En İyi 10 İstanbul Fotoğrafçı | Armut

En İyi 10 İstanbul Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 2.613 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Garo  M.

Garo M.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
24 yıllık tecrübemle Cosmopolitan, Şamdan, Forbes, Para, Bebeğim, Food & Travel, Mercedes Mengerler, Newsweek gibi dergilerle çalıştım. Ayrıca Koç Üniversitesi, Marriott, Ece Türkiye, Erse, Ortadoğu İnşaat, Grand Yazıcı Hotels and Resorts, Öztiryakiler gibi birçok firmayla çalıştım. Sizinle de aynı kaliteyi, özenli hizmeti, yaratıcı ve farklı bakış açısını paylaşmak istiyorum.
Metin O.

Metin O.

Fotoğrafçı · Sarıyer, İstanbul
Tüm organizasyonlarınızı bir hikaye / konsept içinde anlatan fotoğraflar çekiyoruz. Ayrıca ürün, ve kurumsal çalışmalarda da sizlerleyiz. Siz zamanın tadını çıkarın, biz size en güzel fotoğrafları hazırlayalım.
Zeynep S.

Zeynep S.

Fotoğrafçı · Bayrampaşa, İstanbul
Fotoğraf ve Video alanında Ön Lisans, eğitimi aldım. Radyo, Sinema Televizyon lisans eğitimim var. İstanbul da uzun yıllar fotoğrafçılık mesleğimi icra ettim. Bir çok kurumsal şirketler ve şahıslar ile çalışmalarım oldu. Kendime, sanatıma ve ekipmanıma güveniyorum. Şu anda Çanakkale de ikamet ediyorum. İstanbul a sık sık gelip gidiyorum. Çanakkale, İstanbul yurt içi veya yurt dışında kurum, kuruluş ve şahıslara hizmet vermeye hazırım.
Selim Genç F.

Selim Genç F.

Fotoğrafçı · Çekmeköy, İstanbul
Merhaba Kendimizi birebir ifade edebilmek günümüz dünyasında oldukça zor olmakla birlikte, teknoloji ve İnternet’in gelişmesi ile yaptığımız işleri ve yarattığımız ürünleri tanıtmak da o derece kolaylaşmıştır. Bu sanal dünyada yüz yüze konuşmak mümkün olamadığı için, kendimizi ve yaptığımız işleri en iyi ifade edebileceğimiz cümleleri kullanarak sizlere ulaşmaya çalışacağız. Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçılığın da en önemli nokta, tanıtılan ürünü gerçeği gibi hatta gerçek üstü olarak göste
Emre S.

Emre S.

Fotoğrafçı · Beykoz, İstanbul
010 yılından beri doğa, manzara, mimari ve gezi fotoğrafları çekmekteyim. 3 senedir Adobe Photoshop ve Lightroom programlarına hakim durumdayım. Hali hazırda Linens ve Hammett Shirts için çalışmalar yapmaktayım. Severek yaptığım bu iş sayesinde sizlere yardım etmek için hazırım. Ürün ve katalog çekimleri, dış çekim, mimari çekimler, doğada fotoğraf çekimleri için bana ulaşabilirsiniz.
Aslı Y.

Aslı Y.

Fotoğrafçı · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba, İnşaat Projeleri ve oteller için profesyonel fotoğraf çekimi ve drone çekimi ile zenginleştirilmiş, sosyal medya hesaplarınızda kullanabileceğiniz kısa tanıtım prodüksiyonu yapmaktayım. Bunun yanında yemek fotoğrafçılığından özel gün fotoğrafçılığına; kurumsal kimlik çekiminden imaj fotoğrafı çekimine kadar uzanan geniş bir spektrumda dijital içerik üretimi yapmaktayım Tüm bunları pazarlama üzerine yaptığım yüksek lisans ve kurumsal şirketlerdeki marka yönetimi deneyimimle birleşti
Pınar  A.

Pınar A.

Fotoğrafçı · Kadıköy, İstanbul
*Ozel Gün | Model *Ürün | Love Story En özel zamanlarınızı, en güzel karelerle ve sevgi ile çekiyorum.
Merve .

Merve .

Fotoğrafçı · Üsküdar, İstanbul
Merhaba, Fotoğraf çekmeye bayılıyor ve her gün yeni şeyler öğrenmeye gayret ediyorum. Renk benim için en önemli unsur. Amacım çektiğim insanların fotoğraflarına tekrar tekrar bakmasını sağlamak ve içine sinen bir fotoğrafa sahip olmaları.
Photographer  M.

Photographer M.

Fotoğrafçı · Beylikdüzü, İstanbul
Babyshower , Hamilelik , Doğum , Yeni Doğan, 1 yaş a kadar tüm çekimler. Parti , Nişan , Kına , Düğün ve dış mekan Çekimler
Seckin G.

Seckin G.

Fotoğrafçı · Kadıköy, İstanbul
-Profesyonel ekipman -Güleryüzlü anlayışlı ve sıcakkanlı hizmet -İşini severek yapan personel -Memnuniyet odaklı -Uygun fiyat -5 senelik deneyim -Rahat çalışmaya uygun
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Melis Kuru
Fotoğrafçı   02/08/2018

Metin o koca koca ajansların yaptığı işi tek başına oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor. Biz onu ve fotoğraflarını çok sevdik 💙

         
Nazlı Ümüt
Fotoğrafçı   02/07/2018

Metin bey ile tesadüfi bir şekilde site sayesinde tanıştık ve yarım günlüğüne evde yaptığımız Nişan fotoğraflarımız için anlaştık. Dürüst olmak gerekir ise tanımadığınız ve hiç görmediğiniz birini eve davet ettiğimiz için tedirgin yaklaşıyordum ama tam saatinde evimizde olması, evimize geldiği ilk saniyeden itibaren yaydığı pozitif enerji, her detayla ilgilenip resimlemesi , bir saniye bile boş durmadan tüm detayları fotoğraflanması,stresimizi anlayışla karşılayıp yapıcı konuşmaları ile bizi r

         
Sezin Ören
Fotoğrafçı   26/06/2018

Kısıtlı zamanda çok güzel kareler yakaladı. Fotoğraf konusunda çok endişeliydik ama Safiye hanımla çok rahat bir çekim oldu. İyi ki tanımışız.

         
Fotoğrafçı   19/06/2018

Mükemmel.İşini seven ,özenle gösteren ve yaptığı işin hakkını vermek için zamana önem vermeyen...genç yetenekli...teşekkür ediyoruz.

         
Yücel Arabacıoğlu
Fotoğrafçı   19/06/2018

MÜKEMMEL!!! Yaptığı işin kalitesi, titizliği ve beyefendiliğiyle çok iyi bir fotoğrafçı. Randevu saatinden önce erkenden gelmesiyle de artı puan aldı. Böyle düzgün iş yapan gözü tok ve gönlü zengin insanlar lazım bize. Kendisini tebrik ediyorum.

         
Fotoğrafçı   18/06/2018

Ozan bey ile çok keyifli bir çalışma gerçekleştirdik ve ortaya muazzam fotoğraflar çıktı. Hem yetenekli, hem sabırlı. İşini severek yapıyor. Teşekkür ederim tekrardan.

Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz