Hizmet Ver
3D Çizim

4 Ankara Altındağ 3D Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Altındağ civarında 108 3D Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Altındağ 3D Çizim için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 108 3D Çizim Uzmanı, Altındağ içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Altındağ içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Altındağ içinde yazılan 30 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 23 kişi Altındağ 3D Çizim için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Altındağ Ankara 3D Çizim Uzmanı

Furkan Y. photo

Furkan Y.

07.11.2022

3D Çizim · Altındağ, Ankara

4 yıldır Cad programlarıyla ilgileniyorum. Son iki yılda aktif olarak iş hayatımda mekanik tasarım yaptım. 6 ay boyunca animasyon ve render alma konusunda da çalışmalar yaptım. Katı modelleme konusunda 3 farklı program kullanabiliyorum. Solidworks , Catia V5 , Creo , Sketchup , Blender ve Vray...

Volkan E. photo

Volkan E.

29.06.2021

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Uzun yıllardan beri 3D çizim tasarım işleri yapıyorum. Sıfırdan ürün tasarımı. Mekanik modelleme. Makine tasarımı. Tersine mühendislik(kopyalama). Yukarıdaki işlere benzer işler yapıyorum. Ankara' dayım. Bana ulaşmanız durumunda size yardımcı olabileceğime inanıyorum

Burhan A. photo

Burhan A.

28.05.2022

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Bir çizimi gerçeğe yakın gösteren şeyler detaylardır. Basit ve kütlesellikten uzak, özgün ve gerçekçi çizim vaat etmekteyim. Portfolyom beni açıklayan en büyük güvencem.

Levent G. photo

Levent G.

15.10.2022

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Türkiye’nin değerli okullarında aldığım eğitimin temeline dayanarak yine Türkiye’nin önde gelen özel sektör kuruluşlarında, otomotiv ana sanayi ve yan sanayi başta olmak üzere makine alanına giren birçok sektörde, üretimden kalite kontrole, ürün geliştirmeden araştırma ve geliştirmeye geniş bir...

Nurbike E. photo

Nurbike E.

19.01.2023

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Merhaba. Endüstriyel Tasarım mezunu bir 3D Artist'im. Aynı tamanda grafik tasarım da yapıyorum. Oyun sektöründe 5 yıllık tecrübem var. Modelleme programlarının çoğuna hakimim. Animasyon, Unity ve render alma konusunda da tecrübeliyim.

Emin D. photo

Emin D.

30.04.2022

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Mekanik tasarım, çelik ve sac konstrüksiyon, teknik resimler ve diğer tüm detaylandırmalar ile birlikte.

Elizi 3D Tasarım photo

Elizi 3D Tasarım

19.10.2022

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Elizi 3D Tasarım olarak mutfak, dolap, vestiyer, banyo, genç odası gibi birçok 3 boyutlu çizimlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten sevinç duyarız.

Merve Ö. photo

Merve Ö.

29.01.2022

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Autocad, Sketchup, 3ds Max, Lumion, Photoshop uygulamalarıyla İç mekan, peyzaj tasarımı, mobilya modelleme gibi işlerinizi yapabilirim.

Dilara M. photo

Dilara M.

11.05.2022

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Mimarım. Her türlü iç-dış mekan tasarımı, proje çizimi, 3 boyutlu modelleme alanlarında yardımcı olabilirim.

Ebrar A. photo

Ebrar A.

09.03.2023

3D Çizim · Altındağ, Ankara

3d ve 2d ürün çizimleri modellemeler yapıp proje işleri alıyorum. Ürün tasarımları veya mobilya ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

İbrahim Ş. photo

İbrahim Ş.

12.01.2023

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Yaklaşık olarak 5 yıldır mekanik tasarım ve imalat işleriyle uğraşmaktayım.İmalata yönelik kesim-büküm-montaj resimlerini autocad ve solidworks te hazırlayabilirim.

Aykut A. photo

Aykut A.

16.03.2023

3D Çizim · Altındağ, Ankara

5 yıldır çoğunluğu savunma sanayi odaklı farklı sektörlerde hizmet veren firmalarda Elektronik ve Sistem Mühendisi olarak görev yaptım. Şu anda deniz teknoloji üzerine ürün geliştiren bir firmada kurucu ortağım. Özellikle Fusion 360 programı üzerinden lazer kesim, 2D çizim, 3D çizim, 3D prototip,...

Umut U. photo

Umut U.

31.03.2021

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Freelance olarak çalışıyorum. Mimari iç mekan ve dış mekan tasarım ile 3 boyutlu modelleme, render ve animasyon hizmetleri veriyorum. Modelle programı olarak 3damax, render motoru olarak v-ray kullanıyorum. Peyzaj ve dış mekan ağırlıklı çalışmalarda render ve animasyon için duruma göre Lumion 10...

Fatih Y. photo

Fatih Y.

07.09.2021

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Uzun yıllar AutoCAD kullanıyorum ve Blender ile 3D modelleme yapıyorum. Her türlü modelleme, doku, ışık, renk tasarımları yapıp, gerektiğinde kamera yada modeli animasyonla hareketlendirebilirim. Ses efektleri ekleyip video olarak sunum yapabilirim. Makine mühendisliği okuyup bırakmış, peyzaj...

Berkay O. photo

Berkay O.

11.03.2023

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Makine mühendisliği mezunuyum ve kariyerimi tasarım mühendisi olarak geliştirdim. 3 yılı aşkın tecrübem ve 5 yılı aşkın pratik bilgim sayesinde Solidworks/Autcad/Siemens NX programlarında uzmanlaştım. Mekanik ve makine projelendirmeleri ve tasarımlar yapıyorum.

Mehmet Y. photo

Mehmet Y.

04.01.2023

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Mimari, İç Mimari çizim tasarım sunum ve görselleştirme işlerinizde yardımcı olabilirim.

Barış Can Y. photo

Barış Can Y.

18.08.2022

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Öğrenci olarak, kendi gelirimi karşılamak amacıyla bu işi yapıyorum. Çeşitli alanlarda tecrübe sahibiyim. Gerek savunma sanayi gerek iç mekan araçlarında tasarımlarım mevcut. İstenilen projelerde elimden gelenin daha iyisini yapmak için buradayım.

Behzat A. photo

Behzat A.

21.12.2021

3D Çizim · Altındağ, Ankara

3DS-MAX , SUBSTANCE PAİNTER , MAYA Programlarını kullanarak 3 boyutlu modelleme yapıyorum 2 yıldır bu ișler ile ilgili bir çok iș yaptım Artstation Hesabim burda yaptığım çalıșmalara bakabilirsiniz linkini așağıya bırakıyorum.İstenilen modele göre bitirme süresi ve fiyatı değișebilir....

Berk Ö. photo

Berk Ö.

10.03.2023

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Merhaba, Mimarlık eğitimimi Ankara Çankaya Üniversitesinde bitirdikten sonra eğimtim hayatıma Italya'da devam ediyorum. Şu an Architecture and Urban Desigin üzerine yüksek lisansımı yapmaktayım. 6 yıllık eğitim sürecimde 10'dan fazla mimari programda uzmanlaştım ve farklı projelerde çalıştım....

Mert Ş. photo

Mert Ş.

07.03.2023

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Premium kalitede 3d modelleme hizmeti veriyorum. Nitelikli olarak blender, adobe substance 3d painter, unreal engine ve zbrush programlarını kullanmaktayım. Sektörde 3 yıllık tecrübem bulunmakta.

Yusuf Melih B. photo

Yusuf Melih B.

21.07.2021

3D Çizim · Altındağ, Ankara

3 yıldır Gazi Üniversitesi mimarlık bölümünde okuyorum. yapmış olduğum projeleri Revit ve SketchUp programları üzerinden modelliyorum. Sizlerin de projelerini etkili şekilde modelleyebilir ve render ile süsleyerek gerçekçi görüntüeler alabilirim.

Gülşah E. photo

Gülşah E.

11.02.2022

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Merhabalar, ben Gülşah Erkuş. DAÜ Mezunuyum ve 5 yıldır piyasaya hakimim. Projelerinizde sizlere yardımcı olmak isterim

Emre D. photo

Emre D.

22.05.2022

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Profesyonel olarak; Mekanik parça tasarımı. Mkina 3D ve 2D olarak tasarımı ve teknik (imalat) çizinleri. Kroki inşaat çizimleri. İç Dizayn tasarımı. Üniversiteliler için bitirme ödevleri. Bilgisayar konusunda programsal, format atma ve tamir işlemleri. 🙏 🍀 Kullanılan...

Şamil K. photo

Şamil K.

18.03.2023

3D Çizim · Altındağ, Ankara

Uzay mühendisliği öğrencisiyim. Solidworks üzerinde yoğunlaşarak kendimi geliştirdim. Ve bu becerimi 3D tasarım ve 3D baskı ile destekledim. Kendi tasarımlarımı 3 yazıcılarım ile baskı alıp projelerimde kullanıyorum. Şimdi ise bu becerimi gelir elde etmek amacıyla elimden gelenin en iyisini yapacak...

Şükrü G. photo

Şükrü G.

09.04.2022

3D Çizim · Altındağ, Ankara

10 yıldır profesyonel olarak 3ds Max programını kullanmaktayım. Photoshop programınıda kullanıyorum. Kaliteli renderlar , yenilikçi tasarımlar için bana ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Altındağ 3D Çizim Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Altındağ 3D Çizim ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde 3D Çizim talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! 3D Çizim için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- 3D Çizim talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  3D Çizim taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. 3D Çizim talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin 3D Çizim için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- 3D Çizim hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Altındağ 3D Çizim fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Altındağ 3D Çizim fiyatları, talep detayına göre 110 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl