Hizmet Ver
Online Öğrenci Koçu

4 Sakarya Adapazarı Online Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adapazarı civarında 52 Online Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

Adapazarı Online Öğrenci Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 52 Online Öğrenci Koçu, Adapazarı içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Adapazarı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Adapazarı içinde yazılan 22 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 98 kişi Adapazarı Online Öğrenci Koçu için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Adapazarı Sakarya Online Öğrenci Koçu

Rabia T. photo

Rabia T.

02.10.2021

Online Öğrenci Koçu · Adapazarı, Sakarya

Rehber öğretmenlik ve eğitim koçluğu konusunda eğitim ve tecrübelerim var. YKS için detaylı konu analizi, ders takibi, gerekli yayınlar, ders çalışma planı, zaman yönetimiyle bu süreci desteklediğim öğrencilerim var. Sizlerin bireysel olarak kendinizi tanıyıp, tamamlamanız için buradayım. Sınav...

Profesyonel Koç Elif P. photo

Profesyonel Koç Elif P.

18.10.2022

Online Öğrenci Koçu · Adapazarı, Sakarya

Hayatınızdaki problemlerle nasıl başa çıkacağınızı bilmediğinizi, karar vermekte güçlük çektiğiniz durumlar olduğunu, iletişim problemleri yaşadığınızı, çocuklarınızın ders çalışmasını yönetemediğinizi, onlarla sağlıklı bir iletişim içerisinde olamadığınızı ve okul süreçlerini yönetemediğinizi...

İrem Ç. photo

İrem Ç.

23.02.2021

Online Öğrenci Koçu · Adapazarı, Sakarya

Öncelikle sınav sürecinin yoruculuğunu , yıpratıcılığını bilerek öğrenciye en iyi şekilde motivasyon kaynağı olup sonrasında gerekli iradeyi , azmi ve hevesi öğrenciye kazandırma derdindeyim . Beraber çalıştığım öğrencilerimle birebir ilgilenip bu zor süreçte yanlız olmadığını hissettirerek...

Merve K. photo

Merve K.

24.09.2022

Online Öğrenci Koçu · Adapazarı, Sakarya

Öğrencilere eğitim öğretim sürecini daha planlı yürütebilmeleri ve bu süreçte psikolojik sorunlarını daha kısa bir süre içersinde atlatabilmelerine yardımcı olmak üzere hizmet vermekteyim.

Beril K. photo

Beril K.

28.08.2022

Online Öğrenci Koçu · Adapazarı, Sakarya

Herkeze benım yazımı zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ediyorum . Değerli öğrenciler yaklaşık 8 senedir öğretmenlik yapıyorum . Tecrübelerim ve almış olduğum eğitimler ile kendimi geliştirmiş sizlerin daha iyi bu süreci kontrol etmesi adına yardımcı olmak için kendimi adamış bulunmaktayım....

Seda M. photo

Seda M.

28.04.2023

Online Öğrenci Koçu · Adapazarı, Sakarya

15 yıldır psikolojik danışmanlık yapıyorum. Çeşitli kademelerde çalıştım. Uzun yıllardır ilkokulda çalışıyorum. Cas testi uygulayıcısıyim. Özel ilgi alanım öğrenme güçlükleri. Pass bilişsel müdehale. PREP Türkçe , Dmp uygulayicisiyim. Psikolojik danışmanlık, kariyer danışmanlığı , ödev desteği ,...

Beyza A. photo

Beyza A.

26.12.2022

Online Öğrenci Koçu · Adapazarı, Sakarya

Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü 3.39 not ortalaması ile onur öğrencisi olarak bitirdim. Şu an rehber öğretmen olarak çalışmaktayım online eğitim koçluğu yapıyorum.

Erdem P. photo

Erdem P.

05.05.2022

Online Öğrenci Koçu · Adapazarı, Sakarya

1994 yılında Kocaeli’de doğdum. İlkokul ve liseyi Kocaeli’de, lisans ve yüksek lisans eğitimini ise Sakarya Üniversitesi’nde tamamladım. 2021-2022 eğitim öğretim yılında başladığım Eğitim Programları ve Öğretim yüksek lisans eğitimi ile Eğitimde Program Geliştirme ve Eğitim Uzmanı ünvanını almaya...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Adapazarı Online Öğrenci Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Adapazarı Online Öğrenci Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Öğrenci Koçu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Öğrenci Koçu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Öğrenci Koçu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Öğrenci Koçu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Öğrenci Koçu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Öğrenci Koçu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Öğrenci Koçu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Sakarya Adapazarı Online Öğrenci Koçu fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Sakarya Adapazarı Online Öğrenci Koçu fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl