4 Yan Flüt Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

168 Yan Flüt Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Yan Flüt Özel Ders Öğretmeni

Taha K.

Taha K.

Merhaba ben 5 yıldır yan flüt eğitmeniyim .Aynı zamanda Gazi üniversitesinde müzik bilimi üzerine eğitimimi ve çalışmalarımı sürdürüyorum. 11 yıllık profesyonel flüt icracısıyım . Her yaşa ve seviyeye uygun olan öğrenci kitleme müfredatlarına uygun olarak eğitim vermekteyim. Dersi alacak öğrencime göre klasik ve pop icracılığına yönetik ders vermekteyim. Parça veya şarkı çalmayı değil flüt öğrenmeyi amaçlayan doğru ve etkili bir yaklaşımı amaçlıyorum. Ankara Müzik Akademi İnstagram sayfamdan a
Emre A.

Emre A.

6 yıldır yan flüt çalıyorum. Youtube dan çaldığım videolarıma ulaşabilirsiniz. :) Denizlide yaşıyorum. Öğrenciyim.
Ege Ö.

Ege Ö.

Dokuz Eylül Üniversitesi Flüt bölümü lisans öğrencisiyim. Güzel sanatlar lisesi ve konservatuvara hazırlanan her seviyeden öğrencilere flüt , yardımcı piyano, dikte ve solfej dersi veriyorum. Hobi olarak ilgilenenler için de ders vermekteyim.
Buse U.

Buse U.

Marmara Üniversitesi müzik öğretmenliği anabilim dalında flüt eğitimi görmekteyim. 7 yıldır flüt çalıyorum.
Sonat U.

Sonat U.

Güzel sanatlar müzik bölümünde son sınıfım. 4 senedir flüt çalıyorum. Başlangıç, orta, ileri seviye için dersler veriyorum. Ticari amaçtan çok öğretme amaçlıyım. Dersleri evimde veriyorum.
Burak K.

Burak K.

5 yıldır yan flüt çalıyorum. Amatör düzeyde ders verebilecek düzeydeyim. 22 yaşındayım. İlk ders ücretsizdir ve tanıtım amaçlıdır. Sorularınız ve merak ettiğiniz şeyler için ulaşabilirsiniz.
Seda D.

Seda D.

Enstrüman çalmanın yaşı yoktur. 7 de 70 e herkes her yaşta herhangi bir enstrümanı çalmayı öğrenebilir. Yaşınıza uygun öğrenme teknikleriyle kısa sürede yan flüt çalabilirsiniz. Her seviyede flüt dersleri verdiğimiz gibi uluslararası sertifika sınavlarına da öğrencilerimizi hazırlamaktayız.
Sitem  G.

Sitem G.

İÜ Devlet Konservatuarı, flüt bölümü mezunuyum. 1995 yılından bu yana İstanbul Büyük şehir Belediyesi Orkestrasında flüt sanatçısı olarak çalışmaktayım. Özel okullarda ders vermekteyim. Anadolu yakasındaki evinizde veya stüdyo ortamında ders verebilirim.
Hüseyin A.

Hüseyin A.

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunuyum.27 yaşındayım.13 yıldır profesyonel olarak enstrümanım hayatımdadır.5 yıldır hem özel hem de çeşitli müzik kursları bünyesinde ders vermekteyim.12 yıllık öğrenim hayatımda hep prestijli tanınmış hocalarla çalıştım halen çalışmaktayım.Çeşitli orkestralarda birçok konserlerde festivallerde çaldım.Piyasadaki enstrümandan üç-beş ses çıkarmayı öğrenip ders vermeye çalışan,öğrenciyi oyalayan,konservatuvar mezunu olmayan,flütü bilmeyen kim
Bilal E.

Bilal E.

Halen güzel sanatlar ve konservatuvar seviyesinde bir okulda flüt öğretmeniyim 20 yıllık flüt tecrübemle ankarada 17 yıldır flüt dersi veriyorum.
Said Furkan T.

Said Furkan T.

Merhaba. Ben Furkan. 24 yaşındayım. Yan flüt benim için çok sevdiğim, tutkuyla çaldığım bir enstrüman ve bunu çalmaktan da öğretmekten de keyif alıyorum. Öğrencilerime de güzel bir şekilde öğretip, enstrümanı sevdirip, istikrarlı bir şekilde çaldırmak amacım.
Damla Ş.

Damla Ş.

Dokuz Eylül üniversitesi devlet konservatuarı - flüt bölümü mezunuyum. 10 yıldır özel kurumlarda ve bireysel ders veriyorum.
Tugay U.

Tugay U.

12 yıldır severek icra ediyorum. Ileri düzeyde icraciyim. Yapabilir miyim gibi soru işaretleriniz olmasın başarının %99 u çalışmaktan %1 i yetenekten geçer )
Yusuf C.

Yusuf C.

Müzik grubumuzla beraber yaklaşık üç yıldır müzik yapıyoruz.temel amacım öğrenciye yanflütü öğretmek.
BURAK E.

BURAK E.

1998 YILINDAN BERİ YAN FLÜT ENSTRÜMANI NI ÇALMAKTA VE 15 YILDAN BERİ DERS VERMEKTEYİM BİR ÇOK GRUP VE ORKESTRALARDA ENSTRÜMAN İCRALARDA BULUNDUM. AYRICALIKLI BİR MÜZİK ALETİ ÖĞRENMEK İSTEYENİ BEKLERİM.
Fatoş Ö.

Fatoş Ö.

Merhaba, flüt üzerine üniversitede eğitim gördüm. Yıllardır flüt eğitmenliği yapıyorum. Belirli bir seviyeden sonra online ders de yapabiliriz.
Hatice K.

Hatice K.

Müzik okuyorum ek olarak gitar da çalıyorum.3 senedir flüt çalıyorum alanimda iyi olduğumu düşünüyorum sabırlı ve disiplinli bir eğitmenim sıfırdan başlamak isteyenler için de nota dersini birlikte verebilirim şimdiden teşekkürler:)
Ceren G.

Ceren G.

Düzgün teknik ve kaliteli seslerle yan flüt çalmayı öğretiyoruz. Dersler haftada birde olabilir 2 de. Ders saatimiz 1 saattir duruma göre uzayabilir ve ek ücret alınmaz. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz🤗
Duygu Y.

Duygu Y.

Marmara üniversitesi öğrencisiyim. Yaklaşık 5 yıldır flüt çalıyorum daha önce birçok öğrencim oldu. Derste işlenecek olan nota eğitimi temel düzeydedir ve karışık değildir. Enstrumanla koordineli şekilde vereceğim için sıkıcı olmayacak. Düzenli ders ve egzersiz ile 2 ay içerisinde belli melodiler çalınmaya başlanır.
Sevcan Ç.

Sevcan Ç.

Yan flüt eğitimime 11 yaşında bir özel kurumda başladım. Şu anda Adnan Menderes Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü ana dal yan flüt öğrencisiyim. Eğitimim süresince çeşitli konserlerde ve workshop etkinliklerinde faaliyet gösterdim. Eğitim verebilecek düzeyde yan flüt çalıyorum.
Özgür D.

Özgür D.

Müzik hayatıma 14 yaşımda Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’nde başladım. Son 6 yıldır yan flüt alanında bireysel ve özel eğitim kurumlarında ders veriyorum. Çocuklardan yetişkinlere birçok öğrenciye ders verdim ve hala vermekteyim. 6 yıllık tecrübem doğrultusunda yan flüt konusunda öğrencilerin sürekli olarak hangi aşamalarda ne tür eksikleri ya da gelişimleri oluyor bunların hepsini yeterince gözlemledim. Öğrencilerin eksik kaldığı konularda nasıl müdahil olunması gerektiğiyle de ilgili yeterli t
Melis  K.

Melis K.

Ankara Hacettepe Devlet Konservatuvari mezunuyum. 12 yillik profesyonel egitmenlik deneyimim vardır. Her yas grubuna uygun ozel ve eglenceli metodlarla ders veriyorum.
Mertcan T.

Mertcan T.

Konservatuar öğrencisinden yan flüt dersi. Kendi atölyem mevcut ama isteğe göre evde de ders verebilirim.
Yaren T.

Yaren T.

2009 yılında hobi olarak başladığım enstrümanımda 2014 yılından beri profesyonel olarak ilerlemekteyim. Eğitimime Müzik bölümünde ana enstrümanım flüt olarak devam etmekteyim. Lisans 3 öğrencisiyim. 4 yıldır özel ders vermekteyim.
Nercan  G.

Nercan G.

Ege Üniversitesi' nde Felsefe okuyorum. Beş seneden uzun bir süredir müzikle ilgileniyorum. Ayrıca gitar çalıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gökhan Özbey
Yan Flüt Dersi   27/12/2019

Hüseyin hocamı profesyonel orkestra flütçüsü ve konservatuvar mezunu olduğu için seçtim.Derslerimize başladığımızda tamamen benim istek ve motivasyonuma göre yol ve program çizdik.Gayet keyifli, güvenilir ve işinin ehli bir öğretmen..

         
Görkem Gayretli
Yan Flüt Dersi   13/12/2019

Yeni başlayan biri olarak enstrüman ve ders hakkındaki bütün sorularıma cevap aldım . Dersler akıcı ve eglenceli hale getirebiliyor . Cok kısa sürede ilerlediğimi düşünüyorum . Taha hocama teşekkür ediyorum.

         
Büşra Çetin
Yan Flüt Dersi   13/12/2019

Taha hocamla 1 aydır ders yapıyoruz ciddi anlamda ilerleme kaydettim, kendisiyle ders yapmak çok keyifli ve öğretici.

         
Nebahat Bilgi
Yan Flüt Dersi   04/12/2019

Taha hocamla ders yapmak gayet keyifli. Bir çok püf noktayı göstererek öğrenmeniz konusunda çok yardımcı oluyor.

         
Özge Coşkun
Yan Flüt Dersi   09/10/2019

Simge Hanim son derece dakik, profesyonel, disiplinli ve sıcakkanlı. Derslerimiz verimli ve keyifli geçiyor :)

         
Deniz Hacısalihoğlu
Yan Flüt Dersi   09/09/2019

Batuhan bey, sadece flütten nota seslerini çıkarmayı değil notaların nasıl okunacağını da detaylı bir şekilde öğretiyor. Öğretme işini titizlikle gerçekleştirdiğini gördüm ve dersimizden çok memnun kaldım. Küçük büyük herkese tavsiye ederim.

         
Ufuk Kaya
Yan Flüt Dersi   20/07/2019

Kesinlikle çok iyi bir öğretmen. Pozitif ve güler yüzlü, işinde de çok iyi. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

         
Özgür Yıldırım
Yan Flüt Dersi   15/07/2019

Taha hocamla ders işlemek beklediğimden de eğlenceli oluyor. Kendisi flüt konusunda hem teknik hem pratik olarak çok aydınlatıcı. Tecrübelerini size aktarabilmek adına ciddi emek sarfediyor. kibarlığı ve neşesi de benim için önemli bir motivasyon kaynağı açıkçası :)

Diğer Bilgiler
Yan Flüt Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz