4 Yabancı Çalışma ve İkamet İzni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

182 Yabancı Çalışma ve İkamet İzni Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Yabancı Çalışma ve İkamet İzni Firması

Mehmet Yaşar Önel

Mehmet Yaşar Önel

30 yıllık resmi ve özel şirket kuruluşu,resmi dairelerle ilişkilerin takibi ve mali müşavirlik iş tecrübemle oturma ve çalışma izinlerinizi en kısa sürede eksiksiz tamamlanmasını sağlarım,Ailemdede iki yabancı gelin bulunması sebebiyle onların izin aşamasında yaşadıkları olumsuz tecrübe ve yapılan yanlışlıklarla ne kadar mağdur olduklarını gördüm ve bu misafirlerin ve insanların mağdur olmamaları için elimden gelen yardımı yapmaya karar verdim.Sizleride ailemden bir kişi gibi görerek izinlerini
Piramit Mali Müşavirlik

Piramit Mali Müşavirlik

1980 Yılın dan bu yana sizlere muhasebe ve mali müşavirlik husussunda istanbul 4.Levent sizlere hizmet vermekteyiz , profesyonel ekibimiz ile en iyi hizmeti sizlere sunmak için buyuk bir özveri ile çalışıyoruz bizlere ; . instgaram @piramit_mali_müsavirlik Ulaşabilrsinzi SEVGİLER :)
Adnan Kurtulmuş

Adnan Kurtulmuş

20 yıllık uluslararsı firmalarda İdari İşler-Lojistik tecrübesi ile son 7 yıldır tüm yabancıların Türkiye de gerekli olan yasal süreçlerinin danışmanlığını ve dosya takibini yapmaktayım. Oturma-Çalışma İzni ve Uzatma, Vatandaşlık, sosyal ve kültürel destek, yaşamın içinde gereken tüm yasal belgeler, izinler ve idari işlerin hizmeti, ev kiralama-satın alma ve taşıt ile ilgili gümrük-mavi karne-plaka vb hizmetler.
Ercan Danışmanlık

Ercan Danışmanlık

TüRKİYE DE BULUNAN YABANCILARA HİZMET VERMEK AMACIYLA KURULAN FİRMAMIZ , İKAMET TEZKERESİ, ÇALIŞMA İZNİ VE OTURUM İZNİ KONULARINDA UZMANLAŞMIŞTIR. SON YILLARDA YABANCILARIN ÇALIŞMA İZNİ TALEPLERİNİN ARTMASI ÜZERİNE, ÇALIŞMA İZNİ İŞLEMLERİNİ, YABANCILARIN DİĞER İŞLEMLERİNDEN AYIRMA İHTİYACI DOĞMUŞTUR. DOĞAN İHTİYAÇ ÜZERİNE İŞLETMEMİZ, WWW.yabancicalismasi.COM SİTESİNİ KURARAK BU ALANDAKİ UZMANLIĞINI DERİNLEŞTİRMİŞTİR. KALİTELİ HİZMETİ UYGUN FİYATLARLA SUNMANIN HUZURUNU YAŞAYAN FİRMAMIZ
Hakan Özmen

Hakan Özmen

Ülkemizde ikamet eden vatandaşlarımıza ikamet izni , vatandaşlık hakkı doğanlara vatandaşlık müracaatı gibi konularda danışmanlık hizmeti verilmektedir
Pm  Danışmanlık

Pm Danışmanlık

Sizlere güvenilir garantili hizmet vermeyi hedefliyoruz tüm elemanlarınızı çalışma ve oturma izinlerini alıyoruz aranızda anlaşmazlık çıkarsa elemanının çalışma izni oturma izni iptal işlemini biz yapıyoruz 1 yıl içinde adres değişikliğiniz olursa çalışma bakanlığından adres güncellemeyi biz yapıyoruz çalışma izni ve oturma izni işlemlerinde Türkiye geneli profesyonel hizmet vermekteyiz tüm evraklarınızı hazırlayıp e.posta yolu ile yada kargo ile bulunduğunuz ildeki adresinize gönderiyoruz işle
Gürcistanyardımlaşma Ve Dayanışma Derneğ

Gürcistanyardımlaşma Ve Dayanışma Derneğ

GÖÇ İDARESİ İLE İLGİLİ ; İKAMET İZNİ , VİZE İHLALİ , DEPORT, ÇALIŞMA İZNİ İŞLERİNİZ DERNEĞİMİZ GÜVENCESİ İLE YAPIYORUZ. www.gurcistandernegi.org.tr
Mali Müşavir Bahtınur Uysal

Mali Müşavir Bahtınur Uysal

Yabancıların çalışma ve iş kurma ,ikamet izni alımı işi güvenilir ve dürüst hizmet anlayışıyla gerçekleştirilir.
E.m.b. Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri

E.m.b. Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri

E.M.B. Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Yabancı çalışanlarınıza Çalışma izin belgesi işlemlerini başarı ile yapmaktayız. En uygun fiyat garantisi ile çalışıyoruz. İş bitimi olup belge teslim edilmeden Ücret talebinde bulunmuyoruz. Sadece kaparo niteliğinde ufak bir ödeme alınmaktadır.
Selim Çağrı

Selim Çağrı

Bütün oturum izni,çalışma izni,vatandaşlık için danışmanlık yapabilirim.10 yıldır Türkiyede yaşıyorum,yabancı uyrukluyum.
Poınt Sigorta Aracılık Hiz.ltd.şti

Poınt Sigorta Aracılık Hiz.ltd.şti

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de ikamet izni alabilmesi için zorunlu olan ve olası durumlarda anlaşmalı hastanelerden faydalanabileceği sağlık sigortası.
İresidence Turkey Residencepermitturkey

İresidence Turkey Residencepermitturkey

İResidence Turkey sizlere 12 yıldır en iyi ikamet izni hizmeti vermeye devam ediyor. Başvurularınız için uzman kadromuzu arayınız veya sitemizden
Workinglobal İnsan Kaynakları

Workinglobal İnsan Kaynakları

DOĞRU ÇÖZÜMLER İÇİN, DOĞRU BAŞLANGIÇ YAPIN. Çalışma İzinleri, İkamet İzinleri ve Yabancı Personel Temini konularında, müşterilerimizin firma yapılarına ve yabancı personel sayılarına bakmaksızın, kalite standartlarından ödün vermeden karşılıklı saygı ve güvene dayalı hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve olumlu referanslarımız bunun kanıtıdır.
Retro Organizasyon

Retro Organizasyon

Retro Organizasyon Danışmanlık farkıyla Türkiye de yasal kalış ve çalışma izinleri konusunda profesyonel kadromuz ve herşeyden önemli olan müşteri memnuniyetimizle danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Retro Organization Consulting difference with our professional staff and our customer satisfaction is more important than everything advisory services on legal residence and work permits in Turkey are serving.
Göçeh Danışmanlık

Göçeh Danışmanlık

Yabancılara çalışma izni Oturma izni Vatandaşlık izni Öğrenci vizesi Ve buna benzer işlerin hizmetini veriyoruz
Cece Danışmanlık

Cece Danışmanlık

Çalışma İzni, Oturma İzni, İkamet İzni, Türk Vatandaşlığı, Turkuaz Kart, Türkiye de Şirket Kuruluşu, Alt İşveren, Sigorta, Yabancı Ehliyet, E-İmza ve KEP, Öğrenci Çalışma İzni, Gayrimenkul ve Yatırım, İthalat İzni
Aran Kurumsal Danışmanlık

Aran Kurumsal Danışmanlık

Organizasyon yapımız ve konusunda uzman profesyonel kadromuz ile, ülkemizde yaşamak, çalışmak, yatırım yapmak veya başta gayrimenkul alanında mülk ve mal-hizmet talebinde bulunan yabancılara hizmet vermekteyiz.
Emine Yılmaz

Emine Yılmaz

Oturum izni, Çalışma izni, Deport işlemleri, Sigorta islemleri gibi Turkiyede sizde işlemlerinizi gerçekleştirecek birini arıyorsanız, bana ulaşmanız yeterli sadece isteklerinizle ilgili detaylı bilgi vermeniz gerekecek.Hızlı ve Uygun fiyat garantili
Özkan  Ergin

Özkan Ergin

Turkiyede istanbulda oturma izni almak ve oturma izni uzatmak profesyonel ve yıllık tecrübemizle ikamet izni alınır detaylı bilgi
Paşa Acar

Paşa Acar

Yabancılar için çalışma izni alım işlemlerini yapmaktayım. 15 Yıldır muhasebe sektöründeyim. Bir şirkette muhasebe personeliyim. Çalıştığım yerdeki yabancıların çalışma izinlerini 5 yıldır kendim yapmaktayım. Ek gelir sağlamak için buraya üye oldum.
Vodina Danışmanlık

Vodina Danışmanlık

Vodina Danışmanlık hizmet kalitesiyle Türkiyedeki yabancılar için ikamet izni ve Çalışma izni hizmeti vermekteyiz. Bunun dışında Giriş Çıkış işlemleri içn Uçak bileti alımı, E-vize alımı ve Vatandaşlık başvurusu,Diploma Denklik gibi ihtiyaçlarınız için de bizden hizmet alabilirsiniz.
İmza Danışmanlık

İmza Danışmanlık

20 YILLIK TECRÜBEMİZ İLE KADIKÖYDE HİZMET VERMEKTEYİZ . GÜLER YÜZLÜ VE GÜVEN VEREN HİZMET ANLAYIŞIMIZ İLE MEMNUN KALACAĞINIZI UMUT EDİYORUZ . PİYASAYA GÖRE UYGUN FİYATLARIMIZ İLE TALEPLERİNİZİ KARŞILIYORUZ.
Tugce Bozdogan

Tugce Bozdogan

Yabancıların yeni bir ülkede yapacakları başlangıç ve sonrasında karşılaşacakları her türlü hukuki ve idari sorunlarına hukuki çözümler üretmek ve ilgili idarelerde işlem yapmak adına kurulmuş bir danışmanlık firmasıyız.
Sema  Ünlü

Sema Ünlü

İzmirdeki yabancıların oturma izni ve çalışma izinlerinin yasal takibini yapıyoruz.Yabancı sağlık sigortasında uygun fiyatlar veriyoruz.
E-imza Danışmanlık

E-imza Danışmanlık

Türkiye de Yabancılara İkamet izni ve Çalışma izni Konularında Danışmanlık hizmeti veriyoruz .Aynı zamanda Ucuz Yurt dışı para transferi Zolotaya Korona ile 200 den fazla ülkeye sadece 23 saniyede para transferi yapıyoruz. Çalışma izni için gerekli olan Elektronik imzaya yine firmamızdan başvuru yapabilirsiniz .Firmamız e-imzanın öncü firmalarında E-TUĞRA nın bayiliğini yapmaktadır. Çalışma izni Danışmanlığınızı biz yapalım e-imzanız bizden hediye olsun .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hayati KELEŞ
Yabancı Çalışma ve İkamet İzni   09/05/2020

İşine çok hakim, bilgili. Piyasanın güvenilmezliği içinde bu tür dürüst ve bilgili danışmanlar bizler için cankurtaran simidi.

Yabancı Çalışma ve İkamet İzni hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz