En İyi 10 Yenimahalle 3D Teknik Çizim | Armut

En İyi 10 Yenimahalle Ankara 3D Teknik Çizim

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 195 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Onur Taş

Onur Taş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Dünya da ve Türkiye de önde gelen, büyük ölçekli projeler gerçekleştiren uluslararası özel bir şirkette görev almaktayım. Okulumu birincilikle bitirdim. Kurumsal ve bireysel müşterilerime modelleme, animasyon, iç mimari ve mimari çizimler ile birlikte anahtar teslim proje uygulamaları hizmeti vermekteyim. İstenildiği takdirde hem akademik olarak hem de yaptığım işlere dair özel olarak referans verebilirim. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır.
Şendoğan T.

Şendoğan T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
3d tarama , tersine mühendislik, Linear , non linear analizler. Sabit veya değişken kuvvet altında yapısal dinamik veya statik analizler. Özel sac veya Metalli Kauçuk Tasarımları. Analizle desteklenen Sac ve Kauçuk Kalıp Tasarımı. Cam destek online veya yerinde. Çok yönlü havalandırma sistemleri tasarımı ve açınım hesaplamaları ( silindirik veya kare havalandırmaları). 3d modelin gerçeğe yakın renderlenmesi ve yüksek kalitede gerçekçi fotoğraf elde edilmesi. solidworks , NX , ansys ,
Mehmet  Ç.

Mehmet Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Metalurji ve Malzeme Mühendisi olarak, mühendislik danışmanlık, elektronik kart çizimi(Proteus-Altium Designer), 3 boyutlu endüstriyel tasarım(Solidworks, Catia, Rhinoceros, İnventor, Autocad), 3 boyutlu grafik ve mimari tasarım(3dmax, Sketchup, Lumion), aydınlatma hesapları(Dialux,Relux), Statik ve Mekanik analizler(Ansys-Spaceclaim) gibi konularda freelance olarak hizmet veriyorum. Portfolyom mevcuttur.
Ozan  V.

Ozan V.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Altındağ, Ankara
Mobilya imalatı üzerine şirketim var AutoCAD / 3dMax / Adeko programlarını kullanıyorum. Size vereceğim hizmetlerde elimden gelenin en iyisini yapacağımdan şüpheniz olmasın.
Yusuf E.

Yusuf E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Ben Yusuf Ertaş;TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Mimarlık Bölümü Mayıs 2018 mezunuyum. Öğrencilik hayatım boyunca çeşitli yarışma ve workshoplara katılarak mimarlık alanındaki gelişimime katkıda bulundum. Mezun olduğum tarihten itibaren ulusal ve uluslararası yarışmalarda kendimi geliştirme imkanı buldum. Çalışmalarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz. https://issuu.com/yusufertas/docs/yusuf_erta_
Selin  K.

Selin K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
3 yıldır farklı sektörlerde 3 bpyutlu tasarım yapmaktayım. Autodesk inventor solidworks autocad ve solidedge programlarını kullanabiliyorum. tasarım modelleme ve imalat resimleri hazırlanır.
Cihan P.

Cihan P.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
3 Boyutlu modelleme, teknik resim çıkartma, 3d yazıcılarda prototip üretimler de tecrübem mevcuttur. Hem üniversite yılların da hem de özel sektörde çalıştığım alanlarda her gün bu tip çalışmalar yapmaktayım. Genel olarak üretim planlama ve ar-ge departmanlarında yoğun olarak çalışmaktayım. Boş zamanlarım da dışarıdan firmalara tasarım desteği ve ürün geliştirme desteği vermekteyim.
Fatih K.

Fatih K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
2014 yılı mezunu makine mühendisiyim. Çeşitli fabrikalara taşıma paletleri tasarladım. Autocad, Catia, Solidworks, Fusion 360 iyi derecede kullanmaktayım. 3D TASARIM yapmayı seviyorum.
Oğuz  T.

Oğuz T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Altındağ, Ankara
3ds Max programı ile klasik mobilya ve tüm dekorasyon araçlarını modelleme ve görselleştirme konusunda ileri düzeyde bilgi sahibiyim.
Mustafa T.

Mustafa T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum. 5 yıllık profesyonel iş hayatım doğrultusunda otomotiv, havacılık ve savunma sektörlerine ait ürün, komponent, parça, kalıp-aparat ve freelance konsept CAD tasarımları yapmaktayım. İleri yüzey tasarımı (A class surface), karmaşık montaj tasarımı, makine tasarımı, savunma sanayi için mekanik tasarımlar, sac metal kalıp aparat tasarımı, plastik enjeksiyon kalıp tasarımı yapmaktayım. Teşekkürler.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yücel Yirik YİRİK
3D Teknik Çizim   14/07/2019

Ben ilk defa internette tanışıp iş yaptığım bir kişiden bu kadar memnun kalabildim hem iş süresince yapılması gerekenleri hemde iş bittikten sonra yapmak istediğim değişiklikleri anında yaparak bana döndü çok tşekkür ederim hüseyin kardeş

         
Mete Aktomas
3D Teknik Çizim   19/02/2019

Harika bir hizmet aldim. Bu isi yaptirirken ABD den (8 saatlik bir zaman farki var) iletisim kurmama ragmen hicbir sorun olmadi. Isin sonucu da benim icin olumlu, bu tarz bir ise ihtiyaci olan herkese de tavsiye ederim.

         
3D Teknik Çizim   09/01/2019

Verdigi hizlindestek icin cok tesekkur ediyorum..hizli ve kaliteli bir calismmaiz oldu..calismaya da devam edecegiz

         
Ercan Gezici
3D Teknik Çizim   07/12/2018

Proje sürecindeki ilgi alakası samimiyeti iş adabıyla gerçekten konusunda uzman olan Onur bey e çok çok teşekkür ederim. Samimiyetle herkese tavsiye ederim

         
Altan Tokat
3D Teknik Çizim   08/08/2018

Verdiği hizmetten memnun kaldım. Geri dönüşleri çabuk. Yaptığı işin arkasında. Fiyatı da uygun. Başarılarının devamını dilerim.

         
Aaa Aaa
3D Teknik Çizim   11/05/2018

BEN ÜRÜNLERİMDEN MEMNUN KALDIM KADİR KARDEŞİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARTIK TÜM ÜRÜNLERİM 3DMAX İŞ TEMİZ-HIZLI-KALİTELİ-ESNEK BİR ESNAFIN ARADIĞI TÜM ÖZELLİKLER VAR. SAĞOLASIN.

         
Hakan Karaca
3D Teknik Çizim   24/01/2018

Sadullah Bey e Modelimizi istediğimiz şekilde zamanında yapıp teslim ettiği için teşekkür ederim 🙏 Ayrıca Armut.com a da minnettar kaldık.

         
zehra prk
3D Teknik Çizim   11/01/2018

her projeyi yapabilecek bir arkadaş. İstenileni zamanında teslim eder. Başka bir projede tekrar gönül rahatlığı ile çalışabilirim.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz