4 Almanca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.167 Almanca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Almanca Özel Ders Öğretmeni

Ekrem O.

Ekrem O.

Almanca dilinde özel ders vermekteyim. Halihazırda ders vermekte olduğum öğrencilerim de bulunmaktadır. Şuanda Özel bir kurumda Almanca Öğretmenliği yapmaktayım. Almanca öğretiminde 2.5 Yıllık tecrübem var. Goethe Institut Sınavlarına yönelik çalışmalarım, dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini geliştirme olarak ilerlemektedir. Aile Birleşimi sınavı için hazırlamış olduğum öğrenciler de mevcuttur. Öğrencilerin talebi doğrultusunda tek derslik veya bir kur toplam ücreti hesaplanarak p
Gülten A.

Gülten A.

15 yıl Almanyada yaşadım ve eğitim gördüm.Marmara Üniversitesi Almanca öğretmenliği mezunuyum.15 yıllık tecrübeyle ; Almanca üzerinden Türkçe dersi,Almanca_Tükçe, Türkçe-Almanca dersleri vermekteyim. Goethe Enstitüsünün A1(Aile birleşimi),A2,B1,B2,C1 sınavlarına öğrenci hazırlamaktayım,aynı zamanda TestDaf,KPDS,ÜDS,YDS ve Üniversitelerin hazırlık bitirme sınavlarına da öğrenci hazırlıyorum.Ortalama 100 öğrencim ilk sınavda aile birleşimi sınavlarını kazanmışlardır.TestDaf a hazırladığım öğre
Fikriye K.

Fikriye K.

1.Almanya dan gelen almanca öğretmeninden kısa ve kolay yoldan almanca dersi. 2.GOETHE ve TELC A1 A2 B1 B2 C1 C2 sinavlarina yönelik özel ders 3. Ilk öğretim orta öğretime yönelik almanca dersi 4. TESTDAF, DSD sinavlarina hazırlık yapılır 5. Üniversite muafiyeti sınavına hazırlık yapılır. 6. Aile birlesiminde gerekli sertifika için ders 7. Mesleki almanca dersi 8. Konusmaya yönelik ders 9. 60 dakika ders ücreti 100 Tl. - 90 dk ders ücreti 140 Tl. (Tavsiye edilen ders süresidir).
Aylin K.

Aylin K.

Merhaba 😊 Almanya dogma büyümeliyim yaklaşık 10 senedir Türkiye deyim Alman ebay müşteri hizmetlerinde supervisor lük yaptım. Kişiye özel ve programlara özel ders vermekteyim. Öğrencilere görsel, İşitsel ve iletişime dayalı bir metod uygulamaktayım. Anaokul ilkokul düzeyindeki öğrencilere, bol görsellik ve oyunlara dayalı eğitim metodu uygularım.
Jook S.

Jook S.

Merhaba güzel insanlar   Ben Jook. 25 yaşındayım ve yarı Mısırlı, yarı Arjantinliyim. Almanca, İngilizce, İspanyolca, Türkçe ve Mısır dillerini konuşabiliyorum. 6 yıl Almanya da yaşadım. Üniversitemden Almanca fonetik bölümü, konuşma ve öğretim yöntemlerinden mezun oldum, bu yüzden Alman dilinde BA derecem var ve bir yıl Alsancak ve Karşıyaka şubelerinde İngiliz kültüründe Almanca öğretmeni olarak çalıştım. “Talep üzerine referanslar” . ek olarak, Almanya dan VIP müşteriler için 2 uluslar
Ezgi Ş.

Ezgi Ş.

Merhaba, Almanca Mütercim-Tercümanlık 3.sınıf öğrencisiyim.Deneyim ve aynı zamanda bütçeme katkı olması adına ilkokul,ortaokul,lise ve üniversiteye hazırlık İngilizce,Almanca özel ders veriyorum. İletişime geçerseniz sevinirim.
İlyas İ.

İlyas İ.

Kaliteli iletişim kurmak her işte ve her alanda en önemli ilkemdir. Bir işi sabırla yapar ve her zaman bir çıkış noktası olduğuna inanırım. Mesleğim de yeterli birikime sahip olmam işimi ciddi olarak kolaylaştırıyor. Bu özgüvenim işimi sevmemide sağlıyor. Bana göre bir işi severek yapmak; o işte başarılı olmak için ilk basamak. Düzenli çalışmak ise en etkili basamaktır.
Özlem G.

Özlem G.

Merhabalar ben Özlem, Düsseldorf doğumluyum. Almanya vatandaşıyım. FHD Düsseldorf üniversitesinde işletme bölumünden mezun oldum. Almanya Deloitte başladığım is kariyerimi, İstanbul a yerleşmemden dolayı, 12 yıl İstanbul Deloitte ofisinde tax manager olarak sürdürdüm. Şimdi benzer konu ile ilgili danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kendi işimi yapıyorum. Aynı zamanda hobi olarak başladığım eğitmenlik işinden aldığım keyif ve bana geri gelen pozitif dönuşlerden dolayı, bu alanda da uzmanla
Nermin Y.

Nermin Y.

İstanbul Erkek Lisesesinde Alman öğretmenlerden Almanca öğrendim ve 7 yıl ortaokul+liseyi orada okudum. İÜ de 5 yıl İşletme okuduktan sonra yine İÜ de 1 sene İngilizce Uluslararası İşletme okudum. 20 seneden fazladır aynı Alman firmasında dokuman tercüme ederek ve evde eşimle konuşarak Almancamı anadil seviyesine yaklaştırdım. 1991 den beri Almanca dersi veriyorum. Goethe Enstitüsünün A1,A2,B1,B2,C1 sınavları, lise ve üniversitelerin hazırlık bitirme sınavları, ilk, ortaokul ve lisede Al
Talha K.

Talha K.

Özel bir kurumda Almanca Öğretmeni. Pratik, dil sınavları vs. her alanda özel almanca dersi verilir.
Hal.. S.

Hal.. S.

Kaliteli ve sonuca ulaştırıcı birebir almanca özel ders verilir. Almanca kolej eğitimine dayalı yeterli birikim, Almanya da ilave Almanca dil eğitimi, U/A ilişkiler, İşletme Y/L ları ve A.Ü.Pedogojik Formasyon Eğitimi. Her seviyeden ve yaştan öğrenciye yönelik özel ders tecrübesi. (Genel almanca, konuşma veya A1, A2, B1 seviye sınav hazırlıkları). Gerek birebir masabaşı özel ders ve gerekse tüm İllerde/yurt dışındaki öğrencilere Online (skype)- birebir almanca dersi.
Tolga Deniz İ.

Tolga Deniz İ.

Almanya doğumluyum ve Alman yüksek lise diplomasına sahibim.Anadil seviyesinde Almancaya hakimim. Yakın çevrem ile Özel ders vermeye başladım. Hali hazırda ders verdiğim başarıya ulaşmak üzere olduğum öğrenciler var. Önemli olan öğrenciye hedefi için gerekli olan isteği ve çalışma gayretini aşılayip Almanca öğrenmeyi eğlenceli hale getirmektir. Ders işleme şeklim de mümkün olduğunca akıcı ve sıkıcılıktan uzaktır. Öncelikle almanca telaffuzu geliştirip sonra grameri geliştirmektir. Bu yolda herk
Karin K.

Karin K.

2007 Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi Mezunu 2009 Temmuz - Ağustos Türk Alman Kitabevi Staj 2011 Marmara Üniversitesi Almanca Öğretmenliği Mezunu 2010 Regensburg Üniversitesi Erasmus (Bahar Dönemi) 2011 Üniversite Staj Programı kapsamında Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi nde Staj 2011 Westfalen Eğitim Danışmanık ve Tercüme B1 Sertifikası Almanca Öğretmeni 2012 Nisan - 2012 Eylül Önel Yayıncılık Türkçe-Almanca Almanca-Türkçe Dergi Çeviri (Türk Alman Sanayi ve Ticaret Odası Dergisi TD-
Büşra P.

Büşra P.

Almanca A1/A2/B1/B2 Aile Birleşimi (Start Deutsch 1) Online ve yazılı kaynaklarla (dinleme okuma yazma konuşma)
Berkay T.

Berkay T.

Memnuniyet garantili eğitim sunmaktayım; Ondokuz Mayıs Üniversitesi Almanca Öğretmenliği Bölümü nden 1. olarak mezun oldum ve hemen ardından Alman Dili üzerine Yüksek Lisans yaptım. Daha önce yurt içi ve yurt dışındaki devlet okullarında öğretmenlik yaptım. İlkokul, ortaokul, lise, üniversite öğrencilerine ve çalışanlara seviyelerine uygun ve amaçlarına yönelik özel ders vermekteyim. Dersin yapılacağı yer öğrenciye göre değişebilmektedir. Instagram: @berkayhocaylaalmanca
Serkan B.

Serkan B.

Atatürk Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunu bir eğitimciyim.A1 A2 B1 B2 seviyelerinde eğitim veriyorum
Handa Y.

Handa Y.

Stuttgart doğumluyum. Anadilim Almanca. Özyeğin Üniversitesi - Almanca öğretim görevlisi olarak görev yapmaktayım. Lisans eğitimimi Ruprecht-Karls-Universitaet de tamamladım. Yüksek lisans eğitimimi Ruprecht Karls Heidelberg Üniversitesi pedagoji alanında yaptım, Ar-El Eğitim Kurumları, Şişli Terakki İlköğretim Okulu, MEF Okulları ve IELEV Cağaloğlu İlköğretim okulunda Almanca öğretmeni olarak görev yaptım.
Nazlı E.

Nazlı E.

Merhaba, 2013 yılında Bremen Üniversitesi Almanca ve Sosyal Bilgiler öğretmenliği bölümlerinden mezun oldum. Mezuniyet sonrası Hamburg’da Almanca öğretmeni olarak çalışmaya başladım. 2016 yılında Bremen Üniversitesinde Almanca ve Sosyal Bilgiler öğretmenlik bölümlerinde yüksek lisans diplomamı aldım. Şu an İstanbul’da 1. Yabancı dil olan bir okulda Alman öğretmeni olarak çalışmaktayım.
Çiğdem Taşezen

Çiğdem Taşezen

Almanyada büyümüş ve okumuş biriyim. Almancaya anadili seviyesinde hakimim. Yaklaşik on senedir hem özel ders hem de dil okullarında ders vermekteyim. Çok güleryüzlü, sabırlı ve tecrübeliyim. Genelde yetişkinlerle çalışmaktayım.
Tayfun K.

Tayfun K.

Merhaba Pro-DAF Almanca Eğitim ve Danışmanlık olarak Almanca birebir veya grup Almanca (A1,A2,B1,B2+) dersleri vermekteyim. Bunun yanında Almanya da Öğrenim görmek isteyen öğrencilere ve Almanya da iş arayan nitelikli çalışanlar danışmanlık yapmaktayım. Ders kaynakları Pro-Daf dan sağlanacaktır. Online Materyaller ile ders dışında da öğretim desteklenecektir. Dersin yapılacağı yer : Kendi ofisimizde Carrefour yanı OFİS+ no:12 veya öğrenci için uygun olan cafeler veya öğrencinin kendi evi.
Pervin A.

Pervin A.

Almanya da büyümüş ege üniversitesi alman dili ve edebiyatı mezunu ve formasyon belgeli almanca öğretmeninden kolay ve hızlı almanca dersi.
Cemile K.

Cemile K.

-Almanyada universite okumak icin gerekli basvuru islemleri bilgisi ve C1 seviyesine kadar dil egitimi. -Almanyada calismak isteyenlere gerekli basvuru islemleri icin danismanlik ve yeterli dil egitimi. -Aile birlesimi icin gerekli basvuru islemleri(vize islemleri) icin danismanlik ve yeterli dil egitimi. TUM DIL EGITIMI GOETHE SERTIFIKASINI ALMAYA YONELIK VE EGITIM METERYALLERI GOETHE SERTIFIKASINA GOREDIR.
Yasemin A.

Yasemin A.

A1, A2, B1 Seviyelerinde Almanca Özel Ders isteğe bağlı olarak dersler birebir sürdürülebilir.Lise öğrencilerine dil geliştirme açısından dil öğrenmek isteyen herkes için ders işleme şekli ve yöntemi şekillendirilebilir.
Ferdinand  L.

Ferdinand L.

Almanca mütercim tercümaniyim. Avusturya da tercümanlik tahsili yaptim. Almanca ders vermek istiyorum. Avusturya vatandasiyim.
Buse A.

Buse A.

Hacettepe Üniversitesi’nden Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Bir çok özel ders verdim aynı zamanda kursta da öğretmenlik yapıyorum. Almancanızın temellerini sağlam atmak istiyorsanız A1 ve A2yi benden almalısınız. Yabancı dil; Okuma,yazma,dinleme ve konuşmadan oluşmaktadır. Derslere gramerle başlayıp temel yapı taşlarını öğrendikten sonra bu dört unsurlarla devam edeceğiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şeyda Zengin
Almanca Özel Ders   09/12/2019

Oglum ve ben Nermin Hanım ile birlikte ders yapmayı çok sevdik. Kendisi dile hakim olmasinin yanisira yaptigi isi sevmekten gelen bir şevk ve enerjiye sahip. Harika bir insan ve harika bir öğretmen. Teşekkür ederiz

         
Almanca Özel Ders   06/11/2019

İlk dersimizi yaptıktan sonra seçimimizde ne kadar haklı olduğumuzu gördük. 4 yıl boyunca beraber çalışacağımızdan eminiz. Yakın ilgisinden ve yüksek bilgisinden dolayı müteşekkiriz.

         
SİNEM ORHAN
Almanca Özel Ders   02/11/2019

Gülten Hoca kişiye özel oluşturduğu program ile Almanca öğrenme konusunda büyük bir destek oluyor. Sizi tanıdıktan sonra kurduğu cümlelerle yeterli derecede motivasyon sağlıyor. Farklı materyaller ile öğrenim sürecini destekliyor.

         
Ufuk Uyanıker
Almanca Özel Ders   01/11/2019
gallery thumbnail

Gramer, konuşma ve yazma konularında sağlam bir hoca olup, kesinlikle tercih edilmelidir. Hedefim doğrultusunda ilerlememe katkısı büyük oldu.

         
Berk Karagöz
Almanca Özel Ders   16/09/2019

Bugun 14 yaşındaki oğlum için ikinci dersimiz gerceklesti ve çok verimli ilerliyoruz. Oglumun telaffuzu duzelmeye basladigini ozguveninin arttigini farkettim. Sabriniz ve emeginiz icin tesekkurler hocam, umarim derslerimize uzun sure devam ederiz :)

         
Hilal Aytekin
Almanca Özel Ders   12/09/2019

Aylin Hanım çok sabırlı ve güler yüzlü bir eğitmen çocuğumuzla sadece Almanca konuşuyor ve güzel bir ilerleme oldu kendisiyle çalışmaya devam ediyoruz

         
Ali DEMİR
Almanca Özel Ders   30/08/2019

Gerçekten çok ilgili ve alakalı Kardelen hanım. Dersler de fazlasıyla akıcı ve öğretici. Emeği için teşekkürler 😇😇

         
Semra Yılmaz
Almanca Özel Ders   30/07/2019

Özlem hoca sayesinde Almanca öğrenmek hem zevkli hem de artık çok kolay .Kendisine gösterdiği sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.

Almanca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz