En İyi 25 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

470 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Gül Y.

Gül Y.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL ve TARİH COĞRAFYA FAKÜLTESİ FARS DİLİ VE EDEBİYATI MEZUNUYUM. ANKARA ÜNİVERSİTESİ TÖMER de ( TÜRKÇE ÖĞRETİM MERKEZİ ) 3 SENE FARSÇA-TÜRKÇE OKUTMANI OLARAK ÇALIŞTIM. TÜRKÇE STAJIMI TÖMER de TAMAMLAYARAK TÜRKÇE SINIFLARINDA YABANCILARIN HER SEVİYEDE DERSLERİNE GİRDİM. AYRICA TÖMER DE KURULAN UTS (UZAKTAN TÜRKÇE SINAVI) BİRİMİNDE ÇALIŞTIM.
TARIK T.

TARIK T.

Dünyanın pek çok ülkesinden Türkçe öğrenmek isteyenlere beş yıldır A1 A2 B1 B2 seviyeleri ile NATİVE dersleri vermekteyim. as a native speaker,I have been teaching TURKISH grammar A1 A2 B1 B2 levels and also speaking too, for five years to students from all around the world. If you want to learn Turkish Language you can connect with me.
Aybike C.

Aybike C.

Hey Guys, If you interested in Turkish, I'm here to help. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Matematik sevip de Türkçe'yi sevmeyenlere Türkçe'nin de matematik gibi bir sistem olduğunu göstermek ve Türkçe'yi sevdirmek için burdayım :)
Osman A.

Osman A.

English: Lecturer at two different universities 5+ years experience Phd Student Energetic-Friendly-Social. Türkçe: Öğretim görevlisi 5+ yıl deneyim Doktora öğrencisi Enerjik-İnsan canlısı-Sosyal.
Evren S.

Evren S.

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum, aynı bölümden tezsiz yüksek lisans (pedagojik formasyon) yaptım. İki yıl Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak çalıştım. 2012 yılından beri İstanbul da editörlük ve metin yazarlığı yapıyorum. Nisan 2018 den itibaren resmî bir kurumda yarı zamanlı olarak Diksiyon dersleri veriyorum. Editörlük, gazetecilik, diksiyon (iki ayrı kurumdan), spikerlik ve sunuculuk eğitimleri aldım. Özellikle yabancılara yönelik Türkçe pratik konuşma dersleri, diksiyon eğiti
Ahmet T.

Ahmet T.

Ahmet & Ayşe H. - Yabancı Dil Olarak Türkçe öğretiminde profesyonel bay ve bayan öğretmenler - Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi alanında akademik kariyer sahibi - Her seviye için ihtiyaca yönelik zengin materyal - Her ders 50 dakikadır.Evlere gelip ders verilir.Her saat 75 tl'dir.
Ebru K.

Ebru K.

Merhaba Kırıkkale Üniveristesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum.Ankara Üniversitesi nden Tömer sertifikası aldım.2 yıldır Türkçe Öğretmenliği yapıyorum. A1,A2,B1,B2,C1 seviyelerinde ders veriyorum. Kolejde yabancılara Türkçe öğretmenliği yapıyorum. Hi I am a graduate of Kırıkkale University Turkish Language Teaching. I got a Tömer certificate from Ankara University. I have been teaching Turkish for 2 years. I teach at levels A1, A2, B1, B2, C1. I teach Turkish to foreigners in college. مرحبا
Fevzi M.

Fevzi M.

Hello, Private Turkish classes are appropriate for English, French or Persian speaking foreigners. I m ready to teach face-to-face or via skype with a program which is based on your learning motivation. Are you ready? Bonjour, Les cours de turc privés sont appropriés pour les étrangers parlant anglais, français ou persan. Je suis prêt à enseigner en face à face ou via skype avec un programme basé sur votre motivation d apprentissage. Es-tu prêt? Merhaba; İngilizce, Fransızca, Farsça bile
Ece K.

Ece K.

Yeditepe Üniversitesi'nde tam burslu Türk Dili ve Edebiyatı- İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümlerinde öğrenciyim.
Afra Aybike U.

Afra Aybike U.

İlkokul, ortaokul ve lise çağındaki öğrencilere ve yabancılara Türkçe dersi verebilirim. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. Bir etüt merkezinde çalışıyorum. Formasyon eğitimim var. Orta düzeyde İngilizce bilgim var. 25 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum.
Emine Ç.

Emine Ç.

Güvenilir, dürüst, işini seven, Türkçe nin güzel kullanımına özen gösteren öğretici eşliğinde derslerimiz.
Hilal D.

Hilal D.

5 Yıllık öğretmenim. 4 Yıldır yabancı öğrencilerle çalışıyorum. İstanbul Üniversitesi nden Yabancılara Türkçe Öğretimi eğitimi aldım. Yıldız Teknik Üniversitesi nde Master yapmaktayım. 7 Yıldır özel ders veriyorum. I have been teaching for 5 years. I taught foreign students for 4 years. I studied at Istanbul University about teaching Turkish to foreigners. Im a Master graduate in Science from Yildiz Technical University. I’ve been teaching private lessons for 7 years.
Ezgi B.

Ezgi B.

I am native Turkish speaker. I teach Turkish for foreigners and i have “Certification of Teaching Turkish As a Foreign Language” from Ankara University TOMER. The aim of the Turkish lessons is to enable the students to achieve for basic skills; listening, reading, speaking and writing. Through lessons the students can learn the six basic skills of language; grammar, reading, listening, dictation, writing and speaking. Please contact me for further information.
Derya  P.

Derya P.

Yabancilar icin skype uzerinden ya da yuzyuze Turkce dersler. Ozellikle de Ruslar icin. 3 yil boyunca Rus okulunda Turkce ogrettim, farkli kurslarda da deneyime sahibim.
Sümeyye N.

Sümeyye N.

Merbaha; Ben Sümeyye Naimoğlu, yabancılar için olan özel bir kurumda çalışıyorum ayrıca bayanlara özel dersler veriyorum. İsteyenler için öğrencilere okul derslerinde de yardımcı oluyorum. Teşekkürler.
Fatma T.

Fatma T.

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Yıldız Teknik Üniversitesinde Yabancılara Türkçe Öğretimi üzerine Tezli Yüksek Lisans yapıyorum. Daha önce yabancılara Türkçe olarak özel dersler verdim. Öğrencilerime kalıcı şekilde Türkçe öğretecek çağdaş yöntemlerle ders anlatmaya dikkat ediyorum.
Işıl Y.

Işıl Y.

Graduated from İstanbul University – I got my degree in French Language and Literature Department. I speak in english and french and I really would like to give you Turkish lessons and teach it you. Turkish is not as hard as you think. You can write, speak, read and even song in Turkish when you take Turkish lessons from me.
Cevriye M.

Cevriye M.

I have been teaching Turkish at İSMEK course. I am experienced that .You will speak Turkish in a short time by different methods. 3 yıldır İSMEK kurslarında Tükçe öğretiyorum. Bu konuda deneyimliyim. Çok kısa bir sürede Türkçe öğreneceksiniz farklı yöntemler ile.
İlknur Ü.

İlknur Ü.

2002 Kırıkkale üniversitesinden mezunum uzun yıllar özel okul dershane ve kurslarda çalıştım her seviyeye inebilirim AYT ve TYT sınav müfredatına ve soru kalıplarına hakimim yıllardır öğrencilerle birlikte milyonlarca soru çözdüm ve konu anlattım Edebiyat ve Türkçeden eksiği olanları bekliyorum öğrencinin evindede ders verebilirim
Gürkan  B.

Gürkan B.

Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunuyum. "Ankara Üniversitesi TÖMER Türkçenin Yabancı Dil Olarak Öğretimi Sertifikası na sahibim." Türkçenin yabancı dil olarak öğretimi alanında 3 yıllık ders deneyimine sahibim halen bu alanda A1 seviyesinden C2 seviyesine kadar farklı gruplarla çalışıyorum. Teknoloji tabanlı Türkçe öğretimi üzerine çalışıyorum. Birebir ders ortamında yahut uzaktan eğitim yoluyla Türkçe dersleri verebilirim. I have graduated from th
ASLI  Ç.

ASLI Ç.

Try learning Turkish with fun. I have been teaching Turkish for 7 years.I can teach to any age and any level. The lessons are based on grammar, speaking, writing, listening and reading activities. I can make a study schedule according to all your needs. I will provide every materials needed during the lessons. We can do our lessons at yours or a suitable place outside or even via Skype. I offer you one to one or group lessons. Görüşmek üzere.
Meltem Ö.

Meltem Ö.

My name is Meltem and I m a 26 years old native Turkish speaker. I have been teaching Turkish to students from all over the world. I love studying languages, so I m always happy when my students are excited about learning Turkish. I lived in Tunisia and Iran. I can speak English and Persian and am now currently learning French. Courses are from beginner up to advanced level at an affordable price. I personalize my classes to your individual needs. I ll do my best to help y
Bala E.

Bala E.

5 yıllık Türkçe öğretmeniyim. Son iki yıldır yabancılara Türkçe öğretimi alanında çalışıyorum. Yüksek lisans mezunuyum. Orta okul, lise ve yetişkin gruplarla çalışıyorum.
Şerife T.

Şerife T.

Ortaöğretim ve lise düzeyinde Türkçe, Türk Edebiyatı alanlarında okul derslerine ve sınav hazırlık konusunda yardımcı olabilirim. Yabancılar İçin Türkçe alanında da deneyimliyim.
Gülsüm M.

Gülsüm M.

Yabancılara Türkçe öğretimi konusunda tecrübeliyim. Öğrencilerim derslere kolayca adapte oluyorlar ve onlarla sıkılmadan ilerleyebiliyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
ISMAIL HACIISMAIL
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   09/04/2019

I am very grateful to Mr. Davut. An understanding, open minded, and patient person especially with my ever-changing and busy schedule. and more importantly: no racism like that we smell everywhere.

         
Muhammet Hasuygur
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   27/03/2019

I am a business man from China, I have a factory near Gebze city, I am learning Turkish with Mr Davut Bey now. He is a very strict and patient teacher, his lessons always prepared and on schedule, very good teacher!

         
Fikrolog Tasarım Danışmanlık
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   12/02/2018

Sadık bey yazdıklarının da ötesinde gerçek bir profesyonel. Kendisi yabancı arkadaşıma türkçe öğretirken ileri düzey ingilizcesini de çok verimli kullanıyor. Karşısındakine sadece dil öğretmekle kalmıyor. Kültürü de işliyor. Dilin vurgusunu seslenişlerini de başarılı bir şekilde öğretiyor. Beklediğimizin çok ötesinde bir hizmet aldık. Çok teşekkür ederiz.

         
Yiğit Kirpi
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   21/10/2017

Elif Hanım çok iyi bir öğretmen, çok sıcak ve ilgili. Öğrencinin ihtiyacı olan şeyi anlayıp karşılığında aktarımı güzel yapıyor. Uygulamalarla çok yardımcı oluyor, konuları anlatım ve açıklama bakımından gayet donanımlı. Ögrencisi olarak sıkılmıyorsunuz. Kısa surede ilerleme kaydettik, tüm samimiyetimle tavsiye ederim.

         
Mohamed Salah
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   01/08/2017

I ve been taking Turkish private lessons with Zeynep Hanim for over a month (2 lessons per week schedule). She s a fantastic teacher, her teaching skills are amazing as she starts by understanding your needs and goals, and customises a study plan for you to meet those needs. For example, i am focused on conversation speaking more than formal writing and that s how we spend most of the class time. She s also flexible when it comes to timing of the lessons. Great experience!

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz