4 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

768 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Mehmet Yücel

Mehmet Yücel

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümü mezunuyum.Yirmi yıllık Edebiyat Öğretmeniyim. Bahçeşehir Boğaziçi Kütüphaneleri Kurs Merkezinde LGS ve TYT Türkçe, AYT Edebiyat dersleri vermekteyim. Ayrıca Afganistanlı bir öğrenciye ve Sudanlı bir yetişkine Türkçe öğretiyorum.
Derya  Polat

Derya Polat

Yabancilar icin skype uzerinden ya da yuzyuze Turkce dersler. Ozellikle de Ruslar icin. 3 yil boyunca Rus okulunda Turkce ogrettim, farkli kurslarda da deneyime sahibim.
Serkan Ayyıldız

Serkan Ayyıldız

Serkan’s listing I have been teaching Turkish to foreignehrs since 2015. I live in Istanbul and meet with students in different parts of the city, mainly at cafes in central locations near major public transportation hubs. I currently meet with students in these locations: Istanbul, Asian side: Üsküdar Ümraniye (ikea) Çekmeköy Kadıkoy Istanbul, European side: Levent Beşiktaş Iaiali Payment I currently charge 50 TL per hour for private lessons. For groups of two or more students
Sevgi Güre

Sevgi Güre

Türk Dili ve Edebiyatı ana bilim dalı İstanbul Arel Üniversitesi tezli yüksek lisans mezunuyum. Bunun yanında Türk dilinin öğretimi konusunda başta yurt dışı deneyimi olmak üzere yurt içinde de Suriye, Mısır, Özbek, Kazak, Türkmen vs. çeşitli uyruklardaki ve çeşitli yaş gruplarındaki öğrencilere 5 yıldır aktif olarak dil eğitimi yapıyorum. Ayrıca özel kurumlarda LGS Türkçe ve ilkokul okuma anlama, ortaokul grubu Türkçe derslerinin tamamının deneyimine sahip bir öğretmenim. Geçici bir süre yalnı
Çağan Sabancı

Çağan Sabancı

Tüm dil seviyelerinde ikinci dil olarak Türkçe öğretimi konusunda üç yıldır çalışıyorum. Son iki yıldır bazen gönüllü bazen ücretli özel ders veriyorum. İkinci dil olarak Türkçe öğretimi eğitmenlik sertifikamı Marmara Üniversitesinden aldım. Ayrıca Ankara Üniversitesi TÖMER (Türkçe Öğretim Merkezi) bünyesinde bir aylık staj yaptım. Hala bir kurumda Türkçe dil eğitmeni pozisyonuyla çalışmaktayım. Aynı zamanda tez dönemindeki bir yüksek lisans öğrencisiyim.
Zeynep Özel Yalçın

Zeynep Özel Yalçın

Merhaba, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bir dönem Türkçe Öğretmeni olarak görev aldım. İstanbul Üniversitesi ve Yunus Emre Enstitüsü nün ortaklaşa düzenlediği "Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi" eğitimine katıldım. İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi"nde staj yaptım. Yabancılara Türkçe öğretimi alnında çocuk ve yetişkinlerle çalışma fırsatı buldum. Halen devam eden derslerim bulanmaktadır. Bu mecra aracılığıyla Türkçe öğrenmek isteyenlere yardımcı olm
Gül Yıldız

Gül Yıldız

ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL ve TARİH COĞRAFYA FAKÜLTESİ FARS DİLİ VE EDEBİYATI MEZUNUYUM. ANKARA ÜNİVERSİTESİ TÖMER de ( TÜRKÇE ÖĞRETİM MERKEZİ ) 3 SENE FARSÇA-TÜRKÇE OKUTMANI OLARAK ÇALIŞTIM. TÜRKÇE STAJIMI TÖMER de TAMAMLAYARAK TÜRKÇE SINIFLARINDA YABANCILARIN HER SEVİYEDE DERSLERİNE GİRDİM. AYRICA TÖMER DE KURULAN UTS (UZAKTAN TÜRKÇE SINAVI) BİRİMİNDE ÇALIŞTIM.
Ezgi B.

Ezgi B.

I am native Turkish speaker. I teach Turkish for foreigners and i have “Certification of Teaching Turkish As a Foreign Language” from Ankara University TOMER. The aim of the Turkish lessons is to enable the students to achieve for basic skills; listening, reading, speaking and writing. Through lessons the students can learn the six basic skills of language; grammar, reading, listening, dictation, writing and speaking. Please contact me for further information.
Havva Edanur  Demirkaya

Havva Edanur Demirkaya

Yabancılara Türkçe öğretimi sertifikasına sahibim, öğrencilerime hem Türkçe’yi hem Türkiye’yi öğretmek amacındayım.
Ebru Kol

Ebru Kol

Merhaba Kırıkkale Üniveristesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum.Ankara Üniversitesi nden Tömer sertifikası aldım.2 yıldır Türkçe Öğretmenliği yapıyorum. A1,A2,B1,B2,C1 seviyelerinde ders veriyorum. Kolejde yabancılara Türkçe öğretmenliği yapıyorum. Hi I am a graduate of Kırıkkale University Turkish Language Teaching. I got a Tömer certificate from Ankara University. I have been teaching Turkish for 2 years. I teach at levels A1, A2, B1, B2, C1. I teach Turkish to foreigners in college. مرحبا
Zeynep Berberoğlu

Zeynep Berberoğlu

Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Yabancılara Türkçe eğitimi (TÖMER) sertifikam ve formasyon sertifikam var. B2 düzeyinde İngilizce biliyorum. Pek çok uyruktan ve yaştan öğrenci ile çalıştım. 2 senedir özel ders vermeye devam ediyorum.
Emine Çelen

Emine Çelen

Güvenilir, dürüst, işini seven, Türkçe nin güzel kullanımına özen gösteren öğretici eşliğinde derslerimiz.
İlyas Akpınar

İlyas Akpınar

Yurtdışında okumuş Rusça ve Azerice iyi derecede konuşurum.Yabancılara 7 senedir Türkçe dersleri vermekteyim.Ayrıca lgs ve koçluk alanın da da 10 yıllık tecrübem vardır.
Rumeysa Ada

Rumeysa Ada

İstanbul Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı mezunuyum. Medeniyet Üniversitesinden Yabancılara Türkçe Eğitimi sertifikası aldım. Formasyon sertifikam var. Marmara Üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum. Yabancılara Türkçe Eğitimi konusunda tecrübeliyim. Eğlenerek Türkçe öğrenmek için lütfen iletişime geçin :)
Osman Ataş

Osman Ataş

English: Lecturer at two different universities 5+ years experience Phd Student Energetic-Friendly-Social. Türkçe: Öğretim görevlisi 5+ yıl deneyim Doktora öğrencisi Enerjik-İnsan canlısı-Sosyal.
Zehra Gülle

Zehra Gülle

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi "Türkçe Öğretmenliği" mezunuyum. Bülent Ecevit Üniversitesi (Sakarya Üni. ile ortak) - Sosyal Bilimler Enstitüsü – Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı nda yüksek lisansımı tamamladım. Okuduğum sırada birçok öğrenciye özel dersler verdim. 3 yıldır üniversite bünyesinde yabancı öğrencilere Türkçe öğretiyorum. Kurumsal olarak sınıf ortamında ve özel dersler şeklinde serbest olarak Türkçe öğretmekteyim. IBC Mavi Hilal Vakfı kapsamında 2017-2018 ve 2018-2019 dönemlerinde Sur
Mine Bostanci

Mine Bostanci

BİLGİ İÇİN LÜTFEN WHATSAPPTAN MESAJ ATIN İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI MEZUNUYUM. YABANCILARA TÜRKÇE ÖĞRETİMİ SERTİFİKAM VAR . ( TÖMER YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ) İSTANBUL ESENYURT'TA FİKİR DERNEĞİNDE ARAP ÖĞRENCİLERE TÜRKÇE DERSİ VERMEKTEYİM. UZAKTAN EĞİTİM DE MEVCUTTUR. أنا خريج جامعة اسطنبول غليشيم اللغة التركية وآدابها. لديّ شهادة في تدريس اللغة التركية للأجانب. (جامعة تومر يلدز التقنية) في اسطنبول أسنيورت ، أعطي دروسًا تركية للطلاب العرب في جمعية الأفكار. I am a
Yakup Kırmızıtaş

Yakup Kırmızıtaş

Hi friends, My name is Yakup Kırmızıtaş. I m turkish teacher since nine years. I will teach you tukish language in a fun and easy way.Good luck:). Merhaba arkadaşlar, benim adım Yakup Kırmızıtaş.Ben dokuz yıldan beri türkçe öğretmeniyim.Ben size türkçe dilini kolay ve eğlenceli bir yolla öğreteceğim.İyi şanslar:).
Zeynep  Yılmaz

Zeynep Yılmaz

2003 Sakarya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 17 yıldır Türkçe öğretmenliği yapıyorum. Son 6 yıldır kadrolu olarak Kastamonu Üniversitesi TÖMER de yabancılara Türkçe öğretiyorum. Skype üzerinden ders veriyorum. Bu alanda kendini yetiştirmiş aktif bir öğretmenim.
Bünyamin Elemen

Bünyamin Elemen

Türkçe Öğretmenliğinden mezun oldum. Yabancı Dil Olarak Türkçenin Öğretimi Bölümünde yüksek lisansı bitirdim. Yabancı Dil Olarak Türkçenin Öğretimi alanında uzman öğretici sertifikam var. Dört yıllık tecrübem var. Konuşma, anlama, okuma, yazma ve dil bilgisi konularını eğlenceli ve kolayca öğretebilirim. 21. yy öğrenme ve öğretme yöntemi ZİHİN HARİTALARI TEKNİĞİYLE ÖĞRETİYORUM. öğrettiğim bilgi 6 aya kadar asla unutulmuyor. deneme seansım ücretsizdir. eğitim hayatınızda değişim yakalamak ve
İlknur Ünlü

İlknur Ünlü

2002 Kırıkkale üniversitesinden mezunum uzun yıllar özel okul dershane ve kurslarda çalıştım her seviyeye inebilirim AYT ve TYT sınav müfredatına ve soru kalıplarına hakimim yıllardır öğrencilerle birlikte milyonlarca soru çözdüm ve konu anlattım Edebiyat ve Türkçeden eksiği olanları bekliyorum öğrencinin evindede ders verebilirim
Meryem Cemile Dinç

Meryem Cemile Dinç

2015 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Bölümünden mezun oldum. Aynı yıl Cumhuriyet Üniversitesinden Formasyon belgemi aldım. 2018 yılında Atatürk Üniversitesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Anabilim dalı yüksek lisans programına kabul edildim şu an tez aşamasındayım. Üniversiteyi eğitimim boyunca ve bitirdikten sonra kendimi geliştirmek adına birçok seminere katıldım ve birçok sertifika programına katılıp başarılı oldum. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversites
Fatih  ŞAHİN

Fatih ŞAHİN

Profesyonel Türkçe Öğretmeniyim. Benimle iletişime geçmeden Türkçe öğrenmeye başlamayın. Online ya da yüz yüze ders veriyorum. I am a professional Turkish teacher. Do not start learning Turkish without communicating with me. I teach online or face to face.
Hatice Akarca

Hatice Akarca

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.2015ten beri Türkçenin yabancı dil olarak öğretilmesinde aktif olarak çalışmaktayım.istanbul Marmara üniversitesinde eğitimimi tamamladım.iyi derecede ingilizce okur ve yazarım.
Kemal Zeki Zorbaz

Kemal Zeki Zorbaz

TÖMER'de iki yıl Suriyeli ögrencilere Türkçe dersi verdim. İstanbul, Gazi TÖMER ve Yedi İklim kitaplarını kullandım. Özel ders tecrübem de var.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nazlı Benna
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   20/08/2020

Gizem and my fiancé have been studying more than 2 months. We cannot believe the improvement of his English even during in this short term period. We are so happy to agree with her, she is really professional, friendly and experienced for adult students. We strongly recommend her ❤️❤️

         
Oğuzhan Yılmaz
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   07/07/2020

Davut Bey, oldukça profesyonel ve bir o kadar da samimi. Yabancı bir arkadaşım için kendisiyle çalıştık ve mutlaka tavsiye ederim.

         
Tuğba Arzu Hürcan
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   11/05/2020

Davut has been nice teacher adapted lessons to the level of the student. He is very interactive to improve Turkish conversation which was my objective. He knows what needs to be done. I strongly recommend Davut as Turkish teacher

         
Metin Bekil
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   04/10/2019

İlk ilki ders gayet iyiydi. Derya Hanım işini titizlikle yapan bir öğretmen. Herkese tavsiye ederim.

         
ISMAIL HACIISMAIL
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   09/04/2019

I am very grateful to Mr. Davut. An understanding, open minded, and patient person especially with my ever-changing and busy schedule. and more importantly: no racism like that we smell everywhere.

         
Muhammet Hasuygur
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   27/03/2019

I am a business man from China, I have a factory near Gebze city, I am learning Turkish with Mr Davut Bey now. He is a very strict and patient teacher, his lessons always prepared and on schedule, very good teacher!

         
Fikrolog Tasarım Danışmanlık
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   12/02/2018

Sadık bey yazdıklarının da ötesinde gerçek bir profesyonel. Kendisi yabancı arkadaşıma türkçe öğretirken ileri düzey ingilizcesini de çok verimli kullanıyor. Karşısındakine sadece dil öğretmekle kalmıyor. Kültürü de işliyor. Dilin vurgusunu seslenişlerini de başarılı bir şekilde öğretiyor. Beklediğimizin çok ötesinde bir hizmet aldık. Çok teşekkür ederiz.

         
Yiğit Kirpi
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   21/10/2017

Elif Hanım çok iyi bir öğretmen, çok sıcak ve ilgili. Öğrencinin ihtiyacı olan şeyi anlayıp karşılığında aktarımı güzel yapıyor. Uygulamalarla çok yardımcı oluyor, konuları anlatım ve açıklama bakımından gayet donanımlı. Ögrencisi olarak sıkılmıyorsunuz. Kısa surede ilerleme kaydettik, tüm samimiyetimle tavsiye ederim.

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz