Hizmet Ver
Alt Yazı Çeviri

4 Ankara Alt Yazı Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 227 Alt Yazı Çevirmeni hizmet vermeye hazır.

Ankara Alt Yazı Çeviri için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 227 Alt Yazı Çevirmeni, Ankara içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Ankara içinde yazılan 262 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 31 kişi Ankara Alt Yazı Çeviri için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Ankara Alt Yazı Çevirmeni

Mustafa Ü. photo

Mustafa Ü.

01.10.2022

Alt Yazı Çeviri · Yenimahalle, Ankara

Tercümenin tüm aşamalarında nitelikli süreç yönetimini yapan ekibimiz, talep edilen hizmeti en kaliteli noktaya taşımakla kalmayıp tercüme teslimi aşamasında çeviride kalite kontrol süreçlerini doğru yönetip kusursuz çeviri teslimine öncelik vermektedir. Sektörde kabul görmüş tüm kalite kontrolü ve...

Çizgi Tercüme H. photo

Çizgi Tercüme H.

18.05.2023

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

Yazılı & Sözlü tercüme hizmeti sağlıyor ve konsolosluk-valilik-noter işlemlerini takip ediyoruz. Sizlere de uygun maliyet ve kaliteli hizmet ilkelerimiz çerçevesinde işbirliği kurmayı ve titiz bir ekip çalışması ile çevirilerinizde destek sunmayı çok isteriz. Yazılı çeviri desteğinin yanı...

Nahla J. photo

Nahla J.

05.10.2022

Alt Yazı Çeviri · Mamak, Ankara

Merhaba ben Nahla Kırıkkale Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünden mezunum. Arapça benim ana dilim Türkçe diline hakimim İngilizce de biliyorum Her türlü çevirilerde yardımcı olurum. Veya arapça öğrenmek konuşmak istiyorsanız online ders yapabiliriz.

Şerife Ö. photo

Şerife Ö.

07.01.2023

Alt Yazı Çeviri · Etimesgut, Ankara

Bircok yayın için tashih ve soru yazımı işlemleri gerçekleştirdim. Lise , ortaokul, ilkokul seviyelerinde çalıştım.

Osman S. photo

Osman S.

20.12.2022

Alt Yazı Çeviri · Sincan, Ankara

Film, dizi ve tarımsal alanlarda çevirmenlik yeteneği olan bir ziraat mühendisiyim.

Ahmet Bera G. photo

Ahmet Bera G.

11.04.2022

Alt Yazı Çeviri · Etimesgut, Ankara

Ben Ahmet sizin istediğiniz videoları ve klipleri, ingilizceden türkçeye yada türkçeden ingilizceye çevirebilirim. sizin istediğiniz videoda altayazı varsa ya altyazıyı silerim ve kendi altyazı sitilimi oluştururum yada ekranın herhangi bir yerine yazarım.

Çağatay Erkan G. photo

Çağatay Erkan G.

25.11.2022

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

Ankara Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunuyum. C2 (Anadil) seviyesindeki İngilizcem ile makale/altyazı/teknik/sunum/resmi belge (kısacası tüm metinler) tercümelerinizi hızlı ve en iyi şekilde tercüme edebilirim. Fuar, iş toplantısı, tanıtım vs. gibi anlık ihtiyaçlarınız için ise...

Furkan Yigit U. photo

Furkan Yigit U.

09.03.2023

Alt Yazı Çeviri · Keçiören, Ankara

Merhaba ben Furkan. Gazi Üniversitesi'nde İngilizce Makine Mühendisliği okuyorum. İstediğiniz İngilizce-Türkçe veya Türkçe-İngilizce metinleri çevirebilirim. 12 senedir ingilizce eğitimi alıyorum. Şu an da ODTÜ uper intermediate kursunda eğitim alıyorum. Öğrenci olduğum için yeterince boş vaktim...

Muhammad Ali R. photo

Muhammad Ali R.

06.07.2023

Alt Yazı Çeviri · Pursaklar, Ankara

Merhaba. Ben Ömer Ünal, Hacettepe Üniversitesinde İngiliz Dilbilimi bölümünde öğrenim görmekteyim. Mevcut eğitim tecrübemin yanısıra 3 yıllık bir öğretmenlik/yazarlık/çevirmenlik geçmişim bulunmaktadır. Sizlere uygun ücretler karşılığında profesyonel biçimde : ·YDS/YÖKDİL/YKSDİL sınavlarına...

İpek Selen Y. photo

İpek Selen Y.

14.12.2022

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

Merhaba. Bilkent Fransızca-İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Gerçek çeviri tecrübesi kazanmayı amaçlıyorum.

Ecem Çelik T. photo

Ecem Çelik T.

15.08.2023

Alt Yazı Çeviri · Etimesgut, Ankara

Türkçeden İngilizceye ve İngilizceden Türkçeye profesyonel çeviri. 12 yıllık tecrübe, hızlı ve hatasız çeviri. Acil çeviri imkânı.

Yardımtercüme Eğitim Bilişim Danışmanlık şti photo

Yardımtercüme Eğitim Bilişim Danışmanlık şti

20.04.2022

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

Yardım Tercüme ana faaliyet alanı olan standart, yeminli, noter onaylı tercüme hizmetlerine ek olarak simültane tercüme, ardıl tercüme, telefonda tercüme, deşifre, dizi ve film çevirisi ve yerelleştirmesi, alt yazı hizmetleri, yazılım ve program tercümesi, Web sitesi tercümesi ve içerik oluşturma...

Göksun Lucy D. photo

Göksun Lucy D.

10.01.2023

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

Türk ve Fransızım , Hacettepe üniversitesi mütercim tercümanlık mezunuyum, Fransız okulunda çalışmaktayım. Yardımcı olabilirim.

Halil Doğan A. photo

Halil Doğan A.

26.04.2022

Alt Yazı Çeviri · Yenimahalle, Ankara

10 yıldan uzun süredir Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe olarak hukuk, tıp, mühendislik, edebiyat alanlarında; kitap, makale, akademik, belge çevirileri yapmaktayız. Basılmış olan üç adet kitabın çevirisini gerçekleştirdik. Her alanda kaliteli ve profesyonel çeviri hizmeti veriyoruz.

Ozan S. photo

Ozan S.

10.08.2023

Alt Yazı Çeviri · Gölbaşı, Ankara

Ankarada Burslu İngilizce Öğretmenliği Öğrencisiyim. Bir yandan özel ders bir yandan çeviri yapmaktayım Çeviri işlerinizi en profesyonel şekilde en erken vakitte yapabilirim.

Hazal Ekin Y. photo

Hazal Ekin Y.

24.12.2022

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

ODTÜ İngilizce Öğretmenliği bölümünde 4. sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda felsefeden yandal yapıyorum. Daha önce uzun soluklu olarak freelance olarak makale ve kitap çevirileri yaptım, aynı zamanda editing de yapıyorum.

Nisa Nur E. photo

Nisa Nur E.

31.05.2023

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

Dil öğrencisiyim harçlığımı çıkarmak için çalışıyorum. İletişim konusunda sıkıntı çekmemeniz için yardımcı olmak için burdayım. Dilediğiniz zaman yardımcı olabilirim aramanız yeterli. Çocuklar için konuşma becerisi geliştirme odaklı online ingilizce dersi de veriyorum.

Efe Berk B. photo

Efe Berk B.

04.03.2023

Alt Yazı Çeviri · Gölbaşı, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı öğrencisiyim. Okulda gördüğüm ceviro derslerini en iyi şekilde kullanmak ve pekiştirmek için Türk kültürüne uygun, yakın çeviri yapmayı amaçlıyorum. Aynı zamanda film, dizi ve oyun çevirisine meraklıyım.

Onur Lami Y. photo

Onur Lami Y.

12.08.2022

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

Merhaba, ODTÜ Mimarlık fakültesinde doktora yapıyorum. Akademik işlerin sayesinde edindiğim İngilizce ve Türkçe dil bilgimi hizmetinize sunuyorum.

Nur Nejan A. photo

Nur Nejan A.

20.11.2022

Alt Yazı Çeviri · Altındağ, Ankara

Native-like İngilizce seviyem ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümü diplomam ile birebir özel ders verebilir ya da İngilizce-Türkçe/Türkçe-İngilizce çeviriler yapabilirim.

Gamze Köse E. photo

Gamze Köse E.

06.11.2022

Alt Yazı Çeviri · Mamak, Ankara

Merhaba.Anakara Üniversitesi felsefe bölümü Master öğrencisiyim. Kendi derslerim için yapmaya başladığım çeviri işi zamanla çok zevkli bir hal aldı. 8 yıldır aktif bir şekilde çeviri yapmaktayım.

Fahriye Nur S. photo

Fahriye Nur S.

30.04.2023

Alt Yazı Çeviri · Keçiören, Ankara

Başkent Üniversite'si İngilizce Mütercim Tercümanlık 2. sınıf öğrencisiyim. Zamanında ve kaliteli işler çıkarabilirim.

Ömer Ö. photo

Ömer Ö.

11.06.2023

Alt Yazı Çeviri · Kızılcahamam, Ankara

Iyi seviyede ingilizce biliyorum yazılı her türlü çeviriyi ve transkripsiyonu büyük özenle yaparım.

Sena A. photo

Sena A.

08.05.2023

Alt Yazı Çeviri · Kazan, Ankara

Merhaba , ben sena başkent üniversitesi Amerikan kültürü ve edebiyatı bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim , özel ders vermekte , aynı zamanda çeviri hizmeti vermekteyim , genellikle , kısa hikâyeler çevirmekteyim .

Ümit Eren H. photo

Ümit Eren H.

16.03.2022

Alt Yazı Çeviri · Keçiören, Ankara

Hacettepe Üniversitesi'nde öğrenci, üniversite dil giriş sınavı skoru 80 soru üzerinden 79 doğru (78,75 net), çevirisi kuvvetli ve akademik makale çeviri tecrübesi var, hem Türkçesi yüksek seviye hem İngilizcesi C2, 21 yaşında iş arayan.

Büşra Yaman Terc photo

Büşra Yaman Terc

14.06.2023

Alt Yazı Çeviri · Keçiören, Ankara

2010 yılında Gazi Üniversitesi Uluslararası Ílişkiler bölümünden mezun olduktan sonra, Çankaya Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünü tamamladım. Geçtiğimiz yıl kendi şirketimi kurdum ve aktif olarak yeminli tercüme hizmeti veriyorum. Medikal çeviri, diplomasi, alt yazı ve medya...

İrem Nur G. photo

İrem Nur G.

19.04.2022

Alt Yazı Çeviri · Yenimahalle, Ankara

Atılım Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde 3 senedir aktif olarak çeviri yapmaktayım. evrak, tez ve doküman çevirisi yapabilmekteyim.

Ülküm Beyza Y. photo

Ülküm Beyza Y.

03.08.2022

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

İleri düzeyde ingilizce, orta düzeyde hintçe ve urduca biliyorum. 2020-2021 yılları arasında film çevirileri yaptım. Duyduğumu anlama ve hızlı çevirebilme yetkinliğine sahibim. Altyazı çevirileri, simultane çevirileri yapabilirim. İngilizce özel ders verebilirim. İnsanlarla iletişimimin iyi...

İrem Buse K. photo

İrem Buse K.

04.12.2021

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

Merhaba. Adım İrem Buse ve Ankara üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. C2 (en yüksek) seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olup akademik İngilizce anlayabiliyor ve yazabiliyorum. Aynı zamanda uluslararası geçerliliğe sahip olan...

Ahmet Kayra K. photo

Ahmet Kayra K.

15.03.2022

Alt Yazı Çeviri · Etimesgut, Ankara

Türk-Amerikan Derneği'nde C2 seviyesini ve ardından da TED Üniversitesi hazırlık bölümünü (86.1 ortalama ile) başarıyla tamamladım. Şu anda TEDÜ Mühendislik Programları birinci sınıf öğrencisiyim. Çevirmenlik konusunda da şu anda aktif olarak Hacettepe Üniversitesi Tarih Bölümü akademisyenlerinin...

ONE TRUST DANIŞMANLIK TERCÜMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ photo

ONE TRUST DANIŞMANLIK TERCÜMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

08.09.2022

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

One Trust şirketi, Türkiye'nin Başkenti Ankara'da bulunan merkezi aracılığı ile, Türkiye genelinde fili hizmetlerini vermeye başladığını duyurmaktadır. ŞİRKETİN ANA FAALİYET ALANLARI: 1- Kısa Dönem İkamet İzinleri: Türkiye’nin tüm illerinde kişisel, aile ve öğrenci ikamet izinlerinin başvuruları...

Sabiha Sumeyra G. photo

Sabiha Sumeyra G.

06.10.2022

Alt Yazı Çeviri · Gölbaşı, Ankara

Merhaba Çankaya üniversitesi İngilizce Türkçe mütercim tercümanlık mezunuyum. ingilizce ana dilim gibidir. İngilizce- Türkçe, Türkçe- İngilizce her türlü çeviri ihtiyacınız için yardımcı olabilirim.

Meriç Zeynep I. photo

Meriç Zeynep I.

06.06.2023

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

Çok kısa bir süre içinde tamamen hatasız çeviriler sunabilirim. Fransızca, İngilizce, Türkçe ve Hollandaca akıcı şekilde konuşabilirim. Rusça'da B2 seviyesindeyim. Şu anda Türkiye'deki ilk 10 üniversitelerinden birinde Fransızca öğrenimi görüyorum. İşime titizlikle ve detaylara önem vererek...

Uğur Berk S. photo

Uğur Berk S.

12.08.2023

Alt Yazı Çeviri · Yenimahalle, Ankara

� Merhaba. Dinamik ve sonuç odaklı bir profesyonelim. İşte hızlı bir şekilde özetleyecek olursam: 🛍️ Satış ve Dil Uzmanlığı: Hastane ve otomobil bakım şirketlerindeki stajyerlik deneyimlerim satış, çeviri ve müşteri desteği konusundaki başarımı gösteriyor. Uluslararası hastalarla iletişim ve ürün...

Yiğit Hercan M. photo

Yiğit Hercan M.

20.04.2022

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

Üniversitemde %100 İngilizce program olarak Fizik Mühendisliği okudum. 5 yıldır proje raporları, sunumlar ve makaleler üzerinde çalıştım. Çalıştığım yerde de aynı şekilde İngilizceyi aktif olarak kullanmaktayım. Ayrıca sayısız takip ettiğim yabancı, film, vs. bulunmakta ve bu alana karşı ilgiliyim.

Sude Taş A. photo

Sude Taş A.

07.04.2023

Alt Yazı Çeviri · Yenimahalle, Ankara

Hacettepe İngilizce Tıp Fakültesinde okuyorum. İleri düzey yetkinlikte İngilizcem var. Akademik, günlük ve diplomatik çevirileriniz için size yardımcı olabilirim.

Hasan Berke N. photo

Hasan Berke N.

23.05.2022

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

Üniversitenin %100 ingilizce eğitim veren bölümlerinde okuyan 2 arkadaşız. Her türlü çeviri, ödev veya sunu yapabiliriz.

Zeynep Sude D. photo

Zeynep Sude D.

22.07.2023

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

Ankara üniversitesi hukuk fakültesinde son sınıf öğrencisiyim. Öğrencilik dönemimde harçlığımı çıkarmak amacıyla bu işi yapıyorum.

Aylin B. photo

Aylin B.

24.03.2023

Alt Yazı Çeviri · Beypazarı, Ankara

Bir üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışıyorum. İngiliz Dili ve Edebiyatı tezli yüksek lisans öğrencisiyim.

Buse Melisa D. photo

Buse Melisa D.

24.04.2022

Alt Yazı Çeviri · Çankaya, Ankara

Merhaba. Ben Melisa. Ege Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık 3. sınıf, İstanbul Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi Açıköğretim 2. sınıf öğrencisiyim. Çevirmenlik ve içerik yazarlığı yapıyorum, İngilizce özel ders veriyorum. Altyazı çevirisi, dublaj çevirisi, teknik metin...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Alt Yazı Çeviri Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Ankara Alt Yazı Çeviri ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Alt Yazı Çeviri talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Alt Yazı Çeviri için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Alt Yazı Çeviri talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Alt Yazı Çeviri taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Alt Yazı Çeviri talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Alt Yazı Çeviri için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Alt Yazı Çeviri hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Alt Yazı Çeviri fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Alt Yazı Çeviri fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 800 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl