En İyi 25 WordPress Geliştirme | Armut

En İyi 25 WordPress Geliştirme

4 WordPress Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

112 WordPress Geliştirme teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ahmet Çizmeli

Ahmet Çizmeli

Wordpress ile kendi sitenizi mi yapmak istiyorsunuz? * Wordpress kurulumu * Uygun template seçimi * Metin içeriğinin girilmesi * Menülerin oluşturulması * Görsellerin-multimedia içeriğinin eklenmesi * İrtibat formunun oluşturulması * İhtiyacınızı uygun pluginlerin bulunması ve çalışır hale getirilmesi. Bilişim teknolojileri konusunda doktoram var. İnternet uygulamaları konusunda çok tecrübeliyim. Sizinle beraber iş yapmaya can atıyorum :)
Fatih Sevim

Fatih Sevim

Sıfırdan wordpress tabanlı her sektöre yönelik site kurarım. Mevcut sitelerde hız, görsellik gibi optimizasyonları yaparım. Sorun çözümlerinde yardımcı olurum.
Oktay Ergun

Oktay Ergun

Merhaba, "Web siteniz olsun değil, benim de kullanmak için sabırsızlanacağım bir web siteniz olsun istiyorum." Çoğu insanın yeterince önem vermediği Kullanıcı Deneyimi alanında edindiğim tecrübelere güncel tasarım trendlerini ekleyerek WordPress siteleri yapıyorum. Takipçileriniz, istediklerini (ya da genelde istediklerinizi) en kolay yolla yapmak isterler. Bunun için web sitenizi olabildiğince sade, temiz ve kullanışlı olacak şekilde tasarlıyorum.
Kadir Özkömürcü

Kadir Özkömürcü

Wordpress Geliştirme ve Kurulum desteği, Tema kurulumu, Wordpress WooCommerce Xml aktarma ve site taşıma hizmeti veriyorum
Uğur Özer

Uğur Özer

Wordpress altyapısını kullanarak, PSD veya HTML tasarımlardan kurumsal ve e-ticaret siteleri hazırlıyorum, 2011 yılından beri sürekli wordpress üzerine geliştirmeler yapmaktayım. Referanslarımı ugurozer[.]com adresinden inceleyebilirsiniz.
Gizem Bilişim Ltd. Şti

Gizem Bilişim Ltd. Şti

5 Yıllık Tecrübe yüzlerce kurum kuruluş web sitesi tecrübesi. PHP-MYSQL-HTML+CSS+Bootsrap-Wordpress-Opencart-Joomla-E-Ticaret-Template-Adwords+Facebook-İnstagram-Twitter
Wplooker

Wplooker

WpLooker, Türkiye’deki kurumsal firmaların WordPress ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla kurulmuştur. WordPress hazır bir yönetim paneli olması sebebiyle, küçük maliyetlerle kurulabilmektedir. Bir çok kişinin sadece tema kurulum düzeyinde bildiği bu işlemden sonra, firmalar destek konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Web sitelerini geliştirmek isteyen, web sitesini yaptırdığı kişi ve kuruma ulaşamayan, memnun olmayan ve yetersizlik sebebiyle sıkıntılar yaşayan ve çözüm bulamayanların firmalara
Yaşar Şahinoğlu

Yaşar Şahinoğlu

Sitenizi Wordpress in dinamik ve esnek yapısıyla oluşturup, Kurumsal ve ya Kişisel olarak kullanabileceğiniz sistemler oluşturabilirim. Bu sayede firma ve kişisel prestijiniz tavan yapacaktır.
Mehmet Uras

Mehmet Uras

2005 yılından itibaren Joomla ile uğraşım oldu. Son 5 yılımda ise Wordpress siteleri yapıyor, düzenliyor, işletiyor ve bu siteler ile ilgili teknik destek veriyorum. MySQL veritabanı taşıma ve internet sitelerine de SEO hizmeti vermekteyim.
Adnan Demir

Adnan Demir

Yıllardır sadece sevdiğimiz işi yaptık, web tasarımı ve seo alanında uzmanlaştık. Bu sayede onlarca aktif kullanıcıya ulaştık ve kullanıcılarımızın önerilerini dikkate alarak teknolojilerimizi sürekli geliştiriyoruz.Wordpress kurulum, ayarları, düzenleme, geliştirme, mobil uygulama yazılımı ve wordpress e entegresini sağlamak için buradayım. .
Necmettin Şahinbay

Necmettin Şahinbay

Wordpress tabanlı sitelerde 4 yılı aşkın profesyonel tecrübeye sahibim. Wordpress altyapısına sahip siteler kurabilir, var olan sitenizde değişiklik ve geliştirmeler yapabilir ayrıca size özel eklentiler geliştirebilirim. SEO ile ilgili son gelişmeleri takip ederek sitenizi SEO uyumlu olarak geliştirebilir ya da var olan sitenizi SEO uyumlu hale getirebilirim. Daha önce SEO çalışması yaptığım örnek İnternet siteler için mesaj gönderebilirsiniz. Mobil trafiğin günümüzde daha fazla olması n
Selim Bulut

Selim Bulut

Hizmetlerimiz ; • WordPress Kurulum Hizmeti • PSD den HTML e • WordPress SEO Hizmeti • Sosyal Medya Yönetimi • WordPress Destek Hizmeti
Onur Tepe

Onur Tepe

Wordpress Uzmanı - Php, HTML+5, CSS3, Bootstrap ve Jquery kullanarak sade, mobil uyumlu, kullanıcı deneyimlerini göz önüne alarak fonksiyonel ve basit kullanıma sahip seo uyumlu siteler tasarlamaktayım.
Hasan Kemal Demirci

Hasan Kemal Demirci

Hasan Kemal DEMİRCİ kimdir? diye kendime sorduğumda, kendimi bir Front-End Developer, User Interface Designer ve aynı zamanda da bir WordPress Developer olarak tanımlıyorum. Bu üç özelliği de belirli bir zaman içinde, sürekli olarak bu konular hakkında yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek kazandığımı düşünüyorum. Yaptığım işlerin her zaman modern, anlaşılır, temiz ve yaratıcı olmasına özen göstermekteyim. İlgi duyduğum diğer alanları ise; Mobil Uygulama Tasarımı Hibrit Mobil Uygul
Ilgın Kanat

Ilgın Kanat

Wordpress bir CMS (Content Management System İçerik Yönetim Sistemi) dir. Google tarafından çok hızlı indexlenir ve sayfa açılışları hızlıdır. WordPress yeni bir yazılımdır, kökleri ve gelişimi 2001 e kadar uzanır. Geliştiriciler olarak anılan bizler, WordPress in uçsuz bucaksız yollarını aştık yıllarca. Onunla ilgili herşeyi öğrendik, inancımız belliydi; kod şiirdir. Ve bugün, temalardaki güzelliği ve adminler için user-friendly arayüzleri yazarken bu felsefe aklımızdan çıkmadı. YENİ. Kop
Mehmet Öğreten

Mehmet Öğreten

Kişisel projem olan yakittuketimi.net ile 4 senelik bir wordpress tecrübem mevcuttur. Wordpress sitesi oluşturma, wordpress sitenizi düzenleme, performansını artırma vb işleri gerçekleştirebilirim.
Kemal Yıldırım

Kemal Yıldırım

Wordpress Kurulumu, tema kurulumu ve bileşenlerin ayarlanması, seo,güvenlik ayarlarının yapılması gibi hizmetleri vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Barkutsan Ambalaj
WordPress Geliştirme   17/10/2017

Murat Bey verdiğimiz işi zamanında ve kusursuz olarak tamamlayarak takdirlerimizi kazanmıştır, kendisine teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

         
Ali Ilci
WordPress Geliştirme   28/07/2017

Aradığımız developerda bizim için en önemli noktalar: 1) hizmet sağlayan ile iletişim kolaylığı ve ulaşılabilirlik 2) yapılan işe ile ilgili tecrübe ve bilgi birikimi ve 3) proje takip ve hız idi. Murat Bütün her üç konuda da beklentilerimizin çok üzerinde bir hizmet sundu. Gerektiği yerde bizi bilmediğimiz ve bütçe açısından daha uygun alternatiflere yönlendirdi. Tek kelime ile çok memnun kaldık. Wordpress development konusunda desteğe ihtiyaç duyan herkese de şiddetle tavsiye ederiz.

         
WordPress Geliştirme   04/07/2017

Yaptigi işin sonuna kadar hakkını veren gerektiginde saatlerce telefonda eklentini nasil calistigini anlatan insanlıgın bitmediginin göstergesi bir insan.fiyat konusunda insanları üzmicek teklifler veren işin hakkı ne ise o ücreti aldigini anlıyabilceginiz birisi kesinlikle öneririm tekrardan cok tesekkürler osman bey

WordPress Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz