En iyi 10 Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2914 Fotoğrafçı üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al
1

Ufuk Karabiber

Fotoğrafçı · Konak · İzmir
Hayatımızın en önemli ve en özel anını tatlı telaştan dolayı ne yazık ki anlayamıyoruz. Bu güzel anlarımızı kare kare dondurmak ya da videolarla ölümsüzleştirmek için en iyi yol tabii ki bizimle o telaşı yaşayacak fotoğrafçıdan geçer. Profesyonel, genç ve dinamik ekibimizle özel konseptler oluşturarak o telaşı sizinle o özel günde yaşayabilir yada düğün günü haricinde telaşsız ve korkusuz gelinlik ve damatlığın tadını çıkararak keyifli bir çekim yapabiliriz... Tüm Avrupa ülkeleri, Kıbrıs ve Türkiye de hizmet verilmektedir. Fotoğrafçınızı (anılarınızı) şansa bırakmayın! Nasıl Çalışırız? Öncelikle gelin damat adaylarımızla bir araya gelerek tanışırız. Demli bir çayın buğusunda koyu bir sohbet ile fikir alış verişi yapıp kaynaşırız. Yapılan plan doğrultusunda çekimlerimizi gerçekleştiririz. Sonra siz çiftlerimiz balayında yorgunluklarını atarken biz fotoğrafları işleyip albümlerinizi hazırlarız. Saygılarımızla..
2

Selim Genç Photograpy

Fotoğrafçı · Kadıköy · İstanbul
Merhaba Kendimizi birebir ifade edebilmek günümüz dünyasında oldukça zor olmakla birlikte, teknoloji ve İnternet’in gelişmesi ile yaptığımız işleri ve yarattığımız ürünleri tanıtmak da o derece kolaylaşmıştır. Bu sanal dünyada yüz yüze konuşmak mümkün olamadığı için, kendimizi ve yaptığımız işleri en iyi ifade edebileceğimiz cümleleri kullanarak sizlere ulaşmaya çalışacağız. Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçılığın da en önemli nokta, tanıtılan ürünü gerçeği gibi hatta gerçek üstü olarak gösterebilmektir. Titiz ve oldukça detaylı çalışma isteyen bu tür çekimler yüksek deneyim ve profesyonellik istemektedir. Yapılan çalışmalar ürünü üreten firmanın o ürünü üretme aşamasında nasıl kılı kırk yaran bir titizlikle çalışıyorsa, ürünün çekim aşaması da o denli detaycılık ve titizlik istemektedir. Milimetrik hassasiyet ve milimetrik duyarlılık isteyen ürün fotoğraf çekimlerinde yüksek deneyim ve profesyonelliğin yanı sıra en üst düzeyde teknik alt yapı istemektedir. Günümüz teknolojisini
3

Rabia Bayar

Fotoğrafçı · Çankaya · Ankara
Fotoğraf çekmenin en güzel yanı insanların en mutlu gününde onlarla birlikte bu mutluluğa ortak olmaktır. Çekilen her fotoğrafın gelecekte anılarda güzel bir yer kaplayacağını düşünmek beni inanılmaz heyecanlandırıyor. Ben, her bir fotoğraf karesinin insanın hayatından bir kesit taşıdığına inananlardanım ve fotoğraflarımı da bu düşünceyle çekiyorum. Profesyonel bir düşünce yapısıyla, doğru iletişimle ve hem eğlenceli, hem de hikayesi olan kareler yakalamak felsefemi yansıtır. Doğum günü, doğum, düğün, nişan ve mezuniyet gibi bir çok alanda işler çıkardım. Kullandığım makine ve oluşturduğum fikirlerimle her zaman sonsuz memnuniyetle çekimi tamamlayacağımızdan şüpheniz olmasın. tecrübe sizlerle ve zamanla edinilir, benim tecrübelerimde de sizlerin olmasını diliyorum. Benim işim fotoğraf çekmek değil, sizin hayallerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek, gelin bu hayalleri beraber yaratalım..
4

Salih Başkaya

Fotoğrafçı · Çanakkale · Çanakkale
Düğün öncesi fotoğraf çekimleri,düğün hikayesi ve düğün klibi,doğum fotoğrafı ve bebek fotoğraf çekimleri,kişiye özel fotoğraf çekimi,ürün çekimi,albüm,katalog,menü tasarımı ve daha bir çok hizmetimizi Çanakkale,İzmir ve çevre illerde ekonomik fiyatlarla sizlere sunuyoruz.
5

Barış Fişek Photography

Fotoğrafçı · Karşıyaka · İzmir
İletişim Fakültesi, Radyo, Sinema ve Televizyon mezunuyum. Kameramanlık ve görsel yönetmenlik tecrübesine sahibim. Uzun süredir freelance (serbest çalışan) olarak profesyonel fotoğrafçılık yapmaktayım. Fotoğrafçılık üzerine gerek üniversitede 4 yıl boyunda aldığım eğitimler, gerekse deneyimlerimin yanı sıra yapılan işin başarılı olabilmesi için o işin severek yapılmasına inananlardanım ve işimi gerçekten severek yapıyorum. En mutlu ve özel anlarınızı estetik bakış açısıyla yakalayıp ölümsüzleştirmekten keyif alıyorum. Model çekimi, mezuniyet çekimi, portre çekimi, kişisel çekim, gelin damat çekimi olmak üzere tüm dış çekimleri uygun fiyata gerçekleştiriyorum ve fotoğrafları CD ye veya flash diske yükleyerek teslim ediyorum. Dileyenlere 20 x 30 boyutlarına kadar baskılı hallerini de teslim ediyorum. En güzel ve özel anlarınızı ölümsüz anılara dönüştürmek dileğiyle. Barış Fişek © Copyright (Tüm hakları saklıdır)
6

Palmiyem Stüdyo & Prodüksiyon

Fotoğrafçı · Muratpaşa · Antalya
Fotoğraf ve Film Çekimi ve Montaj hizmetleri. Limitsiz Düğün Çekimleri, Düğün Belgeseli Klibi, Şirket Tanıtımları, Moda & Portfolio Çekimleri, her türlü projenizde özverili, profesyonel ve sempatik partneriniz. Ayrıca projeleriniz için stüdyomuzu kiralayabilirsiniz.
7

Motto Fotoğrafçılık Ve Tasarım

Fotoğrafçı · Pamukkale · Denizli
Motto Tasarım Tanıtım ve Organizasyon, Denizli’de kurulan ve fotoğrafçılık alanında hizmet veren bir kuruluş. Kurucularının 8 yıllık fotoğrafçılık ve tasarım tecrübelerinden ortaya çıkan Motto, hizmetlerine ayrıcalıklı bir kalite ile devam ediyor. Fotoğrafçılık ve tasarım başlıkları ile yaptığı işlerde tek bir mottoyu gözeten şirket, daima en iyi hizmeti sağlamak üzere yola çıkıyor.
8

Yeliz Aksoy

Fotoğrafçı · Merkezefendi · Denizli
Her düğün yeni bir masalın başlangıcıdır. Bu nedenle kendimi sadece bir fotoğrafçı olarak değil; aynı zamanda bir hikaye anlatıcısı olarak görüyorum. O güzel anıların tasarımcısı. Amacım en güzel anlarınızın eşsiz duygularını fotoğraflarınıza en doğal haliyle yansıtmak ve bu güzel anlarınızı birlikteliğiniz boyunca sahip olabileceğiniz fotografik bir hikayeye dökmek. :) Fotoğraf çekmek benim için büyük bir tutku ve her fotoğrafçının olduğu gibi benim de kendime özgü bir stilim var. Bir fotoğraf karesini çekerken en önem verdiğim şey; o anın büyüsünü tüm sadeliğiyle fotoğrafa yansıtmak oluyor. Bu nedenle neredeyse tüm çekimlerimde doğal ışık kullanmayı tercih ediyorum. Düğün çekimleri sırasında çiftlerime genel duruşları ve kurguladığım sahneleri anlatmak haricinde müdahalede bulunmuyorum. Bu sayede en doğal anlarınızı yakalayarak, aşkınızı ve tutkunuzu fotoğraf karelerinize özenle işliyorum…
9

Ufuk Dijital Meyda

Fotoğrafçı · Kütahya · Kütahya
1978 yılında kurulan müessesemiz 35 yıllık tecrübesini günün teknolojisiyle birleştirerek en iyi en kaliteli hizmeti vermektedir. “Her fotoğrafın farklı bir hikayesi” olduğuna inanan ekibimiz teknik donanımına sanatçılığını katıp senaryolaştırdığı anlatımlarla hayatın unutulmaz anlarını kalıcı hale getirirken fotoğrafın sanatsal yönünü ön plana çıkartıp benzersiz çalışmalara imza atıyor. Sürekli yenilenen teknolojik alt yapısı ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile UFUK DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK stüdyo çekimi, Dış Çekim, Gelin & Damat çekimleri, Portre, Düğün hikayesi, Jimmy Jib, Helikopter Çekimi, Düğün Albümü, Toplantı, Özel Organizasyon, Açılış, Etkinlik gibi hizmetleri profesyonel olarak yapmaktadır.1978 yılında kurulan müessesemiz 35 yıllık tecrübesini günün teknolojisiyle birleştirerek en iyi en kaliteli hizmeti vermektedir. “Her fotoğrafın farklı bir hikayesi” olduğuna inanan ekibimiz teknik donanımına sanatçılığını katıp senaryolaştırdığı anlatımlarla hayatın unut
10

Mi Art Photography

Fotoğrafçı · Nilüfer · Bursa
"Mi Art Photography" Fotoğrafçılık alanındaki teknik ve sanatsal donanımını, üniversite eğitimi ve dünya çapında başarılı eğitmenlerden edinmiş bir ekibe sahiptir. Düğün fotoğrafçılığı, albüm ve katalog çekimleri, mezuniyet, doğum, doğum günü, özel gün çekimleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Sizin isteklerinizle, fotoğrafçılık alanındaki tecrübelerimizi harmanlayıp, yıllarca bakmaktan keyif alacağınız fotoğraflar üretiyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Tarkan Kilic
Fotoğrafçı   28/06/2016

Tertemiz pırıl pırıl bir delikanlı, ailemizden biri gibiydi... içten, samimi.. Fotoğrafları birbirinden güzel. .çok cok beğendik. .oğlumun 1.yas günü fotoğrafları tam istediğimiz gibi oldu.. ellerine sağlık sevgili yakup can.. Inşallah oğlumun 50.yas gününde de sen olursun yine yanimizda. .

         
Selda Şahin
Fotoğrafçı   15/06/2016

Gerçekten işinin ehli ve işini severek yapan iyi niyetli ve güvenilir bir arkadaş. Doğal ve güzel kareler yakalıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

         
Yeliz Çalıkoğlu
Fotoğrafçı   06/06/2016

Kızımızın doğum günü organizasyonu için kendisi ile anlaşmıştık; kaliteli hizmet sunarak elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. Bize ömür boyu hatıra kalacak bu güzel fotoğraflar için tekrar emeğinize sağlık..

         
Fotoğrafçı   02/06/2016

kesinlikle muhteşem ötesi , Mersin'in en iyi fotoğrafçısı demiyorum çünkü diğer şehirlerden gelen gelin damatlar var , düğün koşuşturmasının en eğlenceli yanı düğün öncesi yaptığımız dış çekimdi , Nejat abi ve eşinin dostane tavırları sayesinde gerilmeden çok eğlenceli pozlar çıktı ortaya Allah nasip ederse İnşallah önümüzde bebek doğum albümümüzü de kimin çekeceği şimdiden belli :) düğün albümlerimi heyecanla bekliyorum ,teşekkürler İmparator iyiki sizi seçmişiz ...

         
Kemal Ziya
Fotoğrafçı   28/05/2016

Yakup Can ile en kıymetlimiz, oğlumuz Kerem'in 2.yaş günü fotoğraf çekimi için armut.com üzerinden tanıştık.Çektiği fotoğrafların kalitesinin yanında ,ortamı sürekli olarak takip ederek her yere yetişmesi üst düzeydeydi. Yakup Can ile yine mutlu günlerde güzel kare ve videolar için görüşmek dileği ile kendisine teşekkür ederiz:)Fotoğrafçı - Benzer Meslekler
Dış Çekim Fotoğraf
Düğün Fotoğrafçısı
Fotoğrafçı hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!