En İyi 10 İstanbul Fotoğrafçı | Armut

En İyi 10 İstanbul Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 2.975 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Garo  M.

Garo M.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
24 yıllık tecrübemle Cosmopolitan, Şamdan, Forbes, Para, Bebeğim, Food & Travel, Mercedes Mengerler, Newsweek gibi dergilerle çalıştım. Ayrıca Koç Üniversitesi, Marriott, Ece Türkiye, Erse, Ortadoğu İnşaat, Grand Yazıcı Hotels and Resorts, Öztiryakiler gibi birçok firmayla çalıştım. Sizinle de aynı kaliteyi, özenli hizmeti, yaratıcı ve farklı bakış açısını paylaşmak istiyorum.
Raci S.

Raci S.

Fotoğrafçı · Bakırköy, İstanbul
2007’de fotoğraf çekmeye başladım ve 2012 yılında profesyonel fotoğrafçılığa atım attım. 2013 yılından bu yana İstanbul da reklam yazarlığı ve fotoğrafçılık yapıyorum.
Fotoğraf Hizmeti

Fotoğraf Hizmeti

Fotoğrafçı · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümü öğrencisinden ; Etkinlik , Doğum Günü , Moda . Organizasyon , Reklam , Ürün tanıtım ve diğer tüm bireysel özel istekleriniz için fotoğraf hizmeti vermekteyim. Ne istediğinizi net biçimde öğrenip , sağlıklı bir iletişim kurarak çalışmaktayım.
Pınar  A.

Pınar A.

Fotoğrafçı · Kadıköy, İstanbul
Her kişinin kendine özgü bir karakteri vardır. Bu karakterlere uygun, güzel fotoğraf kareleri çekilebilir. O kareleri yakalamakta, usta bir fotoğrafçı işidir. İlla ki objektifimin karşısına geçip, sabit pozlar vermek gerekli değildir. Benim düşünceme göre bir fotoğrafçı, karşısında ki insanın karakterini 1-2 konuşmadan sonra azda olsa tanıyabilir. Onun doğal veya sabit halde mi daha iyi bir fotoğraf vereceğine düşünebilir. Ben doğal halleri yakalamayı seven bir fotoğraf’çıyım. Benim çektiğim ka
Shadow.ist Studio

Shadow.ist Studio

Fotoğrafçı · Esenler, İstanbul
Ihtiyaciniz olan tum gorseller profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekibmanimizla size hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Metin O.

Metin O.

Fotoğrafçı · Sarıyer, İstanbul
Tüm organizasyonlarınızı bir hikaye / konsept içinde anlatan fotoğraflar çekiyoruz. Ayrıca ürün, ve kurumsal çalışmalarda da sizlerleyiz. Siz zamanın tadını çıkarın, biz size en güzel fotoğrafları hazırlayalım.
Didem P.

Didem P.

Fotoğrafçı · Kadıköy, İstanbul
Özgür zaman, özgür mekan mottosuyla hareket eden ekibimizle hiçbir sınırlama olmaksızın en özel gününüzü size hatıra bırakıyoruz. Kahkahanızdan gözyaşınızdaki detaya kadar ilgilenen ekip ruhuyla siz değerli çiftlerimizin isteklerini ve hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz.
Yağmur A.

Yağmur A.

Fotoğrafçı · Kağıthane, İstanbul
İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi- Grafik Tasarım, İstanbul Moda Akademisi- Moda Fotoğrafçılığı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi- Görsel Mağazacılık ve Vitrin Tasarım, SinePlus Akademi- Kurgu Montaj
Yunus Emre K.

Yunus Emre K.

Fotoğrafçı · Bağcılar, İstanbul
Merhaba, 18 yaşındayım uzun süredir fotoğrafçılık ile ilgileniyorum. Daha çok doğum günü etkinlikleri gibi işlerle ilgileniyorum
Atilla K.

Atilla K.

Fotoğrafçı · Üsküdar, İstanbul
İstanbul üniversitesinde Tasarım Basın Yayıncılık okudum. Fotoğrafçılık eğitimi aldım. Çeşitli ajanslarda sosyal medya, grafik tasarım ve fotoğrafçılık yaptım. İstanbul Moda Akademisi nin Moda fotoğrafçılığı eğitimini tamamladım. Özel Temel Fotoğrafçılık Eğitimi Sosyal Medya Etkinlik, Özel Gün Çekimleri Headshot çekimleri Grafik Tasarım Portre & Kişisel Çekim Siteme de göz atabilirsiniz ; https://www.atillakefeli.co
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nora Malhasoğlu
Fotoğrafçı   04/02/2019

Gökay Bey mekana belirtmiş olduğumuz zamandan bile özel ricamızla erken geldi. Konuklarımızla fotoğraf çekilirken de oldukça sevecen ve profesyonel davrandı. Kendisine tekrar çok teşekkür ederim.

         
Elçin Kongur
Fotoğrafçı   31/10/2018

Çok memnun kaldım. Çok tatlı birisi. Bu gibi günlerde insan, iyi bir iletişime ihtiyaç duyuyor. Bu konuda çok başarılı buldum. İşinde ayrıca başarılı. Herkese tavsiye ederim.

         
Ecem Aldanmaz
Fotoğrafçı   05/09/2018

Çok iyi bir fotoğrafçı oğlumuzun 1 yaş fotoğraflarını iyi ki Garo Bey e çektirdik. Çok güzel anılarımız oldu.

         
Ömer Güngör
Fotoğrafçı   29/08/2018

Garo Bey, insanı çok rahat hissettiren, dostane ama aynı zamanda da mesafeli, saygılı bir beyefendi. Kendisiyle çekimimiz, sanki bir arkadaşımla vakit geçiriyormuşum gibi güzel geçti. Fotoğraflar, ilgisi-alakası beklentilerimi aştı. Kendisiyle birkaç ay sonra tekrar çalışmayı şimdiden planladım, hatta aileme ve arkadaşlarıma tüm fotoğraf çekim ihtiyaçları için önermeye başladım!

         
Melis Kuru
Fotoğrafçı   02/08/2018

Metin o koca koca ajansların yaptığı işi tek başına oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor. Biz onu ve fotoğraflarını çok sevdik 💙

         
Fotoğrafçı   19/06/2018

Mükemmel.İşini seven ,özenle gösteren ve yaptığı işin hakkını vermek için zamana önem vermeyen...genç yetenekli...teşekkür ediyoruz.

         
Aydan Çelik
Fotoğrafçı   20/08/2017

Garo beye emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Fotoğraflarin kalitesi tartışılmaz güzellikte. İşinde son derece titiz ve işini layıkıyla yapan Garo beyi kesinlikle Özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

         
Ahmet E. Usta
Fotoğrafçı   17/05/2017

Selim Bey işini gerçekten iyi yapan ve işi severek yaptığı belli olan bir profesyonel. Biz çekilen pozlardan memnun kalıncaya kadar yılmadan ve yorulmadan emek harcadı. Çıkan sonucu da çok beğendik. İleride kendisi ile yeniden çalışmayı arzularım.

Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz