En İyi 10 Afyon Klima Servisi

4 Klima Servisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Halil  T.

Halil T.

Klima Servisi · Afyon, Afyon
Her türlü klima ve beyaz eşya tamirat bakım ve montaj işleriniz profesyonel ekibimiz tarafından itina ile yapılır
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aziz Kaya
Klima Servisi   22/05/2020

4 dürtlük ilgi alaka saygı iş takibi saatinde randevuya gelmesi kibar ve İŞLERİNİN EHLİ VE ÇOK TİTİZ VE TEMİZ BİR ÇALIŞMAYLA 10 özerinden 10 MÜKEMEL BİR İŞ TEŞEKÜRLER HAKAN BEY

         
Ercüment Koban
Klima Servisi   08/08/2019

hızlı ve sorunsuz hizmet aldım. personel gülen yüzlü ve yardımcı olmaya işi çözmeye odaklı. iş konusunda bilgili ve tecrübeli olduğu belli oluyor. problemi çözüp gittikten yapılan çalışmadan bağımsız klima ile ilgili başka bir problem için aradığımda telefonla yardımcı oldular bir ücret vs istemeden.

         
Merve Şahin
Klima Servisi   28/02/2019

İstediğimiz saatte geldiler,gayet hızlı ve güvenli bir şekilde klimamızı söküp tekrar istediğimiz yere montajı yaptılar.ellerinize sağlık çok teşekkürler

         
Guner Gonel
Klima Servisi   06/08/2018

Son derece duzgun yaklasimlari ve profesyonel is yapis sekillerinden memnun kaldik..Guvenilir ve dostlara tavsiye edebilecegim bir firma..Ucret konusunda da hakkaniyetliler..Emeklerine saglik..

         
Çağatay Kılıçaslan
Klima Servisi   28/07/2018

Rasim bey ve ekibi,2 evde bulunan toplam 3 klima için yer keşfi,taşıma ve montajlari konusunda bütün safhalarda ilgili,alakalı ve itinalı davrandılar.Her türlü soruma açıklayıcı cevaplar verdiler.Klima ile ilgili her türlü işlerinizde bu firma ve ekibini tavsiye ederim.Teşekkürler İrem Teknik.

         
Klima Servisi   19/12/2017

Herşeyden öncesi insanlarınızdan çok memnun kaldık işçiliğiniz ve titizliğiniz mükemmel elinize sağlık teşekkür ediyorum.

         
Fatma Yıldırım
Klima Servisi   13/11/2017

İşinin ehli olan bir ustaya denk geldiğim için memnun oldum. Hızlı ve ilgili davrandıkları için ayrıca teşekkür ederim. Siz bu işi biliyorsunuz.

         
Nusret Uğur
Klima Servisi   10/10/2017

YAPTIKLARI İŞE VE MÜŞTERİYE KARŞI OLDUKÇA SAYGILI EDEPLİ VE GÜLER YÜZLÜ İLGİLİ BİR FİRMA. TEMİZ VE ZAMANINDA İŞÇİLİK. 10 ÜZERİNDEN 10 PUAN.

Klima Servisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz