En İyi 25 Almanca Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Almanca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

800 Almanca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Almanca Özel Ders Öğretmeni

Gülten A.

Gülten A.

15 yıl Almanyada yaşadım ve eğitim gördüm.Marmara Üniversitesi Almanca öğretmenliği mezunuyum.15 yıllık tecrübeyle ; Almanca üzerinden Türkçe dersi,Almanca_Tükçe, Türkçe-Almanca dersleri vermekteyim. Goethe Enstitüsünün A1(Aile birleşimi),A2,B1,B2,C1 sınavlarına öğrenci hazırlamaktayım,aynı zamanda TestDaf,KPDS,ÜDS,YDS ve Üniversitelerin hazırlık bitirme sınavlarına da öğrenci hazırlıyorum.Ortalama 100 öğrencim ilk sınavda aile birleşimi sınavlarını kazanmışlardır.TestDaf a hazırladığım öğre
Karin K.

Karin K.

2007 Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi Mezunu 2009 Temmuz - Ağustos Türk Alman Kitabevi Staj 2011 Marmara Üniversitesi Almanca Öğretmenliği Mezunu 2010 Regensburg Üniversitesi Erasmus (Bahar Dönemi) 2011 Üniversite Staj Programı kapsamında Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi nde Staj 2011 Westfalen Eğitim Danışmanık ve Tercüme B1 Sertifikası Almanca Öğretmeni 2012 Nisan - 2012 Eylül Önel Yayıncılık Türkçe-Almanca Almanca-Türkçe Dergi Çeviri (Türk Alman Sanayi ve Ticaret Odası Dergisi TD-
Eva G.

Eva G.

Merhabalar, Almanca B2 seviyesine kadar, İngilizce C1 seviyesine kadar özel ders veriyorum. Makul fiyat, uygun olduğunuz gün. Aynı zamanda Almanca ve İngilizce uygun fiyatlara çeviri de yapıyorum.
Ekrem O.

Ekrem O.

Almanca dilinde özel ders vermekteyim. Halihazırda ders vermekte olduğum öğrencilerim de bulunmaktadır. Şuanda Özel bir kurumda Almanca Öğretmenliği yapmaktayım. Almanca öğretiminde . Yıllık tecrübem var. Goethe Institut Sınavlarına yönelik çalışmalarım, dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini geliştirme olarak ilerlemektedir. Aile Birleşimi sınavı için hazırlamış olduğum öğrenciler de mevcuttur. Detaylı bilgi mail adresime mail gönderebilir veya numaralı telefonumdan ula
Erdoğan Ç.

Erdoğan Ç.

Merhaba , ben Almanyada doğdum ve 15 yıl orada yaşadım . Kartal Anadolu Lisesini bitirdikten sonra , İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi - Buca Eğitim Fakültesi - Almanca Öğretmenliği bölümünden mezun oldum ( diplomam ektedir ) . 2,5 yıl kadar Trabzon da öğretmenlik yaptım . 2000 yılından beri Istanbul da özel Almanca dersi veriyorum . Kimlere ders veriyorum ? : - Tıp Öğrencileri ve doktorlara - Almanca eğitim gören ortaokul + lise + üniversite öğrencilerine - A1/A2/B1/B2 yete
Sercan Güner T.

Sercan Güner T.

Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu Almanca Öğretmeni.Şu an Karşıyaka Amerikan Kültür De öğretmenlik yapmaktayım.Dil her insanın aynı metotla öğrenebileceği bir kavram değildir.Kişiyi iyi analiz edip ,ona dili sevdirmek,daha anlaşılır hale getirmek için çalışmak gerekir.Burada yalnızca metot değil , öğrenme amacıda sürece etki etmektedir.
Matthias K.

Matthias K.

Merhaba, Ben Matthias, Avusturya’lıyım, Viyana Üniversitesi Felsefe ve İşletme Bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Buna takiben bir Alman şirketinin finans ve planlama departmanında görev almam nedeniyle Türkiye’ye taşındım. Ana dilim Almanca olsa da Türkçeyi orta seviyede bilmekteyim (ancak derste sadece Almanca konuşulmasının yarar sağlayacağını düşünmekteyim). Türkiye’ye gelmeden önce Avusturya’da yabancılara Almanca özel ders verdiğim için deneyim sahibiyim (grup ve tek). Her seviyeden
Nazar T.

Nazar T.

On yıl süresince Berlin de yaşadım, Humboldt Üniversitesi nde master eğitimimi tamamladım. On yıldır Ankara da büyük bir vakıf üniversitesinde 10-14 yaş arası öğrencilerle çalışıyorum.
Fikriye K.

Fikriye K.

1.Almanya dan gelen almanca öğretmeninden kısa ve kolay yoldan almanca dersi. 2.GOETHE ve TELC A1 A2 B1 B2 C1 C2 sinavlarina yönelik özel ders 3. Ilk öğretim orta öğretime yönelik almanca dersi 4. TESTDAF, DSD sinavlarina hazırlık yapılır 5. Üniversite muafiyeti sınavına hazırlık yapılır. 6. Aile birlesiminde gerekli sertifika için ders 7. Mesleki almanca dersi 8. Konusmaya yönelik ders 9. 60 dakika ders ücreti 100 Tl. - 90 dk ders ücreti 140 Tl. (Tavsiye edilen ders süresidir).
Hakan Y.

Hakan Y.

Üniversitede ögretim görevlisi olarak çalışıyorum.On yılı üniversite olmak üzere onbeş yıldır Almanca öğretimi ile meşgulüm.Test-Daf, Yds, Yök-dil ve Aile Birleşimi ( Familienzusammenführung A-1) başta olmak üzere her seviyede, dört beceriye yönelik özel ders veriyorum. Eğitim ve kariyer: Lisans: Ankara Üniversitesi, Çukurova Ünversitesi Friedrich-Schiller Jena Uni ( doktora çalışması) , Ege Üniversitesi.
Nermin G.

Nermin G.

İstanbul Erkek Lisesesinde Almanca öğrendim. 20 senedir çalıştığım Alman firmasında ve eşim sayesinde Almancam ana dil seviyesine yaklaştı. 30 yıla yakın süredir ilkokuldan üniversiteye değişik gruptan öğrencilere veya yurtdışına taşınma kararı alanlara Almanca dersi veriyorum. Derslerimde Goethe Enstitüsü dokumanları ve Avusturya lisesi kitaplarını kullanıyorum. İlk derste seviye belirleme sınavı yapıyor ve ihtiyaca göre eğitimi şekillendiriyorum. Avrupa yakasında evinizde ders veriyorum.
Yusuf G.

Yusuf G.

İlkokul ve Lisenin bir kısmını Almanya da bitirdim. Lise 1 eğitimime Türkiye de Çankaya Anadolu Lisesinde devam ettim. Sonrasında Hacettepe Üniversitesi Almanca Öğretmenliğini bitirdim. Gazi Üniversitesinde Almanca Öğretmenliği yüksek lisansını tamamladım. Farklı özel okulların ilköğretim ve Liselerinde çalıştım. 4 yıl Ankara nın en köklü dil okullarından birinde Active Englishte ALMANCA BÖLÜM BAŞKANI olarak görev yaptım. 3 yıl Ankara Üniversitesi TÖMER de ALMANCA OKUTMANI olarak görev yaptı
Özden K.

Özden K.

Almanya da doğmuş ve yetişmiş olmam ile birlikte eğitimimi ve iş hayatımı Almanya da ticari kurumlarda gerçekleştirdim. Kısa süre öncesiye kadar Almanya’da yaşadım. Anadilim almanca ve aynı zamanda alman vatandaşıyım. Tecrübeli bir eğitmenimdir. C2 seviyesine kadar hakimim. Erasmus, Tesdaf, Goethe sınavlarına odaklı, öğrenciye yönelik ders veriyorum. Saadece grammer değil, almancayı aktif bir şekilde ve akıcı kullanım teknikleri. Bu güne kadar ki bütün öğrencilerimle 100 % başarıya ve hedefleri
Funda E.

Funda E.

Ben Funda Ocaklı, Almanya doğumlu 48 yaşında Almanca öğretmeniyim. İlkokul, ortaokul ve liseyi Almanya da bitirdim. Türkiye de, 9 Eylül Üniversitesi Almanca Öğretmenliğinden mezun oldum. Yıllardır her yaş grubu öğrencilere özel ders vermekteyim. Her yaş grubu ve her seviye için materyale sahibim. Öğrencilerime görsel, İşitsel ve iletişime dayalı bir metod uygulamaktayım. İlkokul düzeyindeki öğrencilerime, bol görsellik ve oyunlara dayalı eğitim metodu kullanmaktayım. İletişime geçildiği takdird
E. G.

E. G.

Üniversite ve yüksek lisans öğrenimimi Almanya da yaptım, 25 sene Alman kökenli kurumsal bir şirkette yönetici olarak çalıştım. Son 32 sene günlük olarak iş ve özel hayatımda fiilen Almanca dili kullanmaktayım. Babam Almanca dili ve edibiyatı profesörü olduğundan Alman kültürü ile küçük yaştan beri iç içeyim. İş ve özel hayatımdan dolayı zengin uluslararası tecrübe ve çevreye sahibim. Disciplinli ve saygılıyım; işimi mutlaka hazırlanarak yaparım.
Dilek K.

Dilek K.

İstanbul dan yeni geldim. 8 yıldır özel okullarda ve kurslarda öğretmenlik yapmaktayım. Her seviyede Almanca dersi ve Almanca aile birleşimi dersi veriyorum.
Büşra P.

Büşra P.

Almanca A1/A2/B1/B2 Aile Birleşimi (Start Deutsch 1) Online ve yazılı kaynaklarla (dinleme okuma yazma konuşma)
Handa Y.

Handa Y.

Stuttgart doğumluyum. Anadilim Almanca. Özyeğin Üniversitesi - Almanca öğretim görevlisi olarak görev yapmaktayım. Lisans eğitimimi Ruprecht-Karls-Universitaet de tamamladım. Yüksek lisans eğitimimi Ruprecht Karls Heidelberg Üniversitesi pedagoji alanında yaptım, Ar-El Eğitim Kurumları, Şişli Terakki İlköğretim Okulu, MEF Okulları ve IELEV Cağaloğlu İlköğretim okulunda Almanca öğretmeni olarak görev yaptım.
Hal.. S.

Hal.. S.

Kaliteli ve sonuca ulaştırıcı birebir almanca özel ders verilir. Almanca kolej eğitimine dayalı yeterli birikim, Almanya da ilave Almanca dil eğitimi, U/A ilişkiler, İşletme Y/L ları ve A.Ü.Pedogojik Formasyon Eğitimi. Her seviyeden ve yaştan öğrenciye yönelik özel ders tecrübesi. (Genel almanca, konuşma veya A1, A2, B1 seviye sınav hazırlıkları). Gerek birebir masabaşı özel ders ve gerekse tüm İllerde/yurt dışındaki öğrencilere Online (skype)- birebir almanca dersi.
Mehmet K.

Mehmet K.

Almanca öğretmeniyim . Özel bir kurumda almanca öğretmenliği yapıyorum. Atatürk Üniversitesi mezunuyum bununla birlikte bir yıl almanya da bir yıl muglada egitim aldim.
Derya D.

Derya D.

Alman Dili ve edebiyatı Paderborn Universität ve Sakarya universitesi mezunuyum. Bodrumda 3 yıldır Almanca öğretmenliği yapıyorum. Başlangıç seviyesinden itibaren özel derslerde birebir eğitimle verimli bir öğrenme sağlayabilirim.
Ali Ferit  U.

Ali Ferit U.

Https://www.youtube.com/alimanca A1 , A2 , B1, B2, C1(Goethe , TELC) , DSH, TESTDAF almanca seviye ve almanya ön şart belgelerinde % başarı. Ağırlıklı olarak Almanya’da uzmanlık eğitimi almak isteyen tıp ve mühendislik öğrencileriyle çalışıyorum. . İlk derslerim ücretsizdir. İnternet üzerinden ders yapmaktayım. Referanslarım: - Otto BAUER ( FESTO, Genel Müdür ) - Bernard KURZE ( Technische Hochschule für Automobilbau, SHA, Başkan ) - Martiné BARTEL ( Staatlisches Theater, Bern, Tiya
Merve G.

Merve G.

İkinci lisansımı ve yüksek lisansımı Almanya’da tamamladım ve dört sene Almanya’da öğretmenlik yaptım. 3 senedir de prestijli bir okulda Almanca öğretmeni olarak çalışmaktayım. Yan branşım İngilizce öğretmenliğidir.
Cihan A.

Cihan A.

Merhaba. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi mezunuyum. 5 yıllık tecrübe sahibiyim. Genel Almanca A1, A2, B1, Lise Almancası ve Almanca Aile Birleşimi kursları vermekteyim. Kendi evim veya sizin evinizde hizmet verebilirim.
Ezgi Ş.

Ezgi Ş.

Merhaba, Almanca Mütercim-Tercümanlık 2.sınıf öğrencisiyim.Deneyim ve aynı zamanda bütçeme katkı olması adına ilkokul,ortaokul,lise ve üniversiteye hazırlık İngilizce,Almanca özel ders veriyorum. İletişime geçerseniz sevinirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Ozan Metin
Almanca Özel Ders   01/04/2019

Hiç bilmediğim bir dili , profesyonel yorum ve yaklaşımı ile öğretebilen , kişiye odaklı eğitmenliği , ders aralarındaki sohbeti ve sevecenliği ile öğretim yapan bir öğretmen. Tavsiyem kendisidir.

         
İnci Gokbay
Almanca Özel Ders   08/03/2019

Tolga zamanında gelir, çok kibardır. oğlum 11 yaşında çok iyi anlaşıyorlar, derslerine faydalı oluyor.

         
Nurten Yaşar
Almanca Özel Ders   26/02/2019

Ben aldığım hizmetten çok çok memnun kaldım.Şimdilik ara verdim oğlum istemedi fakat tekrar ders almak istesem yine aynı kişiyi tercih ederdim.Teşekkürler

         
Sevim Dogan
Almanca Özel Ders   24/01/2019

Fikriye ögretmen gayet pozitif ve ögrenciyi anlayan ,ögrencinin amacına yönelik güclendirici programlar hazırlayan ve ögretmekten keyif alıyor. B2 seviyesine henüz yeni başlamış olmama ragmen beni çok motive ediyor.Ayrıca kendisi çok deneyimli bir öğretmen.

         
Dorukkan Türkdoğan
Almanca Özel Ders   23/01/2019

Fikriye Hanım öncelikle çok iyi bir öğretmen olmakla beraber aynı zamanda çok da tatlı ve iyi bir insan. Okulum her ne kadar yoğun olsa da tüm sıcakkanlılığı ve tecrübeleri sayesinde verdiği güven ile her derse büyük bir istekle gelmemi sağladı gerçekten de. Bundan sonra Almanca derslerime Fikriye Hanımla devam etmemin yanı sıra bir daha seçim yapacak olsam kesinlikle tekrardan kendisini seçerdim :)

         
Berk Turgut
Almanca Özel Ders   22/01/2019

Fikriye hoca ileri derece ve modern (telafuz) almancası ile kaliteli bir eğitmendir. Güler yüzlü ve arkadaşça biridir. Ders saatleri için de elinden geldiğince esnek olmaya çalışır. Ben kendisiyle A1 ve A2 seviyesini bitirip B1 e biraz giriş yapmıştım, şehir değiştirdiğim için devam edemedim.

         
Zeynep Çaylı
Almanca Özel Ders   14/01/2019

Gülten Hanım la şu ana kadar iki ders yaptık. Öncesinde Goethe Institut de B1 seviyesini tamamlamıştım. Takıldığım konuları çekinmeden sorabildigim, konuyla ilgili önemli noktaları vurgulayan bir hoca. Onunla Almanca öğrenmekten gayet memnunum.

         
Büşra Çetin
Almanca Özel Ders   31/12/2018

Gülten Hanım alanında başarılı uzman bir öğretmen. B1 düzeyi Goethe sınavı için çalışıyoruz. Öğrenci odaklı, isteklere ve seviyelere uygun okuma, yazma, dinleme, konuşma ve video destekli çalışma sisteminden oldukça memnunum. Emekleri için çok teşekkür ediyorum. Her seviyede almanca öğrenmek isteyenlere hocamızla çalışmalarını tavsiye ederim.

Almanca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz