çözümler geliştirdim. Her türlü websitesi, e-ticaret sistemi ve web üzerinden iş takip sistemi yapabilirim
Ecole Teknoloji

Ecole Teknoloji

Ecole Bilgisayar olarak 20 yıldır Web Tasarım, Bilgisayar sistemlerine teknik desteği ve çeşitli USB promosyon ürünlerinin satışını yapmakta olup Akınsoft İstanbul Fatih bayisidir. Konusunda amatör ruhla profesyonelce çalışan firmamız, önce kalite ve iyi iş sonra para demektedir. Bizimle çalışmak kaliteli, titiz ve sonuç odaklı olmak demektir. Ecole Bilgisayar
Yusuf Ertaş

Yusuf Ertaş

2009 yılında kurulmuş web tasarım alanı başta olmak üzere dijital iletişim çözümlerinde uzman bir bilişim şirketidir. Kurulduğu tarihten bu yana interneti kullanarak müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak çözümler üretmek için çabalamıştır. Kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, haber portalları, ekonomik yönetilebilir web siteleri ve özel yazılımlar geliştirmiştir. Kurumsal bir web sitesi ile asıl hedefimiz hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu
P & B Teknolojik Danışmanlık Merkezi

P & B Teknolojik Danışmanlık Merkezi

Kurumsal Marka Yolculuğu Boyut Değiştiriyor. Teknolojik Danışmanlık Merkezi Tek Yerden, Tüm İhtiyaçlarınıza Yanıt Vermek için Her Zaman Yanınızda. | KURUMSAL İMAJ | WEB | TASARIM | DİZAYN | YAZILIM | LOGO | MARKA | TESCİL | SEO | GOOGLE REKLAM | SOSYAL MEDYA | E-TİCARET | HOSTİNG & DOMAİN | TOPLU E-POSTA & SMS | GOOGLE ADWORDS | GOOGLE ADSENSE | AFİŞ | BROŞÜR | BANNER | GRAFİK | KARTVİZİT | BULUT SERVER HİZMETLERİ | MOBİL UYGULAMALAR | IOS | ANDROİD | WİNDOWS MARKET | %100 Müşteri Memnuniye
Şerafettin Bilge

Şerafettin Bilge

Merhaba, 7 yıllık .net web uygulaması tecrübem vardır. Şu anda özel bir firmada çalışıyorum. İş dışında boş zamanlarımda iş tekliflerinizi değerlendirebilirim. Bana bütün bir proje işi de teklif edebilirsiniz, modül olarak da. Görsel tasarım konusunda da bana güvenebilirsiniz, yeter ki siz ne istediğinizi bilin :)
Furkan Akkılıç

Furkan Akkılıç

Sözleşme yapıp %30 peşin alacağız. Linklerinizi, renklerinizi söyleyiniz. Kartvizitinizi, varsa logonuzu, resimlerinizi, yazılarınızı veriniz. Size demo hazırlayalım. Demo adresinden size gösterelim. İsteğiniz doğrultusundan onay verene kadar tasarımda değişiklikler yapalım. Daha sonrada alt sayfaları yapalım. Site içeriğini (ürün ve hizmetleri) biz gireceksek her bir sayfada görünecek ürünleri ayrı klasöre koyun. Site bittikten sonra ödemeyi yapın, yayına alalım.
Caner Pınar

Caner Pınar

İstanbul da bir devlet üniversitesinde Bilgi İşlem biriminde 4 yıldır çalışmaktayım.Bilgisayar mühendisiyim.Java ile geliştirme yapmaktayım.Masaüstü ve İnternet uygulamalarınızın servis katmanlarında çalışabilir ve ön yüz kütüphaneleri ile geliştirme yapabilirim.
Mehmet Kılıç

Mehmet Kılıç

Web Tasarim E 2014 yılında Midyat’ta de kurulan firmamız tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedef almıştır. “Her ölçekteki müşterimize, kendisine uygun şartlarda hizmet sunuyor, iş hacmi ne olursa olsun kalitemizden ödün vermiyoruz.” İlkelerimiz: Ödünsüz kalite, Standart hizmet, Başarılı zaman yönetimi, Pratik çözüm, hızlı sonuç, Hesaplı fiyat politikası, Deneyim ve teknolojinin önderliği, Misyonumuz Faaliyete başladığımız günden bugüne kadar olduğu gib
Elmar Yazılım

Elmar Yazılım

Lar Yazılım olarak uzun yıllardır yazılım sektöründe sürekli yenilenerek büyüyen yapımızla, sizlere özel çözümlerimizle ve kalitelimizle hizmetinizdeyiz. Ürettiğimiz yazılımlar tamamen Elmar Yazılım AR-GE ürünleridir. Özel kurumsal web siteleri, e ticaret yazılımları, online satış sistemleri, ticari programlar, market otomasyon sistemleri, adisyon sistemleri, üretim sitemleri, sıcak satış sistemleri, barkod sistemleri, kartlı sistemler, hastane sistemleri, yurt sistemleri, otel sistemleri, net
Areksa Yazılım

Areksa Yazılım

Diyarbakır da Yazılım kadromuzla hizmet vermekteyiz. İşinizi internete taşıyalım sizlere müşteri odaklı web siteler yapalım. Geri dönüş alabileceğiniz özgün içeriklerle firmanızı tanıtımını yapacak müşteri odaklı web siteler yapalım.
Selçuk Kasap

Selçuk Kasap

Asp , php , mwc , .net hazır paket veya özel web paket tasarımları, hosting hizmetleri , Opencart özel tema satışı
Byteknoloji Web Tasarım & Yazılım

Byteknoloji Web Tasarım & Yazılım

"Kurumsal Çözümler" sloganıyla yola çıkan firmamız 2008 yılından bu yana Malatya da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. 2008 yılında kurulan BYTEKNOLOJİ® Malatya ve yakın illerde bir çok firma ile çalışmış 21. yüz yılın teknoloji nimetlerini müşterilerine ulaştırmıştır. BYTEKNOLOJİ® adını Bilgisayar ve Yazılım Teknolojilerinden alan firmamız Kurumsallık çizgisini bozmadan Küçük, Orta ve Büyük ölçekli işletmelere hizmet götürmeyi amaç edinmiştir
Mavi Web Tasarım

Mavi Web Tasarım

BİZ KİMİZ? Çağımızın reklam dünyası artık web sayfalarında. Siz de web dünyasındaki yerinizi almaya hazırsanız, beş dakikada aktif hale gelen sitelerimizle sınırsız sayfa ve içerik girme lüksünü sizlere sunuyoruz. Maviweb İnternet Bilişim Hizmetleri gelişmiş teknolojisi, müşteri memnuniyetini temel ilke edinen uzman kadrosu ile hizmetinizde. İçerik Yönetim sistemi konusunda uzmanlaşan firmamız, site yönetim panelleriyle alanında en kolay, en anlaşılır yönetim panelini sizlere sunma iddiasındad
İzner Bilişim Hizmetleri

İzner Bilişim Hizmetleri

WEB TASARIM , BİLGİSAYAR NOTEBOOK TEKNİK SERVİS, İNTERNET HİZMETLERİ, KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI, REKLAM TASARIMLARI
Umut Korkmaz

Umut Korkmaz

Web yazılımları konusunda 2 senelik tecrübem bulunmakla beraber firmaya/kişiye özel tasarımlar, yazılımlar yapabilir, var olan yazılımlarda geliştirmeler sağlayabilirim.
Webbulutu

Webbulutu

2008 yılından bu yana web tasarım ile ilgilenmekteyim. İstanbul merterde web tasarım ofisim mevcut. Bu işi severek ve güncel teknolojiyi takip ederek sürdürmekteyim. E-ticaret, google seo, cms sistemleri gibi kurs bitirme belgelerim mevcut.
K. Eren Yıldırım

K. Eren Yıldırım

ETicaretSoft, internet ve yazılım sektöründe 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Geçmişinde müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen ETicaretSoft, profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki birçok seçkin firmaya yazılım altyapısı konusunda destek vermiş ve projeler üreterek katma değer sağlamıştır.
Fatih Ceritli

Fatih Ceritli

13 yıllık tecrübemiz ile C#,ASP.NET,PHP,MSSQL,MySQL,JQuery,HTML5,CSS3,Android ve IOS yazılım ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlara karşılıyoruz.
Süleyman Ural

Süleyman Ural

.Net platformunda C# yazılım dili ile, web tabanlı CRM, ERP ve Web siteleri geliştiriyorum. 2006 Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum ve sektor de 7 yılık tecrubem var.
Webstil Yazılım Ve Danışmanlık

Webstil Yazılım Ve Danışmanlık

Daima gelecek olan teknolojiyi takip ederek yenilikçi ve değişime inanan, bunun için AR-GE çalışmalarına devam eden, teknolojiyi ve bilişimi en güncel şekilde “teoriden, pratiğe” mantığıyla uygulamaktadır. Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz ile tahmini değil gerçekçi planlar üzerinde bulunan yazılım, SEO optimizasyonu, tasarım ve sosyal medya ekibimizle bu sektördeki eksiğinizi tamamlıyoruz. Yazılım alanında her türlü duruma göre aksiyon alan WebStil ailesi olarak müşterilerimize k
Primart Web Tasarım & Yazılım

Primart Web Tasarım & Yazılım

Web Tasarımı & Yazılımı , firmaya özel yazılım istenilen kriterler göz önünde bulundurularak en kısa sürede gerçekleştirilir.
Creavıp

Creavıp

2008 yılında kurulan Creavip, Kdz.Ereğli merkezli olup, Eskişehir, Zonguldak, İstanbul, Afyon, Kütahya, Bursa, Antalya, Balıkesir, Bingöl, Bilecik ve Ankara illerinde hizmet veren bir web tasarım ve yazılım geliştirme ajansıdır.
Emin Yılmaz

Emin Yılmaz

Merhabalar Ben Erzincanda Freelance Web Tasarım ve ayrıca Afiş tasarım,Logo Tasarım,Kartvizit vb yapıyorum. HTML,CSS,JAVASCRİPT,PHOTOSHOP,CORELDRAV, biliyorum. İşimi Her zaman temiz ve güvenilir yaparım.
Turkuazx Teknoloji Danışmanlık

Turkuazx Teknoloji Danışmanlık

12 Yıllık Bilgi Tecrübemizle KOBİ ve Büyük ölçekli firmalara özel tasarım ve özel web sitesi yazılım teknoloji destek vermeye devam ediyoruz. Teknoloji Bizim işimiz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Soner Sozer
Web Yazılım ve Tasarım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

         
Web Yazılım ve Tasarım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

         
Mustafa Kemal Keskin
Web Yazılım ve Tasarım   25/07/2017

İnanılmaz iyi bir iş çıkardı Erdi Bey zamanında da teslim etti almış olduğumuz hizmetten çok memmnun kaldık.armut.com a da böyle bir hizmet sunup bizim işimizi kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederim.

         
Yasin Çelik
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

         
Erol Ersöz
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Her konuda bizi bilgilendiren internetteki bütün işlerimizi emanet ettiğimiz başarılı bir ekip ofisteki tüm arkadaşların güler yüzlü ve ilgili hali ise bizi ayrıca mutlu etti seo da verdikleri sözü tutan, güvenilir bir firma net hareketin tüm ekibine ve özellikle Erkan Beyin ilgisine ayrıca teşekkür ederiz.

Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz