En İyi 10 Afyon Klima Servisi

4 Klima Servisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Halil  T.

Halil T.

Klima Servisi · Afyon, Afyon
Her türlü klima ve beyaz eşya tamirat bakım ve montaj işleriniz profesyonel ekibimiz tarafından itina ile yapılır
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
NIYAZBEK YÜKSEL
Klima Servisi   10/02/2019

Aldığım hizmetten memnun kaldım. sağ olsun kombimde ağrıza vermişti kombimin ağrızası konusunda da yardımcı oldu.yaptıracak arkadaşlara tavsiye ederim.

         
Hakan Sutcu
Klima Servisi   15/11/2018

Murat Usta anlaştığımız saatte anlaştığımız şekilde gelip arızamızı tespit edip giderdi. Başta kişilik ve efendiliği sonrada yaptığı temiz iş nedeniyle kendisine çok teşekkür ederim.

         
Ahmet Çuhadar
Klima Servisi   09/03/2018

İnanılmaz memnun kaldım almış olduğu hizmetten.Özellikle Mutlu Bey in ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim.Zor bir işti fakat çok temiz bir şekilde tamamladılar.Zamanında gelip uygun fiyata hizmeti tamamaladılar.Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

         
Klima Servisi   27/09/2017

İlginize ve çalışmanıza teşekür ederim . Oldukça başarılı bulduk . Teklif sürecin den , verilen işi yapımına kadar geçen süreç işin bitimine kadar olan da işi yapanlar da işini iyi bilen arkadaşlardı. Teşekkür ederiz . İyi çalışmalar dileriz .

         
Sinan Ünsal
Klima Servisi   14/09/2017

Çözüm odaklı çalışan bir firma. Klimamı ve dış ünitemi söküp yeni daireme götürdüler ancak dış ünitem normalden büyük olduğu için montajını yapacağımız optimum bir alan bulamadık. Kendileriyle kontak halindeyiz, uygun ortam ve zamanda yine servislerini alacağım. İlgili kişi Abdullah Bey de kibar ve iletişimi iyi biri. Henüz klimama kavuşamasam da kendilerini öneriyorum.

         
Müjdat Kılıç
Klima Servisi   31/07/2017

Arkadaşlar söyledikleri saatte gelip söylenilen işleri yaptılar. Çok kısa bir sürede tamamlamış oldular. Çalışır vaziyette teslim edip gittiler.

         
Klima Servisi   18/07/2017

Gelen arkadastan oldukca memnun kaldim. Gec saat olmasina ragmen sozunu tutup klima sorununu cozdu. Tesekkur ederim.

         
Selim Çamurcu
Klima Servisi   06/06/2017

Randevu saatine zamanında gelen işini düzgün ve dürüst yapan bir servis. Murat bey dürüst bir esnaf herkese tavsiye ederim.

Klima Servisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz