En İyi 25 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

526 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Gül Y.

Gül Y.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL ve TARİH COĞRAFYA FAKÜLTESİ FARS DİLİ VE EDEBİYATI MEZUNUYUM. ANKARA ÜNİVERSİTESİ TÖMER de ( TÜRKÇE ÖĞRETİM MERKEZİ ) 3 SENE FARSÇA-TÜRKÇE OKUTMANI OLARAK ÇALIŞTIM. TÜRKÇE STAJIMI TÖMER de TAMAMLAYARAK TÜRKÇE SINIFLARINDA YABANCILARIN HER SEVİYEDE DERSLERİNE GİRDİM. AYRICA TÖMER DE KURULAN UTS (UZAKTAN TÜRKÇE SINAVI) BİRİMİNDE ÇALIŞTIM.
Alper Karazeybek

Alper Karazeybek

Hello, I m Alper. I teach Turkish to foreigners in Istanbul and online for those living abroad. Information about myself and my courses: - Native Language: Turkish - Education: Turkish Language and Literature (BA), Teaching Turkish to Foreigners (MA / Master of Education). - Foreign Language Skills: Advanced English, beginner level of German. General knowledge about Arabic & Persian and Turkish common vocabulary. Basic knowledge of Arabic grammar rules. - Experience: 10 years of national a
TARIK T.

TARIK T.

Dünyanın pek çok ülkesinden Türkçe öğrenmek isteyenlere beş yıldır A1 A2 B1 B2 seviyeleri ile NATİVE dersleri vermekteyim. as a native speaker,I have been teaching TURKISH grammar A1 A2 B1 B2 levels and also speaking too, for five years to students from all around the world. If you want to learn Turkish Language you can connect with me.
Derya  P.

Derya P.

Yabancilar icin skype uzerinden ya da yuzyuze Turkce dersler. Ozellikle de Ruslar icin. 3 yil boyunca Rus okulunda Turkce ogrettim, farkli kurslarda da deneyime sahibim.
Aybike C.

Aybike C.

Hey Guys, If you interested in Turkish, I'm here to help. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Matematik sevip de Türkçe'yi sevmeyenlere Türkçe'nin de matematik gibi bir sistem olduğunu göstermek ve Türkçe'yi sevdirmek için burdayım :)
Osman A.

Osman A.

English: Lecturer at two different universities 5+ years experience Phd Student Energetic-Friendly-Social. Türkçe: Öğretim görevlisi 5+ yıl deneyim Doktora öğrencisi Enerjik-İnsan canlısı-Sosyal.
Ebru K.

Ebru K.

Merhaba Kırıkkale Üniveristesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum.Ankara Üniversitesi nden Tömer sertifikası aldım.2 yıldır Türkçe Öğretmenliği yapıyorum. A1,A2,B1,B2,C1 seviyelerinde ders veriyorum. Kolejde yabancılara Türkçe öğretmenliği yapıyorum. Hi I am a graduate of Kırıkkale University Turkish Language Teaching. I got a Tömer certificate from Ankara University. I have been teaching Turkish for 2 years. I teach at levels A1, A2, B1, B2, C1. I teach Turkish to foreigners in college. مرحبا
Zeynep B.

Zeynep B.

Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Yabancılara Türkçe eğitimi sertifikam ve formasyon sertifikam var. Halihazırda iki Rus öğrenciye bir senedir özel ders veriyorum. B1 düzeyinde İngilizce biliyor ve öğrenmeye devam ediyorum.
ASLI  Ç.

ASLI Ç.

Try learning Turkish with fun. I have been teaching Turkish for 7 years.I can teach to any age and any level. The lessons are based on grammar, speaking, writing, listening and reading activities. I can make a study schedule according to all your needs. I will provide every materials needed during the lessons. We can do our lessons at yours or a suitable place outside or even via Skype. I offer you one to one or group lessons. Görüşmek üzere.
Emine Ç.

Emine Ç.

Güvenilir, dürüst, işini seven, Türkçe nin güzel kullanımına özen gösteren öğretici eşliğinde derslerimiz.
Cevriye M.

Cevriye M.

I have been teaching Turkish at İSMEK course. I am experienced that .You will speak Turkish in a short time by different methods. 3 yıldır İSMEK kurslarında Tükçe öğretiyorum. Bu konuda deneyimliyim. Çok kısa bir sürede Türkçe öğreneceksiniz farklı yöntemler ile.
Sevda Y.

Sevda Y.

Yabancılara Türkçe öğretiyorum. Bir üniversitede öğretmenlik yapıyorum. Gerekli materyalim mevcut. Ders almak isteyenler mesaj atabilirler.
Süheyla T.

Süheyla T.

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Pedagojik formasyon eğitimim sürecinde öğrenciye yaklaşım, öğrenci psikolojisi, otantik öğrenme ve benzeri konularda yeni bilgiler edindim, bu bilgilerimi yaptığım stajda uygulama fırsatı buldum. Kendime ve öğrencilerime katkı sağlayacak kurslara katılarak gelişimime devam ettim ve hayatım boyunca devam edeceğim. Kendimi her zaman güncel tutmaya çalışıp, ileriyi hedeflerim. Buna not ortalamamı yüksek tutup yatay geçiş yaparak ve İstanbul Üniversitesi nde mis
Evren S.

Evren S.

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum, aynı bölümden tezsiz yüksek lisans (pedagojik formasyon) yaptım. İki yıl Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak çalıştım. 2012 yılından beri İstanbul da editörlük ve metin yazarlığı yapıyorum. Nisan 2018 den itibaren resmî bir kurumda yarı zamanlı olarak Diksiyon dersleri veriyorum. Editörlük, gazetecilik, diksiyon (iki ayrı kurumdan), spikerlik ve sunuculuk eğitimleri aldım. Özellikle yabancılara yönelik Türkçe pratik konuşma dersleri, diksiyon eğiti
Afra Aybike U.

Afra Aybike U.

İlkokul, ortaokul ve lise çağındaki öğrencilere ve yabancılara Türkçe dersi verebilirim. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. Bir etüt merkezinde çalışıyorum. Formasyon eğitimim var. Orta düzeyde İngilizce bilgim var. 25 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum.
Ece K.

Ece K.

Yeditepe Üniversitesi'nde tam burslu Türk Dili ve Edebiyatı- İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümlerinde öğrenciyim.
Nuran A.

Nuran A.

Peoples Friendship University of Russia (Rusya Halkların Dostluğu Üniversitesi )Rus Filolojisi 1998 mezunuyum.25 yıl kesintisiz Moskova da yaşadım.Uzun yıllar Moskova Devlet Üniversitesi nde ve özel dersanelerde Türkçe dersleri verdim. Orta öğretim ve yüksek öğretimde okuyan öğrencilerle ve yetişkinlere mekandan bağımsız olarak skype üzerinden Türkçe ve Rusça dersleri veriyorum. Özellikle anadilimi yabancılara öğretmekten çok keyif alıyorum.Bir çok konuda olduğu gibi yabancı dil eğitiminde
Murat  C.

Murat C.

I am teaching Turkish since 2005. I continue doctorate at university about teaching Turkish to foreign people. I wrote Turkish course books. I teach vocabulary, reading, speaking, listening, writing and grammar together. I follow books in my lessons. I tach at the course/home or online.
İlyas A.

İlyas A.

Yurtdışında okumuş Rusça ve Azerice iyi derecede konuşurum.Yabancılara 7 senedir Türkçe dersleri vermekteyim.Ayrıca lgs ve koçluk alanın da da 10 yıllık tecrübem vardır.
İlknur A.

İlknur A.

25 yillik ogretmenlik tecrubemin son 15 yilinda Kanadali buyuk kucuk sahislara turkce ogretmekteyim.Temmuz ve agustos ayindaIizmire ziyarete geliyorum.Turkce ogrenmek isteyenlere yardimci olabilirim.
Burak İ.

Burak İ.

Ege Üniversitesi Türkçe öğretmenliği mezunuyum. Yabancılara Türkçe öğretimi alanında yüksek lisans yapıyorum. Halen Ankara Üniversitesi Tömer, İzmir şubesinde Türkçe okutmanlığı yapmaktayım. A1-A2-B1-B2-C1 seviyelerinde yabancı öğrencilere Türkçe öğretiyorum.
Beste D.

Beste D.

Üniversite mezunuyum. Birikimlerimi çocuklara, gençlere ve yetişkinlere aktarmak istiyorum. Sosyal Hizmet Bölümü mezunu olduğumdan insan ilişkileri ve iletişimi konusunda deneyimliyim.
Mine A.

Mine A.

Haber editörüyüm, yıllardır bu sektörde olduğum için Türkçe’nin kurallarına hakimim. Hem yabancılara temel olarak dil bilgisi ve konuşma becerisi konusunda yardımcı oluyorum hem de lisede okutulan Dil ve Anlatım dersi içeriğine uygun dersler veriyorum.
Bala E.

Bala E.

5 yıllık Türkçe öğretmeniyim. Son iki yıldır yabancılara Türkçe öğretimi alanında çalışıyorum. Yüksek lisans mezunuyum. Orta okul, lise ve yetişkin gruplarla çalışıyorum.
İlknur Ü.

İlknur Ü.

2002 Kırıkkale üniversitesinden mezunum uzun yıllar özel okul dershane ve kurslarda çalıştım her seviyeye inebilirim AYT ve TYT sınav müfredatına ve soru kalıplarına hakimim yıllardır öğrencilerle birlikte milyonlarca soru çözdüm ve konu anlattım Edebiyat ve Türkçeden eksiği olanları bekliyorum öğrencinin evindede ders verebilirim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Metin Bekil
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   04/10/2019

İlk ilki ders gayet iyiydi. Derya Hanım işini titizlikle yapan bir öğretmen. Herkese tavsiye ederim.

         
ISMAIL HACIISMAIL
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   09/04/2019

I am very grateful to Mr. Davut. An understanding, open minded, and patient person especially with my ever-changing and busy schedule. and more importantly: no racism like that we smell everywhere.

         
Muhammet Hasuygur
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   27/03/2019

I am a business man from China, I have a factory near Gebze city, I am learning Turkish with Mr Davut Bey now. He is a very strict and patient teacher, his lessons always prepared and on schedule, very good teacher!

         
Fikrolog Tasarım Danışmanlık
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   12/02/2018

Sadık bey yazdıklarının da ötesinde gerçek bir profesyonel. Kendisi yabancı arkadaşıma türkçe öğretirken ileri düzey ingilizcesini de çok verimli kullanıyor. Karşısındakine sadece dil öğretmekle kalmıyor. Kültürü de işliyor. Dilin vurgusunu seslenişlerini de başarılı bir şekilde öğretiyor. Beklediğimizin çok ötesinde bir hizmet aldık. Çok teşekkür ederiz.

         
Yiğit Kirpi
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   21/10/2017

Elif Hanım çok iyi bir öğretmen, çok sıcak ve ilgili. Öğrencinin ihtiyacı olan şeyi anlayıp karşılığında aktarımı güzel yapıyor. Uygulamalarla çok yardımcı oluyor, konuları anlatım ve açıklama bakımından gayet donanımlı. Ögrencisi olarak sıkılmıyorsunuz. Kısa surede ilerleme kaydettik, tüm samimiyetimle tavsiye ederim.

         
Mohamed Salah
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   01/08/2017

I ve been taking Turkish private lessons with Zeynep Hanim for over a month (2 lessons per week schedule). She s a fantastic teacher, her teaching skills are amazing as she starts by understanding your needs and goals, and customises a study plan for you to meet those needs. For example, i am focused on conversation speaking more than formal writing and that s how we spend most of the class time. She s also flexible when it comes to timing of the lessons. Great experience!

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz