Hizmet Ver
Ev Temizliği

Temizlikçi Arıyorsan Şimdi Rezervasyon Yap.

6.959 Temizlikçi hizmet vermeye hazır.

Ev Temizliğinde İlk ve En Güvenilir Markayız

Tek yapman gereken web sitemizden veya uygulamamız üzerinden evinin büyüklüğünü bildirmek. Armut en iyi temizlikçileri getirir ve seni tüm streslerinden kurtarır.

about-us-background
experiencedTecrübeli

Armut, 2011'den beri ev temizliği ve yüzlerce diğer hizmette 10 milyondan fazla müşteriyi hizmet verenlerle buluşturuyor. Armut'u kullanan ev temizliği gündelikçileri, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Eskişehir ve tüm Türkiye'de yüzbinlerce evin temizlenmesine yardımcı oluyor. Profesyonel ev temizliğine ihtiyaç duyduğun an aklına Armut gelsin.

easyKolay

Yoğun iş hayatın evi temiz tutmayı zorlaştırıyor mu? Çocuklarla ilgilenmekten yerleri süpürmeye zaman kalmıyor mu? Günlük koşuşturma içinde bir de evi temizlemek gerçekten çok zor. Yardıma ihtiyacın olduğu an, Armut yanında.

secureGüvenilir

Armut aracılığıyla bir temizlik planlarsan, temizlikçin seçildiği andan yola çıktığı ana kadar her adımda haberin olur ve rahat edersin. Temizlikçimiz geldiği zaman yatak odalarını, banyolarını, mutfağını yani evini tertemiz hale getirir!

flexibleEsnek

Armut sadece haftalık düzenli temizlik arayanlar için değil. İstediğin zaman durdurabilir, istediğin zaman devam edebilirsin. Hizmet kapsamını da değiştirebilirsin. Özellikle dikkat edilmesini istediğin bir şey varsa belirtebilirsin. Ütü yaptırmak mı istiyorsun? Duvarların, fırın içinin veya buzdolabının da silinmesini mi istiyorsun? Ekstra isteklerini temizlikçine söyleyebilirsin.

why-cleaning-image

Armut Ev Temizliği Neden Tercih Ediliyor?

Ev temizliği için bir temizlikçi arıyorsan, Armut en uygun seçenek. Çünkü fiyatlarımız uygun ve temizlikçilerimiz detaylara özen gösteren titiz ve profesyonel temizlikçiler. Tüm Türkiye'de on binden fazla profesyonel temizlikçimiz işe başlamaya hazır. Gerçek temizlik işleriyle test edilmiş temizlikçiler.

why-cleaning-background

Ev Temizliğine Neler Dahil?

Günlük ev temizliği hizmetinde profesyonellerimiz belirlenen süre içinde bu hizmetleri gerçekleştiriyorlar:

bedroom-living-roomYatak Odası, Oturma Odası/Salon
 • Yatakların yapılması ve açıktaki çamaşırların katlanması
 • Yerlerin süpürülüp silinmesi
 • Görünür yüzeyler, süpürgelikler ve peteklerin tozunun alınması
 • Mobilyaların tozlarının alınması
 • Cam silinmesi
 • Çöplerin boşaltılması
kitchenMutfak
 • Tezgah, fayans, lavabo ve musluk temizliği
 • Bulaşıkların yıkanması
 • Mikrodalga ve mini fırın dış ve iç temizliği
 • Cam silinmesi
 • Dolap kapaklarının silinmesi
 • Yerlerin süpürülüp silinmesi ve çöplerin boşaltılması
bathroomBanyo
 • Tezgah, ayna, lavabo, musluk, duşakabin, küvet ve tuvalet temizliği
 • Banyo tabanının süpürülüp silinmesi
 • Süpürgelik ve peteklerin tozunun alınması
 • Dolap kapaklarının silinmesi
 • Temiz havluların düzgünce asılması ve/veya katlanması
 • Çöplerin boşaltılması
other-servicesDiğer

Özel istek üzerine gündelikçilerimiz bu hizmetleri de verebilirler.

Evin için tavsiye ettiğimiz süreyi 1 veya 2 saat uzatman yeterli.

 • Ütü
 • Buzdolabı içi temizliği
 • Fırın içi temizliği
 • Duvar silme
 • Yemek yapma

Nasıl En İyi Ev Temizliği Tecrübesini Yarattık?

Anında rezervasyon ile her gün her saat

Anında online temizlik rezervasyonunu, yarından itibaren istediğin gün ve saate planla. Ev temizliğini haftada 7 gün saat 8'den akşam 8'e kadar istediğin saate alabilirsin.

Güleryüzlü temizlikçiler

Armut platformundaki tüm profesyoneller güvenlik taramasından geçirilir, sabıka kayıtları kontrol edilir ve kimlik kopyaları alınır. En üst düzey kaliteyi ve motivasyonu sağlamak için müşteriler tarafından haftada birkaç kez değerlendirilirler.

Tam istediğin gibi temizlik

Profesyoneller isteğine göre düzenleyebileceğin kapsamlı bir temizlik listesi ile çalışır. Her zaman aynı temizlikçi ile çalışabilirsin. Her müşteriyi en doğru profesyonel ile eşleştirmek için maksimum gayreti sarfediyoruz.

Esnek planlama

Hayatına uyan bir temizlik takvimi seç. Temizlik sıklığını gerektiği gibi yeniden ayarlayabilirsin. Kolay ve güvenli online ödeme ile nakit için bankaya gitmekten kurtul.

Temizliği cep telefonundan takip et

Temizlik sırasında evde duramıyor musun? Sorun değil. Armut uygulaması, temizlikçinin ne zaman geldiğini ve gittiğinden haberdar olmanı sağlar.

Tam Memnuniyet Garantisi

Eğer temizlikçiyi beğenmezsen veya temizlik tam istediğin gibi olmazsa, farklı bir temizlikçiyi ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Ev Temizliği Hakkında En Çok Merak Edilenler

Evime hangi temizlikçi gelecek?

Armut, en deneyimli, en seçkin ve en yüksek yorumları alan 10.000'den fazla temizlikçiden oluşan Türkiye'nin en geniş temizlikçi ağına sahip. Ev adresin ve isteğinin gün / saatine bağlı olarak ağımızdaki en iyi profesyoneli senin rezervasyonuna atayacağız. Eğer bu temizlikçiden memnun kalırsan, kendisi ile çalışmaya devam edebilirsin. Memnun kalmazsan, değiştirebilirsin. Memnun kalacağın temizlikçi mutlaka Armut'ta.

Rezervasyon atlayabilir veya gün / saat değiştirebilir miyim?

Temizlik başlangıç saatinden en az 24 saat önce yaptığın sürece, herhangi bir rezervasyonu yeniden planlayabilirsin.

Ev temizlik fiyatları ne kadar?

Bu, evinin büyüklüğüne bağlı. Rezervasyon yaparken kaç yatak odası ve banyoya sahip olduğunu girdiğin anda buna göre önerdiğimiz temizlik süresini ve fiyatını görebilirsin. Fiyatlarımız piyasaya göre uygun fiyatlıdır, karşılaştırmanı tavsiye ederiz.

Ev temizliğini kendim yapsam? Temizlik hizmeti almaya değer mi?

Parmağını kaldırmadan tertemiz bir eve gelmeyi seviyor musun? Eğer seviyorsan, o zaman, evet, temizlik hizmeti almaya değer. Çalışma saatlerin uzunsa, çocuklar çok zamanını alıyorsa, bir de ev işleriyle uğraşmak çok zor değil mi? Hiç olmazsa ev işlerinin en zor kısmında sana yardımcı olacak birisi hayatını çok kolaylaştırabilir. En kaliteli ve uygun fiyatlı temizlik çözümünü geliştirdik. İzin ver, Armut seni en iyi ev temizlikçileri ile buluştursun. Alacağın hizmet hem uygun fiyatlı, hem de değerli: sana zamanını geri veriyoruz. Günün sonunda çocuklara ve dinlenmeye ayıracağın birkaç saat kadar değerli bir şey yok.

Çamaşır ve ütü dahil mi?

Eğer istersen, temizlikçimiz çamaşırlarını yıkayabilir, ütüleyebilir ve katlayabilir. Bu işlemler için bir saat ekleyip, isteklerini temizlikçine söylemen yeterli.

Ev temizliği ne kadar sürer?

Bu tamamen evin büyüklüğüne bağlı. Minimum rezervasyon süresi 3 saat. Yatak odası ve banyo sayısına bağlı olarak, 3 ila 9 saat arası bir süre tavsiye ediyoruz. Bu süreyi ihtiyacına göre ayarlayabilirsin.

Armut Ev Temizliği Nerede?

Tüm Türkiye'de Armut markasıyla, yurtdışında da HomeRun markasıyla yüzlerce şehirde hizmet veriyoruz.

cleaning-faq__bg
Ev Temizliği Uygun Fiyatlı Ufak Bir Lüksün Olsun

Armut ev temizliği olmayan bir dünya hayal et. Ofiste 12 saatlik bir gün geçirdin. Trafik berbat. Eve akşamın karanlık bir saatinde girdiğinde, lavaboya yığılmış kirli bulaşıklar var, kirli kıyafetler her yere yayılmış, yatağın yapılmamış, duş küf gibi kokmaya başlamış ve zeminler tozla kaplı.

Dünyada yapmak istediğin en son şey, sarı lastik eldivenlerini çekip, zeminleri fırçalamak ve yerleri süpürmek. Armut ile, bunları yapmak zorunda değilsin. Hemen ertesi gün için temizlik rezervasyonunu yap. Bir sonraki gün işten geldiğinde bambaşka bir dünya seni bekleyecek.

Güzel, taze kokulu, temiz bir eve gitmek gibi güzel bir his var mı? Tuvaleti temizlemek ve yerleri silmek yerine kanepe üzerinde gevşeyebilir, bir battaniyenin altında kıvrılıp da sevdiğin televizyon dizisini seyretmeye başlayabilirsin. Armut ev temizliği, kendine verebileceğin en iyi hediyelerden biri. Bugün Armut ile ev temizliği rezervasyonunu yap.

Şeffaf Fiyatlar ve Kolay Ödeme

Fiyatın şeffaf, dürüst ve kolay anlaşılır olması önemli. Kimse indirimli fiyat sözü verilip, sonra ekstra ücretlerle veya fiyat artışlarıyla kandırılmak istemez. Armut ile, ödeyeceğin ücret açık, şeffaf ve basittir. Sadece rezervasyon yaparken gördüğün ekonomik fiyatı ödüyorsun. Ek ücret yok. Kötü sürpriz yok.

Hepimizin başına gelmiştir. Temizlikçi geldiği an fark edersin ki cüzdanında nakit kalmamış. İşin yoksa ayakkabılarını giy, ceketini bul ve en yakın ATM'ye para çekmek için evden çık. Armut tamamen nakitsiz çalışıyor. Kredi kartından otomatik ödeme yapılır ve ödemen hallolur, bu kadar basit.

Temizlikçinin Mükemmel Bir İş Çıkarmasını Sağla

Armut aracılığıyla bir ev temizlik hizmeti rezervasyonu yaptığında, evine bir yabancı kabul etmenin zor olduğunun farkındayız.

Ancak emin olabilirsin ki, Armut platformu üzerinden ayırttığın temizlikçi hakkında kimliğinden iş yapış biçimine kadar tek başına toplamanın mümkün olmadığı çok detaylı bilgiler topluyoruz. Üstelik her temizlikte en yüksek kalite, performans ve motivasyon için eşsiz ve detaylı bir değerlendirme sistemi kullanıyoruz.

Rezervasyon yaparken, temizlik tercihlerini belirterek ve ek talimatlar vererek temizlikçiden beklentilerini daha da detaylı anlatabilirsin. Örneğin tercih ettiğin özel bir temizlik yöntemi varsa, temizlikçine bu isteğini iletebilirsin. Temizlikçine ev temizlik görevlerini hangi sırayla yapması gerektiğini dahi söyleyebilirsin. Böylece temizlikçin en endişelendiğin konulara daha fazla ilgi ve özen gösterecektir.

En İyi 40 Temizlikçi

Zarina Y. photo

Zarina Y.

27.02.2023

Ev Temizliği · Beylikdüzü, İstanbul

İsmim Zarina Yaman 40 yaşındayım evliyim bir kız çocuğum var Beylikdüzü'nde oturuyorum üniversite mezunuyum 2 yabancı dil biliyorum(Rusça İngilizce) otelciyim otelde temizlik görevlisi olarak çalıştım ev temizliğindede tecrübem var şu an çalışmıyorum iş arıyorum

Melek G. photo

Melek G.

29.04.2020

Ev Temizliği · Kartal, İstanbul

Başladığım işi özenle bitiririm.Arada başka işlerde çalışmış olsamda 21 yıllık ev işi tecrübem var

Nuray K. photo

Nuray K.

10.11.2022

Ev Temizliği · Osmangazi, Bursa

Kafede çalıştım ahçı yanında çalıştım günlük ev temizliğine gittim günlük ev temizliği iş ariyorum

Gülay Demir E. photo

Gülay Demir E.

12.03.2022

Ev Temizliği · Yunusemre, Manisa

Temizlik konusunda çok titizim işimi titizlikle yaparim kendi evimde cocuk bakımı yapabilirim

Derya K. photo

Derya K.

31.01.2024

Ev Temizliği · Ataşehir, İstanbul

Atasehirde evime yakin evlerde oglumun okul masraflari icin temizlik yaparak para kazanmam gerekiyor. Ev duzeni temizlikte hassasimdir dikkatli ve ozenliyimdir işe ihtiyacim var. ELIM HIZLIDIR CAMLARDA DA OZENLIYIMDIR. EVDE TUM DIP KOSEYI GEREKTIGI SEKILDE HALLEDEBILIRIM.

Neslihan E. photo

Neslihan E.

25.08.2020

Ev Temizliği · Maltepe, İstanbul

Musteri memnuniyetine esas alarak temiz titiz ve hızlı çalışan bir kisiyim. Güven konusunu esas alacaktan çalışma esnasında ev sahiplerinin evde olması hiç problem olmaz. Kaliteli,güvenilir ve titiz hizmet için tercihiniz ben olabilirim.

Sibel G. photo

Sibel G.

30.05.2023

Ev Temizliği · Ataşehir, İstanbul

Yalan yanlış yorum yapan (sayfamda bir kaç kişinin yaptığı gibi) evde hayvan olan yerlere gitmeyi tercih etmiyorum (Kedi,köpek gibi)sevgiler....

Yıldız Seyitoğlu D. photo

Yıldız Seyitoğlu D.

03.02.2021

Ev Temizliği · Maltepe, İstanbul

Ev temizlik işleriyle uğraşıyorum. 4 çocuk annesi tesettürlü bir bayanim kul hakkina dikkat eden yaptığı işe önem ve değer veririm, karşılıklı memnuniyet her zaman onceligimdir,

Tuba U. photo

Tuba U.

22.10.2018

Ev Temizliği · Çayırova, Kocaeli

Evinizi kendi evim gibi itinayla temizler ve gün sonunda mutlu bir şekilde müşteriyi memnun ettiğim için evime gönül rahatlığıyla dönerim

Selma Ş. photo

Selma Ş.

31.07.2021

Ev Temizliği · Kartal, İstanbul

Dha önce kuaförde çalışıyordum işi bıraktım temizlik yapmayı sevdiğim için armutla çalışmaya karar verdim

Çiğdem A. photo

Çiğdem A.

17.12.2019

Ev Temizliği · Esenyurt, İstanbul

Iimi titiz ve temiz bir şekilde yapıyorum 15 yıllık tecrübem var. ütü yemek de de tecburebem var ama bunlar temizlik hariç ücretlidir."Elle kesinlikle yer silmiyorum"

Saniye K. photo

Saniye K.

07.12.2023

Ev Temizliği · Eyüp, İstanbul

Merhabalar.Temizliği ve düzeni çok seviyorum. Yaş sınırı yüzünden iş bulmakta zorlanıyorum. Çalışmaya ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Gönül S. photo

Gönül S.

04.09.2021

Ev Temizliği · Kağıthane, İstanbul

47 yaşındayım temizlik işlerinde yıllarca çalıştım sizinlede devam etmek istiyorum

Bilcan G. photo

Bilcan G.

23.11.2021

Ev Temizliği · Gaziosmanpaşa, İstanbul

On senedir düzenli temizlik yapıyorum nereye gidersem işimi bitirmeye çalışıyorum temiz bir şekilde zaten yorumlarından anlayacağınız üzere gayet işimi titizce yapıyorum

Yüksel D. photo

Yüksel D.

18.11.2021

Ev Temizliği · Kuşadası, Aydın

Uzun zamandır ev temizlik işleriyle ve ütü işleri yapıyorum uyumluyuz itinayla müşteriyi memnuniyeti önemsiyorum

Dilek D. photo

Dilek D.

10.08.2019

Ev Temizliği · Kestel, Bursa

Oldukça hızlı ve titiz çalışmayı severim yüzeysel temizlik asla alisianligimda yoktur

Şadiye T. photo

Şadiye T.

03.12.2021

Ev Temizliği · Çekmeköy, İstanbul

Ütü yapmıyorum ve yerleri vileda ile siliyorum , size uymuyorsa lütfen iptal edin

Sibel A. photo

Sibel A.

10.07.2023

Ev Temizliği · Sancaktepe, İstanbul

Ev temizliği ütü ve günlük 4 saat çalışma ofis temizliği yapıyorum Ve önceliğim ev sahibinin memnun kalması ve işyeri sahibinin memnun kalması sizler için varız ve hizmet. sunarım güler yüz önemli benim için heryeri temizler bitirir çıkarım kesinlikle cam silmiyorum yerine başka bir iş yapabilirim

Şengül Ç. photo

Şengül Ç.

08.11.2023

Ev Temizliği · Üsküdar, İstanbul

15 senelik tecrübem var. İşimin ehli biriyimdir pratik ve hızlıyım oyalanmadan işimi yaparım

Sibel B. photo

Sibel B.

04.05.2020

Ev Temizliği · Esenyurt, İstanbul

Merhaba ben yaklaşık 5 yıldır hizmet sektöründeyim ve elimden geldiğince işimi en iyi şekilde yapmaya gayret gösteririm genel temizliğin dışında cam silme ütü nevresim değişimi yaparım ama yerleri elle silemiyorum bilginiz olsun teşekkür ederim 😊

Yelda O. photo

Yelda O.

03.11.2023

Ev Temizliği · Karabağlar, İzmir

İşimi severek yapıyorum önemli olanda bu bence çünkü severek yaptığın her işte başarılı ulursun

Mehtap B. photo

Mehtap B.

24.08.2021

Ev Temizliği · Pendik, İstanbul

10 yildir profesyonel bu isi yapiyorum evimdede zevkle temizlik yapiyorum ve calistigim islerde de kendi evim gibi özeniyorum

Şükriye D. photo

Şükriye D.

02.03.2019

Ev Temizliği · Esenler, İstanbul

Daha önce çok temizliğe gittim ve benden memnun kaldılar sizinde memnun kalacağınızı düşünüyorum bu işi istiyorum

Ayşe A. photo

Ayşe A.

21.04.2020

Ev Temizliği · Çekmeköy, İstanbul

15 yıldır büyük villalarda çalışıyorum. Ütü, cam silme ve temizlik işlerinde tecrübeliyim. Ulaşım problemim yok. Araba kullanıyorum. Ulaşımımı kendi aracımla sağlama imkanım var.

Türkan B. photo

Türkan B.

13.10.2022

Ev Temizliği · Lüleburgaz, Kırklareli

İşinde titiz ve öbem veren kişiyim çalıştığımda beni daha iyi anlarsiniz Tekidag corludanda iş tekliflerine açığım iş alabilirim

Sema S. photo

Sema S.

18.05.2022

Ev Temizliği · Esenyurt, İstanbul

Ben Sema, ev temizliği yapıyorum, 10 yıllık tecrübem var, teklif alabilirim, 47 yaşındayım.

Neșe D. photo

Neșe D.

25.07.2021

Ev Temizliği · Esenyurt, İstanbul

Isimde gayet dikkatki temiz ve titiz calisan biriyimdir yaklasik 8 senedir Temizlik isinde calismaktayim

Perihan G. photo

Perihan G.

09.07.2019

Ev Temizliği · Bağcılar, İstanbul

Deneyimim fuarda stand temizligi yapiyorum isi kendim aliyorum aldigim isi itinayla yaparim ve

Eylem Y. photo

Eylem Y.

20.10.2023

Ev Temizliği · Konyaaltı, Antalya

Profesyonel olarak ev ofis cam inşaat sonrası dolu ev boş ev ve koltuk yıkama vs hizmetleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz için iletişime geçiniz

Fatma B. photo

Fatma B.

26.10.2021

Ev Temizliği · Kağıthane, İstanbul

Merhaba ben Fatma. Sizin ilanınızı seçtiysem mutlaka gelmeden önce Whatsapp üzerinden iletişime geçer konum bilginizi isterim. Her zaman hızlı ve güzel bi şekilde işimi yapmaya gayret ederim. Saate takılı kalmıyorum,yapmam gereken işler bittiği zaman çıkarım. Bazıları gibi işi bitince ek iş...

Aygün Ç. photo

Aygün Ç.

05.03.2024

Ev Temizliği · Bodrum, Muğla

Temizlikde üstüme yok çok titizim daha öncede temizlik yapan biriyim her zaman yaptığım işleri severler

Gizem Ç. photo

Gizem Ç.

26.04.2021

Ev Temizliği · Avcılar, İstanbul

Isimi severek yaparım.gittiğim hereve kendi evimden çok çok daha özen gösteririm.dağınık ve kirli bi yer bırakmamak için elinden geleni yaprim müşterilerinin isteği doğrultusunda da isime yön verebilirim.

Yeliz Atmaca A. photo

Yeliz Atmaca A.

08.08.2020

Ev Temizliği · Altındağ, Ankara

Temiz ve titiz bir insanım kendi evimde nasılsam yapacagım işi temiz ve titiz bir şekilde yapıyorum işimden memnun kalacağınızı umuyorum

Dilek S. photo

Dilek S.

25.12.2019

Ev Temizliği · Kepez, Antalya

İşimi Severek ve isteyerek yapıyorum, tabiki kimse 4/4 lük olamaz ama ben 4/3 lük olmak için mücadele ediyorum. Burada olmaktan mutluyum. Sizlere hizmete imkanlar ve sağlığım izin verdikçe devam edeceğim.

Naile Ç. photo

Naile Ç.

23.02.2022

Ev Temizliği · Konak, İzmir

Ev ofis temizliği ütü. İşimi dikkatli ve titiz bir şekilde yaparım. Kendi evimden daha çok özen gösteririm Ayrıntıları atlamam.

Sibel Ç. photo

Sibel Ç.

07.02.2024

Ev Temizliği · Seyhan, Adana

Ev temizliği ve genel temizlik tetaylı temizlik olarak her türlü temizlik yapılır işimizin hakkını fazlasıyla veriyoruz ev temizliği+yemek te yapılır bizimle evleriniz hem hızlı hem tertemiz .

Şehrüze B. photo

Şehrüze B.

08.11.2023

Ev Temizliği · Ümraniye, İstanbul

İşimi özenli yapmayı severim.kendime saygım vardır sizlerden de işime ve bana saygı göstermenizi beklerim. Elimden gelenin en iyisini yaparım, yapıcı eleştirilere açığım. Tavsiye ve uyarılara uyarım.

Elif O. photo

Elif O.

24.07.2023

Ev Temizliği · Üsküdar, İstanbul

Temizlik konusunda kendime güveniyorum yaşım 38 çakmak meydan evleri sitesinde temizlik görevlisi olarak çalıştım hala çalışmaktayım

Rabia K. photo

Rabia K.

19.02.2024

Ev Temizliği · Esenler, İstanbul

Evde çocuk bakımı, yemek yapımı, ev temizliği, yabancı dil İngilizce bilen, temiz titiz biriyim

Mehtap K. photo

Mehtap K.

22.10.2022

Ev Temizliği · Beykoz, İstanbul

Merhaba kendi evi gibi ev temizlikcisi arayanlar gündelikçi arayanlar temizlk şirketi değilim bireyselim kendi referanslarımı istemesi halinde veririm

Müşteri Yorumları

Armut’ta Ev Temizliği Nasıl Çalışır?

Rezervasyon Bilgilerini Gir

Ev Temizliği ihtiyacının detaylarını gir, 2 dakika içinde rezervasyonunu oluştur.

Güvenli Ödeme Yap

Uygun fiyatlı hizmet bedelini güvenli online ödeme ile öde.

Garantili Hizmet Al

İstediğin gün ve saatte garantili Ev Temizliği hizmetinin keyfini çıkar.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Temizliğe Neler Dahil?

  Standart temizlik kapsamımızda yerlerin süpürülüp silinmesi, toz alma, camların silinmesi, kapıların silinmesi, banyo/mutfak temizliği, dolapların ve buzdolabının dışarıdan temizliği ve çöplerin çıkarılması var. Daha detaylı bir temizlik için dolapların, fırının, buzdolabının iç temizliği ve ütü gibi ekstra taleplerini detaylarda belirtmen ve 1-2 saat süre eklemen yeterli.

 • 2- Aynı temizlikçi ile devam edebilir miyim?

  Elbette. Bir çok kullanıcımız beğendiği ve tanıdığı temizlikçiyle devam etmeyi tercih ediyor. Memnun kalırsan devam etmek veya istersen farklı bir kişiyle çalışmak senin elinde.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden halletiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ev Temizliği fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ev Temizliği fiyatları, talep detayına göre 479 TL ile 1.116 TL arasında değişmektedir.