Hizmet Ver
Sosyal Medya Tasarım

4 Ankara Altındağ Sosyal Medya Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Altındağ civarında 85 Sosyal Medya Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

Altındağ Sosyal Medya Tasarım için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 85 Sosyal Medya Tasarımcısı, Altındağ içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Altındağ içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Altındağ içinde yazılan 183 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 122 kişi Altındağ Sosyal Medya Tasarım için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Altındağ Ankara Sosyal Medya Tasarımcısı

Sude G. photo

Sude G.

06.05.2023

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Grafik tasarım mezunuyum. Tasarım konusunda kendime güveniyorum. Sizinde güveninizi kazanmam için bana şans vermeyi unutmayın :)

Abdullah K. photo

Abdullah K.

23.11.2022

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Uzun yıllardır Ankara'da bir medya şirketinde çalışıyorum.İşleriniz profesyonel ve modern şekilde yapılır.

Sedanur A. photo

Sedanur A.

26.05.2022

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Ankara Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Tanıtım 2.sınıf öğrencisiyim. Kendi çapımda tasarım yapıyorum

Orhan T. photo

Orhan T.

04.03.2023

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Merhabalar. Sizler için tasarım ve içerik üretimi hizmeti veren bir lisans öğrencisiyim. Fikirleriniz ve istekleriniz doğrultusunda anlaşıp ortaya güzel işler çıkartabileceğimize inanıyorum. Hemen başlayalım mı?

Elçin Y. photo

Elçin Y.

27.09.2022

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Merhaba ben Elçin. Reklam sektöründe faliyet göstermekteyim. Sosyal medya hesaplara için post, banner, logo tasarımları yapıyorum.

Mert K. photo

Mert K.

25.10.2022

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Bilgisayar programcılığı öğrencisiyim bir yandan aldığım grafik animasyon dersleri ve öğrenimim sayesinde logo, kartvizit vb tasarımları yapabiliyorum

Halit Y. photo

Halit Y.

03.01.2023

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Sosyal medya paylaşımlarınız için sizlere özel tasarımlar yapıp sizinle hızlı bir şekilde paylaşıyorum.

Aleyna Z. photo

Aleyna Z.

25.07.2022

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Selamlar ; 4 Yıldır tasarım üzerine çalışıyorum.Ağırlıkla sosyal medya tasarımları yapıyorum.

Ali Osman T. photo

Ali Osman T.

08.09.2021

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Minimalist tasarım konusunda istediğiniz bir çok tasarımı gözü kapalı karşılabilecek bir tasarım anlayışım var. Öncelikli hedefim bir markanın ya da tasarımın minimalist olması ve onu göze çarpıcı hale getirilmesidir.

Aslı A. photo

Aslı A.

03.03.2021

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Grafik tasarımı mezunuyum.Tüm grafik tasarım işlerinizde önce sizi dinleyip isteğinizi anladıktan sonra tasarımı tamamen siz odaklı oluşturuyorum. Grafik tasarımı kapsayan tüm alanda hizmet vermekteyim. Memnuniyetiniz daima önceliğim olacaktır.

Müşerref K. photo

Müşerref K.

04.12.2022

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Hali hazırda bir topluluğun sosyal medyasını yönetiyorum. Düşük bütçeli ve az zaman alan işler yapmak istiyorum.

Cihat Emre T. photo

Cihat Emre T.

21.02.2022

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Merhaba Ben Cihat; sosyal medya, e-ticaret ile ilgili tasarım, yönetim veya reklam konusunda deneyimim ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Bu konularla ilgili görüşmek için mesajlarınızı bekliyorum.

Ferhat A. photo

Ferhat A.

20.07.2022

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Merhaba, ben Ferhat 16 yaşında espor tasarımları yapan bir tasarımcıyım. Espor takımlarına post forma ve banner işleri yapıyorum. YouTube thumbnail konusunda da çalışmalarım var. Daha önce Elazığspor Espor'un tasarımcılığını da yaptım. Her türlü tasarım işlerini yapabilirim vakit konusunda ve maddi...

Oğuz A. photo

Oğuz A.

18.07.2022

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Hayalinizdeki, düşüncenizdeki tasarım v.s görseli birkaç kelime ile anlatırsanız istediğiniz tasarımı en profesyonel şekilde size aktarıyorum. Tasarımda revize etmek istediğiniz yerleri edebilirim. Her türlü sosyal medya tasarımı, afiş, logo, kartvizit, banner gibi aklınıza gelen her tasarımı çok...

Göksu Ş. photo

Göksu Ş.

10.12.2021

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Hacettepe üniversitesinde okuyan bir öğrenciyim. Alanım işletme aynı zamanda gönüllü olarak topluluğumuzda sosyal medya tasarımları, afiş tasarımları ve kartvizit tasarımları gibi birimlerle ilgilenen birimin direktörlüğünden sorumluyum. Bu uğraşımı kendi gelirimi elde etmek için bir işe...

Merve Y. photo

Merve Y.

13.06.2021

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Merhaba, adım Merve Nur. Başkent Üniversitesini tam burslu olarak ikincilik ile bitirdim. Şimdi ise 14 firmanın hem sosyal medyalarını hem de web site tasarımlarını yönetiyorum. Bunun dışında tüm tasarımları(kitap kapağı, broşür, dergi, katalog, kartvizit, kurumsal kimlik, vb.) da en hızlı zamanda...

Mustafa Can K. photo

Mustafa Can K.

16.05.2022

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Merhabalar, yaklaşık dört yıllık iş tecrübem ile belirli kurumlar partiler ve firmaların sosyal medyaya dair yönetimini reklam kampanyalarını, içerik planlamalarını ve dijital pazarlamalarını sağlamaktayım, firmaların kurumların ve partilerin sosyal medya platform ağlarında kendi hedef kitlelerine...

Büşra G. photo

Büşra G.

23.07.2022

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Merhaba , 6 yıldır profesyonel fotoğrafçılık yapıyorum. Yanı sıra photoshop eğitmenliği ve video grafikle uğraşıyorum. Youtube , İnstagram ve Twitch portalını aktif olarak kullanmaktayım. Şirketlerin sosyal medya danışmanlığını yapıyorum. Sektörde sürekli faaliyet gösteren biri olarak, tasarım...

İlknur G. photo

İlknur G.

02.01.2023

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Grafik tasarım uzmanıyım instagram, facebook, pinterest gibi mecralar için düzenleme ve görsel üretiyorum. FB Ads için görsel hazırlıyorum. Sosyal medya çekim ve içerik düzenleme işleri için bana ulaşın. Müşteri mağazanıza gelmeden önce sosyal medyanıza gelecek unutmayın. :)

Aslı T. photo

Aslı T.

04.05.2023

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Merhaba, ben Aslı. 20 yaşındayım, konservatuvar öğrencisiyim. Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Canva programlarından grafik tasarımı yapıyorum. Markalarınızı tasarlamak, sosyal medya için yol haritası belirlemek, sosyal medya kimliğinizi oluşturmak ve yönetmek için size yardımcı olmaya hazırım :)

Hasan A. photo

Hasan A.

01.02.2023

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

İstediğiniz şekilde sosyal medyanızı yada işletmenizi canlandıracak fotoğraf, tanıtım, afiş, broşür, kartvizit, gönderi, hikaye tasarımı yapıyorum. İstediğiniz şekilde özel fotoğraflarınızı da montajlayabilirim. Reels editi youtube video editi ve kısa film çalışması da yapabilirim

Mbdesgn photo

Mbdesgn

05.08.2022

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

MBDesgn genç ve yetenekli tasarımcıların bir araya geldiği, hedefine uygun ve kişiselleştirilmiş tasarımlarla müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan tasarım şirketidir ve aynı zamanda MBDprodüksiyon'un bir alt koludur.

Bedia F. photo

Bedia F.

21.01.2023

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Daha once sosyal medya, logo, kartvizit, broşür, afiş tasarımları yaptım. Sizi temsil eden sizin zevkinizi yansıtan yeni tasarımları hazırlamak için buradayım.

ODD MEDYA TASARIM LİMİTED ŞİRKETİ photo

ODD MEDYA TASARIM LİMİTED ŞİRKETİ

14.06.2022

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

ODD MEDYA & TASARIM BİZ KİMİZ? Markanızı istenilir hale getiriyoruz. Bizimle,Büyüleyen ve ilgi uyandıran Görsel ticari hikayelere hazır mısınız? Meşgul olduğunuzu biliyoruz, bu yüzden doğrudan konuya gireceğiz. Ankara'da yaşayan bir grup yaratıcı insanız. Müşterilerimizin sorunları çözmesine ve...

Su C. photo

Su C.

26.01.2023

Sosyal Medya Tasarım · Altındağ, Ankara

Hi ♥ My name is Sude Çebi, I’m from Ankara, Türkiye. I studied Visual Communication Design at TOBB University of Economics and Technology. I have been working as a graphic designer and social media specialist for 3+ years. I believe that design is an art form for solving problems.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Altındağ Sosyal Medya Tasarım Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Altındağ Sosyal Medya Tasarım ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sosyal Medya Tasarım talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sosyal Medya Tasarım için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sosyal Medya Tasarım talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sosyal Medya Tasarım taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sosyal Medya Tasarım talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sosyal Medya Tasarım için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sosyal Medya Tasarım hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Altındağ Sosyal Medya Tasarım fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Altındağ Sosyal Medya Tasarım fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl