En İyi 10 Adıyaman Su Yalıtım Firması

4 Su Yalıtımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Yaşar  Güven

Yaşar Güven

Su Yalıtımı · Adıyaman, Adıyaman
Su yalıtımı işine 1996 yılında başladık. Gerek şahıs yapılarında ,gerekse devlet ihalesi inşaat projelerinde membran ile temel bohçalama, sürme esaslı malzemeler ile perde duvar su yalıtımı, çimento esaslı su yalıtımı malzemeleri ile havuz yalıtımı ve su depolarının yalıtımını yaptığımız birçok işlerimiz mevcut olup, ısı yalıtımı yapıldıktan sonra veya önce binaların dış cephe su yalıtımları ve binaların teras su yalıtımı, bahçe terasların su yalıtımı vs. Binaların temelden çatıya tüm su yalıt
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Uğur A.
Su Yalıtımı   29/10/2020

İşte Herkese böyle ahlaklı düzgün insanlar denk gelsin. Ferdi bey resmen büyük bir dertten kurtardı bizi daha önce armuttan çok usta İle çalıştık ama iş bitip parayı aldıktan sonra telefonlarımızı açmadılar yarım bıraktılar işlerine sahip çıkmıyorlar. Bu insanlar yüzünden çatımız da yarım kalmıştı uzun bir süredir su sızıntısı vardı ama geçen hafta sonu ferdi bey geldi ve bu işi çözdü bugün yağmur yağdı ve bi Baktık sorun giderilmiş. Kendisine burdan da teşekkürler etmek istiyorum sabahın köründe su doldumu problem var mı diye mesaj atmış böyle düşünceli bir adam kendisi sağolsun emin olun güven rahatlığı ile çalışın 🙏

         
Arif A.
Su Yalıtımı   04/09/2020

Çok iyi bir firma. Çalışanları kalifiye işi anlaştığımız şartlarda anlaşılan zaman diliminde tamamladılar. Çok memnun kaldık. Teşekkürler Murat bey.

         
Seçkin E.
Su Yalıtımı   16/08/2020

Çatı terasımda izolasyon yapılması gereken ulaşması sıkıntılı 10 metrelik bir bölüm için 3 aydır birçok usta geldi. Hiçbirinin çözüm önerisi kalıcı ve garantili değildi. BD Yapı’nın çözüm önerisi kalıcıydı ve yazılı garanti verdiler. Verdikleri fiyat da uygundu. Konuştuğumuzun ertesi günü gelip iki günde işi tertemiz tamamlayıp gittiler. Özellikle ustalarda bulunması zor olan telefonla ulaşılabilirlik, dakiklik, sözünde durma ve insanlarla düzgün iletişim kurma özellikleri nedeniyle ileride doğabilecek işlerimde de bu firma ile çalışmak ilk tercihim olacak.

         
Serap N.
Su Yalıtımı   18/05/2020

Murat Bey ve ekibinden son derece memnun kaldık.çalışması işlerini zamanında ve düzgün yapmış olmaları en büyük kolaylık oldu bizim için. Kesinlikle tavsiye ediyoruz!

         
Necmettin İ.
Su Yalıtımı   15/05/2020

Murat Bey, gerçekten işinin uzmanı, profesyonel bir kişi. Başlangıçta ne şekilde anlaşmış iseniz aynen yerine getirip aynı zamanda önerileriyle sorunların çözümü noktasında yardımcı oluyor, Başından sonuna kadar işçilerin başında durup işini takip ediyor. Aynı zamanda kişilik özellikleri itibariyle de mükemmel bir kişi. İşi verdiğinizde kesinlikle gözünüz arkada kalmıyor. Kendisine teşekkür ediyor, su izalasyonu konusunda işi olan kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Ali H.
Su Yalıtımı   23/04/2020

sinan usta işin ehli işini düzgün ve sağlam yapan ustalardan emeğine saglik tesekkurler sinan usta birdahaki calismalardada sizinle çalışmak isteriz

         
Su Yalıtımı   03/01/2020

Çatı dere değişimi ve izolasyon işi vesilesiyle hizmet aldım. İşini iyi bilen kaliteli hiZmet veren saygılı ve profesyonel bir arkadaşımız. Her zaman portföyünüzde bulunması gereken bir usta.

         
Bilge G.
Su Yalıtımı   28/11/2019
gallery thumbnail

İlk defa aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Çok kısa bir zaman diliminde işini bitirdi. Çok temiz çalışan ve kaliteli bir işçilik yapan Cemal TAN a sonsuz teşekkürler.

Su Yalıtımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz