4 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

677 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Elif Z.

Elif Z.

Tömer Yabancılara Türkçe Eğitim Merkezi nde, ve Yeditepe Üniversitesi nde yabancılara Türkçe Eğitimi verdim. 7 senedir Türkçe öğretmenliğine devam etmekteyim.
Derya  P.

Derya P.

Yabancilar icin skype uzerinden ya da yuzyuze Turkce dersler. Ozellikle de Ruslar icin. 3 yil boyunca Rus okulunda Turkce ogrettim, farkli kurslarda da deneyime sahibim.
Tarık T.

Tarık T.

Dünyanın pek çok ülkesinden Türkçe öğrenmek isteyenlere beş yıldır A1 A2 B1 B2 seviyeleri ile NATİVE dersleri vermekteyim. as a native speaker,I have been teaching TURKISH grammar A1 A2 B1 B2 levels and also speaking too, for five years to students from all around the world. If you want to learn Turkish Language you can connect with me.
Osman A.

Osman A.

English: Lecturer at two different universities 5+ years experience Phd Student Energetic-Friendly-Social. Türkçe: Öğretim görevlisi 5+ yıl deneyim Doktora öğrencisi Enerjik-İnsan canlısı-Sosyal.
Burak İ.

Burak İ.

I’m a graduate from Ege University major in Turkish Teaching. My master degree is Turkish Teaching for foreigners. As of right now I’m working at Tömer, İzmir which is a part of Ankara University. I’m teaching Turkish as a foreign language at every level. Due to the circumstances that we re in I ll continue my classes online. Ege Üniversitesi Türkçe öğretmenliği mezunuyum. Yabancılara Türkçe öğretimi alanında yüksek lisans yapıyorum. Halen Ankara Üniversitesi Tömer, İzmir şubesinde öğretim ele
Alper Karazeybek

Alper Karazeybek

Hello, I m Alper. I teach Turkish to foreigners in Istanbul and online for those living abroad. Information about myself and my courses: - Native Language: Turkish - Education: Turkish Language and Literature (BA), Teaching Turkish to Foreigners (MA / Master of Education). - Foreign Language Skills: Advanced English, beginner level of German. General knowledge about Arabic & Persian and Turkish common vocabulary. Basic knowledge of Arabic grammar rules. - Experience: 10 years of national a
Şeyma Karaçor

Şeyma Karaçor

Merhaba, Eskişehir Osmangazi Üniversitesinden mezun oldum. Şu anda Türk Dili alanında yüksek lisans yapıyorum ve Ankara Üniversitesi Kadıköy de TÖMER de çalışıyorum. Yabancılara Türkçe öğretiminde 3 yıl tecrübeliyim. Hello, I graduated from Eskisehir Osmangazi University. I am currently doing a master s degree in Turkish Language and working at TÖMER at Kadıköy University in Ankara. I have 3 years of experience in teaching Turkish to foreigners.
Serkan A.

Serkan A.

Serkan’s listing I have been teaching Turkish to foreignehrs since 2015. I live in Istanbul and meet with students in different parts of the city, mainly at cafes in central locations near major public transportation hubs. I currently meet with students in these locations: Istanbul, Asian side: Üsküdar Ümraniye (ikea) Çekmeköy Kadıkoy Istanbul, European side: Levent Beşiktaş Iaiali Payment I currently charge 50 TL per hour for private lessons. For groups of two or more students
Elif Ş.

Elif Ş.

Merhabalar, Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü 2015 mezunuyum. İstanbul Üniversitesinde yüksek lisans yaptım. Özel bir kurumda Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı derslerine giriyorum. Ayrıca Yabancılara Türkçe dersi veriyorum, konuları Türkçe ve İngilizce üzerinden anlatıyorum. TYT-AYT hazırlık Türkçe, Edebiyat, ilkokul seviyesi İngilizce dersleri verebilirim. Başarılı bir gelecek için :)
Feyza  Ö.

Feyza Ö.

Profesyonel Türkçe Öğretmeninden Profesyonel tüm seviyeler Yabancılara online olarak Türkçe dersi verilir. (A1, A2, B1, B2, C1, C2 *Turkish lessons are given online at all levels from a professional Turkish teacher. يتم إعطاء دروس اللغة التركية عبر الإنترنت على جميع المستويات من معلم تركي محترف.
Feza K.

Feza K.

Selamlar adım Feza Kansu. Yaşım 39. Marmara Üniversitesinden, Yabancılara Türkçe Öğretimi sertifikam var. Orta derecede İngilizce biliyorum. Hâlen Yabancı bireylere Türkçe dersi veriyorum. Ders verdiğim düzeyler: A1 A2 B1 B2 C1 C2 Dersleri sesli ve videolu kaynaklar üzerinden işliyorum. Derslerde önceliğim en kısa sürede bir şekilde kendini ifade edecek hale gelmek ve Türk Kültürünü en kısa sürede tanımanıza yardımcı olmak. Zaten şu an tüm dünyada kabul edilen Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Progr
Havva Edanur  K.

Havva Edanur K.

Yabancılara Türkçe öğretimi sertifikasına sahibim, öğrencilerime hem Türkçe’yi hem Türkiye’yi öğretmek amacındayım.
Damla  O.

Damla O.

Would you like to learn Turkish from your expert in a short time? I taught Turkish to foreigners from different countries of the world for 7 years at TOMER, Sakarya University. Currently I am a PhD in Teaching Turkish as a Foreign Language at Hacettepe University. I am the author of the Turkish language teaching book with songs. I master all the books in the field. I can teach face to face or online with rich materials for speaking, reading, listening, and writing skills. Uzmanından kısa süred
Ebru K.

Ebru K.

Merhaba Kırıkkale Üniveristesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum.Ankara Üniversitesi nden Tömer sertifikası aldım.2 yıldır Türkçe Öğretmenliği yapıyorum. A1,A2,B1,B2,C1 seviyelerinde ders veriyorum. Kolejde yabancılara Türkçe öğretmenliği yapıyorum. Hi I am a graduate of Kırıkkale University Turkish Language Teaching. I got a Tömer certificate from Ankara University. I have been teaching Turkish for 2 years. I teach at levels A1, A2, B1, B2, C1. I teach Turkish to foreigners in college. مرحبا
Süleyman D.

Süleyman D.

I am a Turkish Language Teacher. I have a TÖMER Certificate in Teaching Turkish Language from Yunus Emre Institute. I have professional experience in teaching children, 3 to 11 grades and adults, I also teach business and test preparation. I have been teaching Turkish over 400 students from different nationalities. I can speak little Russian, Arabic and English. Ben Türkçe öğretmeniyim.Yunus Emre Enstitüsü nden TÖMER Yabancılara Dil öğretme sertifikam mevcut. Yaklaşık 25 yıldır öğretmenlik y
Ezgi B.

Ezgi B.

I am native Turkish speaker. I teach Turkish for foreigners and i have “Certification of Teaching Turkish As a Foreign Language” from Ankara University TOMER. The aim of the Turkish lessons is to enable the students to achieve for basic skills; listening, reading, speaking and writing. Through lessons the students can learn the six basic skills of language; grammar, reading, listening, dictation, writing and speaking. Please contact me for further information.
Hubeyb K.

Hubeyb K.

Selamlar, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum. Yabancılara Türkçe Öğretimi sertifikam var (Marmara Üniversitesi). İngilizce, Rusça ve Fransızca dillerini orta derecede biliyorum. Greetings, I am a graduated of Abant İzzet Baysal University Turkish Language Teaching department. I have a certificate of teaching Turkish as foreign language (Marmara University). I know moderate English, Russian and French.
Sevgi G.

Sevgi G.

Türk Dili ve Edebiyatı ana bilim dalı İstanbul Arel Üniversitesi tezli yüksek lisans mezunuyum. Bunun yanında Türk dilinin öğretimi konusunda başta yurt dışı deneyimi olmak üzere yurt içinde de Suriye, Mısır, Özbek, Kazak, Türkmen vs. çeşitli uyruklardaki ve çeşitli yaş gruplarındaki öğrencilere 5 yıldır aktif olarak dil eğitimi yapıyorum. Ayrıca özel kurumlarda LGS Türkçe ve ilkokul okuma anlama, ortaokul grubu Türkçe derslerinin tamamının deneyimine sahip bir öğretmenim. Geçici bir süre yalnı
Benay G.

Benay G.

Igilizce öğretmenliği yapıyor aynı zamanda arapça biliyorum ve ingilizce veya arapca bilen türkçe öğrenmek isteyenlere yardımcı olabilirim.
Ahmet T.

Ahmet T.

Ahmet & Ayşe H. - Yabancı Dil Olarak Türkçe öğretiminde profesyonel bay ve bayan öğretmenler - Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi alanında akademik kariyer sahibi - Her seviye için ihtiyaca yönelik zengin materyal - Her ders 50 dakikadır.Evlere gelip ders verilir.Her saat 75 tl'dir.
Zeynep  Y.

Zeynep Y.

2003 Sakarya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 17 yıldır Türkçe öğretmenliği yapıyorum. Son 6 yıldır kadrolu olarak Kastamonu Üniversitesi TÖMER de yabancılara Türkçe öğretiyorum. Skype üzerinden ders veriyorum. Bu alanda kendini yetiştirmiş aktif bir öğretmenim.
Gülsüm M.

Gülsüm M.

Yabancılara Türkçe öğretimi konusunda tecrübeliyim. Öğrencilerim derslere kolayca adapte oluyorlar ve onlarla sıkılmadan ilerleyebiliyoruz.
İlknur Ü.

İlknur Ü.

2002 Kırıkkale üniversitesinden mezunum uzun yıllar özel okul dershane ve kurslarda çalıştım her seviyeye inebilirim AYT ve TYT sınav müfredatına ve soru kalıplarına hakimim yıllardır öğrencilerle birlikte milyonlarca soru çözdüm ve konu anlattım Edebiyat ve Türkçeden eksiği olanları bekliyorum öğrencinin evindede ders verebilirim
Mine A.

Mine A.

Haber editörüyüm, yıllardır bu sektörde olduğum için Türkçe’nin kurallarına hakimim. Hem yabancılara temel olarak dil bilgisi ve konuşma becerisi konusunda yardımcı oluyorum hem de lisede okutulan Dil ve Anlatım dersi içeriğine uygun dersler veriyorum.
Cihad K.

Cihad K.

Hello, I give Turkish lessons for foreign people in English. I graduated from Bogazici University Turkish language department. If you want to speak and write Turkish fluently don't hesitate to contact me. Merhaba, Boğaziçi Üniversitesi Türk dili ve edebiyatı mezunuyum. İlköğretim, lise ve üniversite düzeyinde Türk dili ve edebiyatı ile ilgili özel ders veriyorum. Bunun yanında İngilizce konusunda da yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Oğuzhan Yılmaz
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   07/07/2020

Davut Bey, oldukça profesyonel ve bir o kadar da samimi. Yabancı bir arkadaşım için kendisiyle çalıştık ve mutlaka tavsiye ederim.

         
Tuğba Arzu Hürcan
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   11/05/2020

Davut has been nice teacher adapted lessons to the level of the student. He is very interactive to improve Turkish conversation which was my objective. He knows what needs to be done. I strongly recommend Davut as Turkish teacher

         
Metin Bekil
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   04/10/2019

İlk ilki ders gayet iyiydi. Derya Hanım işini titizlikle yapan bir öğretmen. Herkese tavsiye ederim.

         
ISMAIL HACIISMAIL
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   09/04/2019

I am very grateful to Mr. Davut. An understanding, open minded, and patient person especially with my ever-changing and busy schedule. and more importantly: no racism like that we smell everywhere.

         
Muhammet Hasuygur
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   27/03/2019

I am a business man from China, I have a factory near Gebze city, I am learning Turkish with Mr Davut Bey now. He is a very strict and patient teacher, his lessons always prepared and on schedule, very good teacher!

         
Fikrolog Tasarım Danışmanlık
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   12/02/2018

Sadık bey yazdıklarının da ötesinde gerçek bir profesyonel. Kendisi yabancı arkadaşıma türkçe öğretirken ileri düzey ingilizcesini de çok verimli kullanıyor. Karşısındakine sadece dil öğretmekle kalmıyor. Kültürü de işliyor. Dilin vurgusunu seslenişlerini de başarılı bir şekilde öğretiyor. Beklediğimizin çok ötesinde bir hizmet aldık. Çok teşekkür ederiz.

         
Yiğit Kirpi
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   21/10/2017

Elif Hanım çok iyi bir öğretmen, çok sıcak ve ilgili. Öğrencinin ihtiyacı olan şeyi anlayıp karşılığında aktarımı güzel yapıyor. Uygulamalarla çok yardımcı oluyor, konuları anlatım ve açıklama bakımından gayet donanımlı. Ögrencisi olarak sıkılmıyorsunuz. Kısa surede ilerleme kaydettik, tüm samimiyetimle tavsiye ederim.

         
Mohamed Salah
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   01/08/2017

I ve been taking Turkish private lessons with Zeynep Hanim for over a month (2 lessons per week schedule). She s a fantastic teacher, her teaching skills are amazing as she starts by understanding your needs and goals, and customises a study plan for you to meet those needs. For example, i am focused on conversation speaking more than formal writing and that s how we spend most of the class time. She s also flexible when it comes to timing of the lessons. Great experience!

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz