En İyi 10 Yenimahalle 3D Teknik Çizim | Armut

En İyi 10 Yenimahalle Ankara 3D Teknik Çizim

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 179 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Onur T.

Onur T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Dünya da ve Türkiye de önde gelen, büyük ölçekli projeler gerçekleştiren uluslararası özel bir şirkette görev almaktayım. Okulumu birincilikle bitirdim. Kurumsal ve bireysel müşterilerime modelleme, animasyon, iç mimari ve mimari çizimler ile birlikte anahtar teslim proje uygulamaları hizmeti vermekteyim. İstenildiği takdirde hem akademik olarak hem de yaptığım işlere dair özel olarak referans verebilirim. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır.
Volkan E.

Volkan E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Makine Teknik öğretmeniyim. Yaklaşık 18 yıldır 2D ve 3D çizim eğitimi veriyorum. Piyasanın farklı ihtiyaçlarına göre 2D ve 3D çizim yapıyorum. Mekanik ve endüstriyel modelleme yaparım. Autocad, Solidworks ve Solidcam kullanıcısıyım. Endüsride yürüttüğüm Arge çalışmalarım var. Part-time CNC operatörü olarakta çalışabilirim. Ayrıca her türlü makineyi kopyalayabilirim. (Makinenin modellemesini bilgisayara taşırım) Bütün parçaların teknik resimlerini oluştururum. Bunların kataloglardan seçilebil
Başak A.

Başak A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Merhaba, ben Başak Ankara da serbest olarak hizmet veren bir endüstriyel tasarımcıyım. Çeşitli mobilya firmaları, Hrs Paslanmaz Mutfak Eşyaları A.Ş için çalışmaktayım ve Robot el projesinde gönüllü modelleme ve tasarım yapmaktayım. Rhinoceros, 3ds Max, Vray, Keyshot, Adobe Photoshop programlarını kullanıyorum. Detaylı portfolyo da sunabilirim.
Halil H.

Halil H.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Tema Art firmasında 2d-3d modelleme ve üretim sorumlusu olarak görev yapmaktayım. AnkaPark, Rixos Land of Legends ve Via Land projelerinin üretimlerinde yer aldım.
Entropi Tasarım Mühendislik

Entropi Tasarım Mühendislik

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Savunma sanayide çalışan mühendisler olarak yari zamanli calistigimiz Entropi Tasarım ı kurduk. Her türlü tasarım ve kalite kontrol işini yapmaktayız.
Miraç Batuhan Ö.

Miraç Batuhan Ö.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Bilkent Üniversitesi Kentsel Tasarım ve Peyzaj mimarisi bölümünde eğitimimi sürdürüyor olup, 4 senedir aktif olacak mimari görselleme ve kamera kullanımı alanında kendimi geliştirdim.
Durali Ö.

Durali Ö.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Bir buçuk yıldır çizim işi ile uğraşıyorum. referanslarımda türkiye de ve dünya da düzenlenen tübitak efficiency challenge ve shell eco marathon yarışlarına katılacak takımlar için teknik çizim ve analiz desteği sağlıyorum
İskender Y.

İskender Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören, Ankara
MİMARİ ANİMASYON.DIŞ MEKAN GÖRSELLEŞTİRME.PEYZAJ TASARIM ANİMASYON.3D MODELLEME.DIŞ MEKAN KOMPOZİT TASARIM GÖRSELLEŞTİRME.
Mehmetcan B.

Mehmetcan B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Merhaba ben Mehmetcan. Gazi Üniversitesi nde Otomotiv Mühendisliği bölümünde eğitim görmekteyim. Tasarım alanına bütünüyle yönelmiş durumdayım ve proje odaklı bir bütün çalışmaktayım. Tasarımı geniş ve yaratıcı bakış açım ile müşterinin isteklerini yerine getirme odaklı yapmaya dikkat etmekteyim. Bu alanda modelleme ve tasarımı iş olsun yapayım diye değil severek ve özen göstererek, en uygun maliyette, en kaliteli işçiliği göstererek yapmaya çalışmaktayım.
Esra  S.

Esra S.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Merhaba, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Endüstriyel Tasarım 4. Sınıf öğrencisiyim. Bu süreç içerisinde çeşitli firmalarda 1 yıl boyunca staj yaparak mesleki deneyimimi arttırmayı hedefledim. Illustrator, Photoshop gibi iki boyutlu programlar Rhino, Solidworks, Fusion gibi üç boyutlu programlara oldukça hakimim. Tasarladığınız bir ürünün modellenmesi, teknik resminin çıkartılması, render aşaması gibi konularda size yardımcı olabileceğime eminim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mete Aktomas
3D Teknik Çizim   19/02/2019

Harika bir hizmet aldim. Bu isi yaptirirken ABD den (8 saatlik bir zaman farki var) iletisim kurmama ragmen hicbir sorun olmadi. Isin sonucu da benim icin olumlu, bu tarz bir ise ihtiyaci olan herkese de tavsiye ederim.

         
Gülnur Üreten
3D Teknik Çizim   26/10/2018

Çok kısa sürede özverili bir çalışma sürdürerek tüm istediğimiz işleri eksiksiz ve güzel bir şekilde tamamlamış olması sebebiyle kendisine ayrıca teşekkür ederim.

         
Ramazan Güngörmüş
3D Teknik Çizim   31/08/2018

İlk defa internet üzerinden bir hizmet aldım yapılan işden cok memnun kaldım erhan bey kaliteli ve sözüne güvenilir bir insan tekrar ellerine saglık tüm dostlarıma tavsiye edegim saygılar

         
Baris Baris
3D Teknik Çizim   26/07/2018

Aldığı işi iyi yaptı. Parasını aldıktan sonrada bırakıp gitmedi işin daha iyi olması için uğraştı. Teşekkürler Onur Bey.

         
Neval Bilen
3D Teknik Çizim   26/05/2018

Hızlı ve kaliteli bir hizmet aldım.profesyonel çiziminiz ve nezaketli üslubunuz için tekrar teşekkürler.

         
Sezer Demir
3D Teknik Çizim   28/02/2018

Güler yüzlü, taleplere hızlı cevap verebilen gayet bilgili işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir arkadaş. Biz çok memnun kaldık tavsiye ediyoruz.

         
3D Teknik Çizim   17/01/2018

Koray Bey ile randevulaştığımız zaman ve yerde yüzyüze görüştük. işi anlattım fiyat pazarlığında anlaştık söylediği zamanda ve şekilde eksiksiz olarak çizimleri tarafıma teslim etti kendisinden çok memnun kaldım Buna benzer tüm işler konusunda herkese tavsiye ederim

         
yalçın kaya
3D Teknik Çizim   09/11/2017

Böylesine helal olsun denir.Çok acil bir iş için başkalarının 1 hafta verdiği süreye karşılık 1 günde sabaha kadar çalışıp işi en güzel şekilde dört dörtlük bana teslim etti ve en uygun şekilde teşekkür ederim

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz