En İyi 10 Adana Şehirler Arası Nakliyat - Armut

En İyi 10 Adana Şehirler Arası Nakliyat

4 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana bölgesinde 24 Şehirler Arası Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Doğan Taşımacılık

Doğan Taşımacılık

Şehirler Arası Nakliyat · Seyhan, Adana
1989 yılından bügüne merkez Adana olmak üzere tüm sehirler arasi nakliyat ve evden eve müşterilerimize hizmet vermekteyiz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Beren Yaycıoğlu
Şehirler Arası Nakliye   08/12/2017

Daha önce yaşadığım talihsiz ( eşya kırılmaları , kayıp ) Gayet tertipli , düzenli bir şekilde eşyalarım eksiksiz sağlam bir şekilde toparlandı . Orhan Bey ve ekibi bizden daha özenli ve dikkatlilerdi. Daha önce ki kırık eşyalarımı özenle tamir edebildikleri kadar edip daha düzenli bir şekilde yerleştirdiler . En önemlisi tekrar güven duymaya başladım ön yargım gitti . Teşekkürler ellerinize sağlık .

         
Onur Kızıltan
Şehirler Arası Nakliye   17/11/2017

Ferhat Can ve Mustafaya çıkardıkları iyi iş için teşekkür ederiz. Söyledikleri saatlere uydular, seri ve temiz bir şekilde paketleyip teslim ettiler. Tavsiye ederim.

         
Özgür Atayurt
Şehirler Arası Nakliye   28/10/2017

Başta Meteco calısanlarından Necip ve Deniz bey dahil bütün arkadaşlara teşekkür ederiz. Bütün istek ve arzularımızı eksiksiz yerlerine getirdiler.

         
mülayim deniz
Şehirler Arası Nakliye   10/10/2017

Mrb ilk başta Armut.com a bu yararlı sistem için teşekkürler.Sonrasında anlaştığım firma olan Karahan nakliyat yetkilisi Orhan bey ve ekibine sonsuz tesekkür ediyorum.öyle ki memnuniyetimden ötürü uzattığım bahşişi dahi patron u arayın , o al derse alabiliriz diyebilecek tevazu ve disipline sahip ekipleri var.ben referans ile ulaştığım bu insanları herkese tavsiye ediyorum ve edeceğim. mutlaka sizinde memnun kalacaginiza inanıyorum

         
Şehirler Arası Nakliye   07/10/2017

Şirket söz vediği günde eşyalarımı zamanında alıp yine zamanında teslim etti.Çok iyi paketleme ve nakliye yaptıkları için kendilerine teşekkür ettim ve size de teşekkürler böyle bir hizmet sitesi kurduğunuz için, başarılar..

Benzer Meslekler
Şehirler Arası Nakliye hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz