En İyi 10 Adana Kablo ve Hat Çekme Ustası (Elektrikçi) | Armut

En İyi 10 Adana Kablo ve Hat Çekme Ustası (Elektrikçi)

4 Kablo ve Hat Çekme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana civarında 43 Kablo ve Hat Çekme Ustası (Elektrikçi) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Caner E.

Caner E.

Kablo ve Hat Çekme · Seyhan, Adana
Elerktrik işçiliğinde yılların verdiği deneyimimizle öncelikli prensibimiz yapılan işi bizim beğenmemizdir.bizimle çalışan her zaman memnun kalır.
Yiğit  E.

Yiğit E.

Kablo ve Hat Çekme · Seyhan, Adana
Yiğit Elektrik Yeşilevlerde hizmetinizdeyiz.Yer konum önemli değil önemli olan müşteri memnuniyetimizdir.
İsa O.

İsa O.

Kablo ve Hat Çekme · Seyhan, Adana
Ziyapaşa rolex,real altınyıldız,real jak john mağazaları,Ziyapaşa kadın doğum hastahanesi vb.birçok iş yeri Çanak anten,merkezi sistem,avize tamir ve montajı
Yalçınkaya E.

Yalçınkaya E.

Kablo ve Hat Çekme · Çukurova, Adana
35 yıllık bilgi birikimi, tecrübe ile tüm adana Beyazevler elektrikçi adana Turgut özal elektrikçi adana baraj yolu elektrikçi adana Güzelyalı adana Çukurova elektrikçi adana elektrikçi elektrik arıza, uydu anteni, çanak anten, LCD Televizyon kurulumu, LED Televizyon kurulumu, Kanal frekans ayarı, Diafon sistemleri, soba, tost makinası, elektrikli şofben, elektrikli termosifon montaj - tamir ihtiyaçlarınızda uzman ve yetkili elektrikçi belgeli personelimizle Adana ve Mersin Erdemli Çeşmeli de
Ferhat Y.

Ferhat Y.

Kablo ve Hat Çekme · Seyhan, Adana
Ön lisans mezunu 4 yillik elektrik teknikeri ve ustasi yapilan isler sehir hastenesi hilton oteli iki okul iki ozel bina
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Seher Yıldız
Kablo ve Hat Çekme   19/10/2019

Hüseyin bey tam konuştuğumuz saatte geldi. Çok kibar ve yardımsever. İşinde gerçekten iyi. Problem çözülüp internet çalışana kadar uğraştı. Çok teşekkür ederim.

         
Hande Aydoğdu
Kablo ve Hat Çekme   13/10/2019

Bahri bey işinde çok iyi, gereksiz işlere kalkışmadan işi uzatmadan sorunu bulup en temiz şekilde çözdü. Ufak tefek işlere de yardımcı oldu sağolsun. Düşünmeden işi kendisine teslim edebilirsiniz, aldığı parayı da sonuna kadar hak ediyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Kıvanç Bayraktar
Kablo ve Hat Çekme   08/10/2019

Zamanında geldi. Samimî sohbeti güzel. Tüm sorunları mı halletti. Bilgili ve tüm sorularımı detaylı bir şekilde anlattı.

         
Lale Simsar
Kablo ve Hat Çekme   13/09/2019

Çok güler yüzlü ve saygılı ve sabırlı bir beyefendi. Benim işim için 2 defa gelmek zorunda kaldı ama extra ücret talep etmeden, işi bitirdiler. Çok teşekkür ederim.

         
FEYZİ SIVACI
Kablo ve Hat Çekme   06/09/2019
gallery thumbnail

Murat Bey, öncelikle insani değerleri yüksek biri. İşini en iyi şeklide ve kendi işi gibi yapmaya çalışıyor. Birbirimizi çok iyi anladık ve istediğimiz gibi bir iş çıkardık. Bundan sonraki benzer işlerde de kendisiyle çalışmak isterim, herkese de önereceğim, nitelikli bir usta. Teşekkür ediyorum, emeğine sağlık.

         
Ismail Eyigün
Kablo ve Hat Çekme   01/09/2019

Metin bey ve Yasin bey, işlerini harika bir şekilde yaparak, ustalıklarını ve maharetlerini gösterdiler. Diğer firmalara nazaran işlerini bir günde bitirdiler. Malzeme kullanımını harika bir şekilde yönetip malzeme dende tasarruf sağladılar.

         
Kemal Yılmaz
Kablo ve Hat Çekme   01/09/2019

Mustafa bey’e yaptığını tadilat için çok teşekkürler. Her türlü elektrik işinizi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

         
Derya Dinç
Kablo ve Hat Çekme   30/08/2019

Gerek yaptığı iş, gerek güleryüzü ile evimizde elektrikle ilgili her türlü tadilat dört dörtlük yapıldı. Ücret konusunda da çok yardımcı oldu. Her şey için teşekkür ediyoruz :)

Kablo ve Hat Çekme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz