En İyi 10 Akdeniz Mersin Dış Çekim Fotoğraf

4 Dış Çekim Fotoğraf Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Akdeniz civarında 19 Dış Çekim Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Sevgi Yolu Photography

Sevgi Yolu Photography

Dış Çekim Fotoğraf · Akdeniz, Mersin
Tekrarı olmayan en özel anlarınızı fotoğrafa yansıtıp anılarınızı albüme dönüştürmek için bizimle irtibata geçiniz.
Studyo Güney

Studyo Güney

Dış Çekim Fotoğraf · Akdeniz, Mersin
20. YILDIR MERSİNDE BİR ÇOK ÇİFTİN ANILARINI ÖLÜMSÜZLEŞTİREN STÜDYOMUZ 21, YÜZYILA DAMGA VURACAK ÇEKİMLERE DEVAM ETMEKTEDİR.
Mehmet Gecitli

Mehmet Gecitli

Dış Çekim Fotoğraf · Akdeniz, Mersin
1981 yılında başlayan fotoğrafçılık serüvenime yılların bana öğretmiş olduğu fotoğraf bilgisi hususunda her daim kendi branşımda daha iyisini başarmayı düşündüm.2002 yılında kendime ait Görkem fotoğraf stüdyosunu siz halkımızın hizmetine açtık. Sevgili çiftlerimizin Aşk hikayelerini ölümsüzleştirmek ve mutluluklarını fotoğraf karelerine yansıtmak için stüdyo Görkem olarak hizmet vermekteyiz.
Müslüm Kurtoğlu

Müslüm Kurtoğlu

Dış Çekim Fotoğraf · Akdeniz, Mersin
Fotoğraf çekim tecrübesini,henüz çocuk sayılacak yaşlarda kazanmış olan, Müslüm,günümüz teknolojisi olan dijital fotoğraf çekim teknikleri’nide başarıyla gerçekleştirerek,kendi birikimleri ile profesyonel anlamda branşları olan Gelin&Damat fotoğraf çekimleri ve daha sonra sırasıyla Katalog çekimi,Sanayi çekimi,ürün çekimi, cast ajans fotoğraf çekimlerini stüdyo ve dış mekanlar’da yapmaktadır.Farklı tarzı, rahatlığı, profesyonelliği ve insan ilişkilerindeki başarılarını fotoğraflarına da yansıta
Mehmet Geçitli

Mehmet Geçitli

Dış Çekim Fotoğraf · Akdeniz, Mersin
PROFESYONEL EKIP VE EKIPMANLARIMIZLA SİZLERE DAHA KALITELİ HİZMET VERMEK ADINA EZBERCİ KALMAYIP KENDİMİZİ SÜREKLİ YENİLEMEKTEYİZ .MUTLU KARELERINİZ`DE SİZ ÇİFTLERİMİZE EŞLİK ETMEK`TEN MUTLULUK DUYARIZ.
Tugba Produksiyon Medya

Tugba Produksiyon Medya

Dış Çekim Fotoğraf · Akdeniz, Mersin
Çektiğim her karede olduğu gibi düğün fotoğraflarında da önceliğim sadelik ve doğallıktır. Bunun için çiftlerin çekim esnasında rahat olmalarına yardım ederek, çekim günü çiftin mutluluğunun bir parçası olmaya çalışıyorum……
Samet Tecimen

Samet Tecimen

Dış Çekim Fotoğraf · Akdeniz, Mersin
Merhaba, kendimi düğünlerin kilit anlarını belgesel bir ruh ve sanatsal bir bakış açısıyla yakalamaya çalışan bir düğün fotoğrafçısı olarak tanımlıyorum. 2015'den beri tam zamanlı bir düğün fotoğrafçısıyım. Her zaman düğününüzün önemli bir parçası olmaya çalışıyorum.
Yusuf Akgün

Yusuf Akgün

Dış Çekim Fotoğraf · Toroslar, Mersin
Fotoğrafçılık eğitimimi çeşitli kurs ve online eğitim ortamlarından aldım. Bir çok işletmenin sosyal medya içerik üretimini yaptım. Ürün fotoğrafçılığı ve dış çekim gibi tüm çekimlerinizi yapabilirim. Ayrıca sosyal medya yönetimi tecrübemde var.
Foto Görsev

Foto Görsev

Dış Çekim Fotoğraf · Toroslar, Mersin
Düğün Gününüzü ölümsüzleştiriyooruzz. Bütçenize uygun fiyatlarla , FOTO GÖRSEV hizmetinizde. • yasal yollarla çekimler yapılmaktadır kesinlikkle korsan değildir işyerimiz mevcuttur. Dışcekimlerde aksesuar kalitesi.
Can Güngör Fotoğrafevi

Can Güngör Fotoğrafevi

Dış Çekim Fotoğraf · Mezitli, Mersin
Düğününüz, ömür boyu unutmamanız gereken günlerin başında geliyor. Bugünleri, en mutlu anlarınızın kaydedildiği bir düğün albümüyle hatırlamak isteyen çiftler uzun zamandır Studio Passionis ile çalışıyorlar. Siz de kalitemizi daha yakından görmek için tercihinizi bizden yana kullanmak istemez misiniz? Mersin’de 2014 yılında girdiğimiz düğün fotoğrafçılığı sektörüne deneyimlerimiz ve sanatsal birikimimiz ile yeni bir soluk kattık. Fark yaratan bakış açımız, özgünlüğümüz ve yenilikçi tarzımız
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Melik M.
Dış Çekim Fotoğraf   02/11/2020

Çok memnun kaldık. Ekip olarak gayet profesyonel ve eğlenceli bir ekip. Fotoğraflarsa gerçekten çok güzel. Herkese öneririm.

         
Neslihan O.
Dış Çekim Fotoğraf   21/10/2020

Onur bey gayet kibar ve yardımsever bi fotoğrafçı :) beraber çalışmaktan keyif aldım tavsiye ediyorum :)

         
Byz B.
Dış Çekim Fotoğraf   21/10/2020

Önder bey çok sıcak kanlı ve sabırlı. Rahat bir şekilde ve istediğiniz kalitede fotoğraflarınız olacağına emin olabilirsiniz.

         
Ferhat K.
Dış Çekim Fotoğraf   21/09/2020

Yakında kurulacak olan www.gaydali.com ailesi olarak önder beye emeklerinden dolayı teşekür ederiz. Stüdyo ve dış cekimler ile sitemize renk verdi

         
Öznur Ç.
Dış Çekim Fotoğraf   20/08/2020

Çok keyifli bir butik çekimi gerçekleştirdik. Önder bey çok iyi bir fotoğraf sanatçısı. En yakın zamanda özel ders de alacağım kendisinden.

         
Gül Ç.
Dış Çekim Fotoğraf   04/08/2020

Figen Hanım, bana göre harika bir sanatçı. Öyle ki çektiği fotoğrafların hepsini bir hikaye oluşturarak çekti.Ruhunu,kalbini ortaya koyarak ve eğlence dolu bir gün geçirdik kendisiyle. O sadece bir fotoğrafçı değil,sanat yönetmeni,iyi bir kompozitor,hayvan sever ve harika bir insan. Web sitem için çektirdiğim fotoğraflar herşeyi ile mükemmeldi. Gözünüz kapalı kendinizin ve sevdiklerinizin tüm fotoğraflarını çektirebilirsiniz.

         
Mucella G.
Dış Çekim Fotoğraf   04/01/2020
gallery thumbnail

Samimi ,aynı zamanda profesyonel bir hizmet aldığım için memnunum.İstenilen çalışmayı istediğimiz şekilde çıkartıp söylenilen zamanda teslim aldım.Teşekkürler.

         
İpek Y.
Dış Çekim Fotoğraf   12/10/2019

Yagmur hanim cok guleryuzlu ve isini iyi yapan bir fotografci, cok memnun kaldik fotoğraflar çok güzel olmuş tekrardan tesekkur ederiz :)

Dış Çekim Fotoğraf hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz