En iyi 10 Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

3.033 Fotoğrafçı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
1

Salih Başkaya

Fotoğrafçı · Çanakkale · Çanakkale
Düğün öncesi fotoğraf çekimleri,düğün hikayesi ve düğün klibi,doğum fotoğrafı ve bebek fotoğraf çekimleri,kişiye özel fotoğraf çekimi,ürün çekimi,albüm,katalog,menü tasarımı ve daha bir çok hizmetimizi Çanakkale,İzmir ve çevre illerde ekonomik fiyatlarla sizlere sunuyoruz.
2

Enes Avşar

Fotoğrafçı · Şişli · İstanbul
Haliç Üniversitesi Grafik Tasarım ve Fotoğraf bölümü öğrencisiyim. 2007 yılında amatör olarak başladığım fotoğraf ve video çekimlerimi 2012 yılından itibaren eğitimimi alarak profesyonel olarak devam ediyorum. Afiş tasarım, logo tasarım Fotoğraf edit, fotoğraf montaj, video çekim, video montaj .KUllandiğım programlar: photoshop, illüstratör, indesign, premier, arter efect.
3

Ufuk Karabiber

Fotoğrafçı · Konak · İzmir
Hayatımızın en önemli ve en özel anını tatlı telaştan dolayı ne yazık ki anlayamıyoruz. Bu güzel anlarımızı kare kare dondurmak ya da videolarla ölümsüzleştirmek için en iyi yol tabii ki bizimle o telaşı yaşayacak fotoğrafçıdan geçer. Profesyonel, genç ve dinamik ekibimizle özel konseptler oluşturarak o telaşı sizinle o özel günde yaşayabilir yada düğün günü haricinde telaşsız ve korkusuz gelinlik ve damatlığın tadını çıkararak keyifli bir çekim yapabiliriz... Tüm Avrupa ülkeleri, Kıbrıs ve Türkiye de hizmet verilmektedir. Fotoğrafçınızı (anılarınızı) şansa bırakmayın! Nasıl Çalışırız? Öncelikle gelin damat adaylarımızla bir araya gelerek tanışırız. Demli bir çayın buğusunda koyu bir sohbet ile fikir alış verişi yapıp kaynaşırız. Yapılan plan doğrultusunda çekimlerimizi gerçekleştiririz. Sonra siz çiftlerimiz balayında yorgunluklarını atarken biz fotoğrafları işleyip albümlerinizi hazırlarız. Saygılarımızla..
4

Ova Medya Fotoğrafçılık Ve Prodüksiyon

Fotoğrafçı · Akçaabat · Trabzon
Tutulduğumuz her beyin fırtınasından özgün fikirler bulmadan, size özel tasarımlar yapmadan, hayalinizin fotoğrafını detaylı bir şekilde çekmeden çıkamıyoruz. Hiç bitmeyen hevesimizle aklınızdakileri bir araya getirip, en sade ama etkili haliyle sizlere sunuyoruz ve kısa zamanda ortaya çok zevkli şeyler çıkarıyoruz. Siz hiç bildiğiniz şeyleri ilk defa duymuşsunuz gibi hissettiniz mi? İşte bunun için bize katılın ve hikayenizi anlatın… Özel günlerinize değer veriyor. Söz, nişan, düğün çekimlerini profesyonel stüdyoların yanı sıra, farklı bakış açılarıyla dış mekan fotoğrafçılığı konseptinde de başarıyla uygulayarak, sizlere sahip olabileceğiniz en kıymetli anıları fotoğraf olarak sunuyor. Yeni doğan bebeklerinizi unutmayarak, en özel hamilelik ve doğum fotoğraflarınızı çekiyor, birbirinden farklı ve yaratıcı albümlerle sizlerle paylaşıyor. Ova Medya Fotoğrafçılık ve Prodüksiyon, anılarınızı kalıcı keyiflere dönüştürüyor,sunuyor... Ova Medya Fotoğrafçılık ve Prodüksiyon, her zaman
5

Barış Fişek Photography

Fotoğrafçı · Karşıyaka · İzmir
İletişim Fakültesi, Radyo, Sinema ve Televizyon mezunuyum. Kameramanlık ve görsel yönetmenlik tecrübesine sahibim. Uzun süredir freelance (serbest çalışan) olarak profesyonel fotoğrafçılık yapmaktayım. Fotoğrafçılık üzerine gerek üniversitede 4 yıl boyunda aldığım eğitimler, gerekse deneyimlerimin yanı sıra yapılan işin başarılı olabilmesi için o işin severek yapılmasına inananlardanım ve işimi gerçekten severek yapıyorum. En mutlu ve özel anlarınızı estetik bakış açısıyla yakalayıp ölümsüzleştirmekten keyif alıyorum. Model çekimi, mezuniyet çekimi, portre çekimi, kişisel çekim, gelin damat çekimi olmak üzere tüm dış çekimleri uygun fiyata gerçekleştiriyorum ve fotoğrafları CD ye veya flash diske yükleyerek teslim ediyorum. Dileyenlere fotoğraf albümü yapıyorum veya 20 x 30 boyutlarına kadar baskılı hallerini de teslim ediyorum. En güzel ve özel anlarınızı ölümsüz anılara dönüştürmek dileğiyle. Barış Fişek © Copyright (Tüm hakları saklıdır)
6

Fotoğrafçı Doruk Kınacı

Fotoğrafçı · Battalgazi · Malatya
26 06 1988 Malatya Yeşilyurt doğumlu olan Doruk Kınacı ilk orta ve lise eğitimini Malatya ilinde tamamlayıp aynı zamanda 2004 yılında çıraklık eğitimini tamamlamış olup Bursa iline yerleşmiş ve fotoğrafçılık alanında birçok seminere katılıp kurs görmüştür. 2007-2008 yıllarında Bursa ilinde Atalay Prens Düğün Salonlarının fotoğraf işletmeciliğini yapmış 2009 yıllarının sonralarına doğru vatani görevini tamamlayıp tekrar bursa iline dönüp birçok düğün salonunun kendisi gibi fotoğrafçı olan dayısının 1990 yılında kurmuş olduğu STÜDYO BERKAY işletmesi adı altında 2011 yılına kadar düğün salonu fotoğraf işletmeciliğine ve stüdyo fotoğrafçılığına devam etmiştir. 2011 ve 2012 yılları arasında Doruk Kınacı o zamanların yeni trendi olan dış mekan gelin damat fotoğrafçılığına merak sarmış ve bu alanda kendini geliştirmiştir. 2013 yılında Malatya iline dönüp kendi ismi ile kurmuş olduğu Fotoğrafçı Doruk Kınacı ismini markalaştırma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Değerli müşterilerine ka
7

Baba Yapım Medya

Fotoğrafçı · Çankaya · Ankara
Her biri alanında yeterli iş deneyimine sahip, profesyonellerden oluşan bir ekibimiz var. Tecrübemiz ve samimiyetimiz en büyük iddiamız. İster ürün, reklam; ister doğum, çocuk; isterseniz düğün, parti; isterseniz mezuniyet, organizasyon, toplantı... Fotoğrafın doğru adresiyiz. Güncel gelişmeleri yakalayan ve sürekli yenilenen teknik ekipmanımız, en gelişmiş fotoğraf, kamera, ışık setleri, tam profesyonel iş çıktıları, yaratıcı ve heyecan dolu masaüstü çalışma ekibi, en önemlisi severek yapılan işler. Size hizmet vermekten mutluluk duyacağız...
8

Kontrast Profoto

Fotoğrafçı · Çankaya · Ankara
Merhaba, ; Her Alanda, Su altı ve hava fotoğrafıda dahil olmak üzere dünya standartlarında üst düzey ekipman ve teknikle her türlü (fotoğraf video gibi ) çekimin yapılması hizmetini veriyoruz Detay bilgi olarak ; Kurumsal yada şahıs firması kültürüne hakim tanıtım ve reklam fotoğrafları çekilmesi ve öncesinde gerekli araştırma ve planlama ( hedef kitle, potföy, ven şeması eşleşmesi gibi ) doğrultusunda çekim planı yapılması. Çekim öncesinde görsel danışmanlık hizmeti ile altın standartlara göre sıkıntılı gözükebilecek görsel eksiklerin belirtilmesi hizmetleri. Çekim sonrasında matba veya web sitesi işlerinin takibi bu arayüzlerin fotoğraflara uygunluğunun kontrolü. Şahıslar için ; Profil ve makam fotoğrafları SaveTheDate - Gelin Damat cekimleri Doğum günü, organizasyon çekimleri Doğa, mekan, moda, ürün ve yemek fotoğrafçılığı. Gebelik, Doğum, ilk aylar çekim ve albümleri Gezi fotoğrafçılığı ve kayıt alınması. Çekim arkası için fotoğraf ve video cekilmesi ( set fotoğraf
9

Mavera Dijital

Fotoğrafçı · Selçuklu · Konya
Fotoğrafçılık mesleğini "Fotoğraf Sanatçılığı" bilinci ile icra etmenin zevkini yaşıyoruz. Maddiyatçı yaklaşımın günümüzde maalesef bu mesleği çizgisinden çıkarmış olduğu aşikardır. Biz yaptığımız çekimlerde ilk önceliğimizi her zaman müşteri memnuniyeti yönünde tuttuk. Çünkü biliyoruz ki mutlu müşteri demek tavsiye edilmektir. Tavsiye edilmek ise yeni müşteriler ve dolayısıyla kazanç demektir. İşlerimizdeki dürüstlük, özveri ve müşteri ihtiyaçlarından anlama bize ba�arıyı sağladı. Lütfen fiyat konusunu değil, çekimlerinizin nasıl yapılacağını, özeni ve kaliteyi düşünün. Bize iş yaptıranları fiyat konusunda hiç üzmedik :) Söz verdiklerimizi eksiksiz yaparak bir çok defa övgü ve teşekkür aldık. Bu da bizim istediğimiz hazzı verdi ve ortaya çıkan güzel karelerle övünme fırsatı sağladı.
10

Palmiyem Stüdyo & Prodüksiyon

Fotoğrafçı · Muratpaşa · Antalya
Fotoğraf ve Film Çekimi ve Montaj hizmetleri. Limitsiz Düğün Çekimleri, Düğün Belgeseli Klibi, Şirket Tanıtımları, Moda & Portfolio Çekimleri, her türlü projenizde özverili, profesyonel ve sempatik partneriniz. Ayrıca projeleriniz için stüdyomuzu kiralayabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Ezgi Sönmez
Fotoğrafçı   01/08/2016

Rabia Hanım ilk görüşmemizden itibaren bizim içimizi çok rahatlattı, işi çok sahiplendi. Kafamıza takılan her konuda kendisine çok rahat ulaşabildik, her zaman çok ilgili, çok nazikti. Çekim günü her detayla ince ince uğraştı. Çekimimiz onun bizi ve ne istediğimizi tam olarak anlaması sayesinde çok rahat bol kahkahalı geçti:) Biz ortaya çıkan tam istediğimiz gibi olan, doğal-tatlı fotoğraflarımız, hiç esirgemediği emeği ve birlikte geçirdiğimiz keyifli saatler için çok teşekkür ederiz.

         
Fotoğrafçı   19/06/2016

okulumuzun sene sonu gösterisi için destek aldığımız Tuncay bey. son derece profosyonel ve tıtız çalıstı, Çok hızlı teslimat yaptı, Özelikle fotograf çekimi için bundan sonra başka biriyle çalışabileceğimizi düşünmüyorum..

         
Özlem Kanbur
Fotoğrafçı   30/05/2016

Gerçekten çok memnun kaldık, Eser Bey e çok teşşekür ediyoruz. Anlaştığımız ücretin çok çok üzerinde bir hizmet aldık teşekkürler.

         
nurçin şamdan
Fotoğrafçı   22/05/2016

Bünyamin bey tahmin ve beklentilerimizin çok çok üstünde bir profesyonellikle bize yardimci oldu herkese gonul rahatligiyla tavsiye ederim profesyonelliginin yanisira iletisim olarak da cok memnun kaldik tesekkurler...

         
Burcu Çelik
Fotoğrafçı   19/05/2016

Rabia hanımın güler yüzü,tecrübesi profesyonelliği takdire şayandı.Doğru yönlendirmeleri be önerileri ile ömür boyu saklayacağımız çok güzel karelere sahip olduk.yardımları için çok tşk ediyoruz.Fotoğrafçı - Benzer Meslekler
Dış Çekim Fotoğraf
Düğün Fotoğrafçısı
Fotoğrafçı hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!